Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (31 összesen)

Téma: HGTRM 10 Ősz -Anderstorp - NGT - 2012.11.25.

  1. #1
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330

    HGTRM 10 Ősz -Anderstorp - NGT - 2012.11.25.

    Időpont: November 25.
    Pálya: Anderstorp
    Autó: Ferrari 360 GTC, Ferrari 360 Modena, Seat Toledo, Porsche GT3-RS, Porsche GT3 RSR, TVR T 400 R, BMW M3 GTR, Mosler MT900 R
    Időjárás: Száraz
    Időmérő kezdete: 20.00
    Időmérő: 45 perc
    Futam kezdete GTR2 szerint: 06:00
    Futamtáv:50%
    Kötelező kiállás: 2
    Rajt: Állórajt
    Jelszó: 2012-2013-as szerverjelszó

    Az A-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 1-25 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A B-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 26-50 helyezett pilóták vehetnek részt.

    Jó versenyt mindenkinek!
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  2. #2
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Elfelejtettem nevezni, de azért jönnék...

  3. #3
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Elfelejtettem nevezni, de azért jönnék...
    gyere
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  4. #4
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Q: 8 v 9 lettem volna .. erre kidob a lobbyba .. utolsó hely ..
    R: DNF
    Ment a mazsolaparty előttem .. tartottam a tisztes távolságot, ahogy illik .. Dino megint rám zárt .. ezért is majd én fogok büntetést kapni, White is .. de Ő legalább korrekt volt és amikor utolértem újra elengedett! Köszönet érte. 30 perc után 6. helyen mentem Csicsi előtt .. mentem kereket cserélni és bumm .. berak a bokszba .. #&&#@! Jó futam lehetett volna .. tempó is megvolt, set is király volt .. k*rva GTR2 .. jöhetne a 3 ...

    Scuderia Giudice #099#

  5. #5
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Nagy nehezen rászántam magam, hogy elinduljak, erre a tankolásnál hiába nyomtam a gyújtás ki gombot, pofáztak hogy állítsam le a motort, cserébe viszont elindulni sem tudtam merthogy valójában leállt a motor csak tankolni nem akartak...

    TT-nek detto ugyanez, gondolom valami Seat-os meglepi.

  6. #6
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    40
    Üzenetek
    728
    Először is bocs mindenkitől!

    F1 végén megkérdezte az asszony lesz-e verseny, mondtam h én nem megyek most se mert egy deka kört nem mentem megint.
    Ám miután bejelentette h milan meccs van és ezt a szennyet én nem nézem így inkább jöttem.
    Bár ne tettem volna...
    Egy fos volt az autó, nagyon régen mentem és akkor is keveset a porkéval, meg anderstorpon se voltam soha jó ami meg is látszott.
    Mondjuk a rajt durva volt, mire pislogtam kettőt már 3. voltam a 13.ról. Igaz Csicsit sajnos kitettem, bocs, de nem tudtam hirtelen hova menekülni és már késő volt. Sorry!
    Aztán feltarthattam egy kis vonatot, de az is életveszély volt, mert az autó féktávokon olyat szitált váratlanul, h biztos csuklott édesanyám...
    Pont mikor gondoltam elengedem a csávókat sikerült is megoldani mindent.
    Utána totál szétestem, hiba hiba hátán, egyszer még tetőre is vágtam.
    Ami a legjobb, h a vége előtt 40 perccel jöttem rá hogyan is kéne ezzel a teknővel menni és 11s kopáson futottam pb-t.
    Aztán kijöttem a 3. boxra, ami piszok furcsa volt, mert úgy tankoltak h járt a motor. Hiába nyomkodtam a leállítást cseszett rá. Na mondom ez fasza indulás lesz mert fingom sincs tényleg jár-e a motor.
    Erre letett és már ment is. Csak az volt a baj, h nem én irányítottam és mire észbekaptam már 130-al mentem és telibekaptam Nibit a boxban.
    Bocs Nibi!
    Egyszerűen nem vágom ez mi volt. Nyomtam is az Esc-et, de már késő volt. A listában meg nem is az én nevem szerepelt hanem vmi Jan-Dirk Mittoménki. Ilyet se b@sztam még.
    Ez az év kajak hihetetlen. Nem tudom van-e értelme próbálkozni még...

  7. #7
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    ....A listában meg nem is az én nevem szerepelt hanem vmi Jan-Dirk Mittoménki. Ilyet se b@sztam még.
    Ez az év kajak hihetetlen. Nem tudom van-e értelme próbálkozni még...
    Sajnos jártunk már így páran , valószínűleg a boxban elnyomkodtad a pilóta nevét. ...részvétem

  8. #8
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    Csak az volt a baj, h nem én irányítottam és mire észbekaptam már 130-al mentem és telibekaptam Nibit a boxban.
    Bocs Nibi!
    Semmi gond, tudtam hogy a gép irányít téged. Na persze már az ütközés után... Előtte csak gondoltam nem nyomtál limitert, aztán félre is húzodtam, de aztán meg úgy tűnt (vagy csak én gondoltam bele), hogy lassítasz és majd besorolsz mögém, ezért újra középre mentem. De a pilóta társad mindenáron le akart szedni engem.
    Az első incidensüknél mi volt? Nem mondom hogy nem voltam vakmerő, bár inkább csak béna mert benéztem a féktávot , de aztán meg bent tudtam maradni belsőn. Ezen kívül nem tom mi történt ott.

    Én élveztem a futamot jókat lehetett driftelni a Moslival, de több fight-ra számítottam. Még a bemelegítésen TT-vel meg talán Suhival (ha jól emlékszem) zúztunk pár kört na az jobb és több volt mint a futamon. Jó persze ebben az is benne van hogy többen kiestek, beragadtak a boxba, meg hogy jó kis csetepaté volt T2-be amit nagy mákkal megúsztam. Ott sok RSR lezúzta magát. RSR temető volt kis túlzással.
    Holly elől viszont jót menekültem, jól kente az "öreg". Élveztem.

    Ja és Tomcynak is grat, jól ment Annak ellenére hogy kikapott az időmérőn, és ezzel megszakadt a statisztikai sorozat. Ha jól számoltam.
    Amúgy Tomcy! Ruzot mitől verted el ennyire? Jó nagy előnyöd volt "pár" kör után. Aztán szegény le is fagyott.
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2012. 11. 25. 23:53.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  9. #9
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Nagy nehezen rászántam magam, hogy elinduljak, erre a tankolásnál hiába nyomtam a gyújtás ki gombot, pofáztak hogy állítsam le a motort, cserébe viszont elindulni sem tudtam merthogy valójában leállt a motor csak tankolni nem akartak...

    TT-nek detto ugyanez, gondolom valami Seat-os meglepi.

    Ha elolvastad volna a mi seatos kalandunkat zuhaiba akkor ott már leírtuk a problémát, hogy a seatnál nem lehet a gyujtást levenni.
    Ha leállítod a motort de nyomod a kuplungot, akkor egyből indítja a kocsit, ezért csak úgy lehet vele tankolni, hogy amikor kinyomod a motort aztán kiveszed üresbe, utána nem nyomhatod a kuplungot mert egyből indít.
    Ezzel mi is eldobtunk 10-15secet anno.

  10. #10
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Ment a mazsolaparty előttem .. tartottam a tisztes távolságot, ahogy illik .. Dino megint rám zárt .. ezért is majd én fogok büntetést kapni, White is .. de Ő legalább korrekt volt és amikor utolértem újra elengedett!
    Bocsánat, szánom-bánom vétkemet. Semmi szándékosság nem volt benne, csak megpróbáltam minnél közelebb maradni hozzád, hátha elrontod a következő dönöttben a féktávot azzal, hogy szorongatlak, (meg Zsoltit sem akartam egy túlzott lassítás miatt elengedni, ha már annyi körön keresztül sikerült magam mögött tartani,) de gyorsítás közben teljesen kiakadt a fordulat és amikor hírtelen váltottam annyit lendült az autó, hogy pont megtoltalak. Bocsánat mégegyszer!
    Már az 1. körben 10 fölötti aero volt, mert mindenki taszigált és megforgott előttem. Így féltávig a legjobbamtól 1mp-cel lassabb köröket tudtam csak futni. Gyakorlatilag se egy normális féktávot nem tudtam venni, se kanyarodni.
    Utálatos pálya és amit a játék ma produkált, az kukázhatóvá teszi az egészet.
    Utoljára módosította: White; 2012. 11. 26. 00:58.

  11. #11
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Bő egy hónap kihagyás után újra jöttem, de ez meg is látszott....
    A rajtnál nagyon leesett a fordulat, majd a T1 ben hamar kezdtem nyomni, emiatt elmentem kicsit gyomlálni , viszont a T2-es bulit elkerültem, így visszavettem amit elrontottam. Utána viszont kétszer egymás után kiegyenesítettem a T5-öt és máris kezdhettem a felzárkózást. Innentől az egész futam arról szólt, hogy utolértem valakit, majd, hogy ne üssem ki, mentem gyomlálni...
    Volt elrontott box is, meg mivel erősen ideiglenesen van összerakva a számítógépem, nem a végleges helyén, a pedálom is hajlamos az elvándorlásra, amint azt a futamon megtapasztalhattam... éppen utolértem Pataki Szabit a sokadik hibám után, mikor azt vettem észre, hogy nincs fékem, mert el
    csúszott a pedál és az asztal lábától nem tudok fékezni Kerti munka...
    A végére a poént még az adta, hogy az orrom előtt Dinó összeakadt valakivel, el kezdtek forogni, és nem tudtam elkerülni a csattot. Nekimentem Dínónak, és kaptam egy jobb első defektet, amit csak a boxbejárat utáni balosban vettem észre, mikor nem fordult be az autó. Emiatt a kavicsba kerültem és nyomtam egy nagy esc-et. Mivel ebben a körben vége is lett a futamnak, így mindegy is volt.
    Talán majd legközelebb...

  12. #12
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432
    Q: 12
    R: 6

    A szokásos első körös eseményeknek köszönhetően sikerült előre jönni 2-3 helyet. Utána mikor mindenki "lehiggadt" White-tal vívtam sok-sok körön keresztül, amibe időnként Abelovszky Peti is beszállt. Azt nagyon élveztem, folyamatosan Norbi lökhárítóján mentem. Mikor többen kimentek 1/3-nál a boxba, éreztem, hogy jó lesz a taktikám.
    A 2. kiállás előtt sokat gondolkoztam, hogy kereket cseréljek-e, végül nem cseréltem, így a vége kissé csúszkálós lett. Viszont ha cserélek szerintem Wega megelőz, és jó eséllyel nem tudtam volna visszaelőzni már a friss gumikon.
    RuZo-t sajnálom, szerintem megint a net szakadt meg. Pedig a csapat szempontjából jó futam lett volna.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  13. #13
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Nagyon sajnálom a versenyt... Délután írt rám Tomcy, hogy az RSR lesz a kiválasztott. Nagyjából megszoktam az időmérőre, és pb-t is autóztam. A rajt után volt egy koccom asszem Aby Petivel nem tudtam elkerülni bocs, majd Ruzo kifagyásával a második helyen autóztam és kezdett körvonalazódni a jó eredmény. Kikértem a boxot és meg is kaptam, de álltak a helyemen nem tudtam mit csináljak, mentem azzal a lendülettel tovább...elkapott az ideg mert elment majd 20 sec. A következő körben végre be tudtam menni de 65 liter volt beállítva az XD-n 61 lityi volt a tankba és el kezdett volna tankolni.....kérte állítsam le a motort???? Leállítom gyorsan lök bele 2 decit és nekiállnak kereket cserélni.... Hát az anyádat-gondoltam. Aby Peti ez végett megelőzött a boxban..... majd utólértem de akkorra rászívódtunk Csecsére aki jóval lassabb volt, én legyezgettem a nagy egyenes féktávján hol tudnék beszúrni de nem jó helyet választottam és kilöktem Csecsét. Hót ideg voltam rá, hogy mi a fenének "tartott" be nekünk nem volt partiban az RSR-ekkel, tök felesleges volt az egész... Na ott cérnaszakadás közeli állapotba kerültem majd egy pályáról lecsúszás után elszakadt és nyomtam egy esc-t. Dióhéjban azért írtam le ezt az egészet, hogy hogyan vezetett a mentális defektem eme szarkasztikus cselekedetemhez.
    A király nem Elvis volt...

  14. #14
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585
    q: 1
    r: net gebasz
    Úgy tűnik nem jó ómen nekem a pole-ból indulni, abuban a boxban álltak a helyemen(de legalább a futamot be tudtam fejezni) most meg a net szakadt meg. Kicsit álmosan kezdtem a futamot, tuti a reggel 6os kezdés tett be.:S Rövid célegyenesnek köszönhetően Tomcy hiába rajtolt jobbat, nem tudott elém kerülni, egészen a t2ig egymás mellett mentünk, de a belső íven még az is belefért, hogy kicsit hamarabb fékeztem. Ennyi sikerélmény jutott a mai futamra, elkezdtem hibázgati, nem volt tiszta köröm, aztán mindenki eltűnt...

  15. #15
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Én élveztem a futamot jókat lehetett driftelni a Moslival, de több fight-ra számítottam. Még a bemelegítésen TT-vel
    Használd ki, amíg lehet...

    Nem gondoltam volna, hogy ez a Seat ennyire fos kocsi, de lehet, hogy csak erre a pályára volt az.
    Sikerült telibe találnom Ruzo lagját, lefulladás, 20-30mp. Aztán Csicsi a boxban ragadt, ki sem engedték és velem is akarták játszoni, de valahogy csak megoldottam a végére. Nem tudom, mennyi maradhatott ott, kb. 1 perc. Ennyi. Remek, hogy ismét valami nem bug-mentes dolgot használunk...

  16. #16
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsánat, szánom-bánom vétkemet. Semmi szándékosság nem volt benne, csak megpróbáltam minnél közelebb maradni hozzád, hátha elrontod a következő dönöttben a féktávot azzal, hogy szorongatlak, (meg Zsoltit sem akartam egy túlzott lassítás miatt elengedni, ha már annyi körön keresztül sikerült magam mögött tartani,) de gyorsítás közben teljesen kiakadt a fordulat és amikor hírtelen váltottam annyit lendült az autó, hogy pont megtoltalak. Bocsánat mégegyszer!
    Nem haragszom, mert korrekt voltál, amikor másodjára utolértelek! Ilyen egy igazi versenyzői magatartás! Ez az oka, hogy nem óvom meg az esetet! Jó kis meccs volt, kicsit nehezebb volt fogást találni rajtad, mint gondoltam!

    Scuderia Giudice #099#

  17. #17
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Q: Pb de volt még benne mindig ahogy ezt már megszoktam
    R: a rajt szinte tökéletes volt, szépen elfordultunk, nem sok hely volt, de megoldottuk, volt néhány nagyobb hibám, ami az eredményen meg is látszik,a verseny első felében viszont iszonyat jót csatáztunk, az autó is kiválóan viselkedett még 25-ös kopással is 30 as időket lehetett menni vele. ha nincs sok hibám kb 50 mp összesen, akkor dobogó közelben végezhettem volna.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  18. #18
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Nem haragszom, mert korrekt voltál, amikor másodjára utolértelek! Ilyen egy igazi versenyzői magatartás! Ez az oka, hogy nem óvom meg az esetet!
    Amint utolértél nyitotam a kaput, hogy ne zavarjalak kétszer az előrehaladásban, ha már elsőre nem minden úgy alakult, ahogy kellett volna.

    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Jó kis meccs volt, kicsit nehezebb volt fogást találni rajtad, mint gondoltam!
    Igyekeztem mindenkivel a legtöbbet csatázni (a szabályos keretek között), hogy ne érezzem csak tölteléknek magamat a pályán.

  19. #19
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Életkor
    46
    Üzenetek
    609
    Ata, ha igy érzed akkor bocs.
    Részemröl versenybe voltunk,meg ahogy Peti ugy te is bemehétl volna mellém.Igy meg buktam a luzer verdák közti versenyt mert mentem a kerités mögé ahonnan csak jo sok tolatással tudtam visszajöni.


    Ha esetleg Travianozni akartok itt tessék regisztrálni:
    http://www.travian.hu/?uc=hu1_6275

  20. #20
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Rupa Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    q: 1
    r: net gebasz
    Úgy tűnik nem jó ómen nekem a pole-ból indulni, abuban a boxban álltak a helyemen(de legalább a futamot be tudtam fejezni) most meg a net szakadt meg. Kicsit álmosan kezdtem a futamot, tuti a reggel 6os kezdés tett be.:S Rövid célegyenesnek köszönhetően Tomcy hiába rajtolt jobbat, nem tudott elém kerülni, egészen a t2ig egymás mellett mentünk, de a belső íven még az is belefért, hogy kicsit hamarabb fékeztem. Ennyi sikerélmény jutott a mai futamra, elkezdtem hibázgati, nem volt tiszta köröm, aztán mindenki eltűnt...

    Mondtam is a többieknek, hogy tök sajnáltam hogy kiestél mert így nem volt igazi verseny, utána kicsit ki is engedtem fejben és nem mentem olyan jó tempót mint elötte, és inkább a biztonsági 2 kerékcsere mellett döntöttem, aztán bekocogtam a célba.

    A rajt és az után lévő pár kanyar izgi volt, amikor rácsúsztál a rázóra akkor örültem, hogy el tudok menni mert ezt láttam az egyetlen esélynek, hogy az első 2-3 körben meg kell fogni valahogy mert elmész.
    Az a qualos idő meg nagyon piszok volt, nem tudom honnan húztad elő...
    Meg a délelött amikor gyakoroltam én is éreztem 2-3 tizedet benne, csak jött a családi ebéd aztán után már nem volt idő meg nem érzetem magamban azt a kraftot, hogy javítsak inkább a versenyre koncentráltam.

  21. #21
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem gondoltam volna, hogy ez a Seat ennyire fos kocsi, de lehet, hogy csak erre a pályára volt az.
    Sajna az elsőket nem melegíti be rendes, ezért érdemes kanyargós pályán és változó időjárásban használni (hátha melegebb lesz). Imolában egyértelműen jó volt, és mákom volt vele a meleg idő miatt.
    Majd megnézem a repyt de azt hiszem összekavartam a két Norbit. Na majd még írok módosítást akkor.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  22. #22
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Sajna az elsőket nem melegíti be rendes, ezért érdemes kanyargós pályán és változó időjárásban használni (hátha melegebb lesz). Imolában egyértelműen jó volt, és mákom volt vele a meleg idő miatt.
    Majd megnézem a repyt de azt hiszem összekavartam a két Norbit. Na majd még írok módosítást akkor.
    Nekem Zhuhaiba is jó volt, ha nincs a boxos malőr akkor simán 3. hely meglett volna.
    Én szerencsére megúsztam kb 15-17sec eldobással.

  23. #23
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Csecse írta Hozzászólás megtekintése
    Ata, ha igy érzed akkor bocs.
    Részemröl versenybe voltunk,meg ahogy Peti ugy te is bemehétl volna mellém.Igy meg buktam a luzer verdák közti versenyt mert mentem a kerités mögé ahonnan csak jo sok tolatással tudtam visszajöni.
    Nem Te voltál a hibás, csak már ideges voltam az előzmények miatt kapkodtam, siettem volna amennyire csak lehet és nem tudom miért kihúztam a kocsit kívülre és elvétettem a féktávot....nagy bocsánat a történtekért!
    A király nem Elvis volt...

  24. #24
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Sajna az elsőket nem melegíti be rendes, ezért érdemes kanyargós pályán és változó időjárásban használni (hátha melegebb lesz). Imolában egyértelműen jó volt, és mákom volt vele a meleg idő miatt.
    Majd megnézem a repyt de azt hiszem összekavartam a két Norbit. Na majd még írok módosítást akkor.
    hát itt nem volt gond, a bal első bőven pirosba szaladgált versenyen is, és a jobbos is szépen melegedett, a kopás meg hajjaj

  25. #25
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    hát itt nem volt gond, a bal első bőven pirosba szaladgált versenyen is, és a jobbos is szépen melegedett, a kopás meg hajjaj
    Ja mondjuk tényleg itt is erősen kaptak az elsők pláne a bal, de szerintem még itt sem tudtam volna túlmelegíteni. A Moslival is inkább fordultam gázzal, mint kormánnyal.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •