Oldal: 30 / 42 ElsőElső ... 20 26 27 28 29 30 31 32 33 34 40 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 726 - 750 (1041 összesen)

Téma: Assetto Corsa Rank

  1. #726
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg KommyKT írta Hozzászólás megtekintése
    Nem nézted, hogy ír e valamit a logban? Dokumentumok\Assetto Corsa\logs innen csomagold be és töltsd fel a fájlokat.
    Megoldódott, mivel nekem Win10 van, a doku mappa a OneDrive mappában van. Átirtam az init és müködik... Csak olvasni kellett volna.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  2. #727
    Kovács Tomi Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 08. 23.
    Város
    Sopron
    Életkor
    36
    Üzenetek
    158
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Megoldódott, mivel nekem Win10 van, a doku mappa a OneDrive mappában van. Átirtam az init és müködik... Csak olvasni kellett volna.
    fura nekem is Windows 10 van de semmit nem kellett átírnom, akkor te áthelyezted a dokumentumok mappádat gondolom és emiatt.
    A lényeg, hogy megoldódott.

  3. #728
    Gombos Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 06.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    278
    Sziasztok. Újratelepítettem a Windows 10-et és mindent az útmutató szerint csináltam. Aktiválva van Assettoban az alkamazás. Az Assetto mappát nem helyeztem át. Az AC User file is a helyén van. A lenyitható oldalsó sávból az alkalmazást nem tudom elindítani, mert nincs is ott a többi app között. Valakinek valami ötlet? Korábban minden okés volt.

    [Probléma megoldva]
    Utoljára módosította: Gerii; 2016. 04. 25. 15:42.

  4. #729
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630
    Rank App Build 19

    Változások:
    - hibajavítás: hibás MOTEC paraméter.
    - online futamok vágás büntetés teszt

    A Rank jónéhány bugos kört őrizget és ez nem mutat javulást. Így az AC vágás kezelését végleg kivettem a Rank App-ból és már csak sajátot használ. Ha beváltja a reményeket, akkor lehetőség lesz kiszűrni a bugos köridőket.
    A használható pályafelületek tekintetében továbbra is az a szabály, hogy amit Kunosék annak ítéltek az használható!
    Ellenben a továbbiakban előfordulhat hogy lesz olyan kör amit az AC vágottnak ítél, de a Rank App nem és fordítva.
    Valamint az új rendszerben lehetőség van szigorúbb pálya elhagyás ellenőrzésre, amit a sárga kockák jeleznek. Ezt egyenlőre figyelmen kívül hagyja a Rank.




    Az alábbiak nem befolyásolják a Rank működését, kizárólag teszt jellegel került bele a Rank App-ba!
    Úgy gondolom az AC fejlesztése Kunosék feladata, de közel két év alatt nem sikerült nekik egy korrektnek mondható vágás büntetéssel meglepni minket. (ami van az liga versenyzésre alkalmatlan) Így csináltam egy saját teszt verziót.

    Hogyan lehet tesztelni:
    - Meg kell tenni 1 szabályos mért kört, vágás és kicsúszkálás nélkül.
    - Ez után a Rank App eldönti hogy melyik vágás érdemel büntetést és melyik hagyható figyelmen kívül.

    Félre értések elkerülése végett, a Rank App nem fog büntetni!
    Ha van rá igény online Masters futamokon, használható mint vágás ellenőrző. (természetesen nem a jelenlegi formájában)

    Valamint "bónusz" tartalomként bent hagytam az egyik "játékom". Akik gondban vannak a fékerő eloszlás beállításával, vagy nem érzik a tapadási határokat, azoknak tetszeni fog.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2016. 06. 30. 19:55.

  5. #730
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630
    Úgy fest tegnap hibásan töltöttem fel a filet.
    Pótoltam, mostmár letölthető az első hozzászólásban.

  6. #731
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630
    A stat oldalra felkerült egy összesítés hogy milyen kormányokat használtok Assetto Corsa-ban.
    http://rank.gtr-masters.hu/stats

  7. #732
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A stat oldalra felkerült egy összesítés hogy milyen kormányokat használtok Assetto Corsa-ban.
    http://rank.gtr-masters.hu/stats
    Köszönjük a munkádat Laci.
    Ha már Kunosék nem, legalább te foglalkozol vele. Respect.

  8. #733
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönjük a munkádat Laci.
    Ha már Kunosék nem, legalább te foglalkozol vele. Respect.
    Úgy hallottam hogy elvileg Stefano is próbálkozik valamivel, de hogy megint csak a single playereknek lesz új csoda, vagy nekünk is esik egy morzsa azt nem tudni.
    Mindenesetre addig is itt van az én verzióm, lehet próbálgatni hogy tetszik e.

  9. #734
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy hallottam hogy elvileg Stefano is próbálkozik valamivel, de hogy megint csak a single playereknek lesz új csoda, vagy nekünk is esik egy morzsa azt nem tudni.
    Mindenesetre addig is itt van az én verzióm, lehet próbálgatni hogy tetszik e.
    Ma próbálgattam. Nagyon jó. Szépen kezeli a vágásokat, és a gumiabroncs monitor is remek benne.
    A büntiket nem nagyon értem mikor és miért adja (mondjuk a vágás az tuti), és ha ki megyek a boxba, mért nem nullázódik?
    Irhatnál hozzá egy részletes leirást, mi-merre ,mert már elég sok infót add.
    Utoljára módosította: csori23; 2016. 07. 14. 23:02.

  10. #735
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Ma próbálgattam. Nagyon jó. Szépen kezeli a vágásokat, és a gumiabroncs monitor is remek benne.
    A büntiket nem nagyon értem mikor és miért adja (mondjuk a vágás az tuti), és ha ki megyek a boxba, mért nem nullázódik?
    Irhatnál hozzá egy részletes leirást, mi-merre ,mert már elég sok infót add.
    Dióhéjban:
    - gumi terhelés:
    A 4 kerék terhelését mutatja: ezért van pl hogy egyenesekben is változik a hajtott keréken. (gyorsítani kell az autót, legyűrni a légellenállást, stb)
    Az AC-ban ha túlterheled a gumikat akkor elég sok időt lehet vele veszíteni. Szerencsére elég jól lehet érezni és az FFB is sok infót ad erről, de aki hajlamos túlterhelni, azoknak hasznos plusz info. És nem kell érezni, látszik hogy mennyi.
    A fékerő eloszlást 2 kanyar alatt be lehet vele állítani, nem ABS-es autón. Rögtön az első féktávon látszik hogy mennyit kell még előrébb, vagy hátrébb tolni. Látszik hogyan oszlik el a terhelés a gumik közt és ha valamelyik blokkol.

    - vágás / büntetés:
    Jelenleg csak egy felirat! Azt a célt szolgálja hogy vágás után ránézel és látod hogy nőtt a szám, vagy sem. Az hogy hányszor és meddig számol, egyenlőre lényegtelen.
    A működése egyszerű.:
    - Amíg nincs szabályos kör, addig minden vágásért jár a büntetés.
    - Ha megvan a szabályos kör, onnantól elnézőbbé válik és eldönti hogy mit tekint büntetendő vágásnak és mit nem.
    A cél hogy pl egy hiba után amikor a pálya mellé kerülsz ne büntessen. Míg ha valóban vágsz akkor igen.

    1.7 alatt még egy kört sem mentem, úgy hogy egyenlőre csak remélem hogy nem babrált el semmit Stefano.

  11. #736
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    39
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Megoldódott, mivel nekem Win10 van, a doku mappa a OneDrive mappában van. Átirtam az init és müködik... Csak olvasni kellett volna.
    Üdv.Nálam is fen áll a probléma,de én hiába írtam át nem jelenik meg a rank. Pontosan hogy írtad át az útvonalat?

    (megoldottam)
    Utoljára módosította: rilo; 2016. 09. 09. 08:23.

  12. #737
    Rugg Ferenc Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    446
    Acuser file error hogyan javítható?
    A név nem változott, ezelőtt semmi gond nem volt vele.

  13. #738
    Rugg Ferenc Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    446
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    Acuser file error hogyan javítható?
    A név nem változott, ezelőtt semmi gond nem volt vele.

    Közben meglett.

  14. #739
    Nagy Levente Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 05. 06.
    Város
    Budapesz
    Üzenetek
    9

    nem jelenik meg

    Sziasztok. Nem tudom mi van nálam az appal de seajnos nem jelenik meg és nem is ismer fel ez miatt a rendszer, a játék beálításoknál látszik, ki is van pipálva, de ingame a kezelő felületen nem jelenik meg sehol pedig a többi telepített app tökéletesen működik.

    Sgeítség!!!

    Üdv Lvei.

  15. #740
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Brixxyke írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Nem tudom mi van nálam az appal de seajnos nem jelenik meg és nem is ismer fel ez miatt a rendszer, a játék beálításoknál látszik, ki is van pipálva, de ingame a kezelő felületen nem jelenik meg sehol pedig a többi telepített app tökéletesen működik.
    Dokumentumok mappád nincs alternatív helyen?
    Tuti biztos, hogy minden fájlt jó helyre tettél a leírás szerint?
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 10. 23. 18:05.

  16. #741
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Brixxyke írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Nem tudom mi van nálam az appal de seajnos nem jelenik meg és nem is ismer fel ez miatt a rendszer, a játék beálításoknál látszik, ki is van pipálva, de ingame a kezelő felületen nem jelenik meg sehol pedig a többi telepített app tökéletesen működik.

    Sgeítség!!!

    Üdv Lvei.
    Szia.

    A "...\Documents\Assetto Corsa\logs\py_log.txt" file első 20-30 sorát másold be ide, vagy a log könyvtárban lévő fájlokat küld el az info kukac gtr-masters.hu-ra.

  17. #742
    Nem tudom minek a hibája, de a lényeg, hogy tegnap futottam egy 8.26.valamennyit a Maseratti SUV-jával Nord Tourist-on, viszont nincs sehol... csak mint infó.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  18. #743
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom minek a hibája, de a lényeg, hogy tegnap futottam egy 8.26.valamennyit a Maseratti SUV-jával Nord Tourist-on, viszont nincs sehol... csak mint infó.
    A log-ban ezt a körödet találtam.
    ks_nordschleife
    touristenfahrten
    ks_maserati_levante
    8:26.003
    Ha erre gondolsz, akkor egyenlőre én sem tudom mi a hiba, de a hétvége után megnézem.

  19. #744
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A log-ban ezt a körödet találtam...
    Ő lesz az, köszi!
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  20. #745
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Nekem a tegnapi Nurburgos 2.01.xxx-es idom nincs az appban, de a prekvalon szerepel. Pedig minden beallitas oke, tegnap elotti ido atment

  21. #746
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Ő lesz az, köszi!
    Megtaláltam a hibát, egy elírás volt az adatbázisban, javítottam. A köröd felkerült.

  22. #747
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem a tegnapi Nurburgos 2.01.xxx-es idom nincs az appban, de a prekvalon szerepel. Pedig minden beallitas oke, tegnap elotti ido atment
    A te körödhöz már törlődött a log, nem tudom megnézni hogy miért nem került fel. Ha van hasonló eset akkor szólj.

  23. #748
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Megtaláltam a hibát, egy elírás volt az adatbázisban, javítottam. A köröd felkerült.
    Hálás köszönet.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  24. #749
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem a tegnapi Nurburgos 2.01.xxx-es idom nincs az appban, de a prekvalon szerepel. Pedig minden beallitas oke, tegnap elotti ido atment
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A te körödhöz már törlődött a log, nem tudom megnézni hogy miért nem került fel. Ha van hasonló eset akkor szólj.
    Elírtad a neved az AC-ban, van egy üres karakter a neved után a vasárnapi GT3 futam log fájlja szerint.

  25. #750
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Mindig elfelejtettem, de most beírom. Én az alábbi .bat fájlt használom a játék és a rank progi indítására (logitech profilerből ezt indíttatom). Nem nagy dolog, de legalább nem kell külön elindítani a rank appot: https://drive.google.com/file/d/0B0m...ew?usp=sharing

    Ez a sor vár 3 másodpercet a biztonság kedvéért, hogy lássam, hogy csatlakozik a rank app. Ha 1 másodpercet akarsz váratni, írd át 2-re a 4-est
    ping 127.0.0.1 -n 4 > nul
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2016. 12. 28. 19:31.

Oldal: 30 / 42 ElsőElső ... 20 26 27 28 29 30 31 32 33 34 40 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •