Oldal: 5 / 12 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (281 összesen)

Téma: Mini Le Mans 2.4h - 2018. július 1.

  1. #101
    Kovács Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 08. 25.
    Üzenetek
    41
    Köszönöm!

  2. #102
    Popovics József Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 05. 29.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    50
    Van olyan, aki jönne LMPbe, de semmiképpen sem akar Porscheba szállni?

    Én az Audin gondolkodom egyelőre nem akarok mainstream lenni, valamint szeretem a hangját, be kell vallanom férfiasan

  3. #103
    Popovics József Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 05. 29.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    50
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése

    Továbbá mindenkit szeretnek megkérni hogy kezdjen el nevezni a futamra - az autó még variálható, de fontos lenne tudni a két osztály létszámát,
    H a GT/LMPben hány induloval számolhatunk
    .
    A nevezés hogy működik? Ha megfutottam az időt a prekvaliban, akkor már nevezettnek számítok, igaz? Tehát most elvileg már nevezve vagyok?

  4. #104
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    hali, nem a prekvalos oldal alján ott van egy nagy sárga mező és ott kell kiválasztani az autót amivel menni akarsz és a nevezésre kell nyomni.

  5. #105
    Popovics József Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 05. 29.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    50
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    hali, nem a prekvalos oldal alján ott van egy nagy sárga mező és ott kell kiválasztani az autót amivel menni akarsz és a nevezésre kell nyomni.
    Köszönöm! Nem görgettem le és nem vettem észre. Még új vagyok

  6. #106
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Jozsusz írta Hozzászólás megtekintése
    Van olyan, aki jönne LMPbe, de semmiképpen sem akar Porscheba szállni?

    Én az Audin gondolkodom egyelőre nem akarok mainstream lenni, valamint szeretem a hangját, be kell vallanom férfiasan
    Már mindegy is - megkapta a Porsche a 100%os BOPot, űzheted a dízelkamiont.

    2 * [Popovics Jozsef] ks_porsche_919_hybrid_2015 3:32.913 0.289
    3 Popovics József ks_porsche_919_hybrid_2015 3:33.288 0.664

    +20% BOP vs +4 tized...wow
    Utoljára módosította: GTF_Bika; 2018. 06. 25. 12:10.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  7. #107
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Életkor
    32
    Üzenetek
    291

    Corvette C7R

    Sziasztok!

    Szeretném kérni a Corvette-k BOP-olásának átgondolását. Szerintem nagyon kilógnak most a mezőnyből. A Porsche kb egyszinten van a többi GT2-es autóval, de a Corvette sztem kb 2 seccel gyorsabb most, és mindemellett talán a legnyugodtabb autó jelenleg.

    Én valszeg 458-al fogok menni amúgy, ha sikerül elérni hogy legalább a Porsche szintjén mozogjon. Ha nem akk vagy C7 vagy 991 RSR.
    Malacos design van scope-ban a 991-re? vagy idei skin?
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  8. #108
    Popovics József Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 05. 29.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    50
    2 * [Popovics Jozsef] ks_porsche_919_hybrid_2015 3:32.913 0.289
    3 Popovics József ks_porsche_919_hybrid_2015 3:33.288 0.664

    +20% BOP vs +4 tized...wow [/QUOTE]

    Nem igazán jött össze egyik köröm sem, meg inkább a long runra koncentráltam Amúgy valahogy nem érződik, hogy 100%-on van, ugyanolyan lassú nekem. Elég fura

  9. #109
    Popovics József Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 05. 29.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    50
    Valami biztos nem jó, mert ugyanúgy 310-et megy a Porsche, mint 80%-on. Egyenesben nagyon lassan gyorsul továbbra is.

  10. #110
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Szeretném kérni a Corvette-k BOP-olásának átgondolását. Szerintem nagyon kilógnak most a mezőnyből. A Porsche kb egyszinten van a többi GT2-es autóval, de a Corvette sztem kb 2 seccel gyorsabb most, és mindemellett talán a legnyugodtabb autó jelenleg.

    Én valszeg 458-al fogok menni amúgy, ha sikerül elérni hogy legalább a Porsche szintjén mozogjon. Ha nem akk vagy C7 vagy 991 RSR.
    Malacos design van scope-ban a 991-re? vagy idei skin?
    Péntek ejjelig lesz időm kihirdetni a végleges BOPot jo lemansi módra

    Egy körön most a C7 a leggyorsabb, ezt tiszta, de versenyben a plusz benzinsúly fájni fog. Ennek ellenére fog valamit kapni, szeretném enis ha lenne minden autó a pályán, de az a két gép a többihez képest nagyon is kilóg.


    Idézet Eredetileg Jozsusz írta Hozzászólás megtekintése
    Valami biztos nem jó, mert ugyanúgy 310-et megy a Porsche, mint 80%-on. Egyenesben nagyon lassan gyorsul továbbra is.
    Alapvetően nem ad érdemi folytast már neki a 20%, eleve szivomotorokon érezni meg a restrictort igazán, senki mást nem hát meg nagyon. Az utolsó szektorban érezni egyedül a fojtast amikorra már kimerül full az akksi, de ott meg tempó nincs annyi H eszrevedd a felső RPM tartomány gyengítéset.
    Ennyivel jobb a Pori és kész.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  11. #111
    Popovics József Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 05. 29.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    50
    Alapvetően nem ad érdemi folytast már neki a 20%, eleve szivomotorokon érezni meg a restrictort igazán, senki mást nem hát meg nagyon. Az utolsó szektorban érezni egyedül a fojtast amikorra már kimerül full az akksi, de ott meg tempó nincs annyi H eszrevedd a felső RPM tartomány gyengítéset.
    Ennyivel jobb a Pori és kész.

    Jaaa, ebbe bele sem gondoltam
    Audizni fogok, benne van a kocsiban a 3:32, ha minden klappol egy körön.

  12. #112
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Péntek ejjelig lesz időm kihirdetni a végleges BOPot jo lemansi módra

    Egy körön most a C7 a leggyorsabb, ezt tiszta, de versenyben a plusz benzinsúly fájni fog. Ennek ellenére fog valamit kapni, szeretném enis ha lenne minden autó a pályán, de az a két gép a többihez képest nagyon is kilóg.
    A corvette szerintem is kilóg, sokkal tempósabb és mellé nyugodtam verda (bár én csak a 3 gyárit próbáltam). Szerintem annyival nem eszik többet, hogy az kompenzálja a tempó előnyt futamon.
    Zoli ideje nekem csoda, de a ferka valahogy a porinal is lassabbnak tűnt, bár még nem hajtottam meg igazán. Majd még próbálkozok vele, mert beültem és valahogy megfogott a kocsi, csak a köridő nem jött vele

  13. #113
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    Én majd még kipróbálom a többit is a GT-ben, az eddigieket figyelembe véve a C7R tényleg gyorsabb 1 körön, a BMW sem rossz viszont úgy fordul mint egy tank és már a 4.06 és nehézkes volt, a Porsche pedig tudna többet, de elrontottam a beállítást úgyhogy azt még javítani kell, a többit pedig nem próbáltam még itt.

  14. #114
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302

    Corvette C7 + 50kg

    Megnézve a tavalyi és az idei szektoridőket (és hogy a GT még színesebb-szorosabb legyen) a Corvette mostantól +50kg ballaszttal fut!
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  15. #115
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  16. #116
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    a BOP-hez hozzáfűzve, ugye nem kell minden autó lebutítani az Aston szintjére?, mert akkor már lehet is 200kg-t rakni az RSR-be meg a C7R-be, a másik meg, hogy nem lehetne inkább restrictort rakni a GT-re? mert a tömeg növekedéssel a fogyasztás is nő

  17. #117
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    a BOP-hez hozzáfűzve, ugye nem kell minden autó lebutítani az Aston szintjére?, mert akkor már lehet is 200kg-t rakni az RSR-be meg a C7R-be, a másik meg, hogy nem lehetne inkább restrictort rakni a GT-re? mert a tömeg növekedéssel a fogyasztás is nő
    A fogyasztas nem no a ballasztal. Szerintem Szabi tok jol belotte az autokat, 5 nap van a versenyig, most mar ne varialjon tobbet

  18. #118
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Életkor
    32
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    a BOP-hez hozzáfűzve, ugye nem kell minden autó lebutítani az Aston szintjére?, mert akkor már lehet is 200kg-t rakni az RSR-be meg a C7R-be, a másik meg, hogy nem lehetne inkább restrictort rakni a GT-re? mert a tömeg növekedéssel a fogyasztás is nő
    Lehet az is, hogy semmihez se nyúlunk, és lesz egy önszerveződő márka kupa
    Azon senki nem volt felháborodva, hogy a Porsche Ferrari tempót tud "csak" érdekes...
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  19. #119
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    A fogyasztas nem no a ballasztal. Szerintem Szabi tok jol belotte az autokat, 5 nap van a versenyig, most mar ne varialjon tobbet
    A lemansi versenybiroknak valami 36 órával a rajt előtt kell kihirdetni a végleges BOPot, szóval időm mint a tenger

    Amúgy nem , nem lesz további butitas GTben. Ez egy fun futam lenne , nem mindenki akar a győzelemre hajtani, van aki az élményt többre értékeli.
    Meg van a nagybetűs Szervező, aki majd odamegy tomegnovelonek ahol kevesebb nevező van.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  20. #120
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    hát ha nem nő a fogyasztás akkor jó bár akkor meg a fizika érdekes na mindegy

  21. #121
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    hát ha nem nő a fogyasztás akkor jó bár akkor meg a fizika érdekes na mindegy
    Mivel az autót folyamatosan csutkán nyomod, így a nagyobb tömegtől nem tud a fogyasztás nőni, csak az autó lassulni.
    Időre vetítve nem nő fogyasztásod, távra vetítve növekszik az időd és persze több idő alatt többet fogyaszt az autó, csakhogy a futamtáv is időben van megadva...
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 06. 26. 21:51.

  22. #122
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    az igaz

  23. #123
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Aston-t senki sem nézte még komolyabban? Találtam egy 4:10es időt, de azt a 6 másodpercet sokallom. Legalább BMW szintet hoznia kellene.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  24. #124
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    az az én időm kipróbáltam ahogy tudtam, ez volt talán a 2. mért kör, de van még benne viszont szerintem az a leglassabb, az áttételből arra következtetek, hogy a Corvette modelljére van építve, de meg sem közelíti azt valamiért

  25. #125
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    Na meghajtván az Astont az kell, hogy mondjam nem olyan rossz, teljesítményben olyan, mint a BMW, viszont egyenesben nem megy, a féktáv az viszont 20m-el később van, mint a C7-el, szóval akinek megy a Corvette kezelése ezzel sem lesz gondja hiszen ugyanaz a modell csak meg lett változtatva pár dolog. A váltásokról még annyit, hogy nagyon szarok a ledek, váltani az utolsó előtti piros fénynél ajánlatos, mert utána az utolsó rögtön leszabályoz kérdés nélkül, és visszaváltásoknál nem szabad hirtelen, mert egyszerűen nem tud úgy esni a fordulat, mintha gyenge lenne a motorfék, de ezt lehet csak én rontottam el, a korábbiak viszont biztos dolgok.

    a rar-ban pedig van RSR, M6, Vantage setup, mindegyikben benne van a 4.05.xx minimum
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok
    Utoljára módosította: RangerHU34; 2018. 06. 27. 21:53.

Oldal: 5 / 12 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •