Oldal: 13 / 117 ElsőElső ||| 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 23 63 113 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 301 - 325 (2911 összesen)

Téma: iRacing

  1. #301
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    43 oldalas szabályzat van
    Ez letölthető valahonnan?

  2. #302
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Ez letölthető valahonnan?
    Remélem működik így...
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  3. #303
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem működik így...
    Köszi!

    (Most, hogy lapozgatom, már rémlik, hogy megkaptam egyszer valakitől....)

  4. #304
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

    Re: Iracing

    Apró figyelmesség az iRacing-től, hogy a boxutca végétől kezdi feltölteni az állásokat. Így ha egyedül vagy kevesen vagyunk egy pályán, akkor nem kell végig tötymörögni a boxutcán korlátozott sebességgel. Az ISI mindíg az elejére tett.

  5. #305

    Re: Iracing

    Egy dolog amit még a múltkor elfelejtettem: A FFB messze a legjobb azok közül amit eddig vezettem életemben

    Egyébként a következő nevekkel lehet összefutni az iRacing szerverein: Dale Earnhardt Jr. (NASCAR, http://unbeknownst.net/?p=310), Brad Keselowski (NASCAR), Justin Wilson (F1, Champ Car, Indycar), Martin Truex Jr. (NASCAR), AJ Allmendinger (NASCAR)
    Valószínűleg nem véletlen hogy ilyen szintü profi pilóták is beszálltak a dologba.

  6. #306

    Re: Iracing

    Csak én nem tudom kiválaszani versenyre a lime rock parkot?

  7. #307
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg aTom_DJ írta Hozzászólás megtekintése
    Csak én nem tudom kiválaszani versenyre a lime rock parkot?
    Versenyre nem tudsz palyat valasztani. Hogy eppen melyik palyan fut a verseny azt a versenynaptar donti el. Ezen a heten nincs Lime Rock Park egyik sorozatban sem.
    Ettol persze tesztet lehet menni rajta barmikor.

  8. #308
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Egy dolog amit még a múltkor elfelejtettem: A FFB messze a legjobb azok közül amit eddig vezettem életemben

    Egyébként a következő nevekkel lehet összefutni az iRacing szerverein: Dale Earnhardt Jr. (NASCAR, http://unbeknownst.net/?p=310), Brad Keselowski (NASCAR), Justin Wilson (F1, Champ Car, Indycar), Martin Truex Jr. (NASCAR), AJ Allmendinger (NASCAR)
    Valószínűleg nem véletlen hogy ilyen szintü profi pilóták is beszálltak a dologba.
    FFB! Bizony ám..nagyon nagyon jó.
    Komolyan mindent érezni:

    - gumi pillanatnyi tapadását
    - terhelésváltásokat
    - az út jobbra, balra dőlését
    - emelkedőket, lejtőket
    - kissebb és nagyobb útegyenetlenségeket, hullámokat
    - defektet
    - guminyomás változását
    - kerékvetőket (azt is hogy mennyire mentél rá)
    - nem izeg mozog egyenesben..Lime Rock célegyenese kiméletlenül ráz, de ott se fordul elő, hogy egyenesben elengedem a kormányt, és elkezd ide oda csapkodni az FF...próbáljátok ki ISI enginel ugyanezt.

    Ebből és az FF erejéből adódik, hogy akármilyen kormány nem elég precíz hozzá, nomeg nagyon jó pedál se árt, ha fékezni is akarsz
    Nekem a Legends Ford utcai pályán kettétörte a legendásan megbízható piros Momo dupla golyós csapágyazott tengelyét (!!!!!!!!).

  9. #309

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg ZTyukodi írta Hozzászólás megtekintése
    Versenyre nem tudsz palyat valasztani. Hogy eppen melyik palyan fut a verseny azt a versenynaptar donti el. Ezen a heten nincs Lime Rock Park egyik sorozatban sem.
    Ettol persze tesztet lehet menni rajta barmikor.
    Köszi!
    Akkor ha jól sejtem szombatig csak laguna seca.

  10. #310
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg aTom_DJ írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi!
    Akkor ha jól sejtem szombatig csak laguna seca.
    Illetve Rookie Soltice-al csak Laguna.
    Rookie Legendsel Boston.
    Advanced Legendsel Oxford.
    Advanced Soltice-al Summit oint
    Skip Barberrel Virginia Raceway

    Van választék

  11. #311

    Re: Iracing

    Egyébként a következő nevekkel lehet összefutni az iRacing szerverein: Dale Earnhardt Jr. (NASCAR, http://unbeknownst.net/?p=310), Brad Keselowski (NASCAR), Justin Wilson (F1, Champ Car, Indycar), Martin Truex Jr. (NASCAR), AJ Allmendinger (NASCAR)
    Valószínűleg nem véletlen hogy ilyen szintü profi pilóták is beszálltak a dologba.[/quote]

    Persze hogy nem véletlen, az ok :pénz ,sok pénz



  12. #312
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg martin írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként a következő nevekkel lehet összefutni az iRacing szerverein: Dale Earnhardt Jr. (NASCAR, http://unbeknownst.net/?p=310), Brad Keselowski (NASCAR), Justin Wilson (F1, Champ Car, Indycar), Martin Truex Jr. (NASCAR), AJ Allmendinger (NASCAR)
    Valószínűleg nem véletlen hogy ilyen szintü profi pilóták is beszálltak a dologba.
    Persze hogy nem véletlen, az ok :pénz ,sok pénz [/quote]

    Jajj, mikor feljtik már el az emberek, ezt a pénz pénz dolgot? Minden pénzbe kerül, ha ő nincs ott, akkor is fizetni fogsz. Mi az, amit ingyen megkapsz? Amit ellopsz...
    Utoljára módosította: Szecsi; 2008. 07. 15. 18:30.

  13. #313

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Persze hogy nem véletlen, az ok :pénz ,sok pénz
    Jajj, mikor feljtik már el az emberek, ezt a pénz pénz dolgot. Minden pénzbe kerül, ha ő nincs ott, akkor is fizetni fogsz. Mi az, amit ingyen megkapsz? Amit ellopsz...[/quote]

    Csak azért irtam mert valószinüleg nem azért van ő ott mert ez a progi élethűbb az életnél hanem mert pénzt kap érte (ez nem is baj).
    De lassan az az érzése az embernek itt néhányan azt is elhinnék hogy Figo azért nem volt ott a foci EB-n mert 3 műszakban dolgozik Magyarországon egy ásványvíz palackozóban. "Rájkönen"pedig az F1 futamomok elött azért tud akkorákat aludni mert éjszakánként másodállásban teszteli a Punto-t a FIAT-nál.

    Ami pedig a pénz részét illeti : ennél igazságosabb előfizetési módot nem tudnék elképzelni ( csak azért fizetsz amit használni akarsz, szemben a legtöbb kábeltévé szolgáltatóval vagy szoftverkiadóval, lásd Pl: RACE 07). Szerintem az Iracing rendszere forradalmasítja a PC-játék ipart, kiküszöbölve a w.rez és
    t.rrent lehetőségét.
    És hogy miért nem kérek mégsem iracing előfizetést a szülinapomra?
    Addig amíg a GPL-ben nem tudom egyetlen pályán sem megfutni a WR. 110 százalékot és nem tudok 10 kört zsinórba végig menni verseny tempóban shift R nélkül, addig annyi keresni valóm van az iracing szerveren mint egy hangszer üzletben (ének-zenéből csak a jó magaviseletem miatt nem buktattak meg az általánosban.) De majd ha jövök Michael Schumacher néven fogok nyomulni hogy elmondhassátok még a Schumi is ezt használja.

    Úgyhogy béna gyerek marad egyenlőre a RACE 07-nél. (Ami annyira azért nem rossz!)

    Nektek pedig jó SZIMULÁTOROZÁST!! Csak ne vigyétek túlzásba és néha gyertek WTCC-zni is. (Főleg te Sándor Tibi !)



  14. #314

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Jajj, mikor feljtik már el az emberek, ezt a pénz pénz dolgot?
    Majd akkor, ha szétosztják a bevételeiket közöttünk. Akkor én elfelejtem.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  15. #315
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Majd akkor, ha szétosztják a bevételeiket közöttünk. Akkor én elfelejtem.

  16. #316
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Milbich Istvánnak:

    Az egész rendszer pont azoknak van kitalakítva akik NEM profik, és van mit tanulniuk. Ne egyből F1 autóval akarj világcsúcsot menni, se pengeéles túraautóval, és az ufókkal se kell versenyezned.

    Mellesleg Earnhart saját ligát tart fenn ISI alapu szimulatorral, nem kötelességből hanem szórakozásból nyomja a barátaival!

  17. #317

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Milbich Istvánnak:

    Az egész rendszer pont azoknak van kitalakítva akik NEM profik, és van mit tanulniuk. Ne egyből F1 autóval akarj világcsúcsot menni, se pengeéles túraautóval, és az ufókkal se kell versenyezned.

    Mellesleg Earnhart saját ligát tart fenn ISI alapu szimulatorral, nem kötelességből hanem szórakozásból nyomja a barátaival!
    jaja, és kizártnak tartom hogy dale meg mér a többi srác azért nyom le napi x időmérőt, meg versenyt, hogy kapjon x pénzt.
    amerikában olyan népszerűek a srácok, hogy ez a kis zsé már úgysem osztana-szorozna... szvsz is szórakozásból nyomják, és mert jó. persze dale pl arca-zik is... kizártanak tartom, hogy mindenki agyonpénzelje szerencsétlent, akinek aztán minden napja abból áll, hogy egyik szim, másik szim, harmadk szim...

  18. #318
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Egy dolog amit még a múltkor elfelejtettem: A FFB messze a legjobb azok közül amit eddig vezettem életemben

    Egyébként a következő nevekkel lehet összefutni az iRacing szerverein: Dale Earnhardt Jr. (NASCAR, http://unbeknownst.net/?p=310), Brad Keselowski (NASCAR), Justin Wilson (F1, Champ Car, Indycar), Martin Truex Jr. (NASCAR), AJ Allmendinger (NASCAR)
    Valószínűleg nem véletlen hogy ilyen szintü profi pilóták is beszálltak a dologba.
    Minden irónia/tréfa/stb nélkül kérdezem, honnan lehet tudni hogy tényleg ők azok? Mert pl én is versenyeztem már Szaddam Husszein ellen GPL-ben... Ja, meg Danica Patrickkal is

  19. #319

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Minden irónia/tréfa/stb nélkül kérdezem, honnan lehet tudni hogy tényleg ők azok? Mert pl én is versenyeztem már Szaddam Husszein ellen GPL-ben... Ja, meg Danica Patrickkal is
    Az a név jelenik meg, ami a bankkártyán szerepel, amivel fizettél!

  20. #320
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg aTom_DJ írta Hozzászólás megtekintése
    Az a név jelenik meg, ami a bankkártyán szerepel, amivel fizettél!
    Nem!

    Külön van a számlafizető és az előfizető!
    Viszont in car chat van

  21. #321
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: Iracing

    Én Dale-el nem egyszer összefutottam már

  22. #322

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg martin írta Hozzászólás megtekintése
    Nektek pedig jó SZIMULÁTOROZÁST!! Csak ne vigyétek túlzásba és néha gyertek WTCC-zni is. (Főleg te Sándor Tibi !)

    Jövök

  23. #323
    Selmeci Krisztián Regisztrált Selmeci Krisztián logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    284

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Minden irónia/tréfa/stb nélkül kérdezem, honnan lehet tudni hogy tényleg ők azok? Mert pl én is versenyeztem már Szaddam Husszein ellen GPL-ben... Ja, meg Danica Patrickkal is
    Mondjuk az időkből lehet erre az embernek egy jó sejtése. Bár Angelina Jolie-val szívesen összefutnék, és "lenyomnám".

  24. #324
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Selmeci Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk az időkből lehet erre az embernek egy jó sejtése. Bár Angelina Jolie-val szívesen összefutnék, és "lenyomnám".
    Sajnos kiderült az időkböl

  25. #325
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing


Oldal: 13 / 117 ElsőElső ||| 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 23 63 113 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •