Oldal: 48 / 63 ElsőElső ||| 38 44 45 46 47 48 49 50 51 52 58 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.176 - 1.200 (1571 összesen)

Téma: Kormánybajok

  1. #1176
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Attól függ milyen a műanyag,mert a heg.hőmérsékletet is annak fügvényében állítom.Így a kábel ha nem kivehető eléggé necces hogy kibírja , de ha félre lehet tolni valamennyire a heg.helytől akkor van rá esély.
    A lényeg hogy BETŰKET kell keresni kiírva az álltalam említett >..<jelek között de találkoztam már olyannal is hogy "háromszögbe" írták.
    De számból nem derül ki, amit írtál az nem arra vonatkozik.
    Még azért jól nézd át mert van úgy hogy nagyon eldugott pici helyekre írják rá.
    Nagyvonalakban ilyet kellene keresni, " PP", "PP-epdm"...habár ehhez az túl lágy,így itt nem hinném hogy bírná, "PC-Pbt", "ABS", "ABS-PC", "PA"
    Én győr környékén lakom ha erre jársz szívesen segítek.,ha ez messze van.Privátban írj.
    Akkor csak azt tudom javasolni hogy a közeledbe keress fel egy műanyag javítással foglalkozó embert, céget és ott hamar kiderül még ha jelzés ninc is rajt, hogy javítható hegeszthető é.
    Alaposan végignéztem, nem találtam más jelzést. Gondoltam, hogy valami hasonló jelzést kell keresni (polipropilén, polikarbonát stb), de ilyesmi nincs sajnos. Nagyon messze laksz. Nem valószínű, hogy járok arra, de felcsillantottál valami remény. Nem tudnék most új kormányra költeni, remélem valami összejön.

    Köszi a segítséget!


  2. #1177
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Ha műanyag 2 komponensű ragasztó és az megfogja örökre.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  3. #1178
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Ha műanyag 2 komponensű ragasztó és az megfogja örökre.
    Nekem is volt úgy hogy nem tudtam meghegeszteni a műanyagot és igen 2 komponensű ragasztóval raktam össze de nem mindig alternatíva ez sem ,tartósságra és erősebb igénybevételre egyértelműen az én álltalam javasolt a megoldás.
    Mellesleg ami ötrök az a "nyomorúság" azon kívül semmi.
    Volt olyan műanyag elem amiről a forgalomba lévő öszes ragasztót én kapirgáltam le nagy nehezen,és hegesztettem meg,mert volt azon minden minta búcsúba.
    Utoljára módosította: endy papp; 2013. 11. 17. 10:30.

  4. #1179
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Ha műanyag 2 komponensű ragasztó és az megfogja örökre.
    Amíg a hegesztésnek nem járok a végére nem akarom összebarmolni. Egyébként milyen két komponensű ragasztót érdemes venni. Régen volt olyan, hogy Araldit. Az még létezik?
    Fontos lenne mindemellett, hogy a külső felén nem maradhat még egy hangyafasznyi ragasztó sem, vagy akár sorja, mert ez egy fészekbe ül bele, amibe pontosan passzolnia kell.
    Utoljára módosította: vmaxter; 2013. 11. 17. 20:08.

  5. #1180
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    Amíg a hegesztésnek nem járok a végére nem akarom összebarmolni. Egyébként milyen két komponensű ragasztót érdemes venni. Régen volt olyan, hogy Araldit. Az még létezik?
    Fontos lenne mindemellett, hogy a külső felén nem maradhat még egy hangyafasznyi ragasztó sem, vagy akár sorja, mert ez egy fészekbe ül bele, amibe pontosan passzolnia kell.
    Nos ez azzzzzzz akkor mégis hogy lenne megragasztva, valami kis mókust beküldenél a belsejébae hogy kenje már oda ahova kell....
    Márpedig kívülről be nem kened úgy az tuti.
    Ezért mondtam amit.
    A Heg.t tudod síkba munkálni minden gond nélkül,de mint írtam kérdéses,hogy lehet é heg.ni....
    Az összetevőjét az ilyen alkatrészeknek sajna sokszor olyan anyagból-gokból készítik hogy ilyen esetben kuka a vége.
    De nem szeretnélek elkeseríteni.
    Sok mindennel találkoztam már a munkám során.
    Legyen szerencséd hozzá azt kívánom,de azért nagyon sok remény se fűzz hozzá ha meg is tudják javítani hogy tökéletesen fog működni.

  6. #1181
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Viszont, ha jobban belegondolsz - lehet megéri venni egy Momo-t alkatrésznek venni mellé /ha tényleg alkatrésznek vennéd szerintem 5 ezer körül vagy olcsóbban van/ komplett működő kormányt lehet venni 7-8 ezer forinttól. Egy 2 komponensű ragasztó sem 5 forint. Ezen is érdemes talán elgondolkozni.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  7. #1182
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603

    DFP Pedál probléma

    Sziasztok! Következő problémám lenne a DFP pedálommal. Szarakodott már a fék poti összevissza ugrált, szétszereltem darabokra és kitisztítottam. (Spiky pedal fix) Összeraktam érzékel is szépen nem ugrál mint előtte. Viszont.

    Mentem 1 kört aztán elszálltam féktávon mint az állat. Akarok kimenni újra, nem reagál a gázpedál. Azt játsza a pedál, hogy a gázpedál mozgását csak akkor érzékeli ha nyomok hozzá féket, vagy forgatom a kormányt. Szóval csak ha "más is visz adatot"(sry a komoly szakmai megfogalmazásomért).
    Pl.: nyomom félig a gázt akkor nem történik semmi, nyomok hozzá kis féket/fordítom a kormányt akkor amíg használom a féket/kormányt fél gázon van, viszont ha leugrok a fékről ott is marad a félig nyomott gáz (ha lelépek a gázról akkor is ), addig amíg nem lépek a fékre/tekerem a kormányt.

    Mi lehet a baja? Most így este már nincs kedvem szétszedni harmadszor, lehet a semmiért.

    Ha kihúzom és visszadugom a pedált akkor megint jó, de csak 1-2 percig és utána kezdődik ez...

    Egyébként a poti tisztításhoz van már fent spiky leírása alapján jó részletes video: http://www.youtube.com/watch?v=I96fkD36MKY Az mondjuk meglepett, hogy a g25-be műanyag a poti, dfp-be meg fém.
    Utoljára módosította: sfakos; 2014. 01. 15. 21:12.


  8. #1183
    Szeredi Norbert Versenyző Norbi82 logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 28.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    104
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Következő problémám lenne a DFP pedálommal. Szarakodott már a fék poti összevissza ugrált, szétszereltem darabokra és kitisztítottam. (Spiky pedal fix) Összeraktam érzékel is szépen nem ugrál mint előtte. Viszont.

    Mentem 1 kört aztán elszálltam féktávon mint az állat. Akarok kimenni újra, nem reagál a gázpedál. Azt játsza a pedál, hogy a gázpedál mozgását csak akkor érzékeli ha nyomok hozzá féket, vagy forgatom a kormányt. Szóval csak ha "más is visz adatot"(sry a komoly szakmai megfogalmazásomért).
    Pl.: nyomom félig a gázt akkor nem történik semmi, nyomok hozzá kis féket/fordítom a kormányt akkor amíg használom a féket/kormányt fél gázon van, viszont ha leugrok a fékről ott is marad a félig nyomott gáz (ha lelépek a gázról akkor is ), addig amíg nem lépek a fékre/tekerem a kormányt.

    Mi lehet a baja? Most így este már nincs kedvem szétszedni harmadszor, lehet a semmiért.

    Ha kihúzom és visszadugom a pedált akkor megint jó, de csak 1-2 percig és utána kezdődik ez...

    Egyébként a poti tisztításhoz van már fent spiky leírása alapján jó részletes video: http://www.youtube.com/watch?v=I96fkD36MKY Az mondjuk meglepett, hogy a g25-be műanyag a poti, dfp-be meg fém.
    Nekem akkor csinált ilyeneket amikor összeszerelésnél egy csavart valamelyik vezetéken keresztül hajtottam be és elszakadt. De lehet hogy csak valamelyik kábelt nem jó helyre tetted vissza.

  9. #1184
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Norbi82 írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem akkor csinált ilyeneket amikor összeszerelésnél egy csavart valamelyik vezetéken keresztül hajtottam be és elszakadt. De lehet hogy csak valamelyik kábelt nem jó helyre tetted vissza.
    Szétszedtem újra elemeire és összeraktam + adtam a csatlakozóknak egy kis WD40-et most jó. Egyébként az a középső csavar valóban nagyon jó helyen van, régebben már én is elmetszettem vele a kábelt egyszer, de most szépen elvezetgettem hogy ez ne történjen meg.


  10. #1185
    Sziasztok,

    Van egy régi Logitech Momo Force (piros) kormányom.
    Egy-két problémája van sajnos, és szeretném ha valaki hozzáértő megnézné, esetleg megjavítaná nekem.
    Nem kérem természetesen ingyen!
    A kormányt nem tudom rendesen bekonfigurálni, olyan mintha koszosak vagy pontatlanok lennének a potméterek. Idegesen remeg, ugrál ha koppra eltekerem egy irányba és stabilan ott tartom.
    amit a kormányba kell bedugni széles csatit, ott is lehet valami bibi, mert néha kihagy a force feedback, és ha ez megmozgatom, akkor néha jó néha nem. Talán meg van szakadva egy kábel benne vagy ilyesmi.

    Aki tud valakit aki tudna nekem segíteni, azt nagyon megköszönném. Mert amúgy egy nagyon jó állapotban lévő, és fasza kis kormány ez!
    Köszönöm előre is a segítségeteket!



    redMOMO.jpg

  11. #1186
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Érdekes problémába futottam bele..

    Amikor váltok visszafelé, többször is vált egy gombnyomásra a DFGT. van hogy akkor is mikor elengedem a gombot, van hogy nyomásra és elengedésre is többet. pl 6-ból vissza 2-be egyetlen gombnyomásra.
    És a legérdekesebb, nem igazán tudom kiszűrni ohgy mire történik, mert elég összevissza, van hogy lassú, van hogy hirtelen lenyomásra, és leginkább Race-ben jön elő nyagyon gyakran. GTL és GTR2-ben abszolút elviselhető, egyszer egyszer időnként, de Race-ben szinte minden kanyarban.

    próbálkoztma a hold button for shift vagy mi a lószar opcióval de semmi változást nme érzékeltem hogy be vagy ki volt kapcsolva.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  12. #1187
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes problémába futottam bele..

    Amikor váltok visszafelé, többször is vált egy gombnyomásra a DFGT. van hogy akkor is mikor elengedem a gombot, van hogy nyomásra és elengedésre is többet. pl 6-ból vissza 2-be egyetlen gombnyomásra.
    És a legérdekesebb, nem igazán tudom kiszűrni ohgy mire történik, mert elég összevissza, van hogy lassú, van hogy hirtelen lenyomásra, és leginkább Race-ben jön elő nyagyon gyakran. GTL és GTR2-ben abszolút elviselhető, egyszer egyszer időnként, de Race-ben szinte minden kanyarban.

    próbálkoztma a hold button for shift vagy mi a lószar opcióval de semmi változást nme érzékeltem hogy be vagy ki volt kapcsolva.
    Nekem ugyan ez a gondom! Most átprogramoztam az L1 L2 re a váltást csak szokni kell. Szerintem a mikrokapcsoló szart be...

  13. #1188
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes problémába futottam bele..

    Amikor váltok visszafelé, többször is vált egy gombnyomásra a DFGT. van hogy akkor is mikor elengedem a gombot, van hogy nyomásra és elengedésre is többet. pl 6-ból vissza 2-be egyetlen gombnyomásra.
    És a legérdekesebb, nem igazán tudom kiszűrni ohgy mire történik, mert elég összevissza, van hogy lassú, van hogy hirtelen lenyomásra, és leginkább Race-ben jön elő nyagyon gyakran. GTL és GTR2-ben abszolút elviselhető, egyszer egyszer időnként, de Race-ben szinte minden kanyarban.

    próbálkoztma a hold button for shift vagy mi a lószar opcióval de semmi változást nme érzékeltem hogy be vagy ki volt kapcsolva.
    Mikro kapcsoló probléma.

  14. #1189
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Mikro kapcsoló probléma.
    Nekem is volt ilyen bajom még az előző kormánynál, rFactort toltam még akkor, a plr-ben volt egy sor hogy repeat shift vagy valami ilyesmi, ott lehetett állítani hogy milyen "közeli" váltásokat ne érzékeljen. Elvileg ugyanaz az engine szóval egy próbát megér megkeresni, bár azért akad pár dolog amit a simbinék kihagytak... Egyébként igen, filléres mikrokapcsoló probléma amit lehet is cserélni, ha tudsz forrasztani...


  15. #1190
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    valószínű..hiszen a kapcsoló tűnik nem rendesen működőnek de azt nem értem, hogy - és most teszteltem - mentem 8-10 kört GTL-el is meg a GTR2-vel is ééés 0 azaz nulla hibás visszaváltást csinált...

    ezttalátam nogripen, és frankón műkszik

    The following example/guide is for the Logitech DFP "stick shifter forward" (for downshifts) but notice that this can also be done for the "stick shifter backward" (for upshifts) and/or for each of the two paddles, if you wish. You just have to reassign a different key for the command, for each of these.

    So, here we go:

    1 - Open Logitech profiler

    2 - Create a game profile (click "Profile", then "new", browse to the specific game executable, and give a name to this new profile).

    3 - You'll now see a picture of the wheel with all buttons, paddles and stick-shifter.
    This "fix" works for any of its buttons, paddles, stick-shifter, even pedals.
    Just to illustrate this for an example in the DFP, we'll use the "stick shifter forward" (generally used for downshift).

    3.1 - Now mouse over and LMB click the "stick shifter forward", a little menu pops up.
    Now select the option "Select Command", then "New Command".

    3.2 - A new window pops up... you'll now have to assign a key and a name for the new command.
    We'll use the key "M" just for this example. So, for the name, you can put "M" (without the quote marks), same as the key you'll be selecting. Though you may put whatever name you wish ("downshift", etc, etc).

    3.3 - Now click in "options" and put a check on the "record pauses", and click "OK" (this is so you can see how long it takes, in seconds, to press and release the key/button).

    3.4 - Now, click "Record", and press then release the desired key in your keyboard (for this example it's "M").
    You'll want your "press and release" exercise to be between 0.2 and 0.4 seconds (no more, no less).
    After this is done, click "OK".

    3.5 - All you have to do now is to re-run the game for which you've set the new Logitech profile, and reassign the downshift command again (in that specific game options).

    You'll see that, in game, while reassigning your stick-shifter-forward for the downshift, that it is now recognized as "M".
    The end result... no more double-downshifts issues, just smooth and precise downshifts!

    (click image to enlarge it)
    Utoljára módosította: Sziszka; 2014. 02. 17. 20:59.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  16. #1191
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    valószínű..hiszen a kapcsoló tűnik nem rendesen működőnek de azt nem értem, hogy - és most teszteltem - mentem 8-10 kört GTL-el is meg a GTR2-vel is ééés 0 azaz nulla hibás visszaváltást csinált...

    ezttalátam nogripen, és frankón műkszik
    Na, ezt elküldtem Gerlónak is mert neki is van ilyen problémája és nem tud így 1:44 alatti kört menni a francia szerveren.

  17. #1192
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Érdekes dolgot véltem felfedezni. Egy jó ideje már szenvedek a fékezéssel, nem is konkrétan a nagyokkal inkább a végével, vagy amikor csak korrigálni kell és hirtelen épp csak egy kicsit belefékezni. DFP pedálom van squash labdával, nemrég szedtem szét takarítottam ki, de úgy érződőtt mintha az első kb 1 centi-t, ami kb az amíg nem keményedik fel a labda nem érzékelné. Viszont néztem a profiler-be szépen a legkisebb mozdulatot is érzékeli. Megnéztem ebben a dxTweak2-ben is, ha rálehelek is látszik rajta. Hát mondom jolvan Alfán gyengébb a fék mint a Hondán , bár kétlem... DE. Tegnap valamiért megnéztem a Race07-ben is és azt láttam hogy pont az az 1centi semmit nem reagál, onnantól kezd el felmenni a csík ahonnan már "keményebb". Mondom fasza szedhetem szét megint. Megnéztem azért előtte a dxTweak-ben látom még mindig érzékeli a legkisebb elmozdulást is. WTF? Majd jött az ötlet, állítsam be újra a pedálokat. Rákattintottam újra megadtam neki gázt meg a féket és láss csodát ahogy hozzáérek már megy fel a csík. Gondoltam leírom, ha valaki takarítgat vagy ilyesmi, nemárt újra beállítani a két pedált. Nem tudom a Race kalibrálná magát vagy miért csinálja ezt, de ezt csinálta.


  18. #1193
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes dolgot véltem felfedezni. Egy jó ideje már szenvedek a fékezéssel, nem is konkrétan a nagyokkal inkább a végével, vagy amikor csak korrigálni kell és hirtelen épp csak egy kicsit belefékezni. DFP pedálom van squash labdával, nemrég szedtem szét takarítottam ki, de úgy érződőtt mintha az első kb 1 centi-t, ami kb az amíg nem keményedik fel a labda nem érzékelné. Viszont néztem a profiler-be szépen a legkisebb mozdulatot is érzékeli. Megnéztem ebben a dxTweak2-ben is, ha rálehelek is látszik rajta. Hát mondom jolvan Alfán gyengébb a fék mint a Hondán , bár kétlem... DE. Tegnap valamiért megnéztem a Race07-ben is és azt láttam hogy pont az az 1centi semmit nem reagál, onnantól kezd el felmenni a csík ahonnan már "keményebb". Mondom fasza szedhetem szét megint. Megnéztem azért előtte a dxTweak-ben látom még mindig érzékeli a legkisebb elmozdulást is. WTF? Majd jött az ötlet, állítsam be újra a pedálokat. Rákattintottam újra megadtam neki gázt meg a féket és láss csodát ahogy hozzáérek már megy fel a csík. Gondoltam leírom, ha valaki takarítgat vagy ilyesmi, nemárt újra beállítani a két pedált. Nem tudom a Race kalibrálná magát vagy miért csinálja ezt, de ezt csinálta.
    Basszus, kérdezhettél volna, megmondtam volna. Igen a Race 07 csinálja ezt, és én majdnem minden belépéskor újrakalibrálok emiatt.

  19. #1194
    Sziasztok

    Szeretnék érdeklődni hogy van e valakinek eladóba egy optikai tárcsája G25-höz ?
    Meguntam az enyémmel való szórakozást és ha nem muszáj nem rendelek Kanadából.

  20. #1195
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Sziasztok!

    Egy ideje küzdök már az 1998-as évjáratú Misrosoft SideWinderemmel, kikoptak a gombok és van hogy kettőt vált fel és vissza, ami a BMW-vel roppant kellemetlenné kezdett válni. Doningtonban már átültem egy FWD-be, de sajnos féktávokon azzal is el lehet szállni ha túl sokat vált vissza...

    Az lenne a kérdésem hogy tudtok-e ajánlani vmi alsó/közép árkategóriás kormányt amivel vissza tudnék jönni a versenybe? (vagy a gomb problémára valami javítási tippet)
    Előre is köszi!

  21. #1196
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg Bognár Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Egy ideje küzdök már az 1998-as évjáratú Misrosoft SideWinderemmel, kikoptak a gombok és van hogy kettőt vált fel és vissza, ami a BMW-vel roppant kellemetlenné kezdett válni. Doningtonban már átültem egy FWD-be, de sajnos féktávokon azzal is el lehet szállni ha túl sokat vált vissza...

    Az lenne a kérdésem hogy tudtok-e ajánlani vmi alsó/közép árkategóriás kormányt amivel vissza tudnék jönni a versenybe? (vagy a gomb problémára valami javítási tippet)
    Előre is köszi!
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...orce-vibration

    Öregember nem gyorsvonat.......

  22. #1197
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg Bognár Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Egy ideje küzdök már az 1998-as évjáratú Misrosoft SideWinderemmel, kikoptak a gombok és van hogy kettőt vált fel és vissza, ami a BMW-vel roppant kellemetlenné kezdett válni. Doningtonban már átültem egy FWD-be, de sajnos féktávokon azzal is el lehet szállni ha túl sokat vált vissza...

    Az lenne a kérdésem hogy tudtok-e ajánlani vmi alsó/közép árkategóriás kormányt amivel vissza tudnék jönni a versenybe? (vagy a gomb problémára valami javítási tippet)
    Előre is köszi!
    én logi momo-val kezdtem anno, tizenpárezer használtan.
    Any Given Sunday!

  23. #1198
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588

    Momo jó 10 körül van ,de 18-20 DFGT az már 900 fokot fordul. Talán arra érdemes.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  24. #1199
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Bognár Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Egy ideje küzdök már az 1998-as évjáratú Misrosoft SideWinderemmel, kikoptak a gombok és van hogy kettőt vált fel és vissza, ami a BMW-vel roppant kellemetlenné kezdett válni. Doningtonban már átültem egy FWD-be, de sajnos féktávokon azzal is el lehet szállni ha túl sokat vált vissza...

    Az lenne a kérdésem hogy tudtok-e ajánlani vmi alsó/közép árkategóriás kormányt amivel vissza tudnék jönni a versenybe? (vagy a gomb problémára valami javítási tippet)
    Előre is köszi!
    Szia!
    Nekem van egy kifogástalan DFGT-m, 20e-ért odaadom! (van benne squash labda is!)

  25. #1200
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Köszi az információkat! Még nem tudom mi lesz, első körben megpróbálom vhogy megjavítani a gombokat, van egy villamosmérnök öcsém, hátha segít vmit.

Oldal: 48 / 63 ElsőElső ||| 38 44 45 46 47 48 49 50 51 52 58 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •