Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (33 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    Trophy AC Mini Cooper Challenge

    Indul a Masters MINI Challenge!



    Január 27-én elrajtol legújabb Assetto Corsa bajnokságunk, melyet a MINI Cooper volánja mögött fognak megvívni a résztvevők. A kis gép jellegéből adódóan rendkívül szoros csatákra lehet számítani, ahol a futamok nagy részét az egymás lökhárítóján autózás és a test-test elleni küzdelmek fogják kitenni. Ehhez illeszkedik versenynaptárunk is, amelyben javarészt szűk és lendületes angol pályák kaptak helyet, de két versenyre ellátogatunk majd a kontinensre is!


    A Mini Challenge résztvevői harcba szállhatnak az izgalmas és értékes nyereményekért is, melyek - a bajnokság győztese mellett - a rendszeres résztevők között kerülnek kisorolásra*:
    • 2 x 30 000 Ft pénznyeremény (egyik a bajnok részére, a másik az egyik szerencsés rendszeres résztvevőé)
    • Super Racing Fesztivál 2022 VIP páros napi belépőjegy (WTCR, ETCR & ETRC - Kamion EB)
    • 2 db Motorsport in Hungary 2021 könyv

    A bajnokság támogatója és a tárgyi nyeremények felajánlója a Truck Race Promotion, a Super Racing Fesztivál promótere.


    A 8 fordulós bajnokságból a 6 legjobb egyéni eredmény számít bele a végértékelésbe. A versenyek csütörtök esténként dupla futamos formában kerülnek megrendezésre, az első futam első 10 helyezettje fordított sorrendben indul a második futamon.


    Nyílt bemelegítő futam január 20-án: SHAKEDOWN futam!!
    Első bajnok futam január 27-én: MINI Challenge - Donington Park



    Versenynaptár <= helyszínek, dátumok, futamtopikok | Pontverseny | Versenyszabályzat


    A bajnokságon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:

    • Az Assetto Corsa eredeti és legfrissebb kiadása, mely beszerezhető és frissíthető a Steam-ről.
    • Az ingyenes Mini challange mod (MINI Cooper JCW Uk Challenge F56) letöltése és megfelelő helyre másolása.
    • Az Assetto Corsa DreamPack 3 DLC, mely tartalmazza a Brands Hatch gyári pályát.
    • A további használandó pályákat ebben a Gdrive megosztásban, illetve az egyes futamok kiírásában is megtaláljátok.
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani az Assetto Corsa-ban is használt neved, ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap a prekvalifikációban.
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs". Beállítási segítség itt: névhasználat
    • Érvényes köridő futása a GTR-Masters.hu #Prequal - Mini szerveren. A prekval szerver használata nyílt, jelszó az aktuális futam topikban.
    • A GTR-Masters által rendezett bajnoki futamokon csak szervertagok vehetnek részt, tagságot itt lehet igényelni: Szervertagság 2021/2022
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban minden futam előtt legkésőbb 1 órával.
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, valamint a Versenyszabályzat maradéktalan ismerete és betartása!


    *SORSOLÁS: minden résztvevő részt vesz a soroláson a nyereményekért, aki legalább 6 bajnoki fordulón pontot szerez. Minden résztvevő csak egy nyereményt nyerhet, illetve a Versenyigazgatóság és a Versenybíróság tagjai nem vesznek részt a díjazásban. A bajnok sem vesz részt a soroláson, az Ő nyereménye fix 30 000 Ft.


    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt feltehetted a fórumban vagy akár privát üzenetben.
    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!


    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!
    Utoljára módosította: neilszab; 2022. 01. 20. 10:18.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    NYÍLT bemelegítő futam: MINI Shakedown - Silverstone National - 01.20.



    A gyakorló szerver már elérhető, lehet futni a köröket!
    Shakedown Prekvalifikácó: Silverstone köridők + setup
    (1:02.526)

    A hivatalos prekvalifikáció az első bajnoki futamra - Donington Park - 01.27 - a Shakedown futam után indul!
    Utoljára módosította: neilszab; 2022. 01. 21. 10:59.

  3. #3
    Jól hangzik! Mivel márkakupa, lehetséges lesz egyedi festések használata?

  4. #4
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg hardrada_ írta Hozzászólás megtekintése
    Jól hangzik! Mivel márkakupa, lehetséges lesz egyedi festések használata?
    Nem terveztük se az egyedi festés, se csapatverseny elindítását.

  5. #5
    Morvai Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 05. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    92
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Nem terveztük se az egyedi festés, se csapatverseny elindítását.
    És a gyári festések közül lehet esetleg választani, hogy minden futamon fixre azt kapjam?

    Köszi amúgy előre is a szervezést. Imádom a Miniket, jó kis bajnokság lesz.

  6. #6
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg MNorbi002 írta Hozzászólás megtekintése
    És a gyári festések közül lehet esetleg választani, hogy minden futamon fixre azt kapjam?
    A gyáriak közűl ha ragaszkodtok valamelyikhez, és szeretnétek hogy mindig ugyanazt kapjátok mindegyik futamon, akkor küldjétek el pm-be nekem a skin könyvtárnevét, és a steamID64dec-eteket (steamidfinder.com). De nem lesz garantálva hogy más nemkapja meg ugyanazt a festést.

  7. #7
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043

    2K 4K skin

    Ha esetleg valakinek teljesítmény problémája lenne a kocsikkal (akadozik a kép), akkor lehetőség van az alap 4K-s autófestéseket lebutítani 2K-ra.
    ..\assettocorsa\content\cars\mini_jcw_challenge\
    Itt találtok egy "2K" nevű könyvtárat, ennek a tartalmát kell a skins könyvtárban lévőekre rámásolni (ha jól csináljátok akkor rákérdez hogy felülírja-e a body.dds-eket). Tippem szerint ez leginkább a VGA memóriaigényén tud segíteni.

  8. #8
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84

    belépés

    próbáltam belépni, betölti a pályát meg az autót, azt bepirosodik és kidob. ???0

  9. #9
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    próbáltam belépni, betölti a pályát meg az autót, azt bepirosodik és kidob. ???0
    Hali. Melyik szerverre/pályára próbáltál felcsatlakozni?
    Csatlakozásnál mikor dob ki, milyen hibaüzit dob?
    Jelszót beírtad? (masters)

  10. #10
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hali. Melyik szerverre/pályára próbáltál felcsatlakozni?
    Csatlakozásnál mikor dob ki, milyen hibaüzit dob?
    Jelszót beírtad? (masters)
    mindkét pályát próbáltam, ua. jelszót beírtam, nagyon nem tudtam elolvasni, olyan gyorsan eltűnik, nem tudok angolul, valami falied

  11. #11
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    mindkét pályát próbáltam, ua. jelszót beírtam, nagyon nem tudtam elolvasni, olyan gyorsan eltűnik, nem tudok angolul, valami falied
    Képernyőmentést vagy valamilyen képernyő videó készítő alkalmazással próbáld meg felvenni mi a hiba. Akár telefonnal is, a hiba üzenetet azzal is fel tudod venni.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #12
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    Képernyőmentést vagy valamilyen képernyő videó készítő alkalmazással próbáld meg felvenni mi a hiba. Akár telefonnal is, a hiba üzenetet azzal is fel tudod venni.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    checksum falied

  13. #13
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    checksum falied
    Általában ilyenkor a tartalommal van a baj. Próbáld meg teljesen kitörölni az autót, majd újból felrakni. Content Managerrel egyszerűbb a dolog.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #14
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    checksum falied
    Ezt olyankor írja ki a szerver, ha a kocsi/pálya verziója nem egyezik meg pontosan a szerveren használtal.
    A kiírásban megtalálható autó/pályacsomagot rakd fel magadnak. Lehet vmi előző, régebbi verzióval rendelkezel.

  15. #15
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt olyankor írja ki a szerver, ha a kocsi/pálya verziója nem egyezik meg pontosan a szerveren használtal.
    A kiírásban megtalálható autó/pályacsomagot rakd fel magadnak. Lehet vmi előző, régebbi verzióval rendelkezel.
    Köszi! Ez használt. csak az időket nem látom.
    Utoljára módosította: szabi811; 2022. 01. 17. 12:35.

  16. #16
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Újabb nyereményt intéztünk nektek, hiszen a WTCR és a Kamion EB (ETRC) mellett idén az ETCR mezőnye is rajthoz áll a Hungaroringen a Super Racing Fesztiválon:

    Cikk: https://www.eurosport.hu/pure-etcr/j...79/story.shtml

    Utoljára módosította: neilszab; 2022. 01. 18. 21:26.

  17. #17
    Bocsánat mindenkitől akinek a lagolásommal elrontottam a versenyét !!! 😡 Nem igazán tudom mi történt, nem szokott ilyet csinálni! Es azert is bocsánat hogy futam alatt ki be lépkedtem csak próbáltam megoldani a problémát (még sikertelenül) :/ !!!

  18. #18
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsánat mindenkitől akinek a lagolásommal elrontottam a versenyét !!! 😡 Nem igazán tudom mi történt, nem szokott ilyet csinálni! Es azert is bocsánat hogy futam alatt ki be lépkedtem csak próbáltam megoldani a problémát (még sikertelenül) :/ !!!
    Lag minimalizálására esetleg tippet adhat ez a csokor: http://forum.gtr-masters.hu/showthre...C3%BCl%C3%A9se

  19. #19
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Lag minimalizálására esetleg tippet adhat ez a csokor: http://forum.gtr-masters.hu/showthre...C3%BCl%C3%A9se
    Köszi
    Amugy a "csokor" nagyrésze megtörtént és mivel eddigi futamokon nem volt semmi ilyesmi gond és azóta nem változott a config ezért majd router meg modem restartal próbalkozom mert nagyon ritkán szokott hülyéskedni csak máshogy szokott megmutatkozni

  20. #20

    Szerver kidobás

    Sziasztok!
    Valaki tunda nekem abban segíteni, hogyha nem laggolok, de mégis van hogy kidob az assetto corsa szerveréről semmi előjel nélkül.
    Volt már másnak is ilyen ?
    Előre is köszönöm

  21. #21
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Pálla Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Valaki tunda nekem abban segíteni, hogyha nem laggolok, de mégis van hogy kidob az assetto corsa szerveréről semmi előjel nélkül.
    Volt már másnak is ilyen ?
    Előre is köszönöm
    Hali.
    Az internetes játékok világában sajna ez a mai napig bennevan hogy leszakad valaki. Csak minimalizálni lehet a szétkapcsolás lehetőségét. Egyebek mellett ezért is vannak nálunk "eldobható" futamok, hogy ne legyen egyből kuka egy versenyző bajnoksága egy ilyen szakadás miatt.
    Szerver oldalról ugye nem korlátozunk, szűrünk semmit, mindenki más ment is tovább a szerveren.
    Mindenféle programot, alkalmazást, eszközt kikapcsolnék a futam idejére, ami bármiféleképpen belszólhat az internetes csomagokba, adatközlésbe. Ilyenekre gondolok hogy TV(box), tablet, telefon. PC-n az autoupdate-ek, értesítők, tűzfal, virusizé, bizbasz kliens.

    Sokkal jobb ötleteim most nincsenek...
    Régen GTL-ben nekem volt olyan jelenségem hogy mindig az 1.kör végén, amikor átszeltem a célvonalat, abban a pillanatban dobott le a szerverről. (már nemis tudom mikkel próbálkoztam, asszem szolgáltató csere lett)

  22. #22
    Morvai Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 05. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    92
    Jah, az AC sajnos a legkisebb, akár csak pillanatnyi internetszakadás esetén is egyből kidob. Velem is történt már ilyen (ráadásul akkor is épp zandvoort volt a pálya...:O). Annyira rövid volt a szakadás, hogy pl. a ts, discord, steam le se dobott, azokon végig kapcsolatban maradtam, de a játék persze egyből kidobott. Sajnos ez ilyen, nem igen lehet ezzel mit kezdeni. Persze amiket Kristóf írt, azokat mindenképp érdemes végigzongorázni.

  23. #23
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579

    Kérdőív

    Sziasztok!

    Összeállítottunk egy kérdőívet, melyben szeretnénk a segítségeteket kérni! Nincs más teendőtök, mint kitölteni és elküldeni a részünkre! Teljesen anonim a kérdőív és szeretnénk arra kérni, hogy őszintén válaszoljatok a kérdésekre, hiszen innen tudjuk, hogy van-e még fejlődnünk valamiben, vagy éppenséggel elégedettek vagytok a GTR-Masters által szervezett bajnokságokkal!

    A kérdőív itt érhető el.

    Előre és nagyon szépen köszönjük a segítségeteket!

  24. #24
    Kedves Attila Versenyző Ataman logója
    Csatlakozott
    2020. 06. 17.
    Város
    Maglód
    Üzenetek
    88
    Köszi a Mini bajnokságot, elég intenzív volt a heti versenyekkel, de nagyon élveztem, jó kis csaták voltak.

  25. #25
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579

    Nyereménysorsolás

    Sziasztok!
    Csütörtökön (03.24) este 19:00-tól kezdődik a nyeremények kisorsolása.

    A menete: Discordon a "sorsolas-mini" csatornán megosztott képernyőnél fogom a nyerteseket egyesével kisorsolni a Comment Picker (https://commentpicker.com/random-name-picker.php) segítségével, akiket a sorsolás végeztével meg fogok keresni a részletekkel.

    Kérlek titeket a csatlakozás alkalmával a mikrofont némítsátok, kérdésekkel a "mini_cooper_jcw_bajnoksag" https://discord.com/channels/3006730...45140582953000 discord csatornán keressetek!
    Utoljára módosította: Kettel; 2022. 03. 21. 23:34.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •