Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (77 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCC - Portimao 02.08

    Kedves Versenyzők!

    Elérkezett az idő, hogy megkezdjük a Masters WTCC 2017 Tavaszi bajnokságát! Első helyszínünk a Portugáliában fekvő Portimao Circuit.
    A 2008 novembere óta használatba vehető 4.692 km hosszú aszfaltcsík nyomvonala kanyargós, dimbes-dombos, igazi hullámvasutazás érzést biztosít az indulók számára. Számos nemzetközi és világbajnoki futamot rendeztek már itt, köztük van a WTCC, FIM Superbike World Championship és a Le Mans Series is.



    1. Futam: 02.08. - Szerda Portimao
    Autók: WTCC 2015 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez: WTCC 2015)
    Nevezés: futam napján este 20:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Prac1: 20:15 (45 min) napszak: reggel
    Qual1: 21:00 (20 min) napszak: dél
    Race1: 21:20 (28 min) napszak: dél
    Prac2: 21:50 (7 min) napszak: délután
    Qual2: 22:00 (Superpole: 3 min) napszak: délután (ESC használata engedélyezett!)
    Race2: 22:05 (28 min) napszak: délután

    Shakedown időpont: 02.06. - Hétfő /NYÍLT!!!/
    Kezdés: 20:00

    Qual1: 10 perc
    Race1: 10 perc
    Practice2: 7 perc
    Qual2: (SuperPole)
    Race2: 10 perc (utána meg indul a következő menet!)

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: LINK

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó a LINK-en

    Gyakorló szerver: GTR-Masters - Prequal /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCC Bajnokság 2017 Tavasz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások és egyéb kellemetlenségek az online versenyek során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: dtom84; 2017. 02. 08. 19:36.

  2. #2
    FONTOS!

    Megkérünk minden kedves régi, új és más ligából érkező versenyzőt, hogy a GTR-Masters-en használt "fehér vonalas" szabályt tartsa be!
    A képekkel illusztrált leírást ITT találjátok!

    A tegnapi napon is több vágás, szélesítés történt, amennyiben ez a szervezők tudomására jut abban az esetben töröljük a szabálytalankodók idejét!
    Ezt fokozottan szúrópróba szerűen ellenőrizni fogjuk a felkészülési és verseny időszak alatt is!

    Köszönjük az egyenlő feltételek megteremtését és a sportszerű magatartást!




  3. #3
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    FONTOS!

    Megkérünk minden kedves régi, új és más ligából érkező versenyzőt, hogy a GTR-Masters-en használt "fehér vonalas" szabályt tartsa be!
    A képekkel illusztrált leírást ITT találjátok!

    A tegnapi napon is több vágás, szélesítés történt, amennyiben ez a szervezők tudomására jut abban az esetben töröljük a szabálytalankodók idejét!
    Ezt fokozottan szúrópróba szerűen ellenőrizni fogjuk a felkészülési és verseny időszak alatt is!

    Köszönjük az egyenlő feltételek megteremtését és a sportszerű magatartást!



    Én is néztem az űridőket

  4. #4
    Úgy látom itt már elkezdődött a felkészülés, remélem tudok csatlakozni a jövőhéten én is.
    Egyelőre a szememmel küzdök, monitorra sem nézhetnék, remélem addigra rendbe jön...
    Én tesztelés hiányában, asszem maradok a jól bevált kék "oscaro"-s Chevinél.

  5. #5
    Ez a pálya sem lesz a kedvencem

  6. #6
    44 eleje tényleg lehetséges a fehér vonalas szabály betartásával?

  7. #7
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    44 eleje tényleg lehetséges a fehér vonalas szabály betartásával?
    Van akinek sikerült (állítólag) . Véleményem szerint nem, de várjuk a feltöltött replay-t ha valaki erre szeretne rácáfolni

  8. #8
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    44 eleje tényleg lehetséges a fehér vonalas szabály betartásával?
    Én sem gondolom, hogy lehetséges, de ki sem zárnám. Egy replay-t tényleg szívesen megnéznék. Nem kértem rá engedélyt, szóval nem linkelem be, de Prost már töltött fel youtube-ra onboard vidiket és többször is elhagyja a pályát ehhez az időhöz.. Őszintén megmondom én is nagyon könnyen le tudok csúszni. A leggyorsabb szabályos ívekhez nagyon a pálya határain kell autózni és az ember pikk-pakk elhagyja, ha picit is gyorsabban megy bele a kelleténél.

  9. #9
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Feltölteném, ha lenne rá lehetőség, hogy a kvalit megnézzem. Amíg erre nincs, addig ezt senki nem tudja megcafolni.

    Annyit még hozzátennék, hogy volt olyan kanyarvetelem, ahol a belső kerekek a vonalon voltak, de annál jobban nem mentem ki.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  10. #10
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Én sem gondolom, hogy lehetséges, de ki sem zárnám. Egy replay-t tényleg szívesen megnéznék. Nem kértem rá engedélyt, szóval nem linkelem be, de Prost már töltött fel youtube-ra onboard vidiket és többször is elhagyja a pályát ehhez az időhöz.. Őszintén megmondom én is nagyon könnyen le tudok csúszni. A leggyorsabb szabályos ívekhez nagyon a pálya határain kell autózni és az ember pikk-pakk elhagyja, ha picit is gyorsabban megy bele a kelleténél.
    Viszont online nem kell cipelni az 50l benyát. Amúgy a Citroenes kör azért közel van az elfogadhatósághoz, főleg ha a Kunze Júliás need4wheel offtrack szabályhoz nézzük. Szóval, talán lehetséges.
    Utoljára módosította: prost; 2017. 02. 04. 18:09.

  11. #11
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Ne felejtsétek, este shakedown!
    Shakedown időpont: 02.06. - Hétfő /NYÍLT!!!/
    Kezdés: 20:00

    Qual1: 10 perc
    Race1: 10 perc
    Practice2: 7 perc
    Qual2: (SuperPole)
    Race2: 10 perc (utána meg indul a következő menet!)

  12. #12
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont online nem kell cipelni az 50l benyát. Amúgy a Citroenes kör azért közel van az elfogadhatósághoz, főleg ha a Kunze Júliás need4wheel offtrack szabályhoz nézzük. Szóval, talán lehetséges.
    Néztem ezt a videót. Itt-ott kilóg a 4 kerék a fehér vonalon kívülre, de ez - pláne versenyben - simán beleférhet, ennyire nem feltétlen lehet ezt belülről érezni, pontosan betartani. Ez nem egy Hockenheim T1 vagy Shanghai célegyenesre fordító kanyar, ahol vastagon lehet a műfüvön közlekedni.

  13. #13
    Megy a szerver! ( GTR-MASTERS.HU-SHAKEDOWN* #1 )
    Jó szórakozást!

  14. #14
    Nem tudom, hogy ez most megint globális jelenség-e, de körülbelül 1 másodpercig látszódnak az autók, majd 1 másodpercig nem. Én ezt egyszerűen nem értem. Ennyire szerencsétlen vagyok, vagy tényleg képtelenek ezzel a fejlesztők valamit kezdeni?

  15. #15
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    181
    Nálam is lag party volt.

  16. #16
    Amikor először beléptem, nekem is villogtak sokan. A két futam közben aztán már alig, vagy egyáltalán nem.

    Akik nem voltak TS-en, ha tehetik, jöjjenek, mert kicsit könnyebb kommunikálni ott. Egy kvalifikációs kör közben nem feltétlen állok meg pötyögni, amit ráadásul nem is biztos, hogy lát, ha épp a boxban van és nem a pályán. A saját életüket is nagyban megkönnyítik

  17. #17
    A második futamot vettem menet közben, volt pár jó pillanata, főként P. Gaal gyönyörű szaltója a T1-ben


    Ha valakinek segít, egy Chevy setup (meg persze a csapattársaknak):
    CHEVROLET RML CRUZE TC1 2015-PORTIMAO-RACE.svm

  18. #18
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Tegnap volt lehetőségünk megint tesztelni, hogy milyen is a 15 főnél nagyobb szerver. Mint láthattátok, egyenlőre maradunk a 15 fős megoldásnál, így szerdán nem kell aggódni a Lagparty-tól.

  19. #19
    Tóth Jani Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 10.
    Város
    Gyöngyös
    Üzenetek
    73
    A laggal kapcsolatban annyit tudok mondani, hogy nekem és öcsémnek is a 100/100-as digi internet volt, és amikor egymás ellen mentünk csak ketten egy saját dediserveren, vagy bárhol nyílt servereken nem volt semmi probléma. Most ők elköltöztek, és az új helyen neki a 200/20-as T-home -os net megy. Semmi más változás nem történt, viszont most már ő is belaggol ha ketten vagyunk akkor is. Ezek szerint már a 20-as feltöltés is kevésnek tűnik szerintem az RR stabil üzemeléséhez....
    "A harmadik bukfenc után elvesztettem az uralmam az autó felett!"

  20. #20
    Idézet Eredetileg tothjampi írta Hozzászólás megtekintése
    Ezek szerint már a 20-as feltöltés is kevésnek tűnik szerintem az RR stabil üzemeléséhez....
    Én ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy nekem 1000/200 netem van és sokszor előfordul hogy nem látok senkit a pályán amikor belépek, vagy session váltás van
    Az meg biztos túl gyors a RaceRoom-nak

  21. #21
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Kedves Versenyzők!

    Ma este indul az GTR-Masters 2017 Tavaszi Bajnoksága! Ez alkalomból szeretném felhívni a figyelmeteket néhány fontos részletre.

    Nevezés:
    A bajnokságban a futamokra az indulási jog megszerzése, illetve a nevezés a Prekvalifikáción keresztül történik. Minden egyes futamra külön-külön kell nevezni, azaz adott futamon csak csak azok a pilóták vehetnek részt, akik érvényes nevezést adnak le a meghatározott időpontig. Nevezni a prekvalifikációs lista alatt, az általatok kiválasztott autó megjelölése után, a NEVEZÉS gombra kattintva lehet. KÉP
    Az elmúlt napokban utalóknak estig aktiválva lesz a szervertagsága!

    Lag:
    Sajnos a RaceRoom még mindig kényes Lag szempontból, így a futamokat továbbra is Lag Teszt előzi meg: 20:40-körül tartunk egy csoportos Lag Teszt-et, ahol együtt kimegyünk a pályára és megnézzük van-e Lag probléma. Ha valaki Lag-ol, el kell hagynia a szervert, mert balesetveszélyes a mezőnyre nézve. Kizáró tényezők: folyamatos ~60ms feletti ping (többnyire vagy folyamatosan), ugrándozás, villogás (soha). Fontos, hogy gyertek fel TeamSpeak szerverünkre! Ha nincs mikrofonotok az se baj, csak halljátok amit beszélünk. Leírás a csatlakozáshoz: LINK
    Leírás a Lag minimalizálásához:LAG elkerülése.

    Vágás:
    Az ide vonatkozó szabály így szól: minden esetben kötelező 2 kerék teljes terjedelmével a pálya szélét jelző fehér vonalon belül haladni. Szabadon óvható, ha valaki szabálytalanságot észlel a verseny, vagy a kvalifikáció során. Vágással szerzett jogtalan előnyt kötelező a lehető legrövidebb időn és úton belül visszaadni.
    Képes illusztrációt itt találtok: LINK

    Végezetül mindenki olvassa el a versenyszabályzatot: LINK

    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

  22. #22
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Az éles szerverek indulása után lesz egy 5 perces időmérő/1 perces futam. Erre azért van szükség, mert az első log fájlt az RaceRoom hibásan generálja le. Ezzel a rövid futammal ezt letudjuk. Szóval nem kell megijedni, amint ez lemegy, utána már a kiírásnak megfelelően jön a szabadedzés és kb. 21 órakor az időmérő edzés.

  23. #23
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Szerverbeosztás:

    01-15. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver
    16-30. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #B szerver
    31-38. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #C szerver


    Mindenki a számára kijelölt szerverre köteles fellépni, aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.

    Szerverjelszó ITT található!
    Utoljára módosította: dtom84; 2017. 02. 08. 21:19.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  24. #24
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Második futamra a szerver újraindítva, mivel elrontottam a practice beállítását.
    Sorry!

  25. #25
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Második futamra a szerver újraindítva, mivel elrontottam a practice beállítását.
    Sorry!

    Köszönjük
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •