Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (72 összesen)

Téma: HGTRM8- GT - Eastern Creek 2010.12.05.

  1. #1
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957

    HGTRM8- GT - Eastern Creek 2010.12.05.

    Időpont: December 5. vasárnap
    Pálya: Eastern Creek
    Autó: GT
    Időjárás: száraz
    Időmérő kezdete: 20.00
    Futam kezdete GTR2 szerint: 17:00
    Futamtáv: 59 kör
    (a pálya nem az időhöz állítja a kört, az 59 kör, 1 perc, 30 mp es átlaggal van számolva)
    Kötelező kiállás: 2
    Rajt: Állórajt

    Az A-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 1-25 helyezett pilóták vehetnek részt.

    A B-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 26-50 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A C-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 51-75 helyezett illetve a nem nevezett pilóták vehetnek részt.

    Jó versenyt mindenkinek!

    Scuderia Giudice #099#

  2. #2
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Miért nem lesz több a körszám mint az NGT versenyen?
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  3. #3
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Miért nem lesz több a körszám mint az NGT versenyen?
    jaja, a 65kör ami kijönne jobb lenne a szegény kis Listereseknek

  4. #4
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945
    A Dexter team engedelyevel az Ő Saleen festesukkel indulok

  5. #5
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Hogy az a jó b...ös, mo...os, f...opo, k. anyját a szolgáltatónak!!! Olyan kvali időt mentem amire nem számítottam, erre a warm-upon megszakad a kapcsolat. Törtem magam mint 1 barom, de hiába.
    Utoljára módosította: Laca; 2010. 12. 05. 22:06.

  6. #6
    Balogh Gábor Versenyző gabf1 logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    86
    bocs mindenkitől a B szeró rajtjáért (főleg Kegyes Mihálytól), jobban kaptam el a rajtot, mint az előttem lévő, ezen felbuzdulva túlságosan elkezdtem nyomni a gázt és kipördültem

  7. #7
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    HAJRÁ NIBI, HAJRÁ NIBI...

  8. #8
    Kegyes Mihály Regisztrált Herrhold logója
    Csatlakozott
    2010. 01. 09.
    Város
    DEBRECEN
    Üzenetek
    49
    Idézet Eredetileg gabf1 írta Hozzászólás megtekintése
    bocs mindenkitől a B szeró rajtjáért (főleg Kegyes Mihálytól), jobban kaptam el a rajtot, mint az előttem lévő, ezen felbuzdulva túlságosan elkezdtem nyomni a gázt és kipördültem
    No Problem Sajna autóversenyen előfordul az ilyesmi!
    Kár , hogy az első versenyemen!

    No Problem

  9. #9
    Lele László Versenyző Lele László logója
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Város
    Szeged
    Életkor
    46
    Üzenetek
    59
    Ez jó! 53. körben megszakadt a kapcsolat.
    Ezért kár volt elindulni, egyébként is sz*r verseny volt részemről.
    Utoljára módosította: Tímár Sándor; 2010. 12. 05. 23:44. Indoklás: Moderálás

  10. #10
    Ceglédi Csaba Regisztrált Coopeer logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    471
    B.
    Qual 2.
    Race ESC

    Almási Z-vel jót csatárztunk, kár, hogy az uccsó etapban hibáztát és én ittam meg a lévét
    Valakit köröztem aztán és olyan szépen elengedett, hogy már nem tudtam mit csinálni...homok...ESC

  11. #11
    Szummer Tibor Regisztrált Marklar logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 05.
    Város
    Zalaegerszeg
    Életkor
    42
    Üzenetek
    74
    "A" szerver
    Böndör Jánostól kérek nagyon elnézést, szerintem miattam lépett ki. Elkapott a pálya széle és alig bírtam megtartani az autót
    Egyébként, meg szerintem ez a pálya így ebben a formájában alkalmatlan a versenyzésre.

  12. #12
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    HAJRÁ NIBI, HAJRÁ NIBI...
    Loooool.

    Amúgy már nem bánom hogy csak 59 körös volt.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  13. #13
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    39
    Üzenetek
    728
    Ha vki azt mondja verseny előtt h 6. leszek körberöhögöm.
    Most viszont mégis ideg vagyok mert ebbe több vollt. Minimum egy 5. hely, de akár előrébb is.

  14. #14
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    "A"

    Q: 22. asszem, vagy 21.
    Már itt megjegyezném, hogy 1-2 kolléga magatartása elégtelen qual-on. Nem hiszem, hogy ahhoz diploma kell, hogy ha valaki elrontja a körét, akkor ne az ideális ívre jöjjön vissza. Köszönöm nekik, hogy nem tudtam menni egy értelmes kört
    R: Mi volt ez a rajt???? 73%-os motorral voltam kénytelen elindulni
    Tök jó volt, egy vagon ember bealudta a rajtot. Feljöttem a 12-13. helyre, amikor Gerlo kirakott mint ahogy a macskát szokás .. visszaestem az utolsó helyre. Mocskosul ideges vagyok, mert végre lehetett volna egy jó futamom, de ő nem tud várni, a leghülyébb helyen (T1) akar előzni, elvégre utána nem tud kifékezni T2 előtt, ha már annyira siet. Remélem megérted, hogy megóvom!!!!Ezután a manőver után az életkedvem is elment .. csak a csapatnak hoztam annyi pontot, amennyire futotta. Kezdem kicsit elgurulni a gyógyszerem, hogy nem lehet sportszerűen megelőzni valakit ..

    Scuderia Giudice #099#

  15. #15
    Holovatti Zoltán Versenyző Holovatti Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 19.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    321
    Q:7
    R:5

    Még vezettem is de elizgultam annyit nézelődtem hátra,de sebaj hátha mások is hibáznak mondom és itt kérnék nagy elnézést Sohajda Norbitol főleg az elején történt miatt,de hát csak igy bírtam vissza jönni,majd másodjára az egyik szerverő úr akitől nem vártam volna körhátrányban volt utolértem még villogok is neki hát kitesz nem tudom ez ....... mi?
    Én megpöccintettem Prostot két helyet bukott -15 nekem, engem kitettek utolsónak versenybaleset nem tudom ez talán szóbeli ejnye-ejnye lesz e??

  16. #16
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Holovatti Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    majd másodjára az egyik szerverő úr akitől nem vártam volna körhátrányban volt utolértem még villogok is neki hát kitesz nem tudom ez ....... mi?
    Én megpöccintettem Prostot két helyet bukott -15 nekem, engem kitettek utolsónak versenybaleset nem tudom ez talán szóbeli ejnye-ejnye lesz e??
    Ovd meg es megtudod

  17. #17
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Nektek is szar a TS vagy csak nekem nem csatlakozik?

  18. #18
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha vki azt mondja verseny előtt h 6. leszek körberöhögöm.
    Most viszont mégis ideg vagyok mert ebbe több vollt. Minimum egy 5. hely, de akár előrébb is.
    Én ugyanígy voltam a 6-7. hellyel.
    De Kitti, a mester futam megmondom, azt tippelte, hogy 2. v 3. leszek... Á mondom az lehetetlen, erre akkor tippelt 3. v 4.-et. És mivel már sokszor leszóltam a tippjeit, ezt már nem mertem. Erre tessék... Tud a csaj de tényleg.
    Jó igaz most nem találta el, de sokkal jobb tippeket ad még egy káoszosnak ígérkező futam előtt is, mint én.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  19. #19
    Holovatti Zoltán Versenyző Holovatti Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 19.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    321
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    "A"


    Tök jó volt, egy vagon ember bealudta a rajtot. Feljöttem a 12-13. helyre, amikor Gerlo kirakott mint ahogy a macskát szokás .. visszaestem az utolsó helyre. Mocskosul ideges vagyok, mert végre lehetett volna egy jó futamom, de ő nem tud várni, a leghülyébb helyen (T1) akar előzni, elvégre utána nem tud kifékezni T2 előtt, ha már annyira siet. Remélem megérted, hogy megóvom!!!!Ezután a manőver után az életkedvem is elment .. csak a csapatnak hoztam annyi pontot, amennyire futotta. Kezdem kicsit elgurulni a gyógyszerem, hogy nem lehet sportszerűen megelőzni valakit ..
    Kíváncsi leszek a büntetésre!!!

  20. #20
    Holovatti Zoltán Versenyző Holovatti Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 19.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    321
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Ovd meg es megtudod
    Remélem annyi gerinc van benne ami ehhez kell ,hogy ne én óvjam meg.

  21. #21
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    A
    Q:2
    R:11

    Q: A qualon a gyors körömön -0,261-be voltam Colához képest, amikor utolértem Alpár N-t, aki hibázot, de előttem evickél a hátsó visszafordítónál.....hiába villogtam, nem ment arrébb és kigyorson utolértem és kiforgattam....én is megforogtam....ezek után a WU-on nekem esik, hogy kiteszem.

    R: T2-ben kiteszem Colát az 1. helyről, majd megkoccolom a falat, aminek jobb első defekt az eredménye. A 2. kör kezdetekor már meg is kaptam a körhátrányomat. Utána sok okosság történik, inkább nem írom le A végén még örülhetnék is a 11. helynek, de nem megy

  22. #22
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Verseny egy nagy szar volt.
    Rajtot elcsesztem, mert nálam még 5 embert írt a boxban közben meg már égtek a piros lámpák.
    T2-ben Barzo Laci nekem lökte a mellettemlévőt így vissza utolsóra, majd pár körrel késöbb a 2. szektor végén a visszafordítóban Barzo Laci megforgatta Colat én meg nem láttam a füsttől, hogy merre lesz a kocsi és már nem tudtam elkerülni durr bele, a kocsi fejre állt és defekt!
    Rohadt ideg voltam, mert így gyakorlatilag féltáv utánig kellett mennek 1 szettel szóval innen már dobós volt a verseny főleg egy roncs kocsival.
    Egy nyamvadt 14. hely.

  23. #23
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    39
    Üzenetek
    728
    Idézet Eredetileg Holovatti Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Q:7
    R:5

    Még vezettem is de elizgultam annyit nézelődtem hátra,de sebaj hátha mások is hibáznak mondom és itt kérnék nagy elnézést Sohajda Norbitol főleg az elején történt miatt,de hát csak igy bírtam vissza jönni,majd másodjára az egyik szerverő úr akitől nem vártam volna körhátrányban volt utolértem még villogok is neki hát kitesz nem tudom ez ....... mi?
    Én megpöccintettem Prostot két helyet bukott -15 nekem, engem kitettek utolsónak versenybaleset nem tudom ez talán szóbeli ejnye-ejnye lesz e??
    Semmi gond, sajna benne. Én csak Csicsit figyeltem magam előtt, ezért én is kicsit későn reagáltam.
    Sajnos több bakit is elkövettem a versenyen. Kicsit bánom, h visszaadtam köröket.
    A legvégén a nagy fékezgetéseidből a T3ban azt hittem már el akasrz engedni.

  24. #24
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Nektek is szar a TS vagy csak nekem nem csatlakozik?
    Bocsi, asszem én voltam
    Már megyen

  25. #25
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.117
    Először is elnézést kell kérnem Fehér Zolitól és Tímár Sanyitól is
    Zoli amikor a T1-ben találkoztunk lehet nem tudtad, hogy ott vagyok? Most nézem a replay-t úgy fordultál mint, ha egyedül lettél volna. Nem akartalak megkoccolni én sem tudtam hol vagy, mert a tükörben még nem látszottál nem tudtam mennyi a hely manőverezni aztán éreztem hogy koppansz és rotty. Sanyi téged meg bocs nem gondoltam, hogy még éppen összeérünk nem is volt az én autóm mozgásában semmi változás és sérülés sem

    Preq: mentem 5-6 karikát vasárnap délután erre futotta. Nem tudok gyakorolni itt a karácsony 7 napból 7-et dolgozok.
    Sajnos csak kajaszünetben tudtam menni azt a pár kört így persze set és gyakorlás nélkül jött a verseny amire éppen hazaértem....

    Qual: Berobbantam a qual közepén egy darabig nem volt időm majd valahogy összehoztam egy kielégítő pozíciót.

    Race: A rajtot elaludtam nem tudom mi volt ez, de villám rajt lett Nem akartam kakaskodni a néppel hát nem jött össze a második kör kamikazeee hátulról jött az aero büntetés megint Aztán néhány békés kör és összecsaptam a nemtudom hogyan elém kerülő Fehér Zolival. Én jöttem ki jobban, de sajnálom is a dolgot, mert nem így kell volna lennie. Néhány körrel később most már tudom, hogy Tímár Sanyit lenyomtam mint a bélyeget lekörözés közben pedig ő korrekten elengedett, talán túl korrekt is volt, de kicsit közel kerültünk egymáshoz és kis kocsilagg, vagy nemtudom mi, de összeérhettünk ezek szerint. Én nem éreztem, bár láttam, hogy közel lesz, de ha abban a kanyarba kijjebbről megyek akkor annak fal a vége, mert instabil volt már az autó Így muszály volt megpróbálni szűken amennyire csak lehet így is éppen nem dobtam el.
    Default set-el mentem nem volt idő set-et gyártani csak megültettem, meg amit körözés nélkül jónak láttam elsőre azokat lőttem át rajt. Lehet ez volt a gond, de kínos versenyen vagyok túl főleg az események miatt.

    Most már tudom T2-ben is Zoli volt az emberem aki jött. Ezen a versenyen volt minden.
    Utoljára módosította: Kigyós Gergely; 2010. 12. 06. 00:15. Indoklás: replay után

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •