Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (132 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, volna egy kérdésem:
    Vasárnap nem biztos hogy hazaérek, ezért visszavontam a nevezésem, viszont szívesen indulnék ha még is sikerülne időben itt lennem. A 19 órai nevezés mennyire komoly itt a ligában? Tehát ha ide érek, de nem nevezek, akkor nem indulhatok semmikép? Gondolom akkor ez lenne az egyik olyan futam ami nem számít bele az értékelésbe, igaz?
    Köszönöm a választ, és elnézést a hülye kérdésért.
    Ebben az esetben szerintem jobb ha inkább nevezel, de jelzed itt, hogy előfordulhat, hogy nem érsz haza.
    Hogy melyik nem számít bele az pedig automatikus.

  2. #27
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, volna egy kérdésem:
    Vasárnap nem biztos hogy hazaérek, ezért visszavontam a nevezésem, viszont szívesen indulnék ha még is sikerülne időben itt lennem. A 19 órai nevezés mennyire komoly itt a ligában? Tehát ha ide érek, de nem nevezek, akkor nem indulhatok semmikép? Gondolom akkor ez lenne az egyik olyan futam ami nem számít bele az értékelésbe, igaz?
    Köszönöm a választ, és elnézést a hülye kérdésért.
    Szia!
    A futam előtt 1 órával zárul a prekvalifikáció, addig tudsz nevezni, vagy a leadott nevezést visszavonni. Ha úgy látod, hogy nagyobb a valószínűsége, hogy nem érsz haza, akkor vond vissza a nevezésed, ha úgy látod ott tudsz lenni, akkor nevezz. Bármelyik verzió esetén ha mégis változás van, mondjuk nem neveztél de tudsz jönni, írj ide a futam topikjába, hogy mégis tudsz/nem tudsz jönni, és az aktuális szituációt figyelembe véve megmondjuk mi legyen.
    Általában szokott lenni üres hely B szerveren, (107%-os időd megvan), úgyhogy majd ezek szerint járj el kérlek.

  3. #28
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Köszönöm a választ, így lesz akkor

  4. #29
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Koszonom Asztalos Andrasak a fantasztikus setupot. Az F1-ben lenne a helye mernokkent!

    2:01.3-nal nem tudtam jobbat menni, odaadta a setupjat es 9 kor alatt 9 tizedmasodpercet javitottam, pedig en sem ma kezdtem a setupolast.

    Ert hozza a srac, az biztos!

  5. #30
    Gál Vilmos Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 09. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    18
    Sziasztok!

    A szerver kiosztassal kapcsolatban szeretnek kerdezni, minden nap megnezem, a vasarnapi verseny szerverkiosztasat de mindig annyit ir csak hogy 23 nevezett van es mindenki az A szerveren. Az erdekelne, hogy jelen pillanatban mi a valos kiosztas mert a prekvalifikacion csak 15en neveztek eddig, viszont 50 embernek van ervenyes kore. Azert erdekelne, hogy meg az idomeros koromon kene edzenem meg vagy mar a versenytempot javitsam. Koszi a valaszokat.

  6. #31
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Cheesy Bites írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!A szerver kiosztassal kapcsolatban szeretnek kerdezni, minden nap megnezem, a vasarnapi verseny szerverkiosztasat de mindig annyit ir csak hogy 23 nevezett van es mindenki az A szerveren. Az erdekelne, hogy jelen pillanatban mi a valos kiosztas mert a prekvalifikacion csak 15en neveztek eddig, viszont 50 embernek van ervenyes kore. Azert erdekelne, hogy meg az idomeros koromon kene edzenem meg vagy mar a versenytempot javitsam. Koszi a valaszokat.
    Hol latod a 23 nevezot? Veletlen nem az előző futamhoz tartozó valamit nézel?
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  7. #32
    Idézet Eredetileg Cheesy Bites írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    A szerver kiosztassal kapcsolatban szeretnek kerdezni, minden nap megnezem, a vasarnapi verseny szerverkiosztasat de mindig annyit ir csak hogy 23 nevezett van es mindenki az A szerveren. Az erdekelne, hogy jelen pillanatban mi a valos kiosztas mert a prekvalifikacion csak 15en neveztek eddig, viszont 50 embernek van ervenyes kore. Azert erdekelne, hogy meg az idomeros koromon kene edzenem meg vagy mar a versenytempot javitsam. Koszi a valaszokat.
    A táblázat amit néztél csak egy kalkulátor, ami egy képlet alapján meghatározza, hogy adott nevezési létszámnál a pálya pitjeinek számát figyelembe véve hogyan osszuk el a versenyzőket, ha nem férnek fel egy szerverre.
    A 23 a múlt heti gt4 futam nevezettjeinek száma.
    A konkrét elosztást mindig a nevezés lezárása után az adott futam topikjában hirdetjük ki. Az említett kalkulátor azért van, hogy segítsen a szervezőknek kiszámolni az elosztást. Persze ti versenyzők is tudjátok használni, de a nevezés lezárta előtt csak becslésekre jó, kellenek a konkrét számok.

  8. #33
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Koszonom Asztalos Andrasak a fantasztikus setupot. Az F1-ben lenne a helye mernokkent!

    2:01.3-nal nem tudtam jobbat menni, odaadta a setupjat es 9 kor alatt 9 tizedmasodpercet javitottam, pedig en sem ma kezdtem a setupolast.

    Ert hozza a srac, az biztos!
    Kösz Andris bmeg.

  9. #34
    Idézet Eredetileg Senya írta Hozzászólás megtekintése
    Kösz Andris bmeg.
    Bocsesz! Tobbet nem fordul elo!

  10. #35
    Figyelem!

    Ne felejtsétek, hogy ez 2 órás futam, az időmérő 19:45-kor kezdődik, a nevezést 18:45-kor zárjuk!

  11. #36
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Figyelem! Ne felejtsétek, hogy ez 2 órás futam, az időmérő 19:45-kor kezdődik, a nevezést 18:45-kor zárjuk!
    Kicsit bánom már h bedobtam egt a közösbe... Pont ez a negyedora hianyzik majd ahhoz h a rajtracsra felerjek
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  12. #37
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit bánom már h bedobtam egt a közösbe... Pont ez a negyedora hianyzik majd ahhoz h a rajtracsra felerjek
    Rajtra se érsz oda?

  13. #38
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Rajtra se érsz oda?
    10 büntető ponttal de, de az nem váltható ki BUAval
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  14. #39
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai futam infók

    Időrend:
    18:45 - Prekval zárása
    19:20 körül próbarajt, 19:30-kor RESTART, utána lehet csatlakozni az éles szerverre. Booking nem lesz.

    Figyelem, jelszó a csatlakozáshoz itt: link

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!




    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam 59 körös lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!



    Felhívnánk a TeamSpeak használatára a figyelmet mert sok az új versenyző és ott tudunk a leghamarabb segíteni!
    TeamSpeak-ről bővebben
    itt olvashattok!

    A szerverbeosztás a
    táblázat alapján lesz.
    Nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadónak a testi épségét és ezzel a versenyét.
    Felhívom a figyelmet, hogy a szabályok értelmében mind a prekvalifikáción, mind az időmérőn és a futamon, a rank app által engedélyezett pálya nyomvonalon kell haladni.
    Sok az új versenyző ezért kérünk mindenkit de főként az újakat, hogy nagyon körültekintően induljanak el a rajtnál! Lesz 59 kör megnyerni a versenyt.

    Az első körökben nagyon figyeljetek egymásra, kis koccanás is megbosszulhatja magát!

    Szabályzat itt
    Rank app használata itt



    Minden egyéb infó a futamkiírásban!

    Sok sikert mindenkinek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  15. #40
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai stream

    Élő onboard stream itt lesz nézhető.
    https://youtu.be/csDJ8V5hPBw
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  16. #41
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Figyelem!

    Ne felejtsétek, hogy ez 2 órás futam, az időmérő 19:45-kor kezdődik, a nevezést 18:45-kor zárjuk!
    !!!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  17. #42
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Szerverbeosztás

    1-18. helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Piski Tamás -> Szabó Szilárd
    18-31. helyezett: GTR-Masters.hu #R2 - Bartha László -> Juhász Tibi


    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:20 körül próbarajt, 19:30-kor RESTART, utána belépés az éles szerverre.
    Figyelem,
    jelszó a belépéshez itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  18. #43
    Nem fogok hazaérni, már most látom, bocs urak!

  19. #44
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Sajnos nem latom a probaszervert.

  20. #45
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Még mindig a Prequalok élnek, szóval sztem még nincs is
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  21. #46
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Még mindig a Prequalok élnek, szóval sztem még nincs is
    Azt latom.

    Hogy lesz igy 19:20kor probarajt?

    Szerk, mar megy.

    Szerk2. Seems to be unavailable.
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2018. 10. 07. 19:10.

  22. #47
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Levente Toth írta Hozzászólás megtekintése
    Nem fogok hazaérni, már most látom, bocs urak!
    Köszönjük hogy jelezted! Így viszont akkor egy szerver lesz ami már megy is!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  23. #48
    Madarász Krisztián is jelezte, hogy internet probléma miatt nem biztos, hogy tud indulni.

  24. #49
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Saját nézet - annak aki kíváncsi a mezőny hátsó részére is
    https://www.youtube.com/channel/UC6w...ZuWfhTIBw/live

  25. #50
    Koszonom Scheiblinger Petinek hogy elbaszta a versenyem! Mi ertelme volt feltartani mikor nem egy strategian vagyunk?

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •