Oldal: 52 / 57 ElsőElső ||| 2 42 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.276 - 1.300 (1404 összesen)
  1. #1276
    Tiszta hullámvasut az egész így nekem.Egyszer elmegy a kedvem az egésztől,utána meg vissza jön.Most épp jók vagyunk
    Műszaki erzék alatt mit értesz? Csak össze kell rakni,azt annyi.Gondolom van hozzá képes ábra,mint a bútorokhoz vagy nem?
    Simcube1 már nem lehet kapni újonan,legalábbis én nem találtam,használtat meg nem nagyon akarok.

    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Csak pár gondolat a témához:
    Ha van eladó SC1 készlet 1000 euro alatt, és van rá keret, akkor mindenképp megéri,
    gyakorlatilag örökéletű konstrukció, de egy kis utána olvasás és egy minimális műszaki érzék nem árt.
    Fanatec pedál semmiképpen sem említhető egy lapon a Logival, fém konstrukciók, lehet nyugodtan cipőben is taposni,
    a gáz-kuplung hall szenzoros, mivel nincs fizikai érintkezés, papíron nem romolhat el, csak egy kis kosz szokott bezavarni, ami könnyen orvosolható.
    Szerintem a damper kit csak szemfényvesztés, de a performance kit is megoldható házilag 1-2 ezer forintból.
    Mostanában valóban több a probléma a Fanával, van egyébként fusi szervize, keressétek Kozmy kollégát a prohardver-kormányos fórumon,
    ő elvileg már Fana DD-ket is szedett szét.
    A Fana garancia szerintem 1+1(vagy 2) év, nekem az elmúlt években mikor gond volt valamivel midig megoldottuk, az elején általában értetlenek, kérnek fényképet, videót, de aztán megy rendben a dolgog.
    Olyan is volt már, hogy akartam venni eltört váltófület Formula kormányra, de ők szóltak hogy még csak 20 hónapos, és ingyen küldtek új, erősített alkatrészt.
    De nekem is volt olyan Fana termékem, ami a dobozból kivéve, már alapból rossz volt.
    A Porsche 918-as kormányon egyébként minden irányba állítható a váltófül.

  2. #1277
    Idézet Eredetileg bluef1sh írta Hozzászólás megtekintése
    Tiszta hullámvasut az egész így nekem.Egyszer elmegy a kedvem az egésztől,utána meg vissza jön.Most épp jók vagyunk
    Műszaki erzék alatt mit értesz? Csak össze kell rakni,azt annyi.Gondolom van hozzá képes ábra,mint a bútorokhoz vagy nem?
    Simcube1 már nem lehet kapni újonan,legalábbis én nem találtam,használtat meg nem nagyon akarok.
    Lehet ujonnan mat nem aruljak de ne felj egyvoercet se a hasznalt simucube tol. Az gyakorlatilag egy kis alaplap egy tap es egy szervo. A szervo sose romlott meg el senkinek. A tap is ipari, a simucube alaplapeg ha elromlik akkor gyakorlatilag irsz egy levelet a gyartonak es kuldenek egy ujat vagy megjavitjak. De par hibat leszamitva nem volt ezeknek semmi baja, a forumokon nem sirt senki. Ellentetben a fanatec termekekkel abbol nem mernek gari nelkulit venni.

    Muszaki erzek: tudsz e egy kabelt odafogatni egy csavarral es megkulonboztetni a kulonbozo szinu vezetekeket egymastol. Aztan ha nullarol rakod ossze akkor egy pc rol kb ket file feltoltese az egesz a simucube ra es mar mehet is. En nullarol raktam ossze de gyakorlatilag 2 ora alatt mar mukodott minden. Mondjuk maga a vezerlo es a tap nem egy szep csillogo dobozba kerult hanem retegelt lemezbol 10 perc alatt csinaltam egy dobozt neki es kesz. Ideiglenes megoldasnak szantam 3 eve kb. Azota is hibatlanul mukodik minden es valahogy nincs kedvem hozzanyulni

  3. #1278
    Ha nem kéne cockpit,+ iracing acc vennem,akkor azt mondám lehet,de így kizárva.Hobbinak ez is sok.

    Idézet Eredetileg lipixbox írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet ujonnan mat nem aruljak de ne felj egyvoercet se a hasznalt simucube tol. Az gyakorlatilag egy kis alaplap egy tap es egy szervo. A szervo sose romlott meg el senkinek. A tap is ipari, a simucube alaplapeg ha elromlik akkor gyakorlatilag irsz egy levelet a gyartonak es kuldenek egy ujat vagy megjavitjak. De par hibat leszamitva nem volt ezeknek semmi baja, a forumokon nem sirt senki. Ellentetben a fanatec termekekkel abbol nem mernek gari nelkulit venni.

    Muszaki erzek: tudsz e egy kabelt odafogatni egy csavarral es megkulonboztetni a kulonbozo szinu vezetekeket egymastol. Aztan ha nullarol rakod ossze akkor egy pc rol kb ket file feltoltese az egesz a simucube ra es mar mehet is. En nullarol raktam ossze de gyakorlatilag 2 ora alatt mar mukodott minden. Mondjuk maga a vezerlo es a tap nem egy szep csillogo dobozba kerult hanem retegelt lemezbol 10 perc alatt csinaltam egy dobozt neki es kesz. Ideiglenes megoldasnak szantam 3 eve kb. Azota is hibatlanul mukodik minden es valahogy nincs kedvem hozzanyulni

  4. #1279
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg bluef1sh írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nem kéne cockpit,+ iracing acc vennem,akkor azt mondám lehet,de így kizárva.Hobbinak ez is sok.
    Akkor szerintem a fana pedál + T300 kormány az ideális választás... (aztán elég a kormányt lecserélni, ha egyszer nem bírsz DD-nek ellenállni)

  5. #1280
    Meglátjuk.
    Nyugodtan jöhetnek továbbra is a tapasztalatok,hosszászólások,szívesen fogadom és más is aki nem tud dönteni.

    Mindenestre köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat!

    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor szerintem a fana pedál + T300 kormány az ideális választás... (aztán elég a kormányt lecserélni, ha egyszer nem bírsz DD-nek ellenállni)

  6. #1281
    Idézet Eredetileg bluef1sh írta Hozzászólás megtekintése
    Használtan semmiképp,az új is próblémáshát még a használt.Lenne itthon valami fusi szervíze,akkor bátrabb lennék.
    Megálmodom melyik kombó legyen,már lesz egyáltalán.Van pár variációs lehetőség.
    Nekem sosem volt gondom se használt, se új cuccal, de egy Fanatec CS V3 és T300 kombó újból is belefér bőven a megcélzott keretedbe. Ha próbálgatni akarod, arra ez több, mint elég. Ha meg nagyon rákattansz, akkor hamar röpködni fognak a nagyobb összegek direkt drive kormányra, stb...
    A V3 viszont egy elég komoly cucc már hozzá, hogy azt ne keljjen cserélni, akárhogyan is próbálgatod a kormányokat később. Emiatt érdemes nem szettben gondolkdni, hanem különálló egységekben.

  7. #1282
    Régen toltam 2-3 évig iracing-t g27+tilus kombóval.Csak akkor gázpedál szarakodott+cockpit-em se volt,azt elment a kedvem.
    t300-v3 kombó esélyes.

    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem sosem volt gondom se használt, se új cuccal, de egy Fanatec CS V3 és T300 kombó újból is belefér bőven a megcélzott keretedbe. Ha próbálgatni akarod, arra ez több, mint elég. Ha meg nagyon rákattansz, akkor hamar röpködni fognak a nagyobb összegek direkt drive kormányra, stb...
    A V3 viszont egy elég komoly cucc már hozzá, hogy azt ne keljjen cserélni, akárhogyan is próbálgatod a kormányokat később. Emiatt érdemes nem szettben gondolkdni, hanem különálló egységekben.

  8. #1283
    Idézet Eredetileg bluef1sh írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nem kéne cockpit,+ iracing acc vennem,akkor azt mondám lehet,de így kizárva.Hobbinak ez is sok.
    Adok neked ajandekba egy cockpitet ha kered. Ha nem dd kormanyod lesz akkor boven jo lesz. Acelbol van es van valto meg pedalegbkormanytartoja. 1 ules kell bele es mehet. Nekem egy mx5 ules volt benne amit 10e hufert vettem bontoban de azt mar elajandekoztam.

    Ha erdekel keresek kepet rola

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  9. #1284
    Rendes tőled,de egyelőre várjunk vele,mert még nagyon az elején vagyok a dolgoknak.Nem is biztos,hogy lesz kormány,stb.Miattam ne tartogasd,nem szoktam elsietni a dolgokat
    Egy képet,azért megnéznék,ha nem okoz próblémát.


    Idézet Eredetileg lipixbox írta Hozzászólás megtekintése
    Adok neked ajandekba egy cockpitet ha kered. Ha nem dd kormanyod lesz akkor boven jo lesz. Acelbol van es van valto meg pedalegbkormanytartoja. 1 ules kell bele es mehet. Nekem egy mx5 ules volt benne amit 10e hufert vettem bontoban de azt mar elajandekoztam.

    Ha erdekel keresek kepet rola

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  10. #1285
    Idézet Eredetileg bluef1sh írta Hozzászólás megtekintése
    Rendes tőled,de egyelőre várjunk vele,mert még nagyon az elején vagyok a dolgoknak.Nem is biztos,hogy lesz kormány,stb.Miattam ne tartogasd,nem szoktam elsietni a dolgokat
    Egy képet,azért megnéznék,ha nem okoz próblémát.
    Ime

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  11. #1286
    Idézet Eredetileg lipixbox írta Hozzászólás megtekintése
    Ime

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Ja igen fanatec kormanyhoz es oedalhoz vannak rajta furatok plus a fa atec clubsport valtohoz is

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  12. #1287
    Nem rossz,észben tartom.
    Köszi,mindenestre.

  13. #1288
    Pintér Krisztián Regisztrált
    Csatlakozott
    2020. 01. 06.
    Város
    Zalaegerszeg
    Üzenetek
    2

    Flag Kormányvásárlás

    Sziasztok!

    Frissen regisztráltam hozzátok, én is szeretnék az idei évben már versenyezni online. 10 éves korom óta szimulátorozok offline (GTR 2, Race07), viszont egy nagyon alap (10.000 forintos) kormánnyal játszottam végig.

    Rá is térnék a lényegre. Logitech G29 kormánnyal van több tapasztalatom is (fejlesztési tevékenység, szakdolgozat), elsősorban ilyent szertnék vásárolni. Mi a véleményetek róla? Mennyire jó szett egy Assetto Corsahoz, RaceRoomhoz, Project Carshoz? Thrustmasterek milyenek a piacon?

    Szeretném a lehető legjobb ár/érték arányú döntést meghozni, ebben kérem segítségetek. A keretem nagyjából 80000 forint, ennyiért fut napokban a G29 újonnan gyári garanciával (ipon.hu), ennél feljebb nem szeretnék menni, számomra elegendő ez a kategória.

    Üdvözlettel,
    Pintér Krisz
    "A lóerő nem kérdez, csak aláz és büntet."

  14. #1289
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Pintér Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Frissen regisztráltam hozzátok, én is szeretnék az idei évben már versenyezni online. 10 éves korom óta szimulátorozok offline (GTR 2, Race07), viszont egy nagyon alap (10.000 forintos) kormánnyal játszottam végig.

    Rá is térnék a lényegre. Logitech G29 kormánnyal van több tapasztalatom is (fejlesztési tevékenység, szakdolgozat), elsősorban ilyent szertnék vásárolni. Mi a véleményetek róla? Mennyire jó szett egy Assetto Corsahoz, RaceRoomhoz, Project Carshoz? Thrustmasterek milyenek a piacon?

    Szeretném a lehető legjobb ár/érték arányú döntést meghozni, ebben kérem segítségetek. A keretem nagyjából 80000 forint, ennyiért fut napokban a G29 újonnan gyári garanciával (ipon.hu), ennél feljebb nem szeretnék menni, számomra elegendő ez a kategória.

    Üdvözlettel,
    Pintér Krisz
    Szia!

    Üdv a mastersen!

    Teljesitmény szempontjából a G29 teljesen jó, mindent tud, amit egy kormánynak kell, én is azt gyűrtem az elmúlt években és soha nem éreztem, hogy bármiben hátrányban lennék.

    Persze van kényelmesebb, strapabíróbb, stb. kormány, de a vezetés szempontjából ezek inkább az élményfaktort jelentik.

    Thrustmasterből van kicsit drágábban sokkal jobb - T300 RS széria, az még meggondolandó. A 10e Ft-os kategóriához képest mindkettő megváltás lesz.

  15. #1290
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Pintér Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Frissen regisztráltam hozzátok, én is szeretnék az idei évben már versenyezni online. 10 éves korom óta szimulátorozok offline (GTR 2, Race07), viszont egy nagyon alap (10.000 forintos) kormánnyal játszottam végig.

    Rá is térnék a lényegre. Logitech G29 kormánnyal van több tapasztalatom is (fejlesztési tevékenység, szakdolgozat), elsősorban ilyent szertnék vásárolni. Mi a véleményetek róla? Mennyire jó szett egy Assetto Corsahoz, RaceRoomhoz, Project Carshoz? Thrustmasterek milyenek a piacon?

    Szeretném a lehető legjobb ár/érték arányú döntést meghozni, ebben kérem segítségetek. A keretem nagyjából 80000 forint, ennyiért fut napokban a G29 újonnan gyári garanciával (ipon.hu), ennél feljebb nem szeretnék menni, számomra elegendő ez a kategória.

    Üdvözlettel,
    Pintér Krisz
    A G29 tökéletes szimulátorozáshoz. Mindent tud amit kell. A mostani ~75e elfogadható ár érte.

    Ár / értékben a T300 adja a legtöbbet. Ha van rá lehetőséged próbáld ki. Más vezetési stílust igényel, más nem fogja tudni megmondani hogy neked melyik éri meg jobban.
    Ha a G29-et 60-80% FFB körül használtad és érezted a fogaskerekeket, akkor mindenkép érdemes kipróbálni a T300-at.

  16. #1291
    Pintér Krisztián Regisztrált
    Csatlakozott
    2020. 01. 06.
    Város
    Zalaegerszeg
    Üzenetek
    2
    Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor ezt a két típust veszem fontolóra, vadászom a boltokat, apróhirdetőket a legjobb ajánlatért. Március és április magasságában indul a beszerzőkörút elsősorban, addigra ha esetleg akad itt a csoportban valakinek egy példány, arra lecsapnék.
    "A lóerő nem kérdez, csak aláz és büntet."

  17. #1292
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274

    Wink

    Idézet Eredetileg bluef1sh írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel most jól elvetted a kedvem
    Viszonylag drága termékekről beszélünk és nem először hallom,hogy vannak velük gondok és még a garancia időt se tudni.Számomra ez így elég próblémás,mert nem beszélek nyelvet és ha gond lenne valamivel,akkor az szívás.Google fordítót nem biztos,hogy megértik
    Lehet jobban járnék,egy itthoni fapados vétellel.

    Thrstmaster T300 Rs kormányt összelehet kötni Tilus féle pedálokkal ?
    Nem szamit hany nyelvet beszelsz, en 2-t is a magyaron kivul es megsem tudtam elerni naluk semmit
    Amikor elkezdtem fenyegetozni, hogy vissza a penzt, akkor kaptam egy uj kollegat, aki azonnal kuldott egy uj szettet, elokalibralva, tesztelve....
    Racedepartmenten kulon topikja van a Fanatec support experiencenek....
    Ha sikerul kifognod egy hibatlan darabot - vicces hogy 1600€ ert lutri az egesz - akkor nagyon elvezni fogod, mert szerintem jo cucc.

  18. #1293
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg Pintér Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Frissen regisztráltam hozzátok, én is szeretnék az idei évben már versenyezni online. 10 éves korom óta szimulátorozok offline (GTR 2, Race07), viszont egy nagyon alap (10.000 forintos) kormánnyal játszottam végig.

    Rá is térnék a lényegre. Logitech G29 kormánnyal van több tapasztalatom is (fejlesztési tevékenység, szakdolgozat), elsősorban ilyent szertnék vásárolni. Mi a véleményetek róla? Mennyire jó szett egy Assetto Corsahoz, RaceRoomhoz, Project Carshoz? Thrustmasterek milyenek a piacon?

    Szeretném a lehető legjobb ár/érték arányú döntést meghozni, ebben kérem segítségetek. A keretem nagyjából 80000 forint, ennyiért fut napokban a G29 újonnan gyári garanciával (ipon.hu), ennél feljebb nem szeretnék menni, számomra elegendő ez a kategória.

    Üdvözlettel,
    Pintér Krisz
    Üdv

    Nekem volt ilyenem es szerettem, bar sokan gagyinak tartjak a fogaskerekes mechankija miatt, az ara miatt szvsz jo kompromisszum. Nekem 5 honapig volt meg, ezalatt nem volt vele hiba, ami amugy nem nagy szo. Tobben panaszkodtak a megbizhatatlansagara, de ugyanez van a Thrsutmasterrel es sajat tapasztalat alapjan a Fanateccel is. Lutri

  19. #1294
    Pétery Zoltán Szervező
    Csatlakozott
    2019. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86
    Idézet Eredetileg Pintér Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Frissen regisztráltam hozzátok, én is szeretnék az idei évben már versenyezni online. 10 éves korom óta szimulátorozok offline (GTR 2, Race07), viszont egy nagyon alap (10.000 forintos) kormánnyal játszottam végig.

    Rá is térnék a lényegre. Logitech G29 kormánnyal van több tapasztalatom is (fejlesztési tevékenység, szakdolgozat), elsősorban ilyent szertnék vásárolni. Mi a véleményetek róla? Mennyire jó szett egy Assetto Corsahoz, RaceRoomhoz, Project Carshoz? Thrustmasterek milyenek a piacon?

    Szeretném a lehető legjobb ár/érték arányú döntést meghozni, ebben kérem segítségetek. A keretem nagyjából 80000 forint, ennyiért fut napokban a G29 újonnan gyári garanciával (ipon.hu), ennél feljebb nem szeretnék menni, számomra elegendő ez a kategória.

    Üdvözlettel,
    Pintér Krisz
    Szia,

    Nálam lassan négy éve ketyeg egy G29, sosem volt vele semmi baj, persze picit zajos, de pl. szerintem a pedáljai kifejezetten jók, ha ráérez az ember - és hozzáteszem, hogy kifejezetten strapabíróak, én az első perctől cipőben nyomom, és még csak kopott se nagyon lett (igaz, nem megy napi 4-6 órát ).

    Üdv:
    Zoli

  20. #1295
    Ezzel most megnyugtattál

    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem szamit hany nyelvet beszelsz, en 2-t is a magyaron kivul es megsem tudtam elerni naluk semmit
    Amikor elkezdtem fenyegetozni, hogy vissza a penzt, akkor kaptam egy uj kollegat, aki azonnal kuldott egy uj szettet, elokalibralva, tesztelve....
    Racedepartmenten kulon topikja van a Fanatec support experiencenek....
    Ha sikerul kifognod egy hibatlan darabot - vicces hogy 1600€ ert lutri az egesz - akkor nagyon elvezni fogod, mert szerintem jo cucc.

  21. #1296
    Idézet Eredetileg bluef1sh írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel most megnyugtattál
    Nekem a clubsport v2 kormanyommal volt gondom ketszer is. Eloszor egybol amikor mekaptam kuldhettem vissza. 1 honap volt a procedure de kaptam masikat. Aztan az elkezdett lotyogni a tengelynel.
    Megkerdezte a support hogy tudok es csavarhuzozni es iranyitott mit tegyek hogy bontsam meg es hol es mit huzzak meg. Aztan hibatlan lett. Hasznaltam sokaig majd eladtam. Tobb baja nem volt

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  22. #1297
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    409
    En egy G25-ost nyustolok mar 13. eve. Semmi gondom nincs vele, annyi, hogy a kormany tengelye nagyon picit lotyog.

  23. #1298
    Idézet Eredetileg Gedu írta Hozzászólás megtekintése
    En egy G25-ost nyustolok mar 13. eve. Semmi gondom nincs vele, annyi, hogy a kormany tengelye nagyon picit lotyog.
    13 even at hasznaltad akkor annak mar az 1 orara juto hasznalati ara nem tul magas .

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  24. #1299
    Kiss János Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 09. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    66
    Idézet Eredetileg pzoley82 írta Hozzászólás megtekintése
    Szia,

    Nálam lassan négy éve ketyeg egy G29, sosem volt vele semmi baj, persze picit zajos, de pl. szerintem a pedáljai kifejezetten jók, ha ráérez az ember - és hozzáteszem, hogy kifejezetten strapabíróak, én az első perctől cipőben nyomom, és még csak kopott se nagyon lett (igaz, nem megy napi 4-6 órát ).

    Üdv:
    Zoli
    Hali
    Nálam is G29 teljesít szolgálatot, ha jól rémlik én is kb negyedik éve tekergetem. Maga a kormány tényleg jó kis strapabíró, semmi gond vele, (bár én egyre jobban vágynék már egy komolyabb cuccra) viszont a pedálok... Ebben az évben már szívok vele, darabosan veszi a jelet. A potikat kifújkálom, az elején segített is, most viszont már semmi javulás. Holnap tervezem komolyabban szétszedni, átfújkálni, csatlakozókat megszorítani, stb.. Remélem fog javulni, ha nem akkor valamire cserélni kell.
    Apropó, valaki nem tud róla, hogy ezeket a potikat lehet e újonnan kapni valahol? Arra is gondoltam, hogy egy hobbielektronika boltba majd rákérdezek.

  25. #1300
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg jani1022 írta Hozzászólás megtekintése
    Hali
    Nálam is G29 teljesít szolgálatot, ha jól rémlik én is kb negyedik éve tekergetem. Maga a kormány tényleg jó kis strapabíró, semmi gond vele, (bár én egyre jobban vágynék már egy komolyabb cuccra) viszont a pedálok... Ebben az évben már szívok vele, darabosan veszi a jelet. A potikat kifújkálom, az elején segített is, most viszont már semmi javulás. Holnap tervezem komolyabban szétszedni, átfújkálni, csatlakozókat megszorítani, stb.. Remélem fog javulni, ha nem akkor valamire cserélni kell.
    Apropó, valaki nem tud róla, hogy ezeket a potikat lehet e újonnan kapni valahol? Arra is gondoltam, hogy egy hobbielektronika boltba majd rákérdezek.
    Menj el a Simhouse-os sracokhoz. Nem csak megcsinaljakm neg upgradelik is a cuccot.

    Kikiopik a poti es bizony cserelni kell.

Oldal: 52 / 57 ElsőElső ||| 2 42 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 2 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 2 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •