Oldal: 1 / 8 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (196 összesen)

Téma: HGTLM8 Ötletelés!!!

  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    Lightbulb HGTLM8 Ötletelés!!!

    Lezajlott az utolsó monzai futam is, véget ért a 7. HGTLM bajnokság és én azt gondolom hogy minden tekintetben egy nagyon jó kis szezont tudhatunk magunk mögött! Amin mindig meglepődök, hogy az érdeklődés továbbra is töretlen a GTL és a bajnokság iránt, a futamokon masszív 20-25 induló küzd az elemekkel, valamint a versenyek színvonalában ha lehet idén még magasabbra tettük a lécet, ami köszönhető főleg a Ti hozzáállástoknak és az új VB tagok kiváló közreműködésének.

    A kérdés tehát, hogy akartok-e jövőre is GTL-ezni, legyen-e HGTLM8?


    Amennyiben a válasz igen, akkor kérnék minden résztvevőt, hogy írjátok le az ötleteiteket, véleményeteket és kritikátokat az előző idényben javítandó dolgokkal kapcsolatban ...mi volt jó, mi volt rossz és hogyan tovább?


    Hogy kicsit meglódítsam a nyelvetek , kérek mindenkit, hogy töltse ki ezt a kérdőívet és értékelje az előző szezont és utána pedig jöhetnek az ötletek!


    • Mennyire voltak izgalmasak, érdekesek a pálya/kocsi párosítások a futamokon? (1-5)
    • Mennyire találod jónak a lebonyolítási rendszert? (1-5)
    • Mennyire vagy elégedett a versenyek színvonalával? (1-5)
    • Mennyire korrektek a versenytársak, mennyire jó a hangulat (a futamon és amúgy)? (1-5)
    • Mennyire vagy megelégedve a szervezőséggel? (1-5)
    • Mennyire volt korrekt a VB munkája? (1-5)



    Na, ne fogja senki vissza magát!
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 06. 22. 15:50.

  2. #2
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    • Mennyire voltak izgalmasak, érdekesek a pálya/kocsi párosítások a futamokon? (1-5)
    • Mennyire találod jónak a lebonyolítási rendszert? (1-5)
    • Mennyire vagy elégedett a versenyek színvonalával? (1-5)
    • Mennyire korrektek a versenytársak, mennyire jó a hangulat (a futamon és amúgy)? (1-5)
    • Mennyire vagy megelégedve a szervezőséggel? (1-5)
    • Mennyire volt korrekt a VB munkája? (1-5)

    • Mennyire voltak izgalmasak, érdekesek a pálya/kocsi párosítások a futamokon? (1-5) 5 (Lakesidot nem bocsátom meg )
    • Mennyire találod jónak a lebonyolítási rendszert? (1-5) 5
    • Mennyire vagy elégedett a versenyek színvonalával? (1-5) 5
    • Mennyire korrektek a versenytársak, mennyire jó a hangulat (a futamon és amúgy)? (1-5) 5
    • Mennyire vagy megelégedve a szervezőséggel? (1-5) 4 (ha lehetne a versenyt követő hétvégén kitenni a büntetéseket, listákat ez az egyetlen kérésem)
    • Mennyire volt korrekt a VB munkája? (1-5) 5*
    Továbbra is nagyon tetszik az egész. Minden. Nem tudok rosszat mondani.
    Felvetnék még pár dolgot Szabi, mert ez ma elfelejtettem mondani. Ezek csak felvetések, és ha nem tetszik, vegyétek lázálomnak.

    Mi volna ha....

    1. a csapatok úgy állnának össze, hogy egy gyorsabb versenyző segítené a kezdőbbet. Mondanék egy példát. Nibi segítené Janit. A párosítások önkéntes alapon történnének, de ez lenne az alap elv. Ok: Mivel én is csak egy szezont futottam végig, nagyon jól emlékszem, hogy szarul megy, szarul megy, de még a beállításokat sem tudom megcsinálni rendesen. Nagyon jól esett, hogy anno Taky segített, sőt, még mostanában is felteszek Neki egy-egy kérdést, vagy Nibi mennyit segített a gumikkal, mert egy szezont lapos gumikon futottam...
    2. két hosszú futam lenne, de kredites autókkal.
    3. a szezonban lenne egy éjszakai futam is, de gyorsított idővel (este 8kor kezdődne és reggel érne véget)
    Utoljára módosította: moneytoo; 2012. 06. 22. 20:18.

  3. #3
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544
    • Mennyire voltak izgalmasak, érdekesek a pálya/kocsi párosítások a futamokon? (1-5) 4 - néhol eléggé leszűkült a választék, mert volt a mi mindet vitt és méghozzá elég olcsón, de amúgy oké volt
    • Mennyire találod jónak a lebonyolítási rendszert? (1-5) 4 - én hiányoltam a régi sprint futamos lebonyolítást, mikor a második futam épp annyira volt hosszabb, hogy legyen olyan autó ami végig bírja, azokat a spórolós futamokat nagyon élveztem
    • Mennyire vagy elégedett a versenyek színvonalával? (1-5) 5
    • Mennyire korrektek a versenytársak, mennyire jó a hangulat (a futamon és amúgy)? (1-5) 5
    • Mennyire vagy megelégedve a szervezőséggel? (1-5) 5
    • Mennyire volt korrekt a VB munkája? (1-5) 4 - az első körös kis helyezkedéseket nem kéne ennyire "szigorúan" büntetni - tudom ezek ilyen ejnye-bejnyék - de ha nem is lett belőle gáz szerintem, ne is legyen miatta szankció


    Egy javaslat a végére: kezdjük két perccel később a versenyeket, hogy ilyen barmok is hazaérjenek mint én...
    Utoljára módosította: Bazsi; 2012. 06. 22. 23:05.

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Bazsi írta Hozzászólás megtekintése
    Mennyire találod jónak a lebonyolítási rendszert? (1-5) 4 - én hiányoltam a régi sprint futamos lebonyolítást, mikor a második futam épp annyira volt hosszabb, hogy legyen olyan autó ami végig bírja, azokat a spórolós futamokat nagyon élveztem
    Sose volt ilyen, max véletlenül! A második futam 45 perc volt, azt max a kisCapri bírta volna csak végig, de azóta annak a tank méretét is csökkentettük.

    De értem a célzást, az tetszene neked, ha lehetne többet taktikázni a gumival/benyával, hogy ki mivel merre meddig...

  5. #5
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544
    Pontosan, ált mindig volt egy kis csavar a dologban, az azért nem volt rossz..

  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Mennyire vagy megelégedve a szervezőséggel? (1-5) 4 (ha lehetne a versenyt követő hétvégén kitenni a büntetéseket, listákat ez az egyetlen kérésem)
    Ez a VB tagoktól függ, de nem hiszem, hogy be tudják vállalni. A esetek elbírálásához olyan időpontot kell találni, ami mind a három tagnak egyformán megfelel a gyűlésre és ez hétköznapokon is azért olykor nehezen jön össze, nem hogy a futam utáni hétvégén.

    Viszont azt gondolom, hogy kreditet számolni magának mindenki tud, a büntetési tételekkel is nagyjából mindenki tisztában van, hogy miért mi jár.... úgyhogy túl nagy meglepetés nem érhet senkit a büntetések után sem szerintem, ha veszi a fáradságot és előre kikalkulálja magának az ember.


    1. a csapatok úgy állnának össze, hogy egy gyorsabb versenyző segítené a kezdőbbet. Mondanék egy példát. Nibi segítené Janit. A párosítások önkéntes alapon történnének, de ez lenne az alap elv. Ok: Mivel én is csak egy szezont futottam végig, nagyon jól emlékszem, hogy szarul megy, szarul megy, de még a beállításokat sem tudom megcsinálni rendesen. Nagyon jól esett, hogy anno Taky segített, sőt, még mostanában is felteszek Neki egy-egy kérdést, vagy Nibi mennyit segített a gumikkal, mert egy szezont lapos gumikon futottam...
    2. két hosszú futam lenne, de kredites autókkal.
    3. a szezonban lenne egy éjszakai futam is, de gyorsított idővel (este 8kor kezdődne és reggel érne véget)
    Az első ötlet nekem nagyon tetszik, pont erről beszélgettünk minap Dawe-vel, hogy erősíteni kéne valahogy a csapatmunkát, mert jelenleg többnyire csak papíron léteznek, de a csapattagok kevésbé készülnek fel valóban együtt. Lehetne egy ilyen szabály, hogy a TOP10 pilóta nem lehet egy csapatban és hozzájuk lehet jelentkezni "padevan"-nak , persze csak ha ez nem érint senkit kellemetlenül. Ehhez mit szóltok?

    A második ötlet megoldható, a hosszabb kredites futam vmivel több odafigyelést igényel a krediteknél a 2 kiállás miatt, eddig ezért oldottuk meg így okosba márkakupával. De ismétlem: megoldható!

    Ami az éjszakai futamot illeti én idén is szerettem volna, de úgy érzékeltem, hogy néhány versenyzőnek gondja lenne az FPS-sel, így ezért nem erőltettem. Időgyorsítást asszem nem lehet állítani a szerveren, de ettől még tudunk olyan időpontot választani, hogy szürköletben kezdünk és napfelkelte után lengetik a kockás zászlót!
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 06. 22. 23:46.

  7. #7
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Ez a VB tagoktól függ, de nem hiszem, hogy be tudják vállalni. A esetek elbírálásához olyan időpontot kell találni, ami mind a három tagnak egyformán megfelel a gyűlésre és ez hétköznapokon is azért olykor nehezen jön össze, nem hogy a futam utáni hétvégén.

    Viszont azt gondolom, hogy kreditet számolni magának mindenki tud, a büntetési tételekkel is nagyjából mindenki tisztában van, hogy miért mi jár.... úgyhogy túl nagy meglepetés nem érhet senkit a büntetések után sem szerintem, ha veszi a fáradságot és előre kikalkulálja magának az ember.

    Persze, megértem, csak hátha elnézi a vb, hogy kilöktem a fél mezőnyt...

    Az első ötlet nekem nagyon tetszik, pont erről beszélgettünk minap Dawe-vel, hogy erősíteni kéne valahogy a csapatmunkát, mert jelenleg többnyire csak papíron léteznek, de a csapattagok kevésbé készülnek fel valóban együtt. Lehetne egy ilyen szabály, hogy a TOP10 pilóta nem lehet egy csapatban és hozzájuk lehet jelentkezni "padevan"-nak , persze csak ha ez nem érint senkit kellemetlenül. Ehhez mit szóltok?

    Én jelentkeznék Mátéhoz... mert 10x-dik lettem, Ő meg 6. Szóval akkor ki kell jelölni (nem egy sorrendet, csak egy listát), ki a top 10, vagy az akihez lehet, vagy ki kit vállal el. ((Máté, ugyanúgy fogok segíteni Neked is, ha egyáltalán benne leszünk.))

    A második ötlet megoldható, a hosszabb kredites futam vmivel több odafigyelést igényel a krediteknél a 2 kiállás miatt, eddig ezért oldottuk meg így okosba márkakupával. De ismétlem: megoldható!

    Ezt azért javasoltam, mert rengeteg mod van, de a java már vagy tesztelés alatt, vagy benn van, vagy véleményem szerint nem alkalmas ilyen célra.

    Ami az éjszakai futamot illeti én idén is szerettem volna, de úgy érzékeltem, hogy néhány versenyzőnek gondja lenne az FPS-sel, így ezért nem erőltettem. Időgyorsítást asszem nem lehet állítani a szerveren, de ettől még tudunk olyan időpontot választani, hogy szürköletben kezdünk és napfelkelte után lengetik a kockás zászlót!

    Nyári kupában kipróbálhatnánk Szabi. Az úgy is kicsit könnyedebb, nem olyan véresen komoly és akkor lenne valós mércénk, nem csak bemondásra.
    Utoljára módosította: moneytoo; 2012. 06. 23. 07:08.

  8. #8
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt azért javasoltam, mert rengeteg mod van, de a java már vagy tesztelés alatt, vagy benn van, vagy véleményem szerint nem alkalmas ilyen célra.
    Itt nem értem az összefüggést...

    Nyári kupában kipróbálhatnánk Szabi. Az úgy is kicsit könnyedebb, nem olyan véresen komoly és akkor lenne valós mércénk, nem csak bemondásra.
    Remek ötlet, megvettem!

  9. #9
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Itt nem értem az összefüggést...
    ....
    Ugye olyat kerestünk, ami a mi esetünkben Nordra megfelelő. Nem szerepel a bajnokságban, korhű, gyors, nem túl nagy (nem muscle car), elfogadható fps-l és jó hanggal.

    Erre mondtam kb. 5 olyan modot, ami megfelel a kritériumnak. Ami (szerintem) jelenleg értelmes, azt betettük, vagy teszteljük. Kevés olyan maradt ami megfelelne, vagy az ismertek közül kell választani. Viszont az meg nem lenne meglepetés...

    Így gondoltam a mondtatot.

  10. #10
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    • Mennyire voltak izgalmasak, érdekesek a pálya/kocsi párosítások a futamokon? (5)
    • Mennyire találod jónak a lebonyolítási rendszert? (5)
    • Mennyire vagy elégedett a versenyek színvonalával? (5)
    • Mennyire korrektek a versenytársak, mennyire jó a hangulat (a futamon és amúgy)? (5)
    • Mennyire vagy megelégedve a szervezőséggel? (5)
    • Mennyire volt korrekt a VB munkája? (5)




    Következő szezonra még egy kicsit meg lehetne piszkálni a kredit rendszert. PL. chevelle és a nehéz tr4-et drágítani.

    Esetleg egy olyan kupa futamot csinálni, amiről már volt szó valamikor, hogy handycapes kocsikkal indulna a top 10-12 pilóta.

    Ja és a lényeg, 911-et sokszor lehessen választani!

  11. #11
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése

    Következő szezonra még egy kicsit meg lehetne piszkálni a kredit rendszert. PL. chevelle és a nehéz tr4-et drágítani.
    Terv:

    Dráguló autók:

    Chevrolet Chevelle 1970
    Triumph Tr4 (Heavy)
    TVR 400

    "Olcsuló" autók:
    Chevrolet Corvette 74'
    Mercury Cougar
    Jag E-tpye light
    Shelby Daytone Coupe


    Illetve ami még fontos, hogy a V8 vs "porbafingó" krediteket még jobban az adott pályhoz kell igazítani, ez hiszem ehhez viszont majd előzetes tesztek kellenek majd.


    Esetleg egy olyan kupa futamot csinálni, amiről már volt szó valamikor, hogy handycapes kocsikkal indulna a top 10-12 pilóta.
    Mondjuk egy ilyen Póni találkozó megint?
    Mustang --> Falcon --> Shelby GT350

  12. #12
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk egy ilyen Póni találkozó megint?
    Mustang --> Falcon --> Shelby GT350
    Az se rossz ötlet. Én arra gondoltam, hogy például mindenki a mustanggal menni, de Daninak +100kilót raknák a kocsiba, Nibinek 90-et stb.. Nem tudom, hogy ezt valaki megtudja-e oldani.

  13. #13
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Én arra gondoltam, hogy például mindenki a mustanggal menni, de Daninak +100kilót raknák a kocsiba, Nibinek 90-et stb.. Nem tudom, hogy ezt valaki megtudja-e oldani.
    De hát Nibi a bajnok, neki kell a 100 kiló!!

  14. #14
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Az se rossz ötlet. Én arra gondoltam, hogy például mindenki a mustanggal menni, de Daninak +100kilót raknák a kocsiba, Nibinek 90-et stb.. Nem tudom, hogy ezt valaki megtudja-e oldani.
    Ez már így túl lenne kombinálva...
    A kreditrendszer azért van hogy összébb jöjjön a mezőny. Máshol még ez sincs, sőt még súly se.
    Nézd csak meg hányszor elverték az élmenőket a kisebbek, nah épp ez a jó ebbe a rendszerbe.
    Na jó nem sokszor , de esélyük sokszor volt, csak nem tudtak élni vele.

    Ez a padavan dolog is csak jól hangzik de borzalmas.
    Bennem semmi csapatszellem nem lenne ha kapnék egy "idegent"...
    Így is keveset készültünk együtt Lacával pedig hogy megbeszéltük... Akkor egy "idegennel" összeegyeztetni az edzési időpontokat meg taktikákat meg elképzeléseket... áhh lehetetlen... nem is érdekelne a "társam".

    Akkor már jóval többre tartom azt, ahogy az utóbbi futamokon összejött, hogy együtt kergetőzünk, fun race-ezünk ahányan épp vagyunk a szerón.

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    De hát Nibi a bajnok, neki kell a 100 kiló!!
    Na ezzel most te érdemelted ki a nyakast a találkozón!
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  15. #15
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Ez már így túl lenne kombinálva...

    Egyetértek Nibivel.

    A kreditrendszer azért van hogy összébb jöjjön a mezőny. Máshol még ez sincs, sőt még súly se.
    Nézd csak meg hányszor elverték az élmenőket a kisebbek, nah épp ez a jó ebbe a rendszerbe.
    Na jó nem sokszor , de esélyük sokszor volt, csak nem tudtak élni vele.

    Az eséllyel lehet élni, sajnos a kezdőknek (magamat is ide tartom) meg kell tanulni (akár lassabban is) stabilan menni akár 20-30 kört is. Ha hibázol, akkor visszaesel. Nincs esélyem egy 0 kredites autóval egy 10 kredites ellen, csak ha elfaragod.

    Ez a padavan dolog is csak jól hangzik de borzalmas.
    Bennem semmi csapatszellem nem lenne ha kapnék egy "idegent"...
    Így is keveset készültünk együtt Lacával pedig hogy megbeszéltük... Akkor egy "idegennel" összeegyeztetni az edzési időpontokat meg taktikákat meg elképzeléseket... áhh lehetetlen... nem is érdekelne a "társam".

    Akkor már jóval többre tartom azt, ahogy az utóbbi futamokon összejött, hogy együtt kergetőzünk, fun race-ezünk ahányan épp vagyunk a szerón.

    Megértem az álláspontod. Én pl. Téged azért nem kereslek a nyűgjeimmel, mert Te nekem "idegen" vagy és hát kicsit pofátlannak tartanám, hogy "zaklassalak" a nyomorommal. Szabival, Mátéval főleg futam után, de amúgy is sokat beszélünk. Itt én arra gondoltam, hogy ha Te valakinek szimpatikus vagy, vagy fordítva és van kedved tanítani amit tudsz, akkor a másik biztos örülne, és sokat, rengeteget fejlődne. 10 ember közül biztos van egy, aki tud igazodni hozzád. Az kevés, hogy adsz egy setupot, de hogy mit érzel, mit állítasz, hogyan, azt elmondani ez lenne a cél. Hogy megértsék a működést. De ha ez az ötlet nem elfogadható, valakinek, akkor ennyi. Én továbbra is támogatom, még ha a kezdetekben nyögvenyelősnek is tűnik.

    Ez csak akkor működne, ha minden top pilóta elfoganá.

    A setupoláshoz leírt ökölszabályok jók, de már sok finomságot felrugok benne, mert úgy érzem stabilabb és gyorsabb vagyok, ha máshogy állítom. Van amit pl. ma már kifejezetten nem jónak tartok alapból úgy beállítani, ahogy le van írva.

    Én pl. nagyon hálás vagyok Neked a gumik nyomásainak megértetéséért.

  16. #16
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Ja és a lényeg, 911-et sokszor lehessen választani!

  17. #17
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Ja és a lényeg, 911-et sokszor lehessen választani!
    JA, tényleg! Mondjuk be kéne venni a bajnokságba a 911R és RS verziókat és alsóbb kategóriákban is lenne 911.

  18. #18
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Mennyire voltak izgalmasak, érdekesek a pálya/kocsi párosítások a futamokon? (1-5)4,5 mivel nem vagyok nagy V8 Driver, néha nem találtam megfelelő alternatívát a V8-ak ellen.
    Mennyire találod jónak a lebonyolítási rendszert? (1-5)5
    Mennyire vagy elégedett a versenyek színvonalával? (1-5)5
    Mennyire korrektek a versenytársak, mennyire jó a hangulat (a futamon és amúgy)? (1-5)5
    Mennyire vagy megelégedve a szervezőséggel? (1-5)5
    Mennyire volt korrekt a VB munkája? (1-5)5

    Számomra megfelelő volt az 60 perces, sprint és endurace futamok aránya, ezt kellene továbbra is tartani!
    A versenyek nagyon jók, az ellenfelek kiválóak, megtiszteltetés ebbe a társaságba tartozni!
    A szervezőség jó munkát végzett, néhány apró hibától eltekintve, de ezek tényleg olyan apró hülyeségek, hogy azt említeni szőrszálhasogatás lenne. kiváltkép, hogy társadalmi munkában dolgoztok!
    A VB remek. Ősszel ugyan voltak vele gondjaim, de az számomra mentálisan problémás időszak volt és így utólag azt gondolom, hogy inkább velem volt probléma, mint a VB-vel. A tavaszi szezonom rosszul sikerült, de mentálisan helyre jöttem és így a VB munkájában sem találtam kifogást!

    Joe ötlete a csapatokról első körben tényleg jól hangzik, bár nem tudom, a top csapatok mennyire látnák szívesen ezt az újítást?! Ahogy Nibi érvelt ellene, az elég beszédes és érthető... Részemről nyílván jónak tűnik, mert sokat kellene még tanulnom, hogy ott lehessek, ahol magamat látni szeretném, de itt asszem nem én vagyok a fő szempont.

    És tényleg szívesen látnám a "kis 911-eket a mezőnyben! Illetve valami ezer éves Zsiguli is emelné a színvonalat, ha lenne ilyen mod! Olvastam régen, hogy a HKV-sek által rFactorhoz készített East-Car modot Ervin átemelte a GTL-be, de kipróbálható verziót nem ismerek, nem tom mi lett a dologgal... Mindenesetre egy East Car futam is érdekes lehetne, Zsigákkal, Skodákkal, Wartburgokkal, Daciákkal, Moszkvicsokkal......

  19. #19
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    És tényleg szívesen látnám a "kis 911-eket a mezőnyben!...
    Work in progress...

  20. #20
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Joe ötlete a csapatokról első körben tényleg jól hangzik, bár nem tudom, a top csapatok mennyire látnák szívesen ezt az újítást?! Ahogy Nibi érvelt ellene, az elég beszédes és érthető... Részemről nyílván jónak tűnik, mert sokat kellene még tanulnom, hogy ott lehessek, ahol magamat látni szeretném, de itt asszem nem én vagyok a fő szempont.
    Nem biztos hogy jól írtam le, vagy jól fejeztem ki magam.
    Szóval ahogy eddigi is, mindenkinek segítek ezután is ha kéri. (Na nem mint ha nagy ász setupos lennék. ) Legyen az a szerón, vagy fórum. Tehát szívesen segítek, de azt nem komálnám, hogy azért "kelljen" segítenem mert ő egy "tanuló" akit magam mellé kaptam.
    Maradjon meg a szabad párválasztás , attól még segítünk bárkinek akinek igénye van rá.
    És úgy tudom sokan szoktunk segíteni, tehát akkor meg fölösleges a padavan dolog.

    Elégedettségi számaim:
    5
    5
    5
    5
    4,5: a használható autókat előbb ki kellene írni. Hogy melyik kg-os, milyen erős autó a választható. Most már nem nagy ügy ez nekünk rutinosoknak, de az újak bizony még simán belebonyolódnak és akár rossz autóval is gyakorolnak. Ugye Bazsy?
    5
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  21. #21
    Fehér Szabolcs Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2008. 10. 09.
    Város
    Szentendre
    Életkor
    44
    Üzenetek
    94

    Thumbs up

    • Mennyire voltak izgalmasak, érdekesek a pálya/kocsi párosítások a futamokon? (5) (Ha nem is tetszett egy-egy párosítás, az nem a rendszer hibája, csak jobban meg kell ismerni a kocsikat)
    • Mennyire találod jónak a lebonyolítási rendszert? (5) (Nagyon jó, és látszik, hogy van benne meló rendesen, és ezért jó itt versenyezni, mert komolyan veszik a szervezők és a VB. Ha vannak is hibák a kreditrendszerben, látszik, hogy folyton fejlesztik)
    • Mennyire vagy elégedett a versenyek színvonalával? (5) (Szerintem egyre jobb a színvonal!!!)
    • Mennyire korrektek a versenytársak, mennyire jó a hangulat (a futamon és amúgy)? (5) (Általában mindenki korrekt, és sokat tanultam mások ötleteiből, főleg a fórumon)
    • Mennyire vagy megelégedve a szervezőséggel? (5) (Nagyon jó!!! Sok energiát fektetnek a dologba, folyamatosan fejlesztenek, így nő a színvonal)
    • Mennyire volt korrekt a VB munkája? (5) (Egyik döntésükön sem lepődtem meg, tehát korrekt! )

    Nekem annyi jutott eszembe, hogy az endurance versenyeket nem biztos, hogy ezeken a 8-10 perces pályákon kellene tartani. Ezeken sokkal kevesebbet lehet gyakorolni, mert ha időben (össz óraszámban) ugyanannyit gyakorlok pl egy 2 perces pályán, mint egy 10 percesen, a 10 percesnél ez csak az 1/5-e lesz végül. Tehát ötödannyi gyakorlással kell 90 percen keresztül koncentrálni.
    (Lehet ám h ezzel a véleménnyel egyedül vagyok )


    Na és akkor ezúton szeretném megköszönni a szervezőknek (elsősorban természetesen Szabinak) és a VB-nek a sok munkát amit erre fordítanak, és a többieknek a jó versenyeket. Nagyon jó kis szezon volt!!!

  22. #22
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    • Mennyire voltak izgalmasak, érdekesek a pálya/kocsi párosítások a futamokon? (1-5) 5
    • Mennyire találod jónak a lebonyolítási rendszert? (1-5) 5
    • Mennyire vagy elégedett a versenyek színvonalával? (1-5) 5
    • Mennyire korrektek a versenytársak, mennyire jó a hangulat (a futamon és amúgy)? (1-5) 5
    • Mennyire vagy megelégedve a szervezőséggel? (1-5) 5
    • Mennyire volt korrekt a VB munkája? (1-5) 5

    Mi lenne ha sprint futamokon a második futam rajtsorrendje a következő képen alakulna:
    a) az időmérő első 15 helyezettje fordulna (nem csak kredittel de rajthellyel is lehetne taktikázni)
    b) az első futam végeredménye teljesen megfordulva (megint csak lehetne taktikázni)

    Amire még gondoltam az az hogy:
    A nem kredites futamokért is járjon kredit, na nem annyi mint a kredites futamokért.
    pl. az első kapna 0,1-et, a második 0,2-t, a harmadik 0,3-at, és így tovább, vagy
    a 1-től a 10.-ig 0,2-vel emelkedne, 11-től felfele meg 0,1-el.

  23. #23
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a padavan dolog is csak jól hangzik de borzalmas.
    Bennem semmi csapatszellem nem lenne ha kapnék egy "idegent"...
    Így is keveset készültünk együtt Lacával pedig hogy megbeszéltük... Akkor egy "idegennel" összeegyeztetni az edzési időpontokat meg taktikákat meg elképzeléseket... áhh lehetetlen... nem is érdekelne a "társam".

    Na ezzel most te érdemelted ki a nyakast a találkozón!
    No akkor vess egy pillantást a Pixelre és ha valaki szeretné meg is tujja oldani. A évad felénél konkrétan Cola volt egy kisebb hullámvölgyben, és megbeszéltük, hogy a csapatért, és legfőképp, hogy nem nyerhetitek meg. Utána én is belekerültem, csak ugye akkor már megbeszéltük, hogy a csapatot az már mindenféleképp behúzzuk. Ha már voltunk olyan előzékenyek ősszel, hogy odadobtuk, amiért kicsit haragszok is magamra, de ammán egyéni szocproblem. Szóval annyira szerintem sem hülyeség a felvetett ötlet. Jaa, hogy így már lehetne küzdeni csapatbajnokiért. Mert lássuk be azért igencsak erős csapat volt a tietek és a miénk is. Mondjuk, ha Daninak lett volna társa, akkor nem két, hanem három esélyes lett volna. Még szerintem asse sok. Persze az életben is nagyjából így van, de itt azé legyenek má izgalmak.

    A Szabihoz intézett kedvességedben majd segítek, lefogom neked
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  24. #24
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    • Mennyire voltak izgalmasak, érdekesek a pálya/kocsi párosítások a futamokon? (1-5) 4a pálya kocsi kombinációkat tüzetesebben át kell nézni,gondolok csak az uccsó Monzai futamra,hiába volt több mint 4 kreditem,0 kreditessel volt értelme elindulni mivel a felette levők nem voltak versenyképesek.csak kiemelem az elant Monzaban de a gto se volt meggyőző.
    • Mennyire találod jónak a lebonyolítási rendszert? (1-5) 5
    • Mennyire vagy elégedett a versenyek színvonalával? (1-5) 5
    • Mennyire korrektek a versenytársak, mennyire jó a hangulat (a futamon és amúgy)? (1-5) 5
    • Mennyire vagy megelégedve a szervezőséggel? (1-5) 4 itt csak a versenykiírásokra gondolok,min 1 héttel legyen meg a kiírás,én is sokszor voltam bajban mivel melyik verzióval menjek.
    • Mennyire volt korrekt a VB munkája? (1-5) 5 ezeket a figyelmeztetéseket abszolúlt elkell törőlni,vagy 3 futamra kitólni a tőrlését,nem látom értelmét annak hogy 1 vétlen koccért végigviszem ezt a bajnokságban.



    ősszel ill a tavasszal is legyen 1-1 futam vagy akár 2-2 ami endurance ill sprint futam lenne addon géppekel.

    Még valami,a futamok előtt mikor lejár a prekval,15 percenként indítsunk rövid futamokat,3 belefér a Q-ig
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  25. #25
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    ezeket a figyelmeztetéseket abszolúlt elkell törőlni,vagy 3 futamra kitólni a tőrlését,nem látom értelmét annak hogy 1 vétlen koccért végigviszem ezt a bajnokságban.
    Ez kiváló ötlet, támogatom! Én sem látom értelmét végigcipelni, mint egy bélyeget. Évüljön el néhány futam után!

Oldal: 1 / 8 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 2 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 2 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •