Találatok: 1 - 15 (15 összesen)
  1. #1

    R3E FunRace: WTCR 2018/2019 Teszt futam - Spa – 08.21 - INGYENES

    Kedves Versenyzők!

    2019.08.21 - szerda este - RaceRoom FUN futamot tartunk! A WTCR 2018/2019 bajnokság autóit teszteljük Spa-Francorchamps-ban!





    Szimulátor:
    RaceRoom(INGYENES)
    Pálya: Spa-Francorchamps
    Autók: WTCR 2019, WTCR 2018 (A WTCR 2018 bajnokság autóit is elérhetővé tesszük, mivel 07.18-al ezek az autók is megkapták az új fizikát )
    Időpont: 2019.08.21 - szerda
    Kezdés: 20:00
    Időmérő: 20 perc
    Futamtáv: 2x20 perc (Második futam fordított rajtráccsal, első 10 fordul)
    Utána igény esetén 5 perc qual, 10 perc race kifulladásig


    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%


    Szerver: GTR-Masters.hu - FUN
    Szerverjelszó: masters

    KÖRIDŐK


    GTR-Masters Team Speak: Masters TS


    Az induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:


    • A RaceRoom szimulátor letöltése és telepítése a Steam-ről. (INGYENES)
    • Autók:WTCR 2019 , WTCR 2018
    • Pálya: Spa-francorchamps
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani a RaceRoom-ban is használt neved
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs"
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, a fairpaly maradéktalan betartása!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!



    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2019. 08. 21. 19:22.

  2. #2
    Szerver fut!

    Jelenleg kb. 40 perces practice van, utána a kiírásban található időrendben indulnak a futamok.

    Jó szórakozást!

    szerver: GTR-MASTERS.HU - SHAKEDOWN*
    jelszó: masters

  3. #3
    Slow down-t kikapcsoltuk.

  4. #4
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai stream

    Itt nézhető tőlem a "Dodgem - Party": link
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  5. #5
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Iszonyat jó kis futamok voltak! Köszi mindenkinek a meccseket! Andristól és Rolitól bocsi az első futamon történtekért! A másodikon pedig Dávidtól!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  6. #6
    Schubert Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 15.
    Város
    Tolna
    Üzenetek
    68
    Köszi mindenkinek a meccseket srácok nagyon élveztem.. Estere igazából 2 futamtavot terveztem a hetvegi eWtcr futamra, de aztán láttam Zelfi stream linkjét Fb-n és nem bírtam megállni, hogy ne jöjjek

    Sajnos én egy métert se gyakoroltam ezen a pályán ezzel az autóval úgyhogy az alapokról és a pályáról meglévő kopottas emlékekből mentem.. remélem nem rontottam senki Fun-ját az esetleges balfékségemmel, ha volt ilyen akkor bocsi

    És a végére csak egy zárójeles megjegyzés.. a hétvégi eWTCR-hez képest, ami ugye elvileg a Top valamennyi volt ez a kis Fun mezőny sokkal jobb volt futamon mint a többhetes készüléssel érkező vér Pistike hotlap menők.

  7. #7
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    408
    Nagyon elveztem a futamokat, nagy csatakat vivtunk. Majd visszajatszast megnezem, hol rontottam el, amikor ki lettem poccintve. Lehet nem hagytam eleg helyet

  8. #8
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    408
    Zelfi: most neztem meg elso futamot. Azt hittem bebujt valaki mellem az utolso kanyarban

  9. #9
    Idézet Eredetileg Gedu írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon elveztem a futamokat, nagy csatakat vivtunk. Majd visszajatszast megnezem, hol rontottam el, amikor ki lettem poccintve. Lehet nem hagytam eleg helyet
    A második futam végén a La Source-ban én bújtam be melléd, ott kicsit fennakadtál a kocsim orrán, de mentünk tovább. Először belül voltál, majd hirtelen a külső vonalra kihúztad, én meg akkor a belsőre váltottam. Aztán ráfordultál, de a féktávon már ott voltam eléggé melletted.
    Az Eau Rouge után meg Dezső poroszkált az egyenesben és mindketten lelassítottatok, amit nem egészen értettem, de hely volt, így elmentem.

  10. #10
    Idézet Eredetileg Schubertd írta Hozzászólás megtekintése
    És a végére csak egy zárójeles megjegyzés.. a hétvégi eWTCR-hez képest, ami ugye elvileg a Top valamennyi volt ez a kis Fun mezőny sokkal jobb volt futamon mint a többhetes készüléssel érkező vér Pistike hotlap menők.
    Ebben a mezőnyben elég ritka a durva szabálytalanság, meglehetős tisztelettel versenyzünk egymással

  11. #11
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    408
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A második futam végén a La Source-ban én bújtam be melléd, ott kicsit fennakadtál a kocsim orrán, de mentünk tovább. Először belül voltál, majd hirtelen a külső vonalra kihúztad, én meg akkor a belsőre váltottam. Aztán ráfordultál, de a féktávon már ott voltam eléggé melletted.
    Az Eau Rouge után meg Dezső poroszkált az egyenesben és mindketten lelassítottatok, amit nem egészen értettem, de hely volt, így elmentem.
    Igen, ott mar kicsit szetestem, nem voltam eleg korultekinto, bocsi erte. Ezert is engedtelek el az Eau Rouge utan. Dezsovel harcoltunk szinte vegig, szerintem ezert vart be.
    A kipoccintesnel ezeket ertettem:
    - az elso versenyen vegig jokat csataztunk Ricsivel (ertsd: feltartottam ), de a vegen Zelfi kototte fel a felkelo napot abrazolo fejkendot
    - masodikon meg Dezso poccintett meg ugyanott, fektavon. Hagytam helyet balrol neki, de mintha oldalt akart volna valtani, hogy jobbrol bujjon be mellem, de akkor mar kozel voltunk egymashoz. De majd elmondja a sajat szemszogebol.

    Ezek miatt mindket versenyen hatul vegeztem, viszont rendkivul elvezetes volt gyakorolni a vedekezes/visszatamadasokat. Bar egyszer-ketszer volt, hogy megvadult alattam a lo, mert elrontottam egy-egy kanyart, ezert pattogtam jobbra balra mig osszeszedtem. Ezert bocs, ha nekiverodtem valakinek.
    Utoljára módosította: Gedu; 2019. 08. 22. 08:35.

  12. #12
    Idézet Eredetileg Gedu írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, ott mar kicsit szetestem, nem voltam eleg korultekinto, bocsi erte. Ezert is engedtelek el az Eau Rouge utan. Dezsovel harcoltunk szinte vegig, szerintem ezert vart be.
    Semmi gond, szerintem abban én is hibás lehettem kicsit. Nem néztem vissza, de valószínűleg optimisták voltunk mindketten
    Igen, gondoltam, hogy Dezső nem tud élni nélküled, azért állt meg.

  13. #13
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Gedu írta Hozzászólás megtekintése
    Zelfi: most neztem meg elso futamot. Azt hittem bebujt valaki mellem az utolso kanyarban
    Igen az én voltam. Ezért ment a bocsánatkérés... Tavaly Csőke Dezső bombázott itt ki ugyanígy engem, az a fektáv egy életveszély ha elindul a segge. Sajnos bebicskázott az autó és onnan csak csúszott. Sajnálom és mégegyszer elnézést kérek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  14. #14
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Igen az én voltam. Ezért ment a bocsánatkérés... Tavaly Csőke Dezső bombázott itt ki ugyanígy engem, az a fektáv egy életveszély ha elindul a segge. Sajnos bebicskázott az autó és onnan csak csúszott. Sajnálom és mégegyszer elnézést kérek!
    Én ugyanígy jártam a második futamon, csak Ő. Bazsi megúszta, valahogy nem találtam el
    Lehet, 1-2 %-ot előrébb kellene venni a fékerőelosztáson emiatt. Én sem éreztem okát, hogy egyszer csak elinduljon a segge, még szélárnyékban sem voltam.

  15. #15
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    408
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Igen az én voltam. Ezért ment a bocsánatkérés... Tavaly Csőke Dezső bombázott itt ki ugyanígy engem, az a fektáv egy életveszély ha elindul a segge. Sajnos bebicskázott az autó és onnan csak csúszott. Sajnálom és mégegyszer elnézést kérek!
    np az egesz verseny karpotolt mindenert

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •