Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (47 összesen)

Téma: HGTRM10 - Ősz - Estoril - GT - 2012.12.02

  1. #1
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957

    HGTRM10 - Ősz - Estoril - GT - 2012.12.02

    "A" szerver
    Niebel Zoltán
    54 Elméri a féktávot és nekimegy az előtte haladó Balogh Tamásnak. Tamás az eset miatt a pálya mellé sodródik és visszacsúszik a fűre, melynek következtében baleset következik be. Az utóbbi eset miatt kialakult balesetek mind versenybalesetnek minősülnek.
    Büntetése: 20 pont

    Szloboda Gusztáv
    55 Féktávon először koccan, majd másodjára kitereli a pályáról a mellette haladó Sohajda Norbertet. Versenybaleset

    Alpár Nándor
    55 Kanyar bejáraton összekoccan Abelovszky Péterrel és megelőzi.
    Büntetése: Figyelmeztetés

    Hajmási Norbert
    67 Féktávon Norbert autója lekap a fűre, emiatt megúszik és nekikoccan Nagy László autójának. Versenybaleset

    Czegle Gábor
    67 Kanyar bejáratán nem veszi figyelembe, hogy mellette halad Farkas Tamás, nekikoccan és megelőzi. Figyelmeztetés
    234 Meglöki az előtte haladó Sohajda Norbertet, aki emiatt a pálya mellé kényszerül.
    Büntetése: 20 pont + figyelmeztetés

    Biesz Zsolt
    70 Kanyarbejáraton nekimegy a mellette haladó Holovatti Zoltánnak. Az eset pozícióvesztéssel nem járt. Figyelmeztetés
    Megjegyzés: Mivel összegyűlt a 3 figyelmeztetése, ezért a szabály értelmében 15 pontos büntetés jár neki.
    Büntetése: 15 pont

    Sohajda Norbert
    74 Elméri a féktávot és hátulról nekimegy az előtte haladó Ledzényi Lászlónak, aki emiatt a kavicságyba kényszerül és több pozíciót veszít. 20 pont
    102 Féktávon bebújik Farkas Tamás mellé, de váratlan baleset miatt Norbert vészfékez, ami miatt összekoccannak Tamással. Versenybaleset
    114 Kissé elméri a féktávot, nekikoccan Czegle Gábornak. Az eset pozícióvesztéssel nem járt.
    Büntetése: 20 pont + figyelmeztetés

    Gedő Miklós
    81 Elméri a féktávot és hátulról nekimegy az előtte haladó Pataki Szabolcsnak, aki emiatt megforog és több pozíciót veszít. 20 pont

    Balogh Tamás
    96 Szélárnyékban haladva féktávon nekikoccan (meg IvanTarquinizte ) Biesz Zsoltnak.
    Megjegyzés: Mivel összegyűlt a 3 figyelmeztetése, ezért a szabály értelmében 15 pontos büntetés jár neki.
    Büntetése: 15 pont


    Óvás a meghosszabbított határidőig sem érkezett!

    Scuderia Giudice #099#

  2. #2
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432
    Hát srácok, amit itt versenybíráskodás néven tevékenykedtek, az egy rossz vicc.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  3. #3
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Hát srácok, amit itt versenybíráskodás néven tevékenykedtek, az egy rossz vicc.
    Kifejtenéd bővebben?
    A király nem Elvis volt...

  4. #4
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Alpár Nándor
    55 Kanyar bejáraton összekoccan Abelovszky Péterrel és megelőzi.
    Büntetése: Figyelmeztetés
    Mondjuk, hogy Alpár Nándor miért kapott figyelmeztetés, azt én se értem, semmit nem éreztem az esetből, ellenben, ahogy Tomcy visszajött a pályára bukása után, annál inkább. Nem akarom, hogy megbüntessétek, erről szó sincs, csak súlyosabbnak éreztem, mint Alpár Nándor esetét. Nekem csak ez fura

  5. #5
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Kifejtenéd bővebben?
    Guszti kitereli (kitolja) a pozícióban előtte lévő Suhit a pályáról, aki ezzel 9 pozíciót veszít, mégis sima versenybaleset.
    Tomcy úgy előz meg, hogy a kis majdnem kipöccint a pályáról, és kap érte egy figyelmeztetést.
    Én nekimentem Hollynak, ezzel ő pozíciót nem veszít, és még tempót is alig. Erre én is ugyan azt a büntetést kapom mint Tomcy.

    Nem érzem a következetességet!


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  6. #6
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Guszti kitereli (kitolja) a pozícióban előtte lévő Suhit a pályáról, aki ezzel 9 pozíciót veszít, mégis sima versenybaleset.
    Tomcy úgy előz meg, hogy a kis majdnem kipöccint a pályáról, és kap érte egy figyelmeztetést.
    Én nekimentem Hollynak, ezzel ő pozíciót nem veszít, és még tempót is alig. Erre én is ugyan azt a büntetést kapom mint Tomcy.

    Nem érzem a következetességet!
    Te is csak figyelmeztetést kaptál nem?

  7. #7
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Te is csak figyelmeztetést kaptál nem?
    Nem a saját büntetésemmel van problémám, hanem az esetek súlyának megfelelő elbírálással.
    De lehet igaza van a VB-nek, és egy kilökés utáni pozíciószerzés nem súlyosabb vétség, mint ha nem történik semmi.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  8. #8
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Nem a saját büntetésemmel van problémám, hanem az esetek súlyának megfelelő elbírálással.
    De lehet igaza van a VB-nek, és egy kilökés utáni pozíciószerzés nem súlyosabb vétség, mint ha nem történik semmi.
    Silverstone-ban ideális íven haladva nekemjöttek, vesztettem poziciót miatta és én kaptam figyelmeztetést...van ilyen...ez van...hőzönghetsz...én is megtettem, de nem értem el semmit, csak elrontottam két délutánomat
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  9. #9
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Nem a saját büntetésemmel van problémám, hanem az esetek súlyának megfelelő elbírálással.
    De lehet igaza van a VB-nek, és egy kilökés utáni pozíciószerzés nem súlyosabb vétség, mint ha nem történik semmi.
    Te aztán igazán tudhatnád, hogy Tomcyt idén nem lehet úgy bűntetni ahogy kéne, azok után hogy Brno-ban is csak figyit kapott miután kirakott a csába téged.

  10. #10
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Te aztán igazán tudhatnád, hogy Tomcyt idén nem lehet úgy bűntetni ahogy kéne, azok után hogy Brno-ban is csak figyit kapott miután kirakott a csába téged.
    Mikre nem emlékszel!


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  11. #11
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Életkor
    72
    Üzenetek
    416
    Nem szólok általában hozzá, de nézd meg a repyt, Valahonnan hátulról jött a füvön, én meg a kanyarban beljebb sem bírtam menni, mert vagy 4-en fordultunk egyszerre. Miről van szó?

  12. #12
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Mikre nem emlékszel!
    Csicsi olyan mint egy barátnő, mindig csak a rosszra emlékszik.

  13. #13
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Guszti kitereli (kitolja) a pozícióban előtte lévő Suhit a pályáról, aki ezzel 9 pozíciót veszít, mégis sima versenybaleset.
    Tomcy úgy előz meg, hogy a kis majdnem kipöccint a pályáról, és kap érte egy figyelmeztetést.
    Én nekimentem Hollynak, ezzel ő pozíciót nem veszít, és még tempót is alig. Erre én is ugyan azt a büntetést kapom mint Tomcy.

    Nem érzem a következetességet!
    Bocsi érte nem volt szándékos, csak a T1 miatt nem nagyon láttam a pipától, ezért maradtam a seggedben, teljesen értelmetlenül, de olyan idegállapotban, nem tűnt rossz ötletlen, csak egy hangyafasznyival elöbb kellett volna fékeznem.

  14. #14
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Guszti kitereli (kitolja) a pozícióban előtte lévő Suhit a pályáról, aki ezzel 9 pozíciót veszít, mégis sima versenybaleset.
    Tomcy úgy előz meg, hogy a kis majdnem kipöccint a pályáról, és kap érte egy figyelmeztetést.
    Én nekimentem Hollynak, ezzel ő pozíciót nem veszít, és még tempót is alig. Erre én is ugyan azt a büntetést kapom mint Tomcy.

    Nem érzem a következetességet!
    Dino sok esetben volt hibás de most nem. Meg kell nézni az előzményeket is....Suhi félig a pályán félig a füvön esett abba a kanyarba szerencséje volt, hogy egyáltalán a kanyarig eljutott... Guszti TT miatt nem bírt szűkebben fordulni és ha megfigyeled Dino kormánya folyamatosan jobbra volt nem húzott és nem "legyezett" Suhira....igyekezett elfordulni, szerintem nem is látta Őt. Dióhéjban ennyi. A Tomcy esete nem ért pontbüntetést ilyen koccok "beleférnek", ilyenek élőben is vannak igaz ez féktávon történt ez eléggé kellemetlen, meglepi az embert ezért kapott "csak" figyelmeztetést de 15 pontot ért mert kigyűlt Neki a 3.
    A király nem Elvis volt...

  15. #15
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    ezért kapott "csak" figyelmeztetést de 15 pontot ért mert kigyűlt Neki a 3.
    Idézzétek már nekem légyszi a szabályzatból azt a szöveget, ami erre vonatkozik! Mert én csak ezt találtam (de lehet én voltam figyelmetlen): "Figyelmeztetés (3 figyelmeztetés egy futamon: 15 pont)" Azaz akkor kap vki 15 pontot, ha EGY FUTAMON gyűlik össze 3 figyelmeztetése. Szó sincs arról, hogy mi van akkor, ha összességében gyűlik össze a 3 figyelmeztetés...
    Ha olyan fene következetesek vagytok a szabályok szó szerinti értelmezésében, hogy rendszeresen szabálytalankodónak csak azt veszitek, aki 3 egymást követő azonos kategóriájú, rajthoz állt futamán a pontrendszer hatálya alá eső szabálytalanságot elkövet, akkor itt most mire fel osztogattok 15 pontokat egy olyan szabályra hivatkozva, ami nincs is benne a Szabályzatban?????
    Mellesleg ha már itt járunk, pl. Gedő Miklósnak 4 figyelmeztetése is van már és ő nem kapott 15 pontot (Miki, nem ellened szól, bocsi...).
    Feltételezem azt se vettétek észre, hogy a Gedő - Farkas féle csapat kétszer használta a Chevrolet Corvette C5-R-t. Ezzel persze nem jutottak semmiféle előnyhöz szegények, valszeg ők is benézték, de akkor is, nem kéne erre valamit reagálnotok??? Persze a Szabályzat erre vonatkozóan megint nem tartalmaz semmit se...

  16. #16
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Márpedig a Corvette-t csak egyszer használtuk.... -legalábbis én talán biztosan. ( bár elég sz@r a memóriám)
    Az összes büntit végignyálaztad és onnan tudod mennyi van pl. nekem? Nem kötözködés, valóban jó lenne valami áttekinthető dolog erről, csak hogy ne legyen meglepetés amikor kiderül valami ilyesmi.


    szerk: ...Monza
    Utoljára módosította: mikkkka; 2012. 12. 10. 13:47.

  17. #17
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Márpedig a Corvette-t csak egyszer használtuk.... -legalábbis én talán biztosan. ( bár elég sz@r a memóriám)
    Az összes büntit végignyálaztad és onnan tudod mennyi van pl. nekem? Nem kötözködés, valóban jó lenne valami áttekinthető dolog erről, csak hogy ne legyen meglepetés amikor kiderül valami ilyesmi.
    Mit használtatok Monzában és mit Estorilban?
    Én már évek óta vezetek magamnak egy kis statisztikát. Nem nehéz egy excel táblába beírni azt a néhány büntit... hetente egyszer kb 1 perc 27 mp-et vesz igénybe...

  18. #18
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Csicsi olyan mint egy barátnő, mindig csak a rosszra emlékszik.
    Lehet ezzel viccelni, csak szétbassza a bajnokságot hogy a VB&VI következetlen és fogalma sincs arról hogy mi zajlik és miért tűnnek el az emberek.

  19. #19
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Idézzétek már nekem légyszi a szabályzatból azt a szöveget, ami erre vonatkozik! Mert én csak ezt találtam (de lehet én voltam figyelmetlen): "Figyelmeztetés (3 figyelmeztetés egy futamon: 15 pont)" Azaz akkor kap vki 15 pontot, ha EGY FUTAMON gyűlik össze 3 figyelmeztetése. Szó sincs arról, hogy mi van akkor, ha összességében gyűlik össze a 3 figyelmeztetés...
    Ha olyan fene következetesek vagytok a szabályok szó szerinti értelmezésében, hogy rendszeresen szabálytalankodónak csak azt veszitek, aki 3 egymást követő azonos kategóriájú, rajthoz állt futamán a pontrendszer hatálya alá eső szabálytalanságot elkövet, akkor itt most mire fel osztogattok 15 pontokat egy olyan szabályra hivatkozva, ami nincs is benne a Szabályzatban?????
    Mellesleg ha már itt járunk, pl. Gedő Miklósnak 4 figyelmeztetése is van már és ő nem kapott 15 pontot (Miki, nem ellened szól, bocsi...).
    Feltételezem azt se vettétek észre, hogy a Gedő - Farkas féle csapat kétszer használta a Chevrolet Corvette C5-R-t. Ezzel persze nem jutottak semmiféle előnyhöz szegények, valszeg ők is benézték, de akkor is, nem kéne erre valamit reagálnotok??? Persze a Szabályzat erre vonatkozóan megint nem tartalmaz semmit se...
    Tényleg így van megfogalmazva, viszont ha jól emlékszem régen is kapott már így büntpontot nem egy ember, és akkor sem volt hőzöngés...
    Ami jár az jár.

  20. #20
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Mit használtatok Monzában és mit Estorilban?
    Már rájöttem én is MC12 maradt ki, azt hittem azt már sikerült letudni, nem nagyon szeretem mert a legkisebb rázókőatom is összezavarja az ő futóművét. -legalábbis amilyen set-eket eddig sikerült összehoznom vele .

  21. #21
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet ezzel viccelni, csak szétbassza a bajnokságot hogy a VB&VI következetlen és fogalma sincs arról hogy mi zajlik és miért tűnnek el az emberek.
    Magyarul én vagyok az oka, hogy nem vagyunk többen, mert nagyrészt mindig az én büntetésem van porondon...

    Itt egyszerűen véleményem szerint arról van szó, hogy sokan unják a gtr-t és kész, lehetne akármilyen szabályzat, mehetnénk ghost kocsival hogy ne tudjuk egymást kilökni, akkor sem lennénk többen.
    Sokan beleuntak a dologba, valahol meg is értem őket(mondjuk én még most sem unom csak gyakorolni nem szeretek/és nincs időm) , ezért bízok abba hogy kijön végre valami normális szim amire válthatunk, bár én még simán el tudnék képzelni legalább 2 szezont a gtr-el a magam részéről.
    Pl ez sem biztos hogy rossz lesz:
    http://www.wmdportal.com/projects/cars/

    Nálunk a suzuki fórumon tolják vele páran és azt mondják hogy nem rossz, csak még fejlesztik ezt is...
    Utoljára módosította: Tomcy; 2012. 12. 10. 14:42.

  22. #22
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg így van megfogalmazva, viszont ha jól emlékszem régen is kapott már így büntpontot nem egy ember, és akkor sem volt hőzöngés...
    Ami jár az jár.
    Gondoltam, hogy néhányan nem fogják érteni a probléma lényegét és gondoltam, hogy te leszel az egyik...
    Ez volt a lényeg, a te kedvedért még egyszer leírom:
    Ha olyan fene következetesek vagytok a szabályok szó szerinti értelmezésében, hogy rendszeresen szabálytalankodónak csak azt veszitek, aki 3 egymást követő azonos kategóriájú, rajthoz állt futamán a pontrendszer hatálya alá eső szabálytalanságot elkövet, akkor itt most mire fel osztogattok 15 pontokat egy olyan szabályra hivatkozva, ami nincs is benne a Szabályzatban?????

  23. #23
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Itt egyszerűen véleményem szerint arról van szó, hogy sokan unják a gtr-t és kész, lehetne akármilyen szabályzat, mehetnénk ghost kocsival hogy ne tudjuk egymást kilökni, akkor sem lennénk többen.
    Nos, Cola pl. azért ment el, amit Csicsi írt...

  24. #24
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Gondoltam, hogy néhányan nem fogják érteni a probléma lényegét és gondoltam, hogy te leszel az egyik...
    Ez volt a lényeg, a te kedvedért még egyszer leírom:
    Ha olyan fene következetesek vagytok a szabályok szó szerinti értelmezésében, hogy rendszeresen szabálytalankodónak csak azt veszitek, aki 3 egymást követő azonos kategóriájú, rajthoz állt futamán a pontrendszer hatálya alá eső szabálytalanságot elkövet, akkor itt most mire fel osztogattok 15 pontokat egy olyan szabályra hivatkozva, ami nincs is benne a Szabályzatban?????
    Értelek nem vagyok hülye, csak nem érdekel, ha ők így találták helyesnek akkor ez van.
    Persze ezen lehet vitatkozni hogy következetesek így meg úgy de szerintem felesleges.

    Amikor nagy volt a szigor röpködtek a 40pontok akkor is a szezon végére felhígult a dolog, és amiért megvágtak az első futamon azért az utolsón max figyelmeztetést kaptál vagy versenybaleset.
    Ez minden évben így volt, hogy az elején kaptad aztán amikor már tudtál viselkedni de becsúszott 1-1 baki akkor már elnézőbbek voltak.
    Plusz azért azt se felejtsd el hogy erre ők minden nemű juttatás nélkül az idejüket áldozzák, plusz a fantasztikus gazdasági körülmények miatt Ati pl 2-3 helyen is dolgozik pluszba amikor szabadnapja van, ezért inkább hálásnak kellene lennünk, de ha úgy érzed, hogy jobban tudod csinálni, akkor jövőre jelentkezz és meglátjuk, hogy teljesítesz.

  25. #25
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Nos, Cola pl. azért ment el, amit Csicsi írt...
    Meg azért mert unta már.
    Amikor elmaradt az istambuli futam, akkor rágott be, legalább is TS-en beszéltünk utána és ezt mondta ha jól emlékszem.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •