Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (60 összesen)

Téma: AC - Klubszerda - 2018.03.07 Brands Hatch GP- nyílt nap #2

  1. #1
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302

    AC - Klubszerda - 2018.03.07 Brands Hatch GP- nyílt nap #2

    Kedves Versenyzők!

    Új, könnyedebb(?) hangvételű széria veszi kezdetét a Mastersen, mely ezúttal szerdánként fog futni, páros-páratlan hét váltásban a Raceroom ligánkkal. Ezúttal azonban nem mindenki csak önmagáért fog feleni, hanem a klubjáért is, hiszen egy bandaháború fogja kezdetét venni!


    Muscle, avagy a carpediem banda, akik a holnap esőerdejeit égetik ma minden egyes gyújtási ütemmel. Itt a blokkméret a lényeg, így az ő választásuk az Audi R8, Corvette C7, BMW M4 Akrapovic trió.
    Exotic, akiknél a legfontosabb a külcsín, így a tagok számára légfontosságú, hogy a sofőrülésnél is világított tükör legyen a napellenzőben a fésűtartó mellett, hogy az autóik hibátlan külsejéhez mindig hibátlan hajkorona dukáljon. Ilyen felszereltséggel rendelkezik a Porsche Cayman GT4, Porsche Carrera 911 valamint a Lotus Exige S modell is.
    Tuner, akiknél nem ismerik a “gyári javasolt érték” fogalmát és céljuk a határok feszegetése. Erre a japán gépeket találták a legalkalmasabbnak (Mazda RX7, Toyota Supra), de Lotus Exige V6 Cup technikai megoldásai miatt tiszteletből felvették a listájukra.

    Fontos leszögezni, hogy ez nem esélyegyenlőségi bajnokság lesz, itt bizony minden pályán más és más a favorit. A klubok között nincsen átjárás, itt bizony hűséget kell fogadni – ahogy az angolok futballszurkolók mondják, “A feleségedet elhagyhatod, a futballcsapatodat sosem”.

    Pálya: Brands Hatch GP
    Autók:
    Klub / Grade
    Muscle
    Exotic
    Tuner
    Grade 1 Audi_r8_plus Porsche_cayman_gt4_std Lotus_exige_v6_cup
    Grade 2 Corvette_c7_stingray Porsche_991_carrera_s Toyota_supra_mkiv_tuned
    Grade 3 Bmw_m4_akrapovic Lotus_exige_s Mazda_rx7_tuned


    Időpont: 2018. Március 7. (szerda)

    Szabadedzés: 19:45-20:00 (15 perc)
    Időmérő: 20:00 - 20:20 (20 perc)
    1. Futam: 20 perc (10 kör)
    2. Futam: 30 perc (15 kör)

    Autó beállítás: fix, alap!
    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 96%-ról indul, alig gumizódik
    Gumi melegítők: igeb
    Fizikai sérülések: 80%
    TC használat: Factory
    ABS használat: Factory
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat: 100%

    A futamon történő induláshoz az alábbiak szükségesek:

    • Az Assetto Corsa és a szerveren használt autókat tartalmazó DLC-k (Dream Pack 2, Porsche Pack 1-2, Japanese Pack ) eredeti és legfrissebb kiadása, mely beszerezhető és frissíthető a Steam-ről.
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani az Assetto Corsa-ban is használt neved, ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap a prekvalifikációban.
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs"
    • Masters Rank App használata a legjobb köridők regisztrációjához
    • Érvényes köridő futása a GTR-Masters.hu #Klubszerda szerveren. A prekval szerver használata nyílt.
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban a futam napján legkésőbb 19:00-ig.
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon!


    Amennyiben a szerver maximális létszámánál kevesebb nevező lesz, az elérhető szabad autók közül választhat. A szabad autók típusa és száma a nevezések lezárása után itt a fórumban lesz kihirdetve.

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu Klubszerda#Race
    Preki Szerver: GTR-Masters.hu Klubszerda
    Jelszó: masters

    Eddigi köridők: Prekvalifikációs idők
    GTR-Masters Team Speak

    A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!
    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook -on!
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: GTF_Bika; 2018. 03. 05. 13:52.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  2. #2
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Ha már véletlenül élesítettem a kiírást, akkor pár extra info.

    Először is bocsánat a rövid határidő miatt, de jövő héten egyrészt van Raceroom futam is, valamint hosszú hétvége jön, így a péntek biztosan nem fog működni sokatoknak.

    Másodszor, a tervek szerint egy kreditrendszer alapú bajnokság lesz, hasonlóan a korábbi Masterses futamokhoz. Ennek a mikéntje egyrészt azon múlik hogy a 2018-as standardek szerint befogadható-e az a mai polkor világban, hogy valakik egyenlőbbek másoknál és lázadás helyett új kihívásnak tudjuk-e tekinteni és megfelelő létszámot produkál majd a bajnokság. 24 fős szerverekre lehetne optimalizálni a dolgokat, de ha már két szerver van, akkoris bonyolódik ez a dolog. Meglátom még, először nézzük meg hogy a tesztadatokat mennyire fogjátok visszaigazolni

    Ezenfelül ez egy no tuning kupa lesz, nem a csavargatáson fog múlni a győzelem. Igen, az autók karaktere így markásabban fog eltérni, lehet emóciokra alapozott döntést hozni J
    A gradeken belül 1mp-en belüli szórás van egy átlag 2 perces pályán, szektoronként eltérő legjobb autókkal. A Grade 1 és 3 között itt Barcelonában a Cayman GT4 és BMW M4 között 4mp körönkénti különbség várható – de ők ugye nem is egyenértékűek, az egyik 3 kreditet fog kiharapni a tárcátokból (majd), míg a másik egyet.
    Utoljára módosította: GTF_Bika; 2018. 03. 01. 13:17.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  3. #3
    Magyar Krisztián Versenyző Mediakönig logója
    Csatlakozott
    2015. 08. 28.
    Üzenetek
    1.548
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Ha már véletlenül élesítettem a kiírást, akkor pár extra info.

    Először is bocsánat a rövid határidő miatt, de jövő héten egyrészt van Raceroom futam is, valamint hosszú hétvége jön, így a péntek biztosan nem fog működni sokatoknak.
    A jövő héten nem lesz RR futam, csak március 14-én.

  4. #4
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    A jövő héten nem lesz RR futam, csak március 14-én.
    Akkor jövőhét szerdán is lesz, köszi
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  5. #5
    Gombos Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 06.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    278
    Na ez jol hangzik! Egy dolgot viszont nem ertek teljesen. Kulonbozo palyakon valaszthatok a 3 kulonbozo autobol, azon a kategorian belul, amit valasztok?
    Áldozatok nélkül nincs győzelem és most te vagy az áldozat

  6. #6
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Na ez jol hangzik! Egy dolgot viszont nem ertek teljesen. Kulonbozo palyakon valaszthatok a 3 kulonbozo autobol, azon a kategorian belul, amit valasztok?
    Pontosan. Ha az izmos csoportba tetted le a voksokat szimpátia alapján, akkor csak azon belül váltogathatsz. És nyílván nem jár/szerezhető annyi kredit neked ott a mezőny elején majd, hogy csak az Audit hajtsd, biztos kelleni fog majd egy bömös is
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  7. #7
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Megy már a prekval szerver
    Utoljára módosította: latoo; 2018. 03. 01. 15:23.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  8. #8
    Gombos Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 06.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    278
    Én mennék a szeróra, de a pályát nem ismeri fel az AC. Pirossal jelenik meg, úgy, mintha egy mod, vagy egy olyan tartalom lenne, ami nekem nincsen meg.
    Áldozatok nélkül nincs győzelem és most te vagy az áldozat

  9. #9
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Én mennék a szeróra, de a pályát nem ismeri fel az AC. Pirossal jelenik meg, úgy, mintha egy mod, vagy egy olyan tartalom lenne, ami nekem nincsen meg.
    detto...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  10. #10
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Én mennék a szeróra, de a pályát nem ismeri fel az AC. Pirossal jelenik meg, úgy, mintha egy mod, vagy egy olyan tartalom lenne, ami nekem nincsen meg.
    Ezért rossz, hogy késő estig nem vagyok gép előtt - a rendszer látszólag elindult...
    Frissítettem amit problémásnak sejtek, megnéznéd újra? Köszi!
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    detto...
    Nézz rá újra te is, e pillantban indítottam újra.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  11. #11
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Nézz rá újra te is, e pillantban indítottam újra.
    most ok...bár nagyon hosszan töltötte be ....de megy
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  12. #12
    Gombos Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 06.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    278
    Most nekem is minden oké. Kösz a gyors reagálást. Még egy kérdésem lenne. Ha jól értelmezem, akkor fix setuppal fogunk menni viszont én jelenleg tudom állítani az autót. Ha ezt félreértem, akkor tulajdonképpen felesleges a kérdésem, de ha állíthatóak az autók, akkor igenis nagy hangsúly van a beállításon, még akkor is, ha csak minimális dolgokat lehet csavargatni. A Supra-t pl. 1000 lóerősre fel lehet húzni a turbónyomással és a legtöbb autónak gyárilag túl sok a Semislick abroncsokban lévő nyomás.
    Áldozatok nélkül nincs győzelem és most te vagy az áldozat

  13. #13
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Most nekem is minden oké. Kösz a gyors reagálást. Még egy kérdésem lenne. Ha jól értelmezem, akkor fix setuppal fogunk menni viszont én jelenleg tudom állítani az autót. Ha ezt félreértem, akkor tulajdonképpen felesleges a kérdésem, de ha állíthatóak az autók, akkor igenis nagy hangsúly van a beállításon, még akkor is, ha csak minimális dolgokat lehet csavargatni. A Supra-t pl. 1000 lóerősre fel lehet húzni a turbónyomással és a legtöbb autónak gyárilag túl sok a Semislick abroncsokban lévő nyomás.
    Hmm, érdekes, utána nézek miert lehet mégis állítani. Természetesen a cél az h senki semmihez ne nyulhasson, stock futam lenne, csak a benya.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  14. #14
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Kint vannak a fix setupok, mostmár csak a TC és ABS állítható, valamint egy biztonságos 40 literes tank van most betöltve.

    Kérnék mindenkit, hogy fogyasztási adatokat adjon meg 10 + 15 körre, mert sajnos azt kézzel kell bevinnem az .ini fájlokba az adatokat és aránytalan lenne a Lotusnak a +40kg a C7-el szemben. Így is épp elég a difi az egyenesre

    A TC ha nem kell, kivehetjük.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  15. #15
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    719
    Fogyasztások
    C7: 1,6l
    Exige s: 1,7l
    Supra: 3,5l
    Audi: 2,2l
    Cayman 1,7l
    Carrera 2,7l
    A mazdával és a másik lótusszal nem voltam hajlandó menni egy kört se ,mert borzalmasak

  16. #16
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Köszi Márk! Érdekesek az adatok, de ezt bízzuk a Kunosra...

    Nézem a szektoridőket és ahogy elnézem a 100%-os AI-t veritek, annak ellenére, hogy ők jobb tapadáson mentek. De az is feltűnő, hogy egy Suprával meg nagyon csúszkálós lett most a pálya.
    Utoljára módosította: GTF_Bika; 2018. 03. 02. 14:47.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  17. #17
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Na szerintem 8 környékén újra indítom a szervert, hozzácsapok egy futamot aztán megnézzük mi sül ki belőle most
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  18. #18
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Na szerintem 8 környékén újra indítom a szervert, hozzácsapok egy futamot aztán megnézzük mi sül ki belőle most
    Fut a szerver, lehet csatlakozni. Pickupos , bárki jöhet, 20 perc kvali és 10 perc futamra van beállítva. De ha összejön elég ember, akkor majd élőben megszavazzuk, hogy mikor kezdjünk.

    Benzin mennyiségeket finomítottam Márk adatai alapján, valamint egységesen mindenkin 28psi a guminyomás.

    Felmegyek TS-re, meglátjuk a Rift mikrofonja mit tud, ha esetleg van kérdés és nem pötyögni akarunk
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  19. #19
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    az ötlet érdekes volt...
    az érdeklődés kb amit vártam..kár érte
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  20. #20
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    719
    Vigyük át jövő péntekre. 1-2 nappal kihírdetni egy futamot nem volt szerencsés.

  21. #21
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Vigyük át jövő péntekre. 1-2 nappal kihírdetni egy futamot nem volt szerencsés.
    Tiszta sor, egy probat megért, mert igy is sikerült pár dolgot látni
    Szerda lesz az uj esemény, a péntek esték szerintem nem alkalmasak amúgy sem.

    Mindenesetre ami változni fog az az hogy nagyon csuszkalunk, igy a gumi melegítő visszakerül, de egyelőre marad a 96os tapadas es a TC használatának a lehetősége
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  22. #22
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Mindenhol "Brands Hatch GP" van kiírva, a szerverre meg Barcelona van betéve...

  23. #23
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Mindenhol "Brands Hatch GP" van kiírva, a szerverre meg Barcelona van betéve...
    Kb amikor irtal tettem at pont a szervert
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  24. #24
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Nagyon meglep, hogy a Carrera S ennyire jó lett gyakorlatban. Teszteléskor bőven másodperc fölött kapott mindenhol a Caymanhoz képest. Lehet kap egy telitankot, vagy nézek egy másik Porschet az osztályba helyette. Remélem többen leszünk már most szerdára, hogy egy versenyen mit mennyi balesetet okoz az hogy eltérőek a féktávok, végsebességek. Ha rossz lesz a tapasztalat, akkor ugrik a kredit rendszer és 1-1 választható autó marad a klubok között.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  25. #25
    Fülöp Róbert Versenyző leomitsu logója
    Csatlakozott
    2015. 10. 19.
    Üzenetek
    398
    Nekem egy bajom van csak: ha én kézi váltóssal akarok menni, akkor nem tudok a kormányon váltani. Ez alapból eléggé szűkíti a kört, szerintem sokaknak nincsen kézi váltójuk. Én a Supra miatt jönnék, emiatt viszont kiesne.

    (Van kézi váltóm, csak szekvenciálisban van, mert azt használom többet. Emiatt meg nem nagyon szeretném mindig átszerelni, meg vissza...)

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •