Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (27 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR - Falkenberg 10.16.

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters WTCR 2019 Őszi bajnoksága! Negyedik helyszínünk a Svédországban található Falkenberg Motorbana.



    4. Futam: 10.16. - Szerda Falkenberg Motorbana - rank

    Autók: WTCR 2018, WTCR 2019 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018 WTCR 2019
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 1 óra
    Qual 1: 2 perc ( Superpole )
    Race 1: 25 perc
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 10perc
    Race 2: 18 perc
    Race 3: 18 perc ( a Race 2 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság támogatója: Hyp-R Zone
    Bajnokság állása:
    LINK

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó (LINK)

    Gyakorló szerver: GTR-Masters - Prequal /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2019 Ősz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2019. 10. 16. 07:25.

  2. #2

    nevezés

    Sziasztok.
    Most sem enged nevezni a holnapi futamra de jövök ha nemgond.

  3. #3
    Idézet Eredetileg gaborvezer írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.
    Most sem enged nevezni a holnapi futamra de jövök ha nemgond.
    A nevezésed megvan egyébként, csak valamiért a Lynk & Co-nál egyelőre a nevezés és a köridő nem rendelődik össze valamiért.
    Szerk.: Közben megoldódott a probléma.
    Utoljára módosította: balage06; 2019. 10. 16. 09:57.

  4. #4
    Kedves Versenyzők!

    Felhívjuk a figyelmeteket, hogy a Q1-ben (Superpole) csak egy mért kört futhattok.
    Amennyiben ezt valaki megszegi az automatikusan kizárja magát a versenyből!

  5. #5
    Kedves Versenyzők!

    A pálya rövidsége miatt kivételesen előfordulhat, hogy a versenyek alatt lekörözésekre kerül sor, ami ebben a bajnokságban nem megszokott. Az ilyen helyzetekre a szervezők az alábbiakat javasolják:
    - A lekörözések során a GTR-Masters WTCR Bajnokság előzésekre és általános versenyzői magatartásra vonatkozó szabályai ugyanúgy érvényben vannak, azzal a különbséggel, hogy az elől haladónak a lehetőségeihez képest segítenie kell a hátul érkező továbbhaladását.
    - A lekörözendő versenyzőnek csak abban az esetben kötelessége a lehető legrövidebb időn belül elengedni a hátulról érkezőt, amennyiben ez biztonságosan megtehető (sem az elengedő, sem az előző, sem harmadik fél nem kényszerül pályaelhagyásra, hirtelen fékezésre, irányváltásra...stb.)
    - A lekörözéseket érdemes az utolérést követő első padlógázas szakaszon, enyhe gázelvétellel segíteni.
    - A hirtelen irányváltások, fékezések, lehúzódások ilyen esetekben is kerülendők, az autók mozgása maradjon kiszámítható.
    - Az alapvető cél, hogy a manővereket mindkét fél számára a lehető legkevesebb időveszteséggel, de biztonságosan lehessen végrehajtani.
    Utoljára módosította: balage06; 2019. 10. 16. 10:35.

  6. #6
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A nevezésed megvan egyébként, csak valamiért a Lynk & Co-nál egyelőre a nevezés és a köridő nem rendelődik össze valamiért.
    Szerk.: Közben megoldódott a probléma.
    Szuper köszi

  7. #7
    Szerverbeosztás:

    01-22. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára!

    Szerverjelszó ITT található!

    Boxutca áthajtás:
    Schmidt István 1db.
    Zelfel Tamás 2db.

    Büntetősúly:
    Ősz Balázs +15 kg
    Mammel Erik +15 kg
    Epinger Norbert +30 kg
    Füredi Zoltán +45 kg
    Pétery Zoltán +45 kg
    Schmidt István +60 kg
    Zelfel Tamás +100 kg

  8. #8
    Ásványi Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 03.
    Város
    Piliscsaba
    Üzenetek
    21
    Sziasztok! Sajnos nem érek haza az esti futamra! Nem várt események sorozata miatt.

  9. #9
    Höfler Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 08. 06.
    Város
    Bécs / Bonyhád
    Üzenetek
    10
    Köszi mindenkinek a versenyt, kemény volt. Az első futamon sajnos kijött , hogy nincs tapasztalatom a lekörözésekkel, 9-10 -es egyenesben lehúzódás közben két alkalommal is megcsúsztam, egyszer vissza is pördültem a pályára szerencsére nem lett belőle baleset.

    A második futamon a kettes kanyarban Zelfel Tamást koccintottam meg, épphogy értünk össze de sajna mindketten kipörögtünk belőle. Bocsi nem volt szándékos, ha jól láttam te is épp koccantál az előtted lévővel és nekem emiatt rövid lett a féktávom.

  10. #10
    Idézet Eredetileg HöfEE írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi mindenkinek a versenyt, kemény volt. Az első futamon sajnos kijött , hogy nincs tapasztalatom a lekörözésekkel, 9-10 -es egyenesben lehúzódás közben két alkalommal is megcsúsztam, egyszer vissza is pördültem a pályára szerencsére nem lett belőle baleset.

    A második futamon a kettes kanyarban Zelfel Tamást koccintottam meg, épphogy értünk össze de sajna mindketten kipörögtünk belőle. Bocsi nem volt szándékos, ha jól láttam te is épp koccantál az előtted lévővel és nekem emiatt rövid lett a féktávom.
    SZia!
    Azért az is megér egy pár szót ahogy el(nem) engedtél a 2. futamon az első kanyarban a verseny első felében. Bár ezek szerint nálad nem. A 3. helyen voltam és EGYÜTT fordultál velem az első kanyarban ugy h kb 10percet vágtad a füvet előtte a pálya szélén.. Ha ennyire nincs tapasztalatod menjél offlineban nagyon sokat....

  11. #11
    Idézet Eredetileg gaborvezer írta Hozzászólás megtekintése
    SZia!
    Azért az is megér egy pár szót ahogy el(nem) engedtél a 2. futamon az első kanyarban a verseny első felében. Bár ezek szerint nálad nem. A 3. helyen voltam és EGYÜTT fordultál velem az első kanyarban ugy h kb 10percet vágtad a füvet előtte a pálya szélén.. Ha ennyire nincs tapasztalatod menjél offlineban nagyon sokat....
    Nem volt azért ez így egyszerű, nem elég, hogy iszonyat rövid a pálya, még igazán hely sincs normálisan elengedni a gyorsabban érkezőket. De ez ebből a szempontból egy egyedi eset volt, a szezon további részében el fogunk férni, szóval én mindenkit bátorítanék az indulásra, mert így lehet igazán gyorsan fejlődni, de persze nyilván az elején a megfelelő mennyiségű felkészülésnek is ott kell lennie.

    Én mindhárom versenyen benn voltam a sűrűjében, annak ellenére, hogy előzni alapesetben szinte lehetetlen, hibázni viszont olyan könnyű, hogy mégis elég szórakoztató volt végig, bár az utolsó versenyt eléggé elbénáztam, kissé kizökkentem a futam második felében és meg is lett az eredménye.

  12. #12
    Höfler Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 08. 06.
    Város
    Bécs / Bonyhád
    Üzenetek
    10
    Idézet Eredetileg gaborvezer írta Hozzászólás megtekintése
    SZia!
    Azért az is megér egy pár szót ahogy el(nem) engedtél a 2. futamon az első kanyarban a verseny első felében. Bár ezek szerint nálad nem. A 3. helyen voltam és EGYÜTT fordultál velem az első kanyarban ugy h kb 10percet vágtad a füvet előtte a pálya szélén.. Ha ennyire nincs tapasztalatod menjél offlineban nagyon sokat....
    En próbáltam mindenkit úgy elengedni, hogy lehetöleg ne zavarjam. A legtöbb esetben azonban nem 1 autót kellett elengednem hanem 5-6 ot egyszerre, annyira tömör volt sok helyen a mezöny. Ez nem volt egyszerü sokszor.

    Az a konkrét szituáció amit említesz kicsit hülyén jött ki, a célegyenes elötti kanyarban lesodródtam a pályáról és mikor visszajöttem akkor esett rám az élmezöny nagy sebességkülönbséggel. Az egyenesben szándékosan lassabban mentem az elsö két versenyzö el is ment szépen, te az elsö kanyarnál értél be a pálya leglassabb pontján, minimálisan tartottalak fel, az a hibám volt elismerem, de a második kanyarnál már el is mentél szóval nem hiszem, hogy ez sokat jelentett a versenyed szempontjából, ha mégis akkor elnézést.

  13. #13
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Tartottam ettől a versenytől, tudván hogy nem egyszerű itt előzni, ráadásul +30kg büntetősúlyt cipeltem. Sokat gyakoroltam nehéz autóval, hotlapoztam, kulcsfontosságú volt, hogy jó pozícióból rajtolhassak. Sikerült is mindkét időmérőn behúzni a pole-t, a Q1-es időmmel még saját magamat is megleptem
    Az első két verseny azzal telt, hogy Piski Tomit próbáltam magam mögött tartani, de sikerült mindkétszer lenyomnia. Versenyre megtankolva nehéz volt az autó, mint a sár.
    Az utolsó versenyt a kilencedik pozícióból vártam. Sok reményt nem fűztem ahhoz, hogy pozíciókat nyerek majd, próbáltam megfontoltan autózni és figyeltem az eseményeket előttem. Volt egy-két lepattanó amit ki tudtam használni, így végül P5-ben zártam.
    Ahhoz képest, hogy milyen szűk kis Mickey egér pálya ez, szerintem egész jó és tiszta versenyeket hoztunk össze. Gratula mindenkinek

  14. #14
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Jo verseny volt, engem is megleptel a kvalis teljesitmenyeddel. A superpole-on olyan jol tapadt a palya, hogy majdnem megalltam a kanyarokban. Az elso fektavon 20 meterrel kesobb is raertem fekezni, igy megint a gazra kellett lepnem

    Az elso es masodik versenyen ereztem, hogy megvan a tempom, de ezen a palyan nagyon nehez volt elozni. Eleg kemenyek voltunk egymassal, de szerintem ez meg pont belefert, remelem te is igy latod.

    Ahhoz kepest, hogy az elozo futamon milyen roncsderbi volt, nagyon szepen lehozta ezt a mezony, nem beszelve arrol, hogy mennyi lekorozes volt.

    Grat mindenkinek.

  15. #15
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Jo verseny volt, engem is megleptel a kvalis teljesitmenyeddel. A superpole-on olyan jol tapadt a palya, hogy majdnem megalltam a kanyarokban. Az elso fektavon 20 meterrel kesobb is raertem fekezni, igy megint a gazra kellett lepnem

    Az elso es masodik versenyen ereztem, hogy megvan a tempom, de ezen a palyan nagyon nehez volt elozni. Eleg kemenyek voltunk egymassal, de szerintem ez meg pont belefert, remelem te is igy latod.

    Ahhoz kepest, hogy az elozo futamon milyen roncsderbi volt, nagyon szepen lehozta ezt a mezony, nem beszelve arrol, hogy mennyi lekorozes volt.

    Grat mindenkinek.
    Igen, nekem is feltűnt, hogy sokkal nagyobb tapadás volt a superpole-on. Újra is kezdtem a kört, hogy rövidebb féktávot vegyek a T1 előtt
    Volt egy-két koccanás közöttünk, de szerintem rendben volt. R2-ben az utolsó kanyarban a kigyorsításkor kidobta a harmadik fokozatból, ezért torpantam meg előtted, de szerencsére nem lett baj belőle. Gyorsan húztam egy negyediket és elkönyveltem, hogy megint buktam a P1-et. Amúgy többször is kidobálta, de fogalmam sincs, hogy miért...

  16. #16
    Pétery Zoltán Szervező
    Csatlakozott
    2019. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86
    Hát, a tegnapi futamot röviden "cementes zsákkal Gokart pályán" jeligére lehetne vetíteni...

    A plusz súly miatt nagy reményeket nem tápláltam, és ez az első futamon még kicsit romlott is az elején történt megpördüléssel; de ezután viszont egész vállalható lett a végeredmény, mindig sikerült kicsit előrébb végezni. Mindenkinek köszi, jó kis futamok voltak!

  17. #17
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Tartottam ettől a versenytől, tudván hogy nem egyszerű itt előzni, ráadásul +30kg büntetősúlyt cipeltem.
    Szintén zenészként (+45 kg) nem sok jóra számítottam, de végülis szerintem kihoztam a helyzetből a maximumot. 🙂
    Az eleje megközelíthetetlen volt, de a dobogóhoz közel jó csatákat vívtam, illetve próbáltam a túlsúlyos Audi-t az éppen elérhető pozícióban tartani, most már kijelenthetem, sikerrel. 😉 (P5-P4-P4 lett a vége)

  18. #18
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Üdv!

    Olvasgatom itt a hozzászólásokat, és nekem újak ezek a súlybüntetések.
    Ez mi alapján kerül kiszabásra? Valaki fel tudna kicsit homályosítani?
    A szabályzatban nem találtam erre vonatkozó részt.

    Köszi!

  19. #19
    Idézet Eredetileg BikerWeasel írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

    Olvasgatom itt a hozzászólásokat, és nekem újak ezek a súlybüntetések.
    Ez mi alapján kerül kiszabásra? Valaki fel tudna kicsit homályosítani?
    A szabályzatban nem találtam erre vonatkozó részt.

    Köszi!
    Pedig ott van az a 6. pontban (3. alpont), tessék figyelmesebben olvasni.

  20. #20
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg BikerWeasel írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

    Olvasgatom itt a hozzászólásokat, és nekem újak ezek a súlybüntetések.
    Ez mi alapján kerül kiszabásra? Valaki fel tudna kicsit homályosítani?
    A szabályzatban nem találtam erre vonatkozó részt.

    Köszi!
    Nekem is új
    Úgy tűnik, hogy figyelmeztetésenként jár most már 15kg súly is.
    Gyere versenyezni inkább és csinálj összefoglaló videókat

  21. #21
    Idézet Eredetileg HöfEE írta Hozzászólás megtekintése
    En próbáltam mindenkit úgy elengedni, hogy lehetöleg ne zavarjam. A legtöbb esetben azonban nem 1 autót kellett elengednem hanem 5-6 ot egyszerre, annyira tömör volt sok helyen a mezöny. Ez nem volt egyszerü sokszor.

    Az a konkrét szituáció amit említesz kicsit hülyén jött ki, a célegyenes elötti kanyarban lesodródtam a pályáról és mikor visszajöttem akkor esett rám az élmezöny nagy sebességkülönbséggel. Az egyenesben szándékosan lassabban mentem az elsö két versenyzö el is ment szépen, te az elsö kanyarnál értél be a pálya leglassabb pontján, minimálisan tartottalak fel, az a hibám volt elismerem, de a második kanyarnál már el is mentél szóval nem hiszem, hogy ez sokat jelentett a versenyed szempontjából, ha mégis akkor elnézést.
    Csak meglepődtem h ott vagy mellettem kizökkentem és ott pont annyit buktam h nem tudtam támadni az első kettőt utána meg elhuztak..

  22. #22
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Idézet Eredetileg gaborvezer írta Hozzászólás megtekintése
    Csak meglepődtem h ott vagy mellettem kizökkentem és ott pont annyit buktam h nem tudtam támadni az első kettőt utána meg elhuztak..
    Sokszor volt már téma itt is, hogy mi a mezőny hátsó fele mindent megteszünk azért, hogy a lehető legkisebb mértékben tartsuk fel a kék zászló hatálya alatt érkező élmenőket, DE kicsit nagyobb tolerancia lenne szükséges a megállíthatatlanul száguldó élmenőtöl is. Hisz a lekörözendő versenyző is a pálya része és nem lehet elvárni, hogy megálljon azért, hogy az érkező egyáltalán ne essen ki a ritmusból. Szerintem

  23. #23
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Sokszor volt már téma itt is, hogy mi a mezőny hátsó fele mindent megteszünk azért, hogy a lehető legkisebb mértékben tartsuk fel a kék zászló hatálya alatt érkező élmenőket, DE kicsit nagyobb tolerancia lenne szükséges a megállíthatatlanul száguldó élmenőtöl is. Hisz a lekörözendő versenyző is a pálya része és nem lehet elvárni, hogy megálljon azért, hogy az érkező egyáltalán ne essen ki a ritmusból. Szerintem
    Nézd vissza a replayt mire gondolok. Ha lassabb vagy igenis huzodj le minél előbb.. én szerintem.. Ne az "élmenő" alkalmazkodjon hozzád .

  24. #24
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Idézet Eredetileg gaborvezer írta Hozzászólás megtekintése
    Nézd vissza a replayt mire gondolok. Ha lassabb vagy igenis huzodj le minél előbb.. én szerintem.. Ne az "élmenő" alkalmazkodjon hozzád .
    A minél előbb az amit szerintem sokszor nem értelmezünk ugyan úgy. Te azt szeretnéd, hogy azonnal lépjek ki a programból, én pedig azt, hogy az első adandó alkalommal el foglak engedni, de szeretnék én is versenyezni. Aki ismer (itt jó páran), az tudja, hogy én mindent megteszek, de ez nem azt jelenti, hogy állóra fékezem magam.

  25. #25
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Falkenberg

    Bajnokság állása: LINK

    Óvások: LINK



Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •