Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 88 (88 összesen)
  1. #76
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    B szerver, P1... no DE milyen!
    Lázár Attila, meg Sziszka, le a kalappal!
    0 kört mehettem egyedül, nyugodtan. Pulcsilevételhez is 3 kör kellett. Ez igy elsőre nagyon stresszes volt, végig nyélen, de sikerült megoldani banánhéj nélkül.
    Attila, amit a boxcsere utáni valamelyik körben, az utolsó kombóban megcsináltunk, jobbos felfelétől, a célegyenesig végig egymás mellett. No#1, klippgyanus
    Szisz, Téged meg ilyen tisztességesen, egyenletesen versenyezni még nem láttalak. (gtl-es időkben püttyhedt voltam még) Grat!
    Köszi...Ha nem jönnek nekem az elején és veszik el a kedvem..akkor kb. ezt tudom, lassan de biztosan
    Jó rajtot fogtam, Lázár Attila nagyon korrektül ment - helicorsa? - utána sima ügynek tűnt, mondom softtal úgyis kiáll eggyel többször, nagy baj nem lehet. Sajnos az utolsó hülye sikánnal nem tudtam zöld ágra vergődni egész futamon..így az egyenesben is elmaradtam..utána meg már hiába tepertem. Innen nézve kár volt először azért a hibáért, ami után végül lenyomtál az egyenesben - keményen leforgott a nissanod a végére, ha jól hallottam. Aztán még egy esélyem lett von, ha az utolsó körömet box előtt megnyomom, volt még a gumikban is, de sajna elkúrtam már T1-ben, aztán túlerőltettem az egész kört valami +6-al mentem a boxba a végén...és csak akkor láttam igazán hogy meglehetett volna mikor így is 5 mp körül jöttem ki mögétek. De akárhogy közeledtem is, az egyenesben esélyem se volt sajna. Aztán volt még a végén egy piruettem ami után a felforrt hátsókkal alig tudtam pályán maradni (lett még 1 piruett belőle) úgyhogy majdnem dobtam még a 3. helyet is
    El nem tudom képzelni hogy ment ez soft-softtal...grat hozzá.
    Ferrari amúgy jól muzsikált, láttam Dani nyert is vele az "A"-n
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  2. #77
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Tomi, nálam volt rossz a setup, vagy neked is nagyon rázkódott a Porsche?
    Én komolyan agyrázkódást kaptam, akárhová állítottam a FST bump/rebumpot, nagyon durván ingott. Néztem más autónál az onboardot időmérőn, de ott nem láttam ezt.
    Ja ja, a Porsche szerintem már csak ilyen ideges, a be-ki rugózás állítgatást én már egy ideje feladtam, esetleg a wheel rate-nél veszem lágyabbra, első rúgóutat hosszabbra, de lényegi változást nem okoz.
    https://drive.google.com/file/d/0BwI...ew?usp=sharing ez volt a verseny beállításom
    Soft-tal körbe sem tudok menni, segít ha van benne üzemanyag(+súly) elöl, meg elég sok szárnyat használok, más stílus mint a többi GT3

  3. #78
    Tóth Ádám Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 14.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    64
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Tóth Ádámnál érdeklődnék, hogy azt a bizonyos manőveredet mégis hogy gondoltad???

    A gondolat az lett volna, hogy tartalak szűken, viszont életemben elősször sikerült megtapasztalnom, hogy a radar app hátrányos is tud lenni... mivel az a műszerfalamon van kirakva jobb oldalt, végig azt figyeltem és abban a tudatban voltam, hogy az autó párhuzamosan halad a pálya szélével, vagyis neked végig biztosítva van a legalább egy autónyi hely a bal oldalt. Most az egyszer talán jobb lett volna nem a radarra hagyatkozni (jobb oldal) és balra figyelni a párhuzamosságra. SAJNÁLOM, NINCS MENTSÉG ! Fogtam a fejem énis utána...

  4. #79
    Idézet Eredetileg Sparky írta Hozzászólás megtekintése
    ...Most az egyszer talán jobb lett volna nem a radarra hagyatkozni (jobb oldal) és balra figyelni a párhuzamosságra.
    Azt hiszem ez menni fog a Get Real, segítségek, fejlődés csevegő topikba

  5. #80
    Kristóf megihletett
    T7 action:


    Antal Gabival kinéztük magunknak a T7-et

  6. #81
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Kristóf megihletett
    T7 action:


    Antal Gabival kinéztük magunknak a T7-et
    Az elsőnél kicsit kevés helyet hagytam kívül így utólag visszanézve, mentségemre legyen sok kihagyás után az első versenyem, estem keltem...
    Második estenél meg azért hagytam a belső ívet, mert sokkal gyorsabb voltál, mondom nem kakaskodok még a végén eldobom a gépet, menjél. Persze nem lekörözés uh gondoltam ott maradok külsőn, de nagyon korrekt voltál, mint kb mindenki akivel találkoztam a pályán

  7. #82
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Elismerésem a mezőnynek!
    A pálya elég technikás és mégis milyen szoros lett a kvali, és a futam is.
    A rajtot elrontottam, és rosszul is helyezkedtem az első körökben, aztán csak kapkodtam és a tempó sem volt meg, sokat hibáztam.
    Lehet sok futamot hagytam ki, vagy keveset készültem, vagy túl másnapos voltam, vagy is-is de jobban fel kell kötni a gatyeszt mint eddig, azt már látom.

    Morvai és Lázár LFS-es kollegáknak üdv a csapatban!


    (Apropó a GT3 BOP is egész jónak tűnik most)
    Any Given Sunday!

  8. #83
    Idézet Eredetileg gabor426 írta Hozzászólás megtekintése
    Az elsőnél kicsit kevés helyet hagytam kívül így utólag visszanézve, mentségemre legyen sok kihagyás után az első versenyem, estem keltem...
    Második estenél meg azért hagytam a belső ívet, mert sokkal gyorsabb voltál, mondom nem kakaskodok még a végén eldobom a gépet, menjél. Persze nem lekörözés uh gondoltam ott maradok külsőn, de nagyon korrekt voltál, mint kb mindenki akivel találkoztam a pályán
    Sem akkor, sem a replay visszanézésnél nem éreztem úgy hogy kevés helyet hagytál, szerintem pont így volt jó ahogy volt. Gondolom med gumin voltál, és így a softon gumielőnyben voltam, különben nem tudtam volna megcsinálni.
    Élmény volt, köszi

  9. #84
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Pillanatok a futamról

    Csatolt képek Csatolt képek
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  10. #85
    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt nézd vissza kérlek, mert én hagytam helyet nektek. Ti értetek össze Lányi Tomival és ezért ütötted meg az autóm bal hátulját. Én hagytam helyet és még el sem kezdtem a kanyarodást balra.
    Szerintem te is nézd vissza, én végig mögöttetek voltam, nem értem hozzá senkihez.

  11. #86
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Sem akkor, sem a replay visszanézésnél nem éreztem úgy hogy kevés helyet hagytál, szerintem pont így volt jó ahogy volt. Gondolom med gumin voltál, és így a softon gumielőnyben voltam, különben nem tudtam volna megcsinálni.
    Élmény volt, köszi
    akkor ok, igen mediumon voltam, valszeg nem is volt jó döntés..

  12. #87
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem te is nézd vissza, én végig mögöttetek voltam, nem értem hozzá senkihez.


    Igazad van, első megtekintésre csak azt néztem milyen színű autó! És a Pákolicz Robival értek össze,. Elnézést érte.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  13. #88
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Elismerésem a mezőnynek!
    A pálya elég technikás és mégis milyen szoros lett a kvali, és a futam is.
    A rajtot elrontottam, és rosszul is helyezkedtem az első körökben, aztán csak kapkodtam és a tempó sem volt meg, sokat hibáztam.
    Lehet sok futamot hagytam ki, vagy keveset készültem, vagy túl másnapos voltam, vagy is-is de jobban fel kell kötni a gatyeszt mint eddig, azt már látom.

    Morvai és Lázár LFS-es kollegáknak üdv a csapatban!


    (Apropó a GT3 BOP is egész jónak tűnik most)
    Sajnáltam,hogy már az elején Bence beleállított engem a falba,mert most az egyszer még csatázhattunk volna is egy kicsit.Így viszont boldog lehetek az 5.hellyel is.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •