Találatok: 1 - 24 (24 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    Forza Motorosport

    Fogalmam sincs, hogy ez így mennyire hihető, de sztem nagyon állat:




  2. #2
    Hivatalos megerősítés a Microsoft-tól, hogy jön PC-re a Forza 6


    A Microsoft hivatalosan is megerősítette a pletykákat, miszerint készül a Forza Motorsport 6: Apex, amely az eddig Xbox One-exkluzív autóverseny PC-s változata lesz. A legfontosabb különbség az üzleti modell és a tartalom tekintetében várható: az Apex egy free-to-play játék, amelyben a feloldható autókat mikrotranzakciókkal is kiválthatjuk. (A fejlesztők persze megígérték, hogy ezek nélkül is élvezetes marad a játék.)

    A premier tavasszal esedékes, és kizárólag a Windows Store-ból tölthetjük majd le a címet, amely természetesen Windows 10-, illetve DirectX 12-exkluzív lesz, és támogatja majd a 4K-s felbontást is. A fejlesztésről egyébként ugyanúgy a Turn 10 Studios gondoskodik, mint a konzolos játék esetében.
    A karriermódként szolgáló Showcase Tour 12 versenyeseményből áll majd, a Spotlight Series keretei között pedig újabbakra is számíthatunk. Összesen 63 járgányt vehetünk kezelésbe, és mintegy 20 különböző pálya vár ránk, 6 helyszínen. A Drivatart és a Forzavistát is megörökli a PC-s verzió, emellett pedig egy új pontozási rendszer is készül hozzá, amely különböző kihívások teljesítéséért extra játékbeli pénzzel ajándékozza meg a játékosokat.





  3. #3
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Hát ez még bármelyik irányba dőlhet...

    Fizika nyílván nem lesz a legjobb.
    Konzolos, Microsoft, kommersz, nagyközönségnek, nyílván könnyebben fogyasztható lesz.

    Autókkal, licenszekkel pedig nincs probem. WTCC, meg BTCC...

    Ami még nagy kérdés hogy mit akar a Microsoft cserébe? Ingyen semmit sem csinál. Miért ingyenes a program?
    Remélem annak az előszele, hogy a konzolos xbox vonalat hanyagolják, mert már most elavultak, és a maradék PC platformra jobban fókuszálnak.

  4. #4
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez még bármelyik irányba dőlhet...

    Fizika nyílván nem lesz a legjobb.
    Konzolos, Microsoft, kommersz, nagyközönségnek, nyílván könnyebben fogyasztható lesz.

    Autókkal, licenszekkel pedig nincs probem. WTCC, meg BTCC...

    Ami még nagy kérdés hogy mit akar a Microsoft cserébe? Ingyen semmit sem csinál. Miért ingyenes a program?
    Remélem annak az előszele, hogy a konzolos xbox vonalat hanyagolják, mert már most elavultak, és a maradék PC platformra jobban fókuszálnak.



    A Microsoft a sok kis szaftos mikrotranzakciót várja ettől a megmozdulástól
    Fizikán elviekben gyúrnak egy kicsit, katasztrófális nem lesz az max egy picit árkádos, de persze nem annyira mint egy NFS forza 6-al még nem játszottam, nem tudom mennyire lett más az öthöz képest de ha ahhoz képest van érezhető javulás akkor ellehet majd ezzel kergetőzni.
    De nyílván majd akkor leszünk okosabbak ha a kezünkben lesz.

    Ugyanúgy gondolom mint a Raceroom-nál lesz pár ingyenes alap tartalom, aztán amire szükséged van majd megveszed

  5. #5
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez még bármelyik irányba dőlhet...

    Fizika nyílván nem lesz a legjobb.
    Konzolos, Microsoft, kommersz, nagyközönségnek, nyílván könnyebben fogyasztható lesz.

    Autókkal, licenszekkel pedig nincs probem. WTCC, meg BTCC...

    Ami még nagy kérdés hogy mit akar a Microsoft cserébe? Ingyen semmit sem csinál. Miért ingyenes a program?
    Remélem annak az előszele, hogy a konzolos xbox vonalat hanyagolják, mert már most elavultak, és a maradék PC platformra jobban fókuszálnak.
    Én úgy tudom, hogy mint a WTCC, mind a BTCC-ből csak 1-2 autó van benne. WTCC-ből konkrétan csak a Honda.

  6. #6
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Én úgy tudom, hogy mint a WTCC, mind a BTCC-ből csak 1-2 autó van benne. WTCC-ből konkrétan csak a Honda.


    Igen jól tudod, a WTCC-ből egyelőre csak a Honda van benne és a BTCC-böl is 2-3 verda.


    ITT a carlist

  7. #7
    63 kocsi és 20 pálya lesz ingyenes!

  8. #8
    Én olyasmit is hallottam, hogy a megjelenés után egy ideig még nem fog támogatni kormány hardwareket, ez igaz?

  9. #9
    Infok és képek!

    ITT

  10. #10
    Idézet Eredetileg Leitner Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    Én olyasmit is hallottam, hogy a megjelenés után egy ideig még nem fog támogatni kormány hardwareket, ez igaz?


    Ezt eddig egy helyen én is olvastam, remélem megjelenésre ezt a problémát orvosolják

  11. #11
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt eddig egy helyen én is olvastam, remélem megjelenésre ezt a problémát orvosolják
    Megjelenésre biztosan nem, majd utána valamikor. Szóval egyenlőre felejtős. Viszont én nem látnám hogy bármiben is jobb lenne az Assetto-nál, de lehet hogy elfogult vagyok.

  12. #12
    Laza Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 12. 15.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    122
    "Alapvetően 6 pályát (Brands Hatch, Circuit de Spa-Francorchamps, Rio de Janeiro, Sebring International Raceway, Top Gear tesztpálya, és Yas Marina) különböző variációkban,
    valamint kicsivel több, mint 60 autót. Messze elmarad tehát az Xbox One-os változat tartalmától..."

    "
    lesz a Free Play (önmagáért beszél), de újdonságként bejön a Spotlight, mely állandóan frissülő új kihívásokat ígér majd, illetve a Tour, ami tulajdonképpen a fő karrier mód"

    "
    Érdekes, de a megjelenéskor semmilyen kormányt nem támogat majd a játék, nagyon egyszerű okból kifolyólag: jelenleg nincs olyan periféria, ami működne az UWP-t használó játékokban"

    "A hagyományos, élő multiplayer sajnos kimarad a játékból..."

    Azért lesz ingyenes a játék, mert ezen dolgok függvényében tényleg nem ér egy forintot sem.

    (Forrás: https://ipon.hu/hir/ingyenesen_jon_p...t_6_apex/36492 )
    Utoljára módosította: AssettoDriftER; 2016. 03. 02. 17:20.

  13. #13
    Idézet Eredetileg AssettoDriftER írta Hozzászólás megtekintése
    "Alapvetően 6 pályát (Brands Hatch, Circuit de Spa-Francorchamps, Rio de Janeiro, Sebring International Raceway, Top Gear tesztpálya, és Yas Marina) különböző variációkban,
    valamint kicsivel több, mint 60 autót. Messze elmarad tehát az Xbox One-os változat tartalmától..."

    "
    lesz a Free Play (önmagáért beszél), de újdonságként bejön a Spotlight, mely állandóan frissülő új kihívásokat ígér majd, illetve a Tour, ami tulajdonképpen a fő karrier mód"

    "
    Érdekes, de a megjelenéskor semmilyen kormányt nem támogat majd a játék, nagyon egyszerű okból kifolyólag: jelenleg nincs olyan periféria, ami működne az UWP-t használó játékokban"

    "A hagyományos, élő multiplayer sajnos kimarad a játékból..."

    Azért lesz ingyenes a játk, mert ezzen dolgok függvényében tényleg nem ér egy forintot sem.

    (Forrás: https://ipon.hu/hir/ingyenesen_jon_p...t_6_apex/36492 )

    Ez így annyi rossz hír utólag, hogy tényleg felejtős

  14. #14
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043

  15. #15


    Ez nem néz ki rosszul Remélem hamar megcsinálják hogy kormánnyal is lehessen csapatni.

  16. #16
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Letöltöttem, kipróbáltam, letöröltem. Szóval a kinézet ok, a fizika nulla, ráadásul sok év szimulátorozás után most állhattam neki billentyüzetről játszani. Egy verseny elég is volt belőle.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  17. #17
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Gerőcs Tamás írta Hozzászólás megtekintése

    Ez nem néz ki rosszul Remélem hamar megcsinálják hogy kormánnyal is lehessen csapatni.
    Ez ránézésre sincs rendben, szerintem felesleges túl sokat várni ettől...

  18. #18
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ez ránézésre sincs rendben, szerintem felesleges túl sokat várni ettől...
    Ahogy haladnak a dolgok, lehet még ezzel itt bajnokság...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  19. #19
    Ne reménykedjetek ! Én próbáltam boxon, kormánnyal, nem mondom , hogy full árkád meg ilyenek, de a fizika az a megszokott, közepes, hamar unható, semmi finomság, FFB az gyak hulladék, rengeteg autó van, és rengeteg kasztni van ugyanazzal a fizikával .

  20. #20
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Nem tudom mit vártok, a Forza sosem volt szimulátor és nem is az a célja.

  21. #21
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Hi, tolja/tolta vki a Forza Motorsport 7-et PC-vel?



    Tapasztalat, hogy mennyire beállítható kormánnyal?
    Nyilván nincsenek túlzott elvárásaim, a kérdés, hogy azért valamennyire használható/vállalható-e?


    Köszi
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 03. 04. 00:39.

  22. #22
    Van ingyér demo verzió a Microsoft Store-ban, én azt próbáltam ki. A 6 Apex számomra egyenesen vállalhatatlan volt kormánnyal és töröltem a fenébe néhány kör után, a 7 demo ahhoz képest elfogadható volt, de vezetési élményben gyenge közepesnél többre nem érdemes számítani. De az egyik kipróbálható scenario egy GT3 futam, ami éppen éjszakába és esőbe vált, az úgy egész korrektül meg van csinálva, ahogy fokozatosan vész el a tapadás.

    https://www.microsoft.com/en-us/stor...o/9p2xh29364lh

  23. #23
    Ha esetleg valakit érdekel, a Microsoft Store nyári vására keretében 50% kedvezménnyel adják a Forza 7 összes változatát a hét végéig
    https://www.microsoft.com/hu-hu/p/fo...n/9nv34nlclg81

    Éppen folyamatban van hozzá egy érdekes projekt, ami az eléggé elnagyolt alap FFB-t hivatott lecserélni egy jóval részletesebbre:



  24. #24
    Október 10-én tér vissza a sorozat, ideje volt már.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 2 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 2 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •