Oldal: 116 / 117 ElsőElső ||| 16 66 106 112 113 114 115 116 117 UtolsóUtolsó
Találatok: 2.876 - 2.900 (2911 összesen)

Téma: iRacing

  1. #2876
    Idézet Eredetileg bluef1sh írta Hozzászólás megtekintése
    i5 3450(3.1) 8gm-ram,7870 videok.
    Van vkinek ehhez hasonló gépe ? Csak,hogy tudjam mennyire játszható.Néztem a hivatalos oldalon,ami bevizsgálja a gépet.Elégge a minimum közelében voltam Kb 3-4 éve játszottam utojálra,akkor használható volt.
    Szia Csaba, ha gondolod tudok adni acounthoz belépést, hogy kipróbáld. Trollok szerint kenyérpirítón is elmegy, annyira régi a cucc)
    iRacing

  2. #2877
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Szia Csaba, ha gondolod tudok adni acounthoz belépést, hogy kipróbáld. Trollok szerint kenyérpirítón is elmegy, annyira régi a cucc)
    Nekem elindult egy laptopon is es bar letekertem par beallitast de eakuszom nem lattam hirtelen nagy kulonbseget . El fog menni biztosan es jatszhato lesz szerintem.

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  3. #2878
    Petinek köszönhetően megtudtam nézni.120fps meg volt,igaz minden low és nem voltak ellenfelek,mivel egérrel mentem a pályán vagy inkább próbáltam menni. De most jut eszembe,hogy csak spect-ni kellett volna vkit és kész.

    Idézet Eredetileg lipixbox írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem elindult egy laptopon is es bar letekertem par beallitast de eakuszom nem lattam hirtelen nagy kulonbseget . El fog menni biztosan es jatszhato lesz szerintem.

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  4. #2879
    Idézet Eredetileg bluef1sh írta Hozzászólás megtekintése
    Petinek köszönhetően megtudtam nézni.120fps meg volt,igaz minden low és nem voltak ellenfelek,mivel egérrel mentem a pályán vagy inkább próbáltam menni. De most jut eszembe,hogy csak spect-ni kellett volna vkit és kész.
    Az iracing motor csodaja ez hogy low es full max beallitassal igy ugyanugy nez ki minden. (Kis tulzassal). Hiaba hiaba a grafikai motor amit 15 eve osszedrotoztak az felsobbrendu mindennel . Mindent is tamogat csak ne kelljen tobb proceszormagot hasznalni mert az ordogtol valo .

    A 9700k procim ugy mukodik iracinggel vr alatt mint a jo magyar epitkezesek. Van a bela nevu processzormag aki majd megszakad es 100-on porog. Van egy masik aki utasitgatja belat es egy harmadik aki meg szamolgat valami fizikai szimulaciot ideje 10%-aban. A tobbi mittomen mennyi mag meg kavezgat es azon izgul hogy nehogy annyira lehuljon hogy megfagyjon mig bela meg termeli a hot ezerrel maganak...

    Az lenne a legjobb az iracingnek ha a grafikai reszt es az ffb reszt ujrairnak nullarol vagy ami meg jobb lenne vennenek egy kesz notort es arra rareszelnek a fizikai szimulaciot meg az online reszt. Nyilvan ertem en hogy amig nincs versenytars addig minek invesztalni, es ahogy latom tenyleg nincs versenytars aki ezt az online elmenyt es ezt a komplex versenyzesi korneyzetet adna

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  5. #2880
    Idézet Eredetileg bluef1sh írta Hozzászólás megtekintése
    Petinek köszönhetően megtudtam nézni.120fps meg volt,igaz minden low és nem voltak ellenfelek,mivel egérrel mentem a pályán vagy inkább próbáltam menni. De most jut eszembe,hogy csak spect-ni kellett volna vkit és kész.
    Practice-ra nyugodtan felmehetsz, ha nagyon belejössz (mint régen) tőlem versenyen is indulhatsz, bár el nem tudom képzelni kormány után mi élvezet van egérrel vezetni.
    iRacing

  6. #2881
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Practice-ra nyugodtan felmehetsz, ha nagyon belejössz (mint régen) tőlem versenyen is indulhatsz, bár el nem tudom képzelni kormány után mi élvezet van egérrel vezetni.
    Amugy ez a 3 honapos ingyen cucc mar nincs az iracingnel?

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  7. #2882
    Nincs semmim,eladtam az acc-al együtt.Gondoltam voltak azóta fejlesztések,azt hittem erősebb gép kell,de semmi se váltzott ezek szerint.

    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Practice-ra nyugodtan felmehetsz, ha nagyon belejössz (mint régen) tőlem versenyen is indulhatsz, bár el nem tudom képzelni kormány után mi élvezet van egérrel vezetni.

  8. #2883
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948

  9. #2884
    Egy új pálya és autó mennyibe kerül? Ha netán 0-ról építenék egy account,akkor tudjam mire számíthatók

  10. #2885
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    Post

    Idézet Eredetileg bluef1sh írta Hozzászólás megtekintése
    Egy új pálya és autó mennyibe kerül? Ha netán 0-ról építenék egy account,akkor tudjam mire számíthatók
    12$-15$
    https://www.iracing.com/what-comes-with-membership/

  11. #2886
    Köszi.

    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése

  12. #2887
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    2018 áprilisi Road iRating eloszlás a 100 ezer aktiv felhasználóra:
    https://i.imgur.com/M8g7gmL.png

    Nem tudom volt e már, de most találtam. A felső 1%-nak van 5000es iratingje, felső 5%nak van legalább 3000es, felső 15nek pedig 2000es. Oválon és Roadon is épp hogy meg van a 2000 amit borzalmasnak gondolok (össze vissza szoktam menni, ha egyáltalán megyek), de a statisztika alapján nem is rossz
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2020. 02. 08. 16:20.

  13. #2888
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    2018 áprilisi Road iRating eloszlás a 100 ezer aktiv felhasználóra:
    https://i.imgur.com/M8g7gmL.png

    Nem tudom volt e már, de most találtam. A felső 1%-nak van 5000es iratingje, felső 5%nak van legalább 3000es, felső 15nek pedig 2000es. Oválon és Roadon is épp hogy meg van a 2000 amit borzalmasnak gondolok (össze vissza szoktam menni, ha egyáltalán megyek), de a statisztika alapján nem is rossz
    Ez eleg durva azert. En most azt hiszem road 2000 vagyok de nem erzem magam nagyon jonak. Meglepo hogy ez mar a top 15%. En azt tippeltem hogy 3000 korulre kellene stabilan felfejlodnom hogy mindog elso lobbyban legyek es hogy ott en kb a mezony elso feleben vegezzek ahhoz a heti 20 ora fix gyakorlas nekem bizony kellene sot lehet az meg keves is.

    Koszi a kepet az kb alatamasztja amit gondolok. 3000 nel mar tenyleg van egy eros hatar ugy ahogy gondoltam...

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  14. #2889
    Jónás Bertalan Versenyző JONAS logója
    Csatlakozott
    2015. 09. 11.
    Város
    Ipolyság
    Üzenetek
    99
    Tudtok abban segiteni nekem, ha regisztrálok az iRacingen, melyik lig§ban indulhatok, vagy amire előfizetek? Nekem az Endurance, vagy a Sprint GT tetszene. Nincsenek kritériumok kezdőknek? És ezeket hol találom, mert nekem nincsenek ilyenek, HUD infó panelek:
    Csatolt képek Csatolt képek
    Fair Play és versenyszellem!

  15. #2890
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg JONAS írta Hozzászólás megtekintése
    Tudtok abban segiteni nekem, ha regisztrálok az iRacingen, melyik lig§ban indulhatok, vagy amire előfizetek? Nekem az Endurance, vagy a Sprint GT tetszene. Nincsenek kritériumok kezdőknek? És ezeket hol találom, mert nekem nincsenek ilyenek, HUD infó panelek:

  16. #2891
    Nem marad időm versenyezni, már annyi jó csatorna van

    Most lesz még egy, Nagy Dani is közvetíteni fog.
    iRacing

  17. #2892

    Tassi Sim Racing Challenge

    Tassi Ati Szervez egy bajnokságot

    https://www.facebook.com/AttilaTassi...427148652102:0
    iRacing

  18. #2893
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg JONAS írta Hozzászólás megtekintése
    Tudtok abban segiteni nekem, ha regisztrálok az iRacingen, melyik lig§ban indulhatok, vagy amire előfizetek? Nekem az Endurance, vagy a Sprint GT tetszene. Nincsenek kritériumok kezdőknek? És ezeket hol találom, mert nekem nincsenek ilyenek, HUD infó panelek:
    En az iment reggeltem pont ezekert a versenyekert. Persze tudom, hogy oda el kell jutni, de nalam vmi nem klappol. A Youtubon latott videok alapjan a kocsik mozgasa tök smooth es a grafika sem ilyem. Silverstone 2008-on mentem a Kia val, meg valami nyitott versenykocsival, de ez a mozgas nekem nagyon nem jön be, darabos, rangatozik osszevissza..

    Mit kell atallitani, hogy normalis legyen?

    Szerk: Update 10Gb mennyisegben. Igy mar alakul a dolog.
    Utoljára módosította: tusi74; 2020. 04. 08. 22:39.

  19. #2894

  20. #2895

    Tassi Sim Racing Challenge

    Sajnálhatja aki nem jött, mindkét forduló első versenyén gondoskodtam az izgalmakról Elnézést az érintettektől.

    Tassi Attila Chalange teljesítve


    Hivatalos TSRC közvetítés.
    Utoljára módosította: ZPeti; 2020. 04. 22. 21:43.
    iRacing

  21. #2896

  22. #2897
    Végre valami Nem,mint ha részt tudnék venni,de jó látni,ha van kezdeményezés e téren.

  23. #2898

  24. #2899
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.040
    • Klassz.
    • Ez ez a bajnokság elnevezés, kiakasztó.
    • A technikai bakikat -hangerő, világítás, replay-ből pont semmit nemlátni- kilehet javítani.
    • A versenyzés szinvonala 15-ször magasabb volt mint a M1RA-s futamon. Ez már sport
    • Egykis iracing-es elfogultságot itt-ott éreztem. A kocsin minden 100%-osan levan modellezve a kedvencem.
    • Bereznay tök értelmes, őszinte volt. Pedig beismerem, van egyfajta ellenszenvem irányába, amiért ő a szimkirály, egy nem szimulátorban. Szivesen elnézném ahogy iR-be elverik
    • Villodzó kocsi (hol van a szerver?)
    • Kommentárok eléggé jók, többnyire értik a versenyzést, a szimulátor világot. (nemértettem hogyha valaki egyértelműen túlment, kirakta a hátsó kereket a fűre, amitől megpördűlt, akkor miért mondanak olyat hogy biztos poros volt a kereke, és attól pörgött meg)
    • Hajrá Dani, meg Te, meg a többi (ex)Masters-es
    • R2 T1-be hova akart befordulni az audis?

  25. #2900

Oldal: 116 / 117 ElsőElső ||| 16 66 106 112 113 114 115 116 117 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •