Oldal: 16 / 17 ElsőElső ... 6 12 13 14 15 16 17 UtolsóUtolsó
Találatok: 376 - 400 (401 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Add-on cars

  1. #376
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Én erre szavaznék

  2. #377
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Én erre szavaznék
    Jogilag nem tiltottak mar a fizetős modok? Mintha lett volna ebbol cirkusz.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  3. #378
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Jogilag nem tiltottak mar a fizetős modok? Mintha lett volna ebbol cirkusz.
    Licensz nélkül nem igazán támadható, de szigorúan véve az egész moddolás jogi értelemben szürke terület. Most attól, hogy ingyen adod, még ugyanúgy jogtalanul használsz fel egy csomó mindent, csak mivel hivatalosan nem üzleti céllal teszed közzé, kevesebb esély van rá, hogy valaki megtámad, de például a FOM pár éve kötelezte a szimulátoros oldalakat, hogy töröljék az F1-es modokat a kínálatukból. De azért sok AC-s pályakészítő is mindig mellékeli a PayPal adomány gombot a leírásba...

  4. #379
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Jogilag nem tiltottak mar a fizetős modok? Mintha lett volna ebbol cirkusz.
    Ha megnézed a DTM modot, akkor egyik autón sem szerepel embléma, illetve semmilyen jogvédett márkanév még a szponzorok logóiban sem, se a sorozat neve... szóval bármi nemű hasonlóság a valóssággal csupán a véletlen műve!

    Egyébként a saját szellemi termékéért bárki bármikor kérhet pénzt, akkor van csak gond, ha a saját termékedhez más jogvédett termékét használod fel... na akkor az adott jogtulajdonos ügyvédéi a készítő tökeire léphetnek, ha akarnak. Azt pedig minden jogtulajdonos maga dönti el, hogy menyire és milyen módszerekkel védi a saját license-eit, van aki tűzzel-vassal írtja, van aki leszarja, de olyan is, aki még örül is az ingyen reklámnak. Ami a lényeg, hogy ez mindig a saját döntésük, hogy állnak a dologhoz, amit illik tiszteletben tartani.
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 11. 02. 12:48.

  5. #380
    Fazekas Andor Regisztrált
    Csatlakozott
    2018. 10. 08.
    Üzenetek
    93
    Ez nagyon kemény lesz
    F1 1967 2.0

  6. #381
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    Azt hiszem nem sokára megveszem az első RSS modot, 2000-es F1 autó, de ami a lényeg, az a hang. A gyári 2004-es Ferrarit kenterbe veri, nekem tetszik azaz autó, de a hangjával elég sok gond van pl. visszaváltásoknál, kívülről pedig vinnyogó hangja van amikor jön. Aki játszott az EA-s F1 2000-el az emlékszik, milyen jó hangja volt a visszégéseknek és ebben az is van.


  7. #382
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Korábban ódzkodtam beszerezni URD modokat, mert úgy hírlett, hajlamosak hosszabb időre eltűnni a kiadott munkáik javítása/frissítése nélkül, de most, hogy már az AC nem változik és ők is aktívabbnak tűntek, a karácsonyi akciójukban megnéztem a frissebb cuccaikat:



    És hamarosan lesz folytatás

    Kár, hogy fizetős, jól illenének a bajnokságba.

  8. #383
    Fazekas Andor Regisztrált
    Csatlakozott
    2018. 10. 08.
    Üzenetek
    93
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    Azt hiszem nem sokára megveszem az első RSS modot, 2000-es F1 autó, de ami a lényeg, az a hang. A gyári 2004-es Ferrarit kenterbe veri, nekem tetszik azaz autó, de a hangjával elég sok gond van pl. visszaváltásoknál, kívülről pedig vinnyogó hangja van amikor jön. Aki játszott az EA-s F1 2000-el az emlékszik, milyen jó hangja volt a visszégéseknek és ebben az is van.
    Nagyon jó modokat csinálnak,sőt kiválóakat ,bár amin pont megakadt a figyelmem ,az a hang.Az előző modoknál elég jók,sőt kivételesek ,mindenkinek csak ajánlani tudom őket,de ez valahogy még olyan erőtlen,nem tökéletes,bár nem is rossz félre értés ne essék.Bár inkább a belső hangok azok,amik lehetnének keményebbek ,meg több effekt lehetne az egészben.Nyilván a 2004-es gyári Ferrariból is hiányzik az erő hangok szempontjából,meg úgy furcsa az egész ahogy van,ráadásul akkor jött ki az ASR Formula modja ,amivel 90-95%-ig megegyezik,de például ha igazi real V10 hangot akarsz,akkor a VRC modding Renault R25-ét tudom javasolni,vagyis azt is.Teljes mértékben eltalálták a kocsi hangját ,és még ráadásul fejlesztés alatt áll,hihetetlenül elkapták.
    Utoljára módosította: Andor Knight; 2018. 12. 27. 18:57.

  9. #384
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    Idézet Eredetileg Andor Knight írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon jó modokat csinálnak,sőt kiválóakat ,bár amin pont megakadt a figyelmem ,az a hang.Az előző modoknál elég jók,sőt kivételesek ,mindenkinek csak ajánlani tudom őket,de ez valahogy még olyan erőtlen,nem tökéletes,bár nem is rossz félre értés ne essék.Bár inkább a belső hangok azok,amik lehetnének keményebbek ,meg több effekt lehetne az egészben.Nyilván a 2004-es gyári Ferrariból is hiányzik az erő hangok szempontjából,meg úgy furcsa az egész ahogy van,ráadásul akkor jött ki az ASR Formula modja ,amivel 90-95%-ig megegyezik,de például ha igazi real V10 hangot akarsz,akkor a VRC modding Renault R25-ét tudom javasolni,vagyis azt is.Teljes mértékben eltalálták a kocsi hangját ,és még ráadásul fejlesztés alatt áll,hihetetlenül elkapták.
    igen a VSR-t azt ismerem, de igazából erről az RSS F1 2000-ről nem is tudtam, hogy van, csak a youtube dobta fel jobb oldalt, na mondom, hátha, de abban igazad van, hogy a belső hangok lehetnének erőteljesebbek, az egy kicsit olyan, mint codemasters-es szériában a classic v10-esek, viszont kívülről nagyon jó hangja van, főleg a visszaégések és a váltások mély dobbantása az amit igazán ritkán találnak el

  10. #385
    Fazekas Andor Regisztrált
    Csatlakozott
    2018. 10. 08.
    Üzenetek
    93
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    igen a VSR-t azt ismerem, de igazából erről az RSS F1 2000-ről nem is tudtam, hogy van, csak a youtube dobta fel jobb oldalt, na mondom, hátha, de abban igazad van, hogy a belső hangok lehetnének erőteljesebbek, az egy kicsit olyan, mint codemasters-es szériában a classic v10-esek, viszont kívülről nagyon jó hangja van, főleg a visszaégések és a váltások mély dobbantása az amit igazán ritkán találnak el
    Remélhetőleg a következő patchben javítják majd,mert nagyon kéne bele egy olyan torok köszörülős ,rekedtes kicsit felengedett gáznál rotyogós hang.Bár ezt nagyon egyik játék egyik V10-es modjában sem tudták megcsinálni még 100%-ra. Külső hang okés,de abból is hiányzik főleg amikor elrúgja magát betapad és lehet padlózni és nem is tudom hogy fejezzem ki,az igazi V10 hengerek duruzsolása hiányzik.
    Amúgy itt egy videó a videóban pedig a szóban forgó kocsi,ugyan is ez az alap,hiszen mindegyik tematikus modjuknak van egy alapja. (RSS Formula 79-nek a Lotus 79 például)
    Biztos fogod érteni mikre gondoltam így


  11. #386
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    Idézet Eredetileg Andor Knight írta Hozzászólás megtekintése
    Remélhetőleg a következő patchben javítják majd,mert nagyon kéne bele egy olyan torok köszörülős ,rekedtes kicsit felengedett gáznál rotyogós hang.Bár ezt nagyon egyik játék egyik V10-es modjában sem tudták megcsinálni még 100%-ra. Külső hang okés,de abból is hiányzik főleg amikor elrúgja magát betapad és lehet padlózni és nem is tudom hogy fejezzem ki,az igazi V10 hengerek duruzsolása hiányzik.
    Amúgy itt egy videó a videóban pedig a szóban forgó kocsi,ugyan is ez az alap,hiszen mindegyik tematikus modjuknak van egy alapja. (RSS Formula 79-nek a Lotus 79 például)
    Biztos fogod érteni mikre gondoltam így
    Igen, persze, hogy értem , meg hát nem nagyon lehet elvárni, hogy minden egyes autó teljesen egyedi legyen és igazából nem is számít annyit, a szimeknek is van határa. Egyébként, ha ismered a Ferrariman601-et youtube-on ő majdnem minden modról csinál videót és ennek a bemutatóján pont azt mondta, hogy a készítőknek legnehezebb feladat a v10 hangja volt, amiatt a jellegzetes hanzás miatt amit te is írtál.

  12. #387
    Fazekas Andor Regisztrált
    Csatlakozott
    2018. 10. 08.
    Üzenetek
    93
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, persze, hogy értem , meg hát nem nagyon lehet elvárni, hogy minden egyes autó teljesen egyedi legyen és igazából nem is számít annyit, a szimeknek is van határa. Egyébként, ha ismered a Ferrariman601-et youtube-on ő majdnem minden modról csinál videót és ennek a bemutatóján pont azt mondta, hogy a készítőknek legnehezebb feladat a v10 hangja volt, amiatt a jellegzetes hanzás miatt amit te is írtál.
    Ez így van,de például egy rFactorban anno modhang téren volt ettől élvezetesebb is,az amikor pedig készült bőven nem voltak ilyen modern lehetőségek.Érdekes viszont,hogy az 1979-es Lotus jellegzetes hangját kiválóan elkapták,jobb,mint a játék Ford DFV hangja.Nyilván láttam már néhány videót ,hogy hogyan oldják meg a hangokat,(videó alól kimásolják adott esetben) ezzel együtt furcsa,hogy csak ennyire futotta,hiszen rengeteg videó elérhető.De gondolom majd sikerül updatelni,mert amúgy kivételesen jó dolgokat csinálnak .

    Igaz ez speciel 2005-ös mod,(és a külső hang egy tucat V10 jellegtelen furcsa hang,hiszen itt pont a belső hang a lényeg)de igazából van fent 2001-es is ,ami a hang miatt élvezetes,már csak azért is megéri játszani,vagy csak nézni akár,átérzed az erőt stb.Bár nem tudom hangkészítés terén van-e valami korlát AC-ben ,ami például nem valósítható meg úgy,de szerintem nem,legfeljebb az effektek max száma.
    UI:Szoktam Ferrariman601-et nézni.
    Utoljára módosította: Andor Knight; 2018. 12. 28. 15:27.

  13. #388
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    Idézet Eredetileg Andor Knight írta Hozzászólás megtekintése
    Ez így van,de például egy rFactorban anno modhang téren volt ettől élvezetesebb is,az amikor pedig készült bőven nem voltak ilyen modern lehetőségek.Érdekes viszont,hogy az 1979-es Lotus jellegzetes hangját kiválóan elkapták,jobb,mint a játék Ford DFV hangja.Nyilván láttam már néhány videót ,hogy hogyan oldják meg a hangokat,(videó alól kimásolják adott esetben) ezzel együtt furcsa,hogy csak ennyire futotta,hiszen rengeteg videó elérhető.De gondolom majd sikerül updatelni,mert amúgy kivételesen jó dolgokat csinálnak .

    Igaz ez speciel 2005-ös mod,(és a külső hang egy tucat V10 jellegtelen furcsa hang,hiszen itt pont a belső hang a lényeg)de igazából van fent 2001-es is ,ami a hang miatt élvezetes,már csak azért is megéri játszani,vagy csak nézni akár,átérzed az erőt stb.Bár nem tudom hangkészítés terén van-e valami korlát AC-ben ,ami például nem valósítható meg úgy,de szerintem nem,legfeljebb az effektek max száma.
    UI:Szoktam Ferrariman601-et nézni.
    Az rFactor-t nem igazán ismerem, csak 1-2 órát mentem vele, azonban a Euro Truck Sim 2-vel elég sokat mentem régebben és a Scania V8-as motorjaihoz lehet azt az úgynevezett straight pipe kipufogót felrakni (játékban és az életben is), amivel a motor Euro besorolása lehet lecsökken, de olyan hangja lesz utána, hogy az amcsi v8-asok elbújhatnak mellette. De amiért ezt felhoztam az az, hogy ETS-ben én is próbálgattam hangot csinálni, mert talán csak a formátumot kellett átkonvertálni, de lehet még azt se, csak szimplán bemásolni, a lényeg az, hogy én is egy videót mentettem le aztán abból a fontos részt kivágtam, átkonvertáltam mp3-ba vagy amibe kellett és kész, viszonylag jó is volt. Ugyanezt megcsináltam a Jake Brake-el is.

    A videóban a hang meg tényleg jó, belülről benne a van a váltásoknal az a kis dadogás, meg amúgy kívülről sem olyan rossz, csak az a baja ami a kunosnak is, hogy vinnyog amikor felém jön.


  14. #389
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    RSS 2018 Hybrid

    Nagyon gyors es jo auto, hatalmas elmeny vezetni! Reflexjatek, nincs ido gondolkodni. A gyari tartalommal ellentetben nincs a hybrid rendszer tulkomplikalva. A HALO pedig ki-be kapcsolhato a setupbol. VR-ben egyebkent olyan, mintha ott sem lenne. A videon sokkal szemetunobb.

  15. #390
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Közben az RSS dolgozik az N-GT pakkon is a korábbi GT csomag mellé:



  16. #391
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    A hétvégén rajtol az új F3 sorozat a Spanyol GP betétfutamaként, amit a korábbi GP3 és Euro F3 bajnokságok összevonásából hoztak létre és mivel a régi szabályrendszerhez is készült minőségi AC mod, a hagyományt követve az RSS kivételesen ingyenes tartalomként tette közzé a Formula RSS 3-at:



    Letöltés
    Utoljára módosította: balage06; 2019. 05. 11. 10:12.

  17. #392
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A hétvégén rajtol az új F3 sorozat a Spanyol GP betétfutamaként, amit a korábbi GP3 és Euro F3 bajnokságok összevonásából hoztak létre és mivel a régi szabályrendszerhez is készült minőségi AC mod, a hagyományt követve az RSS kivételesen ingyenes tartalomként tette közzé a Formula RSS 3-at:



    Letöltés
    Erről pont most olvastam, épp készültem bedobni ide, erre látom...
    Elég bszón hangzik!
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  18. #393
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Esetleg ha valakinek kedve támadna egy kis GTR2-es nosztalgiához.
    RSS NGT pack

  19. #394
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg ha valakinek kedve támadna egy kis GTR2-es nosztalgiához.
    RSS NGT pack
    Nagyon állat jól néznek ki. Remélhetőleg a vezetési élmény is hasonlóan minőségi lett.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  20. #395
    Fazekas Andor Regisztrált
    Csatlakozott
    2018. 10. 08.
    Üzenetek
    93
    Hát mi más kellene még a boldogsághoz.....na jó ,talán ha már ez kész jöhetne valami Knight Rider féle szösszenet is.
    https://chivas-autoart.wixsite.com/home/download-lac

    Csatolt képek Csatolt képek

  21. #396
    Balogh Gábor Versenyző gabf1 logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    86
    Idézet Eredetileg Andor Knight írta Hozzászólás megtekintése
    Hát mi más kellene még a boldogsághoz.....na jó ,talán ha már ez kész jöhetne valami Knight Rider féle szösszenet is.
    https://chivas-autoart.wixsite.com/home/download-lac

    És 88 mérföldnél történik valami?

  22. #397
    Fazekas Andor Regisztrált
    Csatlakozott
    2018. 10. 08.
    Üzenetek
    93
    Idézet Eredetileg gabf1 írta Hozzászólás megtekintése
    És 88 mérföldnél történik valami?
    Sajnos nem,sőt 3-as fokozatban szénné forgatva tudja csak elérni 4. fokozat már nem is húz.De shader patchel elvileg világít ,mint a karácsonyfa.Bár lehet shader patchel más színe lesz 88 mérföldnél ,bár mint mondtam alig éri ez így egy kicsit gagyi,bár hát filmben is eléggé jó nekifutás kellett neki.
    Lehet viszont később jön rá valami extra shader patchbe,például beállítható idő és oda ugrik,mondjuk egy monzai egyenes elején nappal a végén meg már ahogy 88 éjjel lesz,ha azt állítod ,bár nem tudom,ki tudja.

  23. #398
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039

  24. #399
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Ha valakit érdekel, limitált ideig ingyen hozzáférhető az egyik RSS formula pack (régi + új nem F2-es gép, illetve 2017 - 2018-as véletlenül sem F1-es kocsik):
    https://sellfy.com/p/sIoZ/

  25. #400
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428

Oldal: 16 / 17 ElsőElső ... 6 12 13 14 15 16 17 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •