Oldal: 11 / 19 ElsőElső ||| 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 251 - 275 (454 összesen)
  1. #251
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: MotoGP / Talma

    Úgy néz ki vége a VB-s karriernek. 250-ben biztosan. MotoGP-ben pedig, hogy gyári ütőképes gépet kapjon kicsi a valószínűsége.
    Ez van.

  2. #252

    Re: MotoGP / Talma

    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy néz ki vége a VB-s karriernek. 250-ben biztosan. MotoGP-ben pedig, hogy gyári ütőképes gépet kapjon kicsi a valószínűsége.
    Ez van.
    Hát igen, ahogy ezt a múlt héten már nagyjából sejteni lehetett. Sajnálom bár a mindenféle zűrös ügyei és főleg a Talmageddon óta nem volt nagy kedvencem

  3. #253

    Re: MotoGP / Talma

    Itt egyértelműen a Favaro bűzlik....

  4. #254
    Busák Gergely Regisztrált geriszon logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 15.
    Város
    Pilisvörösvár
    Üzenetek
    552

    Re: MotoGP / Talma

    Sziasztok! Hát én is sajnálom, ami történt, de remélem tényleg nyomós érv miatt szakítottak! Máskülönben nem látnám értelmét, mivel akkor az Talma karrierjének végét jelentené...
    Itt a felvétel a sajtótájékoztatóról: http://sportmotor.hu/motoros_hirek/t...aspar-szakitas

    Hajrá Talma!

  5. #255
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630

    Re: MotoGP / Talma

    Idézet Eredetileg geriszon írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Hát én is sajnálom, ami történt, de remélem tényleg nyomós érv miatt szakítottak! Máskülönben nem látnám értelmét, mivel akkor az Talma karrierjének végét jelentené...
    Itt a felvétel a sajtótájékoztatóról: http://sportmotor.hu/motoros_hirek/t...aspar-szakitas

    Hajrá Talma!
    Nekem úgy tűnik hogy valamit nagyon nagy méltánytalanságnak érez a Talma, ha így elszánta magát hogy akár motorra sem ül. De nyilván ez csak a legvégső esetben fogják napvilágra hozzni. Gondolom az sem véletlen hogy a Martinez kétszer is megemlítette hogy az ő aláírása is kell hogy Talma máshol versenyezzen. Remélem ennél csak jobb hírek lesznek.

  6. #256
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432

    Re: MotoGP / Talma

    Bennem néhány kérdés azért felmerült, és néhány dolgot nem is értek.
    (bár nyilván sok mindenről nem is tudunk)

    Amikor elindult a VB tudta, hogy egy ideig nem lesz tartalékmotor, szóval nem értem mi válthatta ki, hogy már az első verseny edzésein is - ahogy Ő fogalmaz - dühből motorozzon?

    Martinez azt nyilatkozta, hogy ők semmilyen szinten nem foglalkoznak Gábor magyarországi média megjelenésével, mégis ez vezetett a végső szakításhoz. Lehet mégis bele akartak szólni? Vagy talán az csípte a csapatvezetés szemét, hogy csak pénzért hajlandó Magyarországon nyilatkozni?

    És szerintem ez nem is túl profi hozzáállás, hogy az egyik pillanatról a másikra felbontja a szerződését, úgy hogy a végén még kénytelen lesz abbahagyni a pályafutását is. És ez az egész nekünk nézőknek mondvacsinált dolognak tűnik.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  7. #257
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: MotoGP / Talma

    Érdekes fejlemény.Németh Balázs lesz Talmácsi utódja/
    Tényleg jó lenne tudni, mi lehet a Balatonring Team mögött. Képesek versenyeztetni egy 250-ben tapasztalatlan magyar versenyzőt Talma helyett, mikor a spanyolok(élükön Faubellel) sorban állnak Martinez-nél lehetőségért.
    Ha Németh Balázs véletlenül jól menne, abból Talma nem fog jól kijönni. Hirtelen minden Talma drukker csendben át fog pártolni.

  8. #258
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038

    Re: MotoGP / Talma

    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes fejlemény.Németh Balázs lesz Talmácsi utódja/
    Tényleg jó lenne tudni, mi lehet a Balatonring Team mögött. Képesek versenyeztetni egy 250-ben tapasztalatlan magyar versenyzőt Talma helyett, mikor a spanyolok(élükön Faubellel) sorban állnak Martinez-nél lehetőségért.
    Ha Németh Balázs véletlenül jól menne, abból Talma nem fog jól kijönni. Hirtelen minden Talma drukker csendben át fog pártolni.
    Azért azt hozzátenném, hogy ez a Németh Balázs sem kezdő ám! Csak éppen ő nem ilyen kis lódungó 125-ösön nevelkedett, mint a Talma, hanem komoly egyliteres gépeken... Nem hiszem, hogy meg fogja lepni egy 250-es

  9. #259
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    728

    Re: MotoGP / Talma

    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Azért azt hozzátenném, hogy ez a Németh Balázs sem kezdő ám! Csak éppen ő nem ilyen kis lódungó 125-ösön nevelkedett, mint a Talma, hanem komoly egyliteres gépeken... Nem hiszem, hogy meg fogja lepni egy 250-es

    Ebben azért nem lennék biztos! A 250s súly/lóerő aránya elég durva. Mindemellett ezeknek sem széria az alapjuk. Arról nem is beszélve, hogy egy kétütemű gép teljesen más mint egy négyütemű. Ha tényleg így lesz kíváncsi leszek h teljesít. Ezzel rendesen be lesz dobva a mélyvízbe és ha veri Tóth Imit akkor megerősít bennem egy csúnya gondolatot

  10. #260
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: MotoGP / Talma

    Szerintem a Balatonring Team nem is tud mást versenyeztetni mint magyar versenyzőt, különben bukó az egész pálya projekt, mert nem fog érdekelni senkit itthon.
    Bár nem követem a motor sportot, viszont Balázsról eddig csak nagyon jókat hallottam.

    Talma karrierjének szerintem vége van, rossz ezt kimondani, mert nagy rajongója vagyok, de ilyen dolgokat nem lehet csinálni.
    Szerény véleményem szerint ebben a menedzsment a ludas abszolút. Persze tudom hogy a menedzsernek köszönhető hogy Talma egyáltalán a VB címig eljutott, mert minimum az életét rátette Talmára, de az is neki köszönhető hogy bele megy olyan szerződésbe hogy nincs második motor és nincs a média jog tisztázva, ezek abszolút "amatőr menedzseri hibák".
    A legvégzetesebb hiba: felbontani menet közben egy szerződést (millió más megoldás lehetne, stb.), mert az ilyen szerződés felbontásoknak alapvetően rossz híre van, semelyik csapat nem fog Talma után kapkodni, mert "ez egy ilyen szerződés felbontogatós srác", ráadásul emlékezzünk vissza a Kallio-s esetre: "aki még kezelhetetlen is", és végül még csak egy komolyabb ország (szponzori piac, támogatók, stb.) sincs mögötte.
    Szóval ez nem jó....

    Nagyon sajnálom, és őszintén kívánom hogy egyáltalán ne legyen igazam!
    Utoljára módosította: Pál Ferenc; 2009. 05. 28. 20:31.

  11. #261
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: MotoGP / Talma

    Itt olvashattok Balázsról részletesen: http://www.sportmotor.hu/motoros_hir...g-team-mugello

  12. #262
    Busák Gergely Regisztrált geriszon logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 15.
    Város
    Pilisvörösvár
    Üzenetek
    552

    Re: MotoGP / Talma

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Itt olvashattok Balázsról részletesen: http://www.sportmotor.hu/motoros_hir...g-team-mugello
    Köszi a linket. Szégyelem magam, de én még soha nem hallottam róla!

  13. #263
    Ambrózy Péter Regisztrált AmPet logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 18.
    Város
    Braemar
    Üzenetek
    485

    Re: MotoGP / Talma

    Én a mondó vagyok, hogy nézzetek SuperBike-ot!
    Ott normális versenyek vannak, igazi "öld-meg-anyád" feeling. A helyi MCN magazin meglebegtetett egy hírt miszerint DoktorÚr 2011től a SuperBike-ban fog versenyezni. Na az lesz szép!!!!
    "save the World..it's Great...but I've got save myself first!"

  14. #264
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Üzenetek
    609

    Re: MotoGP / Talma

    Az elmenedzselt Talma hétvégén a MotoGP-ben!!!!!
    http://www.talma.hu/index.php?page=hirek&id=393


    Ha esetleg Travianozni akartok itt tessék regisztrálni:
    http://www.travian.hu/?uc=hu1_6275

  15. #265
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: MotoGP / Talma

    Idézet Eredetileg Csecse írta Hozzászólás megtekintése
    Az elmenedzselt Talma hétvégén a MotoGP-ben!!!!!
    http://www.talma.hu/index.php?page=hirek&id=393
    Szerintem hihetetlen. De hajrá!!!!!!!
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  16. #266
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: MotoGP / Talma

    Idézet Eredetileg Csecse írta Hozzászólás megtekintése
    Az elmenedzselt Talma hétvégén a MotoGP-ben!!!!!
    http://www.talma.hu/index.php?page=hirek&id=393
    LECSÓ!!!!!!!!!!!

  17. #267
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: MotoGP / Talma

    Mivel már a motogp.com-on is fennt van, kezdem elhinni.

    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  18. #268
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: MotoGP / Talma

    Kezdem azt hinni, hogy ez az egész herce-hurca egy hatalmas reklámfogás volt! Mindenki hirtelen felfigyelt az azonnali szerződésbontásra, és most amíg forró a vas, lehet ütni, gyorsan bejelentik hogy megy a királykategóriába!
    Szépen meg volt ez szervezve szerintem!

  19. #269
    Domán Ariel Regisztrált Domán Ariel logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 31.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    413

    Re: MotoGP / Talma

    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Azért azt hozzátenném, hogy ez a Németh Balázs sem kezdő ám! Csak éppen ő nem ilyen kis lódungó 125-ösön nevelkedett, mint a Talma, hanem komoly egyliteres gépeken... Nem hiszem, hogy meg fogja lepni egy 250-es

    Ezzel én sem értek egyet!Sokkal nehezebb a 2üteművel motorozni!azok az 1000-sek lehet nagyok,de a 250 sokkal vadabb és szerintem gyorsabb is!
    Némethről meg annyit,hogy vannak Mo. sokkal jobb versenyzők pl. a Győrfi Alen!!!!

  20. #270
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Üzenetek
    609

    Re: MotoGP / Talma

    Gyönyörü volt látni Gábort a vason .


    Ha esetleg Travianozni akartok itt tessék regisztrálni:
    http://www.travian.hu/?uc=hu1_6275

  21. #271
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: MotoGP / Talma

    Hoppá...
    Csak félgyári motor jut Németh Balázsnak
    Pedig hogy mutogatta Martinez a két Talmácsinak szánt Balatonring team-es "gyári" motort. A matrica volt gyári csak
    Szépen sorban kiderülnek azért a dolgok.
    Túl nagyot akartak nyúlni a spanyolok... Mert szponzorpénz csak volt Gáboréknál, ha a Scot Honda-nál főszponzornak is jó lesz most a MOL...

  22. #272
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: MotoGP / Talma

    Ahhoz képest, hogy hivatalosan most ül először mocin, nem is vészes az a bő 4mp-es hátrány!

  23. #273
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: MotoGP / Talma

    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Ahhoz képest, hogy hivatalosan most ül először mocin, nem is vészes az a bő 4mp-es hátrány!
    Bezony, én rosszabbra számítottam.
    Végsebességek voltak még érdekesek, az egész mezőny 318-323 km/h-t ment, Talma 307-et. Vagy úgy állították még be neki, hogy szokja, vagy ennyit mert, de így is le a kalappal bakker, 320-al tépni úgy, hogy csak 2 kerék van...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  24. #274
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: MotoGP / Talma

    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Ahhoz képest, hogy hivatalosan most ül először mocin, nem is vészes az a bő 4mp-es hátrány!
    Nem hát!
    Mert az egy dolog, hogy a ringen néha elbohóckodik széria ezres motorokkal, de egy bőven 200ló fölötti teljesítményű, elektronikával telepakolt verseny kétkerekűt meglovagolni nemsemmi. Mert nagyon más, mint a kétütemű. Többek között fordítva ugyanezzel szenved szerintem Németh Balázs is a 250-ben.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  25. #275
    Busák Gergely Regisztrált geriszon logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 15.
    Város
    Pilisvörösvár
    Üzenetek
    552

    Re: MotoGP / Talma

    Teccik a motogp.com főoldala
    http://www.motogp.com/en

    Esetleg, ha megváltozott volna már...a csatolásban ott a screenshot.
    Csatolt képek Csatolt képek

Oldal: 11 / 19 ElsőElső ||| 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •