Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (56 összesen)
  1. #26
    Letölthető a GT bajnokság track pack az első hozzászólásban.

  2. #27
    Kovácsfi Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 04. 18.
    Város
    Bóly
    Üzenetek
    6
    miért nem tudok belépni a szeróra?

  3. #28
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Kovácsfi Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    miért nem tudok belépni a szeróra?
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post261596

  4. #29
    Kovácsfi Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 04. 18.
    Város
    Bóly
    Üzenetek
    6
    köszi

  5. #30
    Kovácsfi Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 04. 18.
    Város
    Bóly
    Üzenetek
    6
    Nem látom magam a Prekvalifikációs listán, mit rontottam el?

  6. #31
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kovácsfi Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    Nem látom magam a Prekvalifikációs listán, mit rontottam el?
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post261648
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 09. 23. 12:01.

  7. #32
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Kovácsfi Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    Nem látom magam a Prekvalifikációs listán, mit rontottam el?
    Köridő rögzítéséhez RankApp szükséges. Felraktad?
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?4745
    Az app szerint kell érvényes kört megtenned (és kilépni a játékból), hogy felkerüljön a prekvalra, és ezután tudsz jelentkezni egy bajnoki futamra.

  8. #33
    Kovácsfi Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 04. 18.
    Város
    Bóly
    Üzenetek
    6
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Köridő rögzítéséhez RankApp szükséges. Felraktad?
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?4745
    Az app szerint kell érvényes kört megtenned (és kilépni a játékból), hogy felkerüljön a prekvalra, és ezután tudsz jelentkezni egy bajnoki futamra.
    RankApp fent van a játékban a kis logoja rögziti is a legjobb időmet és a rank menüpontba is fentvannak az idők a listán, csak a prekvali listán nincs

  9. #34
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Kovácsfi Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    RankApp fent van a játékban a kis logoja rögziti is a legjobb időmet és a rank menüpontba is fentvannak az idők a listán, csak a prekvali listán nincs
    A prekvalba, csak a mi prekvalos szervereinken futott körök kerülnek fel. A nevüket megtalálod a főoldalunkon.
    GTR-Masters.hu #Prequal1 - GT
    stb..

  10. #35
    Idézet Eredetileg Kovácsfi Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    RankApp fent van a játékban a kis logoja rögziti is a legjobb időmet és a rank menüpontba is fentvannak az idők a listán, csak a prekvali listán nincs
    Legalább 26-os verzió kell a Rank appból, ahogy nézem te még 25-össel futottad a köröket.

  11. #36
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Üdv!

    Két aprósággal kapcsolatban írok, első a csapat tagságom érintő anomália kapcsán, második pedig egy kérés a prekvali szervereit illetően.

    Csapat tagság/
    Gáspár Gergely csapattársam korábban a szabályoknak megfelelően jelezte, hogy csapatban szeretnénk indulni. (Etil Racing; Bartha László, Gáspár Gergely, Horváth Atilla trió)
    A csapatnevezést követően a profil oldalamon lévő "GT csapat" rubrikában még szerepelt a csapatnevünk (Etil Racing). Azonban mostanra eltűnt, hogy ennek eredményeként vagy egészen más okból azonban a pontverseny oldalon lévő táblázatban szintén nem került feltüntetésre csapatnév a nevem mellett, s (vélhetően) ebből kifolyólag a csapatunk pontjai helytelenül kerültek megállapításra.
    Kérném az illetékes szervező segítségét.

    Prekvali/
    Szintén csapatot érintő ügy. A bajnokság első futamára szerettünk volna közösen készülni az általatok biztosított szervereken, azonban a "fix" autókiosztás miatt ezt nem, illetve csak részben tudtuk megvalósítani.
    Szerverenként kizárólag két-két GT3-as Porsche áll és állt rendelkezésre, mi azonban hárman vagyunk, ezért pedig nem tudtunk egy szobában gyakorolni mindhárman. Ebből adódóan kérdezem, hogy a későbbiekben volna-e lehetőség kettő helyett három vagy több GT3-as Porsche prekvali szerverre való beállítására? Talán ezen felvetést a GT3-as mezőny eddigi összetétele is indokolttá teszi, hiszen (amennyiben helyesen számoltam) 25 GT3-as indulóból 8 db Porsche állt az első futamok rajtrácsain.
    Kérlek fontoljátok meg!

    Atilla

  12. #37
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Horváth Atilla írta Hozzászólás megtekintése

    Prekvali/
    Szintén csapatot érintő ügy. A bajnokság első futamára szerettünk volna közösen készülni az általatok biztosított szervereken, azonban a "fix" autókiosztás miatt ezt nem, illetve csak részben tudtuk megvalósítani.
    Szerverenként kizárólag két-két GT3-as Porsche áll és állt rendelkezésre, mi azonban hárman vagyunk, ezért pedig nem tudtunk egy szobában gyakorolni mindhárman. Ebből adódóan kérdezem, hogy a későbbiekben volna-e lehetőség kettő helyett három vagy több GT3-as Porsche prekvali szerverre való beállítására? Talán ezen felvetést a GT3-as mezőny eddigi összetétele is indokolttá teszi, hiszen (amennyiben helyesen számoltam) 25 GT3-as indulóból 8 db Porsche állt az első futamok rajtrácsain.
    Kérlek fontoljátok meg!

    Atilla
    Szia, ez ügyben menetközben is lehet szólni ha ilyen van - még akkor is ha az első futamra minden autóból egyenlő a felosztás, hiszen nem tudja a szervezőség, hogy ki-mivel tervez indulni - de rugalmasak vagyunk, a csapategység az első
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  13. #38
    Idézet Eredetileg Horváth Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

    Két aprósággal kapcsolatban írok, első a csapat tagságom érintő anomália kapcsán, második pedig egy kérés a prekvali szervereit illetően.

    Csapat tagság/
    Gáspár Gergely csapattársam korábban a szabályoknak megfelelően jelezte, hogy csapatban szeretnénk indulni. (Etil Racing; Bartha László, Gáspár Gergely, Horváth Atilla trió)
    A csapatnevezést követően a profil oldalamon lévő "GT csapat" rubrikában még szerepelt a csapatnevünk (Etil Racing). Azonban mostanra eltűnt, hogy ennek eredményeként vagy egészen más okból azonban a pontverseny oldalon lévő táblázatban szintén nem került feltüntetésre csapatnév a nevem mellett, s (vélhetően) ebből kifolyólag a csapatunk pontjai helytelenül kerültek megállapításra.
    Kérném az illetékes szervező segítségét.

    Prekvali/
    Szintén csapatot érintő ügy. A bajnokság első futamára szerettünk volna közösen készülni az általatok biztosított szervereken, azonban a "fix" autókiosztás miatt ezt nem, illetve csak részben tudtuk megvalósítani.
    Szerverenként kizárólag két-két GT3-as Porsche áll és állt rendelkezésre, mi azonban hárman vagyunk, ezért pedig nem tudtunk egy szobában gyakorolni mindhárman. Ebből adódóan kérdezem, hogy a későbbiekben volna-e lehetőség kettő helyett három vagy több GT3-as Porsche prekvali szerverre való beállítására? Talán ezen felvetést a GT3-as mezőny eddigi összetétele is indokolttá teszi, hiszen (amennyiben helyesen számoltam) 25 GT3-as indulóból 8 db Porsche állt az első futamok rajtrácsain.
    Kérlek fontoljátok meg!

    Atilla
    Szia!

    A csapat beállítást javítottam.
    A szervereken átállítottam az autókat, most több GT3 pori is bekerült.
    Szóljatok nyugodtan, ha kell valami, megnézzük és ha lehet módosítunk a kiosztáson. Ahogy Szabi is írta, az elején még nem tudjuk milyen bontásban lesznek használva az autók, de bármikor tudunk módisítani rajta.

  14. #39
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, ez ügyben menetközben is lehet szólni ha ilyen van - még akkor is ha az első futamra minden autóból egyenlő a felosztás, hiszen nem tudja a szervezőség, hogy ki-mivel tervez indulni - de rugalmasak vagyunk, a csapategység az első
    Szia! Köszi a gyors választ

    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    A csapat beállítást javítottam.
    A szervereken átállítottam az autókat, most több GT3 pori is bekerült.
    Szóljatok nyugodtan, ha kell valami, megnézzük és ha lehet módosítunk a kiosztáson. Ahogy Szabi is írta, az elején még nem tudjuk milyen bontásban lesznek használva az autók, de bármikor tudunk módisítani rajta.
    Szia! Köszönöm
    Az igazat megvallva pont ezen okból nem írtam az első verseny előtt. Amíg nem tudni pontosan ki mivel jön addig logikusnak tűnt, hogy nagyjából egyenlő arányban állítotok be autókat a szerverre ezért is gondoltam megvárom a második futam prekvaliját, nem szerettem volna feleslegesen akadékoskodni.
    Még egyszer köszi!

  15. #40
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Hali
    Bocsi a lehet hogy hülye kérdés csak egy olyan lenne hogy verseny közbe ki tudom valahogy íratni AC-val a versenyzők nevét a kocsi felett? A beállítások résznél nem találtam ilyet.


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  16. #41
    Idézet Eredetileg vbalazs090 írta Hozzászólás megtekintése
    Hali
    Bocsi a lehet hogy hülye kérdés csak egy olyan lenne hogy verseny közbe ki tudom valahogy íratni AC-val a versenyzők nevét a kocsi felett? A beállítások résznél nem találtam ilyet.


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
    Igen
    CTRL+L
    ugyanígy tudod eltüntetni is

  17. #42
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Igen
    CTRL+L
    ugyanígy tudod eltüntetni is

    Ohh köszi szépen


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  18. #43
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg vbalazs090 írta Hozzászólás megtekintése
    Ohh köszi szépen


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
    Feltéve, hogy nem VR-ban versenyzel, mert akkor ez a funkció nem működik...

  19. #44
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Idézet Eredetileg Senya írta Hozzászólás megtekintése
    Feltéve, hogy nem VR-ban versenyzel, mert akkor ez a funkció nem működik...

    Sajna nem VR :/


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  20. #45
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Sziasztok!

    Csak egy észrevételem lenne a pontozással kapcsolatban.
    Tegnap este önhibámon kívül nem indultam a versenyen és ma reggel szembesültem azzal, hogy 150% pont járt a futamért. Értem én, hogy 2 órás futam és igy akarjátok díjazni a hosszabb távot, de aki pont a két 2 órás futamot kénytelen kihagyni valamilyen oknál fogva az aránytalanul nagy hátrány éri - konkrétan ha konzisztens teljesítmény nyújt minden futamon, akkor olyan mintha egyel kevesebb versenyen venne részt és számítana bele azzal szemben aki mindkét 2 órás versenyen részt vesz és hasonlóan konzisztens.

    Tudom, hogy most benne van a szabályban, de a következő bajnokságban szerintem ezt mérlegelnetek kellene.

  21. #46
    Figyelem, versenynaptár változás!

    Sebring pálya utolsó szakaszának vágáskezelése nem felel meg a bajnokságban jelenleg használt feltételeknek, így bár nagyon sajnáljuk, de ki kell vennünk a versenynaptárból.
    Helyette Paul Ricard Blancpain verzión fogjuk megrendezni a 12.09-i GT futamot.

    Megértéseteket köszönjük!

  22. #47
    Figyelem!

    Tölthető a GT Bajnokság skinpakkjának 2.0 verziója: AC_GT_2108_skinpack_2.0
    Utoljára módosította: latoo; 2018. 11. 10. 17:54.

  23. #48
    Üdv, azt szeretném kérdezni, hogyha nincs meg valamelyik modpackom, csak a dream 1,2,3, akkor semmiképpen sem indulatok a bajnokságban?

  24. #49
    Idézet Eredetileg Bunsz írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv, azt szeretném kérdezni, hogyha nincs meg valamelyik modpackom, csak a dream 1,2,3, akkor semmiképpen sem indulatok a bajnokságban?
    Szia, sajnos az Assetto Corsa olyan, hogy rendelkezned kell minden tartalommal, ami a szerveren van.
    Mivel a nálad hiányzo pakkokban vannak autók amiket használunk a bajnokságban, így be kell szerezned őket ha indulni akarsz.
    Szoktak lenni akciók különböző oldalakon, érdemes körülnézni.

  25. #50
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Srácok, valami hivatalos eredmény hirdetés szokott lenni vagy csak ennyi, hogy a pontok le vannak zárva és annyi? Eddig sose figyeltem ezt.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •