Szavazás eredménye: Mely napokon legyenek az AC teszt bajnokság futamai? (több válasz is adható)

  • Hétfő

    19 21,84%
  • Kedd

    22 25,29%
  • Szerda

    17 19,54%
  • Csütörtök

    33 37,93%
  • Péntek

    18 20,69%
  • Szombat

    23 26,44%
  • Vasárnap

    41 47,13%
Szavazók
87 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 1 / 5 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (109 összesen)
  1. #1
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085

    Assetto Corsa Teszt bajnokság - Ötletelő!!

    Update: Assetto Corsa Tesztkupa!!

    ---------------------------------

    Lehet picit OFF,de..
    Nincs kedvetek lefutni egy mini bajnokit az ősszel megjelenő dlc-ig vagy az 1.0 megjelenésig?
    Tudom, hogy még nincs kiforrva a game, de lassan már ott tart hogy akár be is lehetne vállalni egy próba erejéig, és kiváncsi lennék a mezőnyre éles helyzetben, a létszámra, fair emberekre, stb.
    Azt nem tuom,hogy az eredményt ki lehet e olvasni a logból, de ha nem ,hát max 1 screenshot, és akkor abból.
    Egy 4-5 futamosra gondoltam, ami szept. közepén véget is érne, heti egy futammal, valami könnyen vezethető RWD-vel.
    Ha buta ötlet, akkor ezt nyugodtan töröljétek
    Peace
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 09. 16. 11:30.

  2. #2
    Andrási Norbert Regisztrált KTMNORBI logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    129
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet picit OFF,de..
    Nincs kedvetek lefutni egy mini bajnokit az ősszel megjelenő dlc-ig vagy az 1.0 megjelenésig?
    Tudom, hogy még nincs kiforrva a game, de lassan már ott tart hogy akár be is lehetne vállalni egy próba erejéig, és kiváncsi lennék a mezőnyre éles helyzetben, a létszámra, fair emberekre, stb.
    Azt nem tuom,hogy az eredményt ki lehet e olvasni a logból, de ha nem ,hát max 1 screenshot, és akkor abból.
    Egy 4-5 futamosra gondoltam, ami szept. közepén véget is érne, heti egy futammal, valami könnyen vezethető RWD-vel.
    Ha buta ötlet, akkor ezt nyugodtan töröljétek
    Peace

    Én mindenképpen támogatom

  3. #3
    Szőke Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 04. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    54
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet picit OFF,de..
    Nincs kedvetek lefutni egy mini bajnokit az ősszel megjelenő dlc-ig vagy az 1.0 megjelenésig?
    Tudom, hogy még nincs kiforrva a game, de lassan már ott tart hogy akár be is lehetne vállalni egy próba erejéig, és kiváncsi lennék a mezőnyre éles helyzetben, a létszámra, fair emberekre, stb.
    Azt nem tuom,hogy az eredményt ki lehet e olvasni a logból, de ha nem ,hát max 1 screenshot, és akkor abból.
    Egy 4-5 futamosra gondoltam, ami szept. közepén véget is érne, heti egy futammal, valami könnyen vezethető RWD-vel.
    Ha buta ötlet, akkor ezt nyugodtan töröljétek
    Peace
    Nagyon de nagyon támogatom!!!

  4. #4
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet picit OFF,de..
    Nincs kedvetek lefutni egy mini bajnokit az ősszel megjelenő dlc-ig vagy az 1.0 megjelenésig?
    Tudom, hogy még nincs kiforrva a game, de lassan már ott tart hogy akár be is lehetne vállalni egy próba erejéig, és kiváncsi lennék a mezőnyre éles helyzetben, a létszámra, fair emberekre, stb.
    Azt nem tuom,hogy az eredményt ki lehet e olvasni a logból, de ha nem ,hát max 1 screenshot, és akkor abból.
    Egy 4-5 futamosra gondoltam, ami szept. közepén véget is érne, heti egy futammal, valami könnyen vezethető RWD-vel.
    Ha buta ötlet, akkor ezt nyugodtan töröljétek
    Peace

    screenshotot lehet csinálni... de replay file-t is lehet nézni... az update óta a 24 főnél 30 perc körüli futamot végig rögzít (bár pontosan még nem számoltam ki...

    serveroldalról is igazán jól meg lehet mostmár fűszerezni a dolgokat...
    remélhetőleg jövőhéten valamelyik updat-tel már a stability controlt is tudjuk tiltani...vagy akár a segítségeket...

    én egy bmw e92 s1 minibajnokságnak örülnék... azzal nagyon jó kis szoros meccseket mentünk esténként ...szerintem kedvelik is sokan , mert utóbbi hetekben meg is telt a server ha az volt...

  5. #5
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    screenshotot lehet csinálni... de replay file-t is lehet nézni... az update óta a 24 főnél 30 perc körüli futamot végig rögzít (bár pontosan még nem számoltam ki...

    serveroldalról is igazán jól meg lehet mostmár fűszerezni a dolgokat...
    remélhetőleg jövőhéten valamelyik updat-tel már a stability controlt is tudjuk tiltani...vagy akár a segítségeket...

    én egy bmw e92 s1 minibajnokságnak örülnék... azzal nagyon jó kis szoros meccseket mentünk esténként ...szerintem kedvelik is sokan , mert utóbbi hetekben meg is telt a server ha az volt...
    Kiváncsi vagyok rábólintanak e az adminok.
    A BMW e92 s1 tényleg jó választás lenne. állitási lehetőség sincs benne sok, és tényleg sokan szeretik.
    Pályákból meg már van kinálat bőven.
    A VSR és a PSRL tagok is benne lennének egy ilyen kis közös minibajnokiban. Lehet hogy 1 szeró kevés is lenne :P
    Utoljára módosította: csori23; 2014. 07. 27. 11:02.

  6. #6
    Andrási Norbert Regisztrált KTMNORBI logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    129
    Szerintem is tökéletes választás lenne!!

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs kedvetek lefutni egy mini bajnokit az ősszel megjelenő dlc-ig vagy az 1.0 megjelenésig?
    Tudom, hogy még nincs kiforrva a game, de lassan már ott tart hogy akár be is lehetne vállalni egy próba erejéig, és kiváncsi lennék a mezőnyre éles helyzetben, a létszámra, fair emberekre, stb.
    Azt nem tuom,hogy az eredményt ki lehet e olvasni a logból, de ha nem ,hát max 1 screenshot, és akkor abból.
    Egy 4-5 futamosra gondoltam, ami szept. közepén véget is érne, heti egy futammal, valami könnyen vezethető RWD-vel.
    Igen, mi is régóta várjuk azt a pillanatot, amikor már olyan szintre ér el a program, hogy alkalmas legyen egy teszt bajnokság lebonyolítására!

    Ez a pillanat lehet, hogy most jött el a legutóbbi update-tel, illetve közben a háttérben mi is dolgozunk egy olyan rendszeren, amely képes kinyerni a futó szerverből a szerver log-ot.
    Ennek a rendszernek ma este lesz az első próbája, illetve egyeztetünk még a többi liga vezetőjével a részletekről.

    Hamarosan kiteszek egy szavazást a topikba, elsődlegesen azt szerenénk majd felmérni, hogy hány érdeklődő van a teszt bajnokságra és hogy mely napok lennének a legidálisabbak a lebonyolításra.
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 07. 27. 13:45.

  8. #8
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, mi is régóta várjuk azt a pillanatot, amikor már olyan szintre ér el a program, hogy alkalmas legyen egy teszt bajnokság lebonyolítására!

    Ez a pillanat lehet, hogy most jött el a legutóbbi update-tel, illetve közben a háttérben mi is dolgozunk egy olyan rendszeren, amely képes kinyerni a futó szerverből a szerver log-ot.
    Ennek a rendszernek ma este lesz az első próbája, illetve egyeztetünk még a többi liga vezetőjével a részletekről.

    Hamarosan kiteszek egy szavazást a topikba, elsődlegesen azt szerenénk majd felmérni, hogy hány érdeklődő van a teszt bajnokságra és hogy mely napok lennének a legidálisabbak a lebonyolításra.


    biztos vagyok benne hogy a többi ligavezető is benne lesz.
    Titkon reméltem ,hogy Batzo Laci már ügyeskedik egy champ results tipusu kis appon.
    Hajrá. Legyünk mi az elsők

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    biztos vagyok benne hogy a többi ligavezető is benne lesz.
    Titkon reméltem ,hogy Batzo Laci már ügyeskedik egy champ results tipusu kis appon.
    Hajrá. Legyünk mi az elsők
    Igen, ezzel a részével biztos nem lesz gond, inkább azt kell végigondolnunk majd, hogy minden feltételnek eleget tesz már-e a program, ami egy korrekt és tisztességes bajnokság lebonyolításához kell.
    Gondolok itt az üzközésekre, a replay-re, a versenykörülményekre és szerverbeállításokra, a vágásokra, stb... mindezt annak fényében, hogy valóban élmény legyen a bajnokság, ne pedig egy problémákkal teli szenvedés.

  10. #10
    Szőke Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 04. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    54
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    screenshotot lehet csinálni... de replay file-t is lehet nézni... az update óta a 24 főnél 30 perc körüli futamot végig rögzít (bár pontosan még nem számoltam ki...

    serveroldalról is igazán jól meg lehet mostmár fűszerezni a dolgokat...
    remélhetőleg jövőhéten valamelyik updat-tel már a stability controlt is tudjuk tiltani...vagy akár a segítségeket...

    én egy bmw e92 s1 minibajnokságnak örülnék... azzal nagyon jó kis szoros meccseket mentünk esténként ...szerintem kedvelik is sokan , mert utóbbi hetekben meg is telt a server ha az volt...
    Uh.... de nem szeretem. Nagyon billegős. M3 E30-ast sokkal élvezetesebb vezetni.

  11. #11
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg aracco írta Hozzászólás megtekintése
    Uh.... de nem szeretem. Nagyon billegős. M3 E30-ast sokkal élvezetesebb vezetni.
    Aki még nem tette meg, itt szavazhat az autókról!

    (ez még csak egy általános felmérés, de jó lenne látni előre az általános közvélekedést...)

  12. #12
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, ezzel a részével biztos nem lesz gond, inkább azt kell végigondolnunk majd, hogy minden feltételnek eleget tesz már-e a program, ami egy korrekt és tisztességes bajnokság lebonyolításához kell.
    Gondolok itt az üzközésekre, a replay-re, a versenykörülményekre és szerverbeállításokra, a vágásokra, stb... mindezt annak fényében, hogy valóban élmény legyen a bajnokság, ne pedig egy problémákkal teli szenvedés.
    Mivel még nincs végleges verzió,ezért minden bizonnyal lesznek hibák ugy a program, mint versenyző részről, de ezt azért tartjuk hogy erre felfigyeljünk, korrigáljuk, ill. javitsuk vagy kiküszöböljük.
    De ha nem vágunk bele, sosem derülnek ki. Alapfeltételnek vegye mindenki a fair küzdelmet, hisz tétnélküli lesz. Inkább a játék adta lehetőségek felderitésére és adotságaira épitsünk.

  13. #13
    Szőke Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 04. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    54
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Aki még nem tette meg, itt szavazhat az autókról!

    (ez még csak egy általános felmérés, de jó lenne látni előre az általános közvélekedést...)
    Az itteni eredményt kéne kicsit pontosítani!

  14. #14
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    egy pár gondolat :

    1. aki versenyen boxba megy esc-vel az a verseny feladását jelentse a boxbug miatt...aki ezután folytatja az kizárás a következő futamról is
    (replayben szerencsére utána lehet járni...)



    2.prekval legyen,hagyományos nevezés is legyen....de ne nevezéses szerverindítás legyen...
    a q-n a késők még be tudjanak csatlakozni...

    3.100% gumikopás, 100% üzemanyaghasználat, és 100% mechanikai sérülés legyen állítva (jelenleg ennyit lehet kikényszeríteni serveroldalról)
    dinamikus pályagumizódás is legyen jól beállítva, mert érdekesebbé teheti a versenyt

    4. a futamok beleférjenek a replay fájlba az ellenőrizhetőség miatt

    5. aki boxból rajtol annak a mezőny végée kelljen besorolnia..

    autóválasztásnál mindenképpen valami keveset setupolós utcai verda kellene így elsőre...(aztán mehet majd ősztől 1.0-tól a GT3 stb más versenyautók)

  15. #15
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hamarosan kiteszek egy szavazást a topikba, elsődlegesen azt szerenénk majd felmérni, hogy hány érdeklődő van a teszt bajnokságra és hogy mely napok lennének a legidálisabbak a lebonyolításra.
    Kikerült egy szavazás a topik tetejére azzal kapcsolatban, hogy mely napokra szervezzük a tesztbajnokság futamait!
    Kérünk mindenkit, aki szeretne részt venni, az jelöljön be minden olyan napot, amelyen részt tud venni a futamokon és előre láthatólag rendszeresen meg is tud majd jelenni!

    Később további szavazások is várhatók még az egyéb eldöntendő kérdésekben!

  16. #16
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Én most elutazok 1 hétre nyaralni, illetve a MASZIM és a VSR társligák érintett szervezői is éppen a seggükket süppesztik valahol, ezért az első teszt bajnokság szervezésre jővő héten térünk majd vissza.

    Addig is aki még nem szavazott, az a topik tetején kérjük tegye ezt meg, illetve jöhetnek ide a különböző ötletek, javaslatok, illetve azokat az ismert hiányosságok, amiket biztosan kezelnünk kell majd a próba bajnokság során!


    Üdv; és addig is jó cspatást mindenkinek!
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 07. 29. 19:33.

  17. #17
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    A bajnokság kiírásnál ,majd amennyiben lehet gondoljatok azokra is akik, Race 07 -el még indulnak itt ill más ligákban. Kedd, Szerda, Péntek, Szombat ami eszembe jutott.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  18. #18
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én most elutazok 1 hétre nyaralni, illetve a MASZIM és a VSR társligák érintett szervezői is éppen a seggükket süppesztik valahol, ezért az első teszt bajnokság szervezésre jővő héten térünk majd vissza.

    Addig is aki még nem szavazott, az a topik tetején kérjük tegye ezt meg, illetve jöhetnek ide a különböző ötletek, javaslatok, illetve azokat az ismert hiányosságok, amiket biztosan kezelnünk kell majd a próba bajnokság során!


    Üdv; és addig is jó cspatást mindenkinek!

    VSR fronton nem tudom végül most ki van kirendelve ilyen téren erre a célra, de ha valami megbeszélni való van, akkor állok rendelkezésre VSR részről!

  19. #19

    Thumbs up

    Itt egy checklist a jelenlegi hiányosságokról ill. igényekről egy bajnoskág megrendezéséhez, ami szerintem kell így hírtelen. Mivel azonban én csak játékos vagyok, így némely ponton a vágyaim is benne vannak, és minden bizonnyal hiányos, vagy pontatlan a lista.

    1. Logok kinyerése, ill végeredmények szerver oldali kinyerése - ?
    (akár live timingra is, bár azt én ha lehet nem logból nyerném ki)
    2. Replay hossza lefedje a bajnoskág tervezett hosszát - ?
    (remélem 90 perces futamokat akarunk éles bajnokságban)
    3. Vágás büntetése négy kerékkel a vonalon kívül - Működik, de nem konfigurálható eléggé
    (én annak örülnék a legjobban ha nem lenne bünti a pályán - de jelezné - és logból utólag szépen ki lehetne értékelni, és egy kidolgozott szabályrendszer szerint büntetni)
    4. Multiplayer szektor idők mutatása - Nem működik
    5. Box, tankolás - - Nem működik
    6. Esc és box kezelése - Nem működik
    7. Autók rajtrácsra rendezése - Mintha lenne nem?
    (szerverösszeomlásnál, restartnál)
    8. Belső nézet forcolása - Nem működik?
    9. Ütközések kezelése - Nem működik
    10. Törések, mechanikai hibák kezelése - Részben
    11. Szerver oldali tiltások, gumi kopás, benzin fogyasztás, segítségek kikapcsolása - Részben (gumi, fogyasztás megoldott)
    (és csalások lehetőségeinek kizárása, ill arra való törekedés)
    12. A becsatlakozás tiltása/kezelés race alatt - Nem működik
    (El lehet rajtolni akár a futam közepén is)
    13. netKar szerű időarányos autó beállítások a boxban - Nem működik?
    (az nagyon tuti volt, hogy időarányosan módosítottak az autón a qual alatt)
    14. A klasszikus nevezés és prequalozási rendszer használata (esetleg mutatva a megtett körök számát, szektor időket ) - ?

    Opció
    1. Sessiononkénti beállítás (pl. practice nincs gumizódás, de qualon, race-en van. Vagy random levegő/pálya hőmérsékletek) - Nem működik
    2. Felvezető autó, repülőrajt - Nem működik
    3. Zászlók - Nem működik
    4. Skinek kezelhetősége a versenyen - Elvben működik az entry listtel akár garantálható is. Prequalon max bookinggal, de elviheti más is az adott autót pár körre, és akkor nekem már nem jut.



    Egészítsétek ki ti is azzal ami eszetekbe jut.
    Utoljára módosította: nortsen; 2014. 08. 05. 11:42.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  20. #20
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Itt egy checklist a jelenlegi hiányosságokról ill. igényekről egy bajnoskág megrendezéséhez, ami szerintem kell így hírtelen. Mivel azonban én csak játékos vagyok, így némely ponton a vágyaim is benne vannak, és minden bizonnyal hiányos, vagy pontatlan a lista.

    - Logok kinyerése, ill végeredmények szerver oldali kinyerése - ?
    (akár live timingra is, bár azt én ha lehet nem logból nyerném ki)
    - Replay hossza lefedje a bajnoskág tervezett hosszát - ?
    (remélem 90 perces futamokat akarunk éles bajnokságban)
    - Vágás büntetése négy kerékkel a vonalon kívül - Működik, de nem konfigurálható eléggé
    (én annak örülnék a legjobban ha nem lenne bünti a pályán - de jelezné - és logból utólag szépen ki lehetne értékelni, és egy kidolgozott szabályrendszer szerint büntetni)
    - Multiplayer szektor idők mutatása - Nem működik
    - Box, tankolás - - Nem működik
    - Esc és box kezelése - Nem működik
    - Autók rajtrácsra rendezése - Mintha lenne nem?
    (szerverösszeomlásnál, restartnál)
    - Belső nézet forcolása - Nem működik?
    - Ütközések kezelése - Nem működik
    - Törések, mechanikai hibák kezelése - Részben
    - Szerver oldali tiltások, gumi kopás, benzin fogyasztás, segítségek kikapcsolása - Részben?
    (és csalások lehetőségeinek kizárása, ill arra való törekedés)
    - netKar szerű időarányos autó beállítások a boxban - Nem működik?
    (az nagyon tuti volt, hogy időarányosan módosítottak az autón a qual alatt)
    - A klasszikus nevezés és prequalozási rendszer használata (esetleg mutatva a megtett körök számát, szektor időket ) - ?

    Opció
    - Sessiononkénti beállítás (pl. practice nincs gumizódás, de qualon, race-en van. Vagy random levegő/pálya hőmérsékletek) - Nem működik
    - Felvezető autó, repülőrajt - Nem működik
    - Zászlók - Nem működik
    - Skinek kezelhetősége a versenyen - Elvben működik az entry listtel akár garantálható is. Prequalon max bookinggal, de elviheti más is az adott autót pár körre, és akkor nekem már nem jut.



    Egészítsétek ki ti is azzal ami eszetekbe jut.
    így hirtelen ami eszembe jut:

    a nevezéses rendszer is kvázi entry listként működik (ergo skineket is meg lehetne oldani h hozzárendelje)...ami fontos lenne h ne előtte félórával lehessen nevezni...hanem legalább egész nap, vagy akár napokkal előtte...így a későn hazaérők is be tudnának csatlakozni a qualon pl...
    ettől függetlenül booking helyettt mindenképp pick-up os servert csinálnék (akár lekorlátozva h csak q-n lehessen becsatlakozni ) a későn jövők miatt illetve azok miatt akik nem regisztrált tagok mastersen vagy csak egyszerűen nem működik a RANK app megfelelően náluk...(vasárnap is volt sajnos jó pár lemaradó a bookingról nevezésről)

    gumizódás: simán megoldható h a sessionokön át folyamatosan gumizódjon a pálya ( még random faktort is be lehet vinni h meglepetés még a server beállítójának islegyen h pl q-n honnan induljon...meg persze az indulók számától is függ h mennyire fog begumizódni a pálya...

    segítségeket nem lehet tiltani egyelőre, a többit lehet nyomni 100%-on

    a négy kerékkel elhagyott pályás dologra jó lenne valami app ami mutatná a szervezők felé penalty nélkül (mintha RSR vagy RIVALI tudná is ezt érzékelni...tehát gondolom meg lehetne csinálni... ) (amúgy maga a játék nagyon jól bünteti érzekeli h mikor hagyod el 4 kerékkel a pályát)

    replay hossza jelenleg olyan 30-35 perc körüli 20 fős serveren...(este ki is számolom )

  21. #21
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    így hirtelen ami eszembe jut:

    a nevezéses rendszer is kvázi entry listként működik (ergo skineket is meg lehetne oldani h hozzárendelje)...ami fontos lenne h ne előtte félórával lehessen nevezni...hanem legalább egész nap, vagy akár napokkal előtte...így a későn hazaérők is be tudnának csatlakozni a qualon pl...
    ettől függetlenül booking helyettt mindenképp pick-up os servert csinálnék (akár lekorlátozva h csak q-n lehessen becsatlakozni ) a későn jövők miatt illetve azok miatt akik nem regisztrált tagok mastersen vagy csak egyszerűen nem működik a RANK app megfelelően náluk...(vasárnap is volt sajnos jó pár lemaradó a bookingról nevezésről)

    gumizódás: simán megoldható h a sessionokön át folyamatosan gumizódjon a pálya ( még random faktort is be lehet vinni h meglepetés még a server beállítójának islegyen h pl q-n honnan induljon...meg persze az indulók számától is függ h mennyire fog begumizódni a pálya...

    segítségeket nem lehet tiltani egyelőre, a többit lehet nyomni 100%-on

    a négy kerékkel elhagyott pályás dologra jó lenne valami app ami mutatná a szervezők felé penalty nélkül (mintha RSR vagy RIVALI tudná is ezt érzékelni...tehát gondolom meg lehetne csinálni... ) (amúgy maga a játék nagyon jól bünteti érzekeli h mikor hagyod el 4 kerékkel a pályát)

    replay hossza jelenleg olyan 30-35 perc körüli 20 fős serveren...(este ki is számolom )
    Az éles bajnokságban entry list-es megoldása tökéletes a skinekhez, de a prequalon lehetnek problémák. Ez legyen a legutolsó bajunk. Prequal szerver meg maradhat pickup-os, és oda nem kell qual meg race. Ezek persze akkor fognak működni, ha az első pont, a logok olvasása/értékelése működik. Nevezni egész héten lehet majd gondolom a régi megoldás alapján, mivel ez hetente 1x lebonyolított futam lesz. Én maradnék a jól bevált módszer mellett, menj jó időket a prequal szerveren, és azok alapján nevezel és pozicionálod magad valamelyik szerverre (ha sokan vagyunk). Így azonos körülmények között mehetsz, és még másokkal is gyakorlhatsz.
    Mondjuk az autók kiválasztása csatlakozáskor elég macerács, simán fel tudok menni a másik skinével ha nem figyelek (booking és pickup módban).
    A becsatlakozás race alatt egy probléma, ezt felveszem még a listába.
    A négykerekes elhagyást szerver oldalon kell figyelni, erre nem jó semmilyen app, ha az kliens oldalon fut. Az más dolog, hogy figyelmeztetni lehet egy appal, de kiértékelni mindenképpen szerver oldalon kellene, szerver logból. A büntetések pontossága nekem is tetszik.

    B Laci, dedikált szervernél lehet scripteket futtatni?
    Utoljára módosította: nortsen; 2014. 08. 05. 11:53.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  22. #22
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Az éles bajnokságban entry list-es megoldása tökéletes a skinekhez, de a prequalon lehetnek problémák. Ez legyen a legutolsó bajunk. Prequal szerver meg maradhat pickup-os, és oda nem kell qual meg race. Ezek persze akkor fognak működni, ha az első pont, a logok olvasása/értékelése működik. Nevezni egész héten lehet majd gondolom a régi megoldás alapján, mivel ez hetente 1x lebonyolított futam lesz. Én maradnék a jól bevált módszer mellett, menj jó időket a prequal szerveren, és azok alapján nevezel és pozicionálod magad valamelyik szerverre (ha sokan vagyunk). Így azonos körülmények között mehetsz, és még másokkal is gyakorlhatsz.
    Mondjuk az autók kiválasztása csatlakozáskor elég macerács, simán fel tudok menni a másik skinével ha nem figyelek (booking és pickup módban).
    A becsatlakozás race alatt egy probléma, ezt felveszem még a listába.
    A négykerekes elhagyást szerver oldalon kell figyelni, erre nem jó semmilyen app, ha az kliens oldalon fut. Az más dolog, hogy figyelmeztetni lehet egy appal, de kiértékelni mindenképpen szerver oldalon kellene, szerver logból. A büntetések pontossága nekem is tetszik.

    B Laci, dedikált szervernél lehet scripteket futtatni?
    A teszt bajnokság a jelenlegi event rendszerrel lesz lebonyolítva. Az éles bajnokság még messze van, az a simbin-nél már bevált forgatókönyvet fogja követni.

    Ha python app-okra gondolsz, akkor nem lehet script-eket futtatni. Ha másra gondoltál akkor nem tudom mit értesz script alatt.

  23. #23
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A teszt bajnokság a jelenlegi event rendszerrel lesz lebonyolítva. Az éles bajnokság még messze van, az a simbin-nél már bevált forgatókönyvet fogja követni.

    Ha python app-okra gondolsz, akkor nem lehet script-eket futtatni. Ha másra gondoltál akkor nem tudom mit értesz script alatt.
    Aham, pythonra gondoltam, vagy esetelg vmi shared C++-os libre, bár az meg nem script.
    Utoljára módosította: nortsen; 2014. 08. 05. 13:49.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  24. #24
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet picit OFF,de..
    Nincs kedvetek lefutni egy mini bajnokit az ősszel megjelenő dlc-ig vagy az 1.0 megjelenésig?
    Tudom, hogy még nincs kiforrva a game, de lassan már ott tart hogy akár be is lehetne vállalni egy próba erejéig, és kiváncsi lennék a mezőnyre éles helyzetben, a létszámra, fair emberekre, stb.
    Azt nem tuom,hogy az eredményt ki lehet e olvasni a logból, de ha nem ,hát max 1 screenshot, és akkor abból.
    Egy 4-5 futamosra gondoltam, ami szept. közepén véget is érne, heti egy futammal, valami könnyen vezethető RWD-vel.
    Ha buta ötlet, akkor ezt nyugodtan töröljétek
    Peace
    szerptember közepén még el se indul ilyen tempóban
    h milyen nap legyen az több mint 2 hét alatt nem lett eldöntve
    h mikor indul ,milyen autóval, milyen távon , milyen szabályok szerint ,kik jönnének stb az is hamar el lesz döntve gondolom

  25. #25
    A nyár arra van, hogy pihenjünk.
    Akkor lesz bajnokság, amikor lesz. Eddig masters mindig bizonyított, és most sem lesz máskép. Te is mennj el inkább pihenni...
    Aki ide jár évek óta, az tudja mire számítson...

Oldal: 1 / 5 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •