Találatok: 1 - 18 (18 összesen)
  1. #1
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    AC GT4 - Brands Hatch GP - 01.13

    Kedves Versenyzők!

    Jön a 8. forduló a GT4 bajnokságunkban. Várunk mindenkit az újévben január 13-án vasárnap este!



    A verseny két futamból áll, ahol az első futam első 10 helyezettje a második futamon fordított sorrendben indul. Felhívom a figyelmet, hogy a prekvalifikáció állandó körülmények között zajlik, de az éles futamon a pályahőmérséklet a szerver által generáltan véletlenszerűen 25-39 fok között lesz. A kipörgésgátló tiltott, ABS pedig gyárilag csak a porschéban van. Fontos még, hogy az autókban nincs kuplung, amint sebességbe rakjátok indul, erre a rajtoknál oda kell figyelni.

    Helyszín: Brands Hatch Gp - rank
    Autók:


    Időpont: 2019.01.13. (vasárnap)
    Szabadedzés: 19:45-20:00 (15 perc)
    Időmérő: 20:00 - 20:20 (20 perc)
    Race: 20:20 (2*16 kör)

    Rajt típusa: álló rajt, a második futamon az első futam top 10 pilótája fordított sorrendben indul (kiugrást a program bünteti)
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 80%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat: 100%
    Aszfalt hőmérséklet: 25-39 fok
    Pitek száma: 24 (szerver elosztás kalkulátor)

    A köridők rögzítéséhez és a futam értékelhető teljesítéséhez szükséges a 29 verziójú Masters Rank App használata!!
    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a
    Prekvalifikációban!!

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu - GT4 #A, #B, #C
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - GT4 /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló Jelszó: masters

    Indulási feltételek és egyéb infók a bajnokság főtopikjában: Masters GT4 Bajnokság
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS

    Fontos!!

    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a Versenyszabályzat betartását és egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: latoo; 2019. 01. 13. 17:39.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Akinek fontos a körítés, vannak ilyen téliesítő modok,textúrák. Köztük BrandsHatch-hez is. Csak a pálya skin textúráját kell bemásolni a megfelelő helyre. Ha meg nyár lesz, delete, és letölti az eredeti zöldellőt. Sztem baró...


    https://www.racedepartment.com/downl...ck-pack.24573/

  3. #3
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Az idén ez még nemis volt:
    "Maserati pálya!"

  4. #4
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Az idén ez még nemis volt:
    "Maserati pálya!"
    Ez most biztos. Mint ahogy az is, hogy nem tudok 10 kört menni egymás után úgy, hogy ne csípjem meg a füvet valahol és pörögjek, mint a búgócsiga.

  5. #5
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ez most biztos. Mint ahogy az is, hogy nem tudok 10 kört menni egymás után úgy, hogy ne csípjem meg a füvet valahol és pörögjek, mint a búgócsiga.
    De ez bíztató

  6. #6
    Burszky Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 09. 28.
    Város
    Bátka
    Üzenetek
    64
    Sziasztok! Lehet már valamit arról tudni hogy hány körös lesz a verseny?

  7. #7
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    16-17 koros lesz mindket futam.

  8. #8
    A futamtáv 2*16 kör lesz.

  9. #9
    Időrend:
    19:00 - Prekval zárása
    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána lehet csatlakozni az éles szerverre. Booking nem lesz.

    Figyelem, jelszó a csatlakozáshoz itt: link

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!



    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam 2*16 körös lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!



    Felhívnánk a TeamSpeak használatára a figyelmet mert sok az új versenyző és ott tudunk a leghamarabb segíteni!
    TeamSpeak-ről bővebben
    itt olvashattok!

    A szerverbeosztás a
    táblázat alapján lesz.
    Nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadónak a testi épségét és ezzel a versenyét.
    Felhívom a figyelmet, hogy a szabályok értelmében mind a prekvalifikáción, mind az időmérőn és a futamon,
    a rank app által engedélyezett pálya nyomvonalon kell haladni.


    Minden egyéb infó a futamkiírásban!

    Felhívnánk a versenyzők figyelmét a rajt után az első kanyarra, rengeteg baleset szokott itt lenni!
    Fékezzetek inkább időben minthogy több ember versenyét tönkretegyétek!




    Sok sikert mindenkinek!

  10. #10
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai stream

    Itt nézhető a mai futam:
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  11. #11
    hali!

    lekéstem a nevezést 3mp-el. Jöhetek még?

  12. #12
    Idézet Eredetileg Sipkai Béla írta Hozzászólás megtekintése
    hali!

    lekéstem a nevezést 3mp-el. Jöhetek még?
    gyere

    Teszt szerver 2 perc múlva indul

  13. #13
    1-22. helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Asztalos András -> Sipkai Béla


    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána belépés az éles szerverre.
    Figyelem,
    jelszó a belépéshez itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)

  14. #14

  15. #15
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Én azt hiszem neveztem, de a tegnapi nap végig azt hittem, hogy még csak szombat van😁

  16. #16
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Én azt hiszem neveztem, de a tegnapi nap végig azt hittem, hogy még csak szombat van😁
    Én meg végül hazaértem, tudtam volna indulni, de végül féltem a megruházástól, hogy regisztrált idő nélkül akarnék jönni
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  17. #17
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Balogh Andrástól szeretnék elnézést kérni, végig korrektül támadtál, égett is az arcom, h feltartalak, ezért a völgyben a gyors jobbosnál elvettem, had menjél, erre kijáraton meg lecsúsztál a pályáról, így visszamentem eléd. Aztán T1 után megelőztél mondom belső íven azért beszúrok, de pont azzal az ütemmel te is behúzódtál, álltam a féken de fűre kellett mennem és beléd csúsztam. Elnézést, pont Te nem érdemelted ezt, szerencsére pozíció vesztés nem történt.

    Aztán még Burszky Norbival akadtam össze, gyorsan visszanéztem, kicsit rám fordultál de én is vehettem volna szűkebben a kanyart, sajnálom, hogy ilyen kis kocctól végül megforogtál, bocs

    Néha olyan érzésem volt, hogy egy public szerón nyomom, volt néhány érdekes manőver, de szerencsére voltak jó csatáim is. Második futamon 3-an gyűrtük egymást ekkor érkezett még Andris mögém, volt hogy nem tudtam épp előzésben vagyok vagy védekezem, ott mindenki korrekten nyomta, jó meccs volt!

  18. #18
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg gabor426 írta Hozzászólás megtekintése
    Balogh Andrástól szeretnék elnézést kérni, végig korrektül támadtál, égett is az arcom, h feltartalak, ezért a völgyben a gyors jobbosnál elvettem, had menjél, erre kijáraton meg lecsúsztál a pályáról, így visszamentem eléd. Aztán T1 után megelőztél mondom belső íven azért beszúrok, de pont azzal az ütemmel te is behúzódtál, álltam a féken de fűre kellett mennem és beléd csúsztam. Elnézést, pont Te nem érdemelted ezt, szerencsére pozíció vesztés nem történt.
    Rendes tőled, de nem ez volt a legnagyobb bajom hanem,hogy a második körben kicsit türelmetlen voltam és ugyan nagy hibát nem vétettem két poziciót mégis vesztettem és nem gondoltam hogy ilyen nehéz ezen a pályán előzni.Így kiszorultam az első tízből,pedig a második versenyen az elejéből indulhattam volna.Burszkyval 3x is koccantam, ebből kettő elég meredek volt már már a határokat súrolta, óvni nem fogom,mert remélem nem szándékos volt meg már úgysem segít rajtam.
    A másik versenyen meg pont belekeveredtem a Deák, Zelfel incidensbe és csak a fűre tudtam menekülni így itt is elmentek vagy hárman, szóval elég káosz volt számomra ez a hétvége.Egy szó mint száz no problem

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •