Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (72 összesen)

Téma: HGTRM8- GT - Eastern Creek 2010.12.05.

  1. #26
    Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 13.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    303
    Idézet Eredetileg Coopeer írta Hozzászólás megtekintése
    B.
    Qual 2.
    Race ESC

    Almási Z-vel jót csatárztunk, kár, hogy az uccsó etapban hibáztát és én ittam meg a lévét
    Nagyon sajnálom, nem így képzeltem én sem. Tudtam, hogy lesz olyan hogy felakadok a szélében. Próbáltam is a setupot egy kicsit úgy állítani, hogy ne legyen belőle nagyobb baj... Így sikerült.
    Valamit elpiszkáltam a progiban, én mindig időre tankolok, most meg körszámot írt ki. Fogalmam nem volt, hol járunk, ezért jól telebuggyantottam benzinnel. Maradt is a végére 31 liter belőle. Végig túlsúlyos autóval mentem, ami zabálta a gumikat. Így hiába nyertem meg az időmérőt, nem tudtam kihajtani, ami a kocsiban volt. Folyton lihegett valaki a nyakamon, izzadtam rendesen.

  2. #27
    Rózsás Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 03. 17.
    Város
    Komárom
    Életkor
    45
    Üzenetek
    284
    A szerver Q18 (asszem), R17
    Sok hibával (1 percet biztos elkavicsoztam) is sikerült az eddigi legjobb verseny eredményemet elérni (1,5 év kemény GTR2 nyüstölés után). Amennyire nem tetszett elsőre ez a pálya, annyira megkedveltem A Maseratit meg most vezettem először, de nagyon kezesbárány autó. Eddig a Lambo volt a kedvencem, de már nem

  3. #28
    Holovatti Zoltán Versenyző Holovatti Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 19.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    321
    Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi gond, sajna benne. Én csak Csicsit figyeltem magam előtt, ezért én is kicsit későn reagáltam.
    Sajnos több bakit is elkövettem a versenyen. Kicsit bánom, h visszaadtam köröket.
    A legvégén a nagy fékezgetéseidből a T3ban azt hittem már el akasrz engedni.
    Ne nevess, mert megfordult a fejemben, mert nem akartam neked rosszat és aki ismer tudja hogy lehet ha nem baszom fel magam a végén történtek miatt és közel vagy akkor még az is lehet hogy ....

  4. #29
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Holovatti Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem annyi gerinc van benne ami ehhez kell ,hogy ne én óvjam meg.
    én voltam Zoli ezer bocs nem néztem tükörbe. persze a bünti jár érte mielőtt az a néhány kedves ember aki mindig fikáz minket elkezdi jártatni a száját, ja hopp már jártatja
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  5. #30
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    39
    Üzenetek
    728
    Idézet Eredetileg Holovatti Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Ne nevess, mert megfordult a fejemben, mert nem akartam neked rosszat és aki ismer tudja hogy lehet ha nem baszom fel magam a végén történtek miatt és közel vagy akkor még az is lehet hogy ....
    Láttam a szép rumlit magam előtt, aztán téged is a közepén, na mondom vh meg kéne csípni, de alig fordult az autó a falazás után. Pedig reménykedtem a célegyensben, csakhát nem sikerüt ráfordulni.

  6. #31
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Q!1
    épphogy meglett nem is voltam vele elégedett,3-unk közül bárkié lehetett volna a pole.
    Race!4
    Sok minden jár most a fejemben
    A rajt nem volt túl jó de elsőnek fordultam,aztán a 2es kanyarban kaptam egy tockost Bazsytól,hideg gumi hideg fék,lehet hogy hamarabb fékeztem,de nem akartam sóderozni.aztán próbáltam feltornázni magam,sajnos egyre rosszabb lett,sok ütközés falba állás után,baromira nem volt jó a gép,10km/h lassabb volt az egyenesben,boxban nagyjából helyre rakták,aztán már sokat javultam,sok előzésem volt sokan elengedtek thx.
    nagyot nőttem most a saját szememben, mert kb 20.hely környékéről és amiket átéltem nem adtam fel
    végén még karnyújtásnyira volt a dobogó,de nem volt már több kör,ha van se biztos hogy meglett volna, de levolt húzva a roló
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  7. #32
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    SKACOK!

    VALAKINEK MEGVAN-E AZ "A" SZERVER SAJÁT REPLAY-E, UGYANIS A SZERVER REPLAY 3245-NÉL TELJESEN KIFAGY!
    AMENNYIBEN IGEN, AZ KÉREM VEGYE FEL VELEM A KAPCSOLATOT PÜ-BEN VAGY MSN-EN!

    THX

  8. #33
    Holovatti Zoltán Versenyző Holovatti Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 19.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    321
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    én voltam Zoli ezer bocs nem néztem tükörbe. persze a bünti jár érte mielőtt az a néhány kedves ember aki mindig fikáz minket elkezdi jártatni a száját, ja hopp már jártatja
    Ilyet hogy fikázlak meg jártatja a száját ne írjál még egyszer, akármilyen SZERVEZŐ..... vagy szó sincs róla.NEM SZOKTAM ÓVOGATNI NEM SZOKTAM KRITIZÁLNI,HOZZÁ SEM SZÓLÓK INKÁBB.
    De azért véleményem csak lehet

  9. #34
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Holovatti Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Ilyet hogy fikázlak meg jártatja a száját ne írjál még egyszer, akármilyen SZERVEZŐ..... vagy szó sincs róla.NEM SZOKTAM ÓVOGATNI NEM SZOKTAM KRITIZÁLNI,HOZZÁ SEM SZÓLÓK INKÁBB.
    De azért véleményem csak lehet
    Zoli, te rosszul értelmezed a hozzászólásomat, a fikázást szót nem rád értettem, amint lesz replay megóvóm magam, a többi vb tag megbüntett és kész, elcsesztem mit tagadjam. de olvasd el a hozzászólásomat, olvass vissza az elmúlt futamokra és rájössz hogy értem, de hogy nem rád abban biztos lehetsz
    Utoljára módosította: Wega; 2010. 12. 06. 00:42.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  10. #35
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    SKACOK!

    VALAKINEK MEGVAN-E AZ "A" SZERVER SAJÁT REPLAY-E, UGYANIS A SZERVER REPLAY 3245-NÉL TELJESEN KIFAGY!
    AMENNYIBEN IGEN, AZ KÉREM VEGYE FEL VELEM A KAPCSOLATOT PÜ-BEN VAGY MSN-EN!

    THX
    Elméletileg már van és fent is van és jó is!
    Thx a leggyorsabb segítőnek!

  11. #36
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Enna kezdő pálya ehez képest. Volt olyan kicsúszkálás, meg fennforgás... 1-2 körig tudtam koncentrálni, de tudtam hogy a versenyen sokat fogok hibázni. Gondoltam azért szerzek pár pontot GT-ben is, hogy legyen. Hát nemúgynézki hogy sikerült. Rögtön a T2-ben kitettem Cserti Tibit. De az biztos hogy ekkora felforulást még egy versenyen sem láttam. Itt aztán volt minden. Így utólag bánom hogy az NGT-t kikellet hagyni.

  12. #37
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    "Rögtön a T2-ben kitettem Cserti Tibit."

    Vele együtt engem is...

  13. #38
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Q.: 10., ilyesmire számítottam, papírforma eredmény volt
    R.: 3.
    Hét elején már láttuk, hogy tempo alapján nem megyünk semmire a Listerrel itt, de gondoltuk ha valahol lehet csihi-puhi akkor itt lehet úgyhogy kitartottunk a kis nyomi mellett.
    A rajt átlagosan sikerült, nem nyertem, nem vesztettem de aztán ahogy láttam mi történik T2-ben gondoltam annyi előnyt tudok majd összekaparni hogy a top10 biztos legyen és reménykedtem hogy talán 5 körüli eredmény kicsúszhat. Ahogy mentek a körök láttam, hogy Nibi és L. Norbi ellen esélyem sincs, úgyhogy csak Sohajda Norbira koncentráltam és reméletem hogy a Maseratis menők nem érnek utól. Eredetileg 2 cserét terveztem de láttam hogy kibírhatja 1el is és mivel Norbi maradt 1cserén én is. Box jobban ment mint Norbinak úgyhogy kis előnyöm kerekedett, innentől próbáltam jó tempot menni, de csak annyira amennyire biztos hiba nélkül tudok. Miután Cola 2. boxa megvolt láttam hogy nagyon utól fog érni a végére úgyhogy nyomtam neki dehát rohadt gyors volt és az uccsó körre beesett a hátsómba reméltem hogy 1kört csak kitartok az ívek zárásával és úgy is lett, megmaradt a 3.helyem.
    Listerrel ennél többet sehol nem tudnék semmilyen körülmény között úgyhogy örülök nagyon ennek a mákos 3. helyemnek.
    E mellett TT is bejött 8.ra így csapatban megint jó sok pontot sikerült összehozni.

  14. #39
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Q:16
    R:10
    Kemény futam volt az egyszer biztos. A rajt tök érdekes volt ha automata kuplung nélkül megyek tuti lefulladtam volna. A Listerrel nem voltak nagy reményeim a gyorsabb autókkal szemben de ennyire tellett. Volt egy-két szétesés verseny közben mikor nem nagyon tudtam odafigyelni,de olyan őrült nagy hibám nem volt. Nem az első alkalom volt,hogy Kigyi egy-két körrel a vége előtt előz meg.....na ez bosszantott. De nem tudtam nagyon tartani a pozíciót még a kanyargós részeken csak-csak,de a T1-ben rámesett nagyon.....
    Utoljára módosította: teratti; 2010. 12. 06. 06:59.
    A király nem Elvis volt...

  15. #40
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.117
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Q:16
    R:10
    Kemény futam volt az egyszer biztos. A rajt tök érdekes volt ha automata kuplung nélkül megyek tuti lefulladtam volna. A Listerrel nem voltak nagy reményeim a gyorsabb autókkal szemben de ennyire tellett. Volt egy-két szétesés verseny közben mikor nem nagyon tudtam odafigyelni,de olyan őrült nagy hibám nem volt. Nem az első alkalom volt,hogy Kigyi egy-két körrel a vége előtt előz meg.....na ez bosszantott. De nem tudtam nagyon tartani a pozíciót még a kanyargós részeken csak-csak,de a T1-ben rámesett nagyon.....

    Cseszte a csőröm amikor 15 sec-re voltál, hogy megint előttem fogsz végezni és ez lesz:
    Aztán a kopott gumikon (17-20-ra koptak) majdnem top köröket autóztam (magamhoz képest a leggyorsabb körömhöz képest 0.2-0.3-ra mentem folyamatosan Nem volt mese kinyomtam a szemét is a gépnek. Még a bal lábammal is a gázpedált tapostam.

  16. #41
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    39
    Üzenetek
    728
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Elméletileg már van és fent is van és jó is!
    Thx a leggyorsabb segítőnek!
    Én meg várom a jutalmat a megbeszéltek szerint.

  17. #42
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    A. futam
    Q: 12.
    R: 8.

    A rajt elég gyorsan jött, de azért nem maradtam le róla. De hogy az első kanyarban mi történt... mindenki ment ki a kavicságyba, mint ha valamit osztogatnának... Mi meg Csicsivel szépen kézen fogva elslisszoltunk a népes társaság mellett a 3. és 4. helyen. Aztán Nibi gyorsan nem tetszését fejezte ki egy előzés formájában, majd egy kisebb hiba után a 12. hely környékén találtam magam két Lister mögött. Na innentől az ő legyőzésük volt az elsődleges cél. Mikor láttam, hogy Rupa és Terjék úr is kimegy a boxba harmad távnál, az egycserés taktika mellett döntöttem. Ez felemás sikert hozott, mert Rupa Zoli néhány körrel a vége előtt meg tudott előzni elvéve a jó kis 7. helyemet. De végül is így fair, a múltheti NGT-n miattam esett ki...
    Nem gondoltam volna, hogy a Lister-rel TOP10-es eredményt tudok elérni, szombaton még a TOP20 is nehéznek tűnt. Aztán találtam valahogy egy fél mp-et és Csicsivel kezdtünk reménykedni abban, hogy a maseratik talán sokat fognak hibázni, esetleg lesz valami tömeges hittérítés a pálya szélén...
    Ha jól számoltuk, az NGT után a Dexter csapat megint a legtöbb pontot szerezte ezen a versenyen, ami a Lister-rel nem kis teljesítmény, de leginkább nagy szerencse!

  18. #43
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.117
    Igen az első kanyarban valami mágnessel vonzották ki az MC-ket a pályáról. Sztem a Lister műanyagból van, mert azokra nem nagyon hatott a dolog.
    Előttem besokalltak páran és el akartam kerülni az ütközést, ráléptem a fékre kicsit ami már bemelegedett, de a gumik nem tapadtak be így inkább le a fékről és menekülés le a pályáról mielőtt keresztbevágom az íven.

  19. #44
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Kigyós Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Igen az első kanyarban valami mágnessel vonzották ki az MC-ket a pályáról. Sztem a Lister műanyagból van, mert azokra nem nagyon hatott a dolog.
    Előttem besokalltak páran és el akartam kerülni az ütközést, ráléptem a fékre kicsit ami már bemelegedett, de a gumik nem tapadtak be így inkább le a fékről és menekülés le a pályáról mielőtt keresztbevágom az íven.
    Na jó, most már bevallhatjuk, a Ceglédi rakott ki mágneseket a pálya szélére... Aljas eszköz, tudom, de hát ha már nem jutott be az A-ba, gondoltuk adunk neki valami feladatot...
    Nagy csata lesz a Top Crash és a Dexter között, ez már most nyilvánvaló...

  20. #45
    Böndör János Regisztrált morfie logója
    Csatlakozott
    2010. 01. 30.
    Város
    Budapest
    Életkor
    38
    Üzenetek
    19
    Már amikor elindultam a versenyen tudtam, hogy azzal a kanyarral vigyáznom kell (utolsó előtti), láttalak időben, hogy lelassultál csak sajnos, ahogy lementem az ideális ívről úgy megcsúsztam, hogy egyből a falban találtam magam, a motor egyből 0% így már folytatni se tudtam. Óvatosabban kellett volna mennem.

    Szerintem ez a pálya nagyon jó, csak ne lenne hibás. Pl. a rajta számomra hihetetlen volt, nem is láttam a piros lámpákat csak egyből a zöldet.

    Ez volt az első versenyem az A ban így már ennek is örültem, de azért jó lett volna pontokat is elcsípni.

    Idézet Eredetileg Marklar írta Hozzászólás megtekintése
    "A" szerver
    Böndör Jánostól kérek nagyon elnézést, szerintem miattam lépett ki. Elkapott a pálya széle és alig bírtam megtartani az autót
    Egyébként, meg szerintem ez a pálya így ebben a formájában alkalmatlan a versenyzésre.

  21. #46
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Ja Leitner Norbi!
    Lécci qualon emeld a motorhűtésed, mert ez már nem az első alkalom hogy gőzölgő mocival közlekedsz... Nem túl jó így mögötted menni.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  22. #47
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    "B" Q5 , R2

    Egész jó kis kört sikerült menni qualon, PB-vel ötödik hely, nem rossz... két A-szerverszökevény nagyon elverte a népet, Czegle Gabi pedig hozta a kötelezőt az MC12vel, Lovasi Úr meg nagyot hajrázva behozta elém a Lambot.
    A rajtnál beragadt előttem valaki de ahogy megpróbáltam kikerülni elúszott a vas így lendületet vesztettem.
    Barta Tibivel volt egy izgalmas eset: Rátapadtam a T1ben és épp kinéztem mögüle keresve a fékezési pontot...na azt már elhagytuk. Valahogy befértem belső ívre,de sajna volt kocc, ha óvod jogos. Bocsánat!
    Mikor kiderült, hogy elég sokan 2 kiálláson vannak, kezdtem reménykedni, ráadásul a setup a futamra elég jónak bizonyult. Letudtam mindkét cserét a 31-32körben és csak mentem az első két helyezett után, akik különböző problémák miatt épphogy előttem mentek. Csabi ki is esett egy szerencsétlen szituban egy lekörözés után. Ha már itt tartunk, még mindig nem értik meg néhányan, hogy elengedni egyenesben a legkönnyebb.
    Lele Úrnak neki is mentem az elején, mert az ideális íven csorgott és nem mertem belefékezni meg ne pördüljek.
    A vége előtt 2 körrel még akadt izgalom, mert jött az immár menetrendszerű fagyás. 15mpig állt a kép és mikor visszatért a pálya kétféle kék színben váltakozott. végülis sikerült behozni így is, de érdekes volt ismét féktávok nélkül menni.
    Valaki legalább tippeljen mit tehetek!!! Valakinek csak volt hasonló gondja??? PLS HELP!
    Továbbá grat. Norbinak az A-ban a jó futamért!
    Utoljára módosította: vapetike; 2010. 12. 06. 20:10. Indoklás: megnéztem a replayt :(
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  23. #48
    Leitner Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    33
    Üzenetek
    565
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Ja Leitner Norbi!
    Lécci qualon emeld a motorhűtésed, mert ez már nem az első alkalom hogy gőzölgő mocival közlekedsz... Nem túl jó így mögötted menni.
    Oké, Bocsi mindenkitől! Legközelebb nem fogok

    A versenyről néhány szó.
    2. kanyarba előlem mindenki kicsúszott így azt hittem, hogy ez sima futam lesz, de aztán egy picit nem figyeltem és a célegyenesbe rámentem a jobboldali futóhomokos részre és kb 3-4 szer megfordultam és a egyenes végi gumifalba sikeresen megérkeztem, utána páran elém kerültek, de sikerült visszaelőznöm mindenkit, de igazából nem is nagyon akartak harcolni velem ezért köszönet!
    Aztán Nibit értem utol, de nem volt könnyű dolgom mert a hátsó gumijaim eléggé elkoptak 20 feletti kopáson voltak és kigyorsításon néha beszitált az autó, de sikerült megelőzni. Kiállások előtt összeszedtem 3mpet Nibivel szemben azt gondoltam ez elég lesz hogy visszajöjjek elé. Hát nem sikerült, mert még én kaptam 4mp-et tőle Úgy látszik a Maserati sokkal többet fogyasztott mint a Vette.
    Utána sikerült utol érnem Nibit megint, de mögötte hibáztam és megforogtam. Aztán gondolkodtam hogyan is lehetne megint utolérni mert kopott gumikkal nem tudtam volna, ezért úgy döntöttem hogy kijövök és a hátsó gumit lecserélem újakra hátha Nibi is cserél kereket, de nem így lett, ezért a gumicserés taktika mehetett a kukába. Remélem majd valamikor sikerül végre nyernem is egy futamot, mert nagyon nem akar összejönni

    Gratula Nibi! Corvettel nyerni nem kis teljesítmény
    Utoljára módosította: Leitner Norbert; 2010. 12. 06. 15:19.

  24. #49
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Leitner Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    Oké, Bocsi mindenkitől! Legközelebb nem fogok

    A versenyről néhány szó.
    2. kanyarba előlem mindenki kicsúszott így azt hittem, hogy ez sima futam lesz, de aztán egy picit nem figyeltem és a célegyenesbe rámentem a jobboldali futóhomokos részre és kb 3-4 szer megfordultam és a egyenes végi gumifalba sikeresen megérkeztem, utána páran elém kerültek, de sikerült visszaelőznöm mindenkit, de igazából nem is nagyon akartak harcolni velem ezért köszönet!
    Aztán Nibit értem utol, de nem volt könnyű dolgom mert a hátsó gumijaim eléggé elkoptak 20 feletti kopáson voltak és kigyorsításon néha beszitált az autó, de sikerült megelőzni. Kiállások előtt összeszedtem 3mpet Nibivel szemben azt gondoltam ez elég lesz hogy visszajöjjek elé. Hát nem sikerült, mert még én kaptam 4mp-et tőle Úgy látszik a Maserati sokkal többet fogyasztott mint a Vette.
    Utána sikerült utol érnem Nibit megint, de mögötte hibáztam és megforogtam. Aztán gondolkodtam hogyan is lehetne megint utolérni mert kopott gumikkal nem tudtam volna, ezért úgy döntöttem hogy kijövök és a hátsó gumit lecserélem újakra hátha Nibi is cserél kereket, de nem így lett, ezért a gumicserés taktika mehetett a kukába. Remélem majd valamikor sikerül végre nyernem is egy futamot, mert nagyon nem akar összejönni

    Gratula Nibi! Corvettel nyerni nem kis teljesítmény
    Hát nem, de azért a nagy szerencse benne volt.
    Pl.: Bazsy Cola kiütése, Te megforgásod párszor. Na meg a rajt, hogy nem szálltam el jobban... Igen optimista előzésbe kezdtem.
    Igazából, mikor másodszor értél be, akkor egész jól tudtalak tartani, húztam ameddig csak lehet (bár én sem hittem, hogy sikerülni fog), és hát csak nekem jött ki jobban.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  25. #50
    Leitner Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    33
    Üzenetek
    565
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Hát nem, de azért a nagy szerencse benne volt.
    Pl.: Bazsy Cola kiütése, Te megforgásod párszor. Na meg a rajt, hogy nem szálltam el jobban... Igen optimista előzésbe kezdtem.
    Igazából, mikor másodszor értél be, akkor egész jól tudtalak tartani, húztam ameddig csak lehet (bár én sem hittem, hogy sikerülni fog), és hát csak nekem jött ki jobban.
    Jól védted az íveket. Igazából ahol tudtam volna előzni az a T2 féktáv, ha jól kijön(padlógázon) a T1, de nem sikerült és mindig eltudtál lépni a utolsó kanyar kigyorsításon így nem tudtam csinálni semmit

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •