Szavazás eredménye: Futam hossza

Szavazók
7. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • 2 x 30 perces sprint verseny

    6 85,71%
  • 60 perces futam

    3 42,86%
  • 75 perces futam

    0 0%
  • 90 perces futam

    0 0%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (89 összesen)

Téma: netKar Pro tesztfutamok

  1. #26
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi de kihagyom.
    Mért is?
    Talán azért amiért a többi is.
    A télen mikor mentünk nem is egy futamot ment minden rendesen nem kellet ilyenekkel tökölni,valamiért meg lett változtatva,biztos valakinek így jó.
    Ha csak így lehet ezzel a progival versenyezni akkor meghagyom másnak.
    Amúgy sem sokan maradtunk de ezek után ......felejtős ha csak nem áll vissza a régi rendszer.
    Amiről te írsz, annak semmi köze a többiek problémájához.
    Ha agyon gyakorolja magát az ember hogy megfusson egy időt a prequalon amit jónak tart, aztán elégedetten hátradől hogy ez is megvan.
    Aztán másnap eldobja az autót egy kanyarban és törlődik az ideje amiért órákig küszködött. Nos ezt valahol meg tudom érteni.

    Ellenben a te problémád hogy nem tudsz szetupot betölteni és ez így már neked nem tetszik ezért kalap kabát.

    (Mellesleg ezt a problémát már hetekkel ezelőt megoldotta Lali.
    nkpro13\cfg\nkpro.ini-ben kell egy értéket átírni 0-ról 1-re. (SETUP_OLD_STYLE=1)
    Ezek után minden autóhoz automatikusan betöltődik az utoljára használt setup-od.)

    A másik dolog hogy ez az utolsó alkalom hogy ilyen jellegü hozzászólásra reagálni fogok.
    Konkrétan azt unom hogy ha valakinek valami nem tetszik akkor ezt az emberiség elleni tetként értelmezi és bejelenti hogy ő bizony ide be nem teszi a lábát amíg az ő kedve szerint nem lessznek a dolgok.
    Szerintem ez finoman szólva is komolytalan hozzáállás. Legalábbis ha én így álltam volna hozzá a netKar-hoz, akkor most még prequal-se lenne...

    Jelenleg teszt bajnokság fut. A netKar "arcade" részét már letszteltük. Úgy gondolom hogy mindent megtudtam róla amit érdemes. Most a "szimulátor" részét fogjuk letsztelni.
    A szabályok pedig folyamatosan változni fognak. Annak fügvényében hogy éppen mire jut időm, hogy megvalósítsam. Közben pedig folyamatosan teteszteljük.

    Ha valakinek ez így nem tetszik, akkor ne jöjjön. Erre csak ennyit tudok mondani.

    Akit meg érdekel és a részvételével / véleményével szeretne hozzátenni valamit a végeredményhez, azt szívesen látjuk.

  2. #27
    Pintér Roland Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 12. 20.
    Üzenetek
    5
    Sziasztok!

    Én tegnap vettem meg a játékot, tegnap mentem fel először a szerveretekre. Ahogy olvasom pár ember problémáját, nekem épp ez az ami megfogott a nk-ban és persze a fizika ami kiemelkedően jobb mint bármelyik szimulátoré. A valósághű versenyzés!!!! Ez az amit szeretek ebben a játékban, felőlem akármennyi hibája lehet vagy furcsaság a fizika mindenben kárpótol és ha még versenyezni is tudnék veletek az maga lenne a tökély Tegnap sajna nem tudtam jönni a tesztversenyre de nagyon várom a következőt és úgy alakítom a dolgaim h ráérjek!
    üdv: Pintér Roland

  3. #28
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Amiről te írsz, annak semmi köze a többiek problémájához.
    Ha agyon gyakorolja magát az ember hogy megfusson egy időt a prequalon amit jónak tart, aztán elégedetten hátradől hogy ez is megvan.
    Aztán másnap eldobja az autót egy kanyarban és törlődik az ideje amiért órákig küszködött. Nos ezt valahol meg tudom érteni.

    Ellenben a te problémád hogy nem tudsz szetupot betölteni és ez így már neked nem tetszik ezért kalap kabát.

    (Mellesleg ezt a problémát már hetekkel ezelőt megoldotta Lali.
    nkpro13\cfg\nkpro.ini-ben kell egy értéket átírni 0-ról 1-re. (SETUP_OLD_STYLE=1)
    Ezek után minden autóhoz automatikusan betöltődik az utoljára használt setup-od.)

    A másik dolog hogy ez az utolsó alkalom hogy ilyen jellegü hozzászólásra reagálni fogok.
    Konkrétan azt unom hogy ha valakinek valami nem tetszik akkor ezt az emberiség elleni tetként értelmezi és bejelenti hogy ő bizony ide be nem teszi a lábát amíg az ő kedve szerint nem lessznek a dolgok.
    Szerintem ez finoman szólva is komolytalan hozzáállás. Legalábbis ha én így álltam volna hozzá a netKar-hoz, akkor most még prequal-se lenne...

    Jelenleg teszt bajnokság fut. A netKar "arcade" részét már letszteltük. Úgy gondolom hogy mindent megtudtam róla amit érdemes. Most a "szimulátor" részét fogjuk letsztelni.
    A szabályok pedig folyamatosan változni fognak. Annak fügvényében hogy éppen mire jut időm, hogy megvalósítsam. Közben pedig folyamatosan teteszteljük.

    Ha valakinek ez így nem tetszik, akkor ne jöjjön. Erre csak ennyit tudok mondani.

    Akit meg érdekel és a részvételével / véleményével szeretne hozzátenni valamit a végeredményhez, azt szívesen látjuk.
    Maximálisan igazad van.
    Elnézést hogy,problémám adódott a játékkal.

  4. #29
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Életkor
    27
    Üzenetek
    346
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése

    Ha valakinek ez így nem tetszik, akkor ne jöjjön. Erre csak ennyit tudok mondani.
    hát nem is jöttem
    szerintem ennek a prequalnak így sok értelme nincs, egyszer fölmegy az ember aztán nehogy elvegyék az idejét nem megy többet. ha annyira tétet akarunk adni neki akkor a verseny előtt legyen egy fél órás elő kvalifikáció amin eldől hogy ki hova megy és előtte egy gyakorló szerver hogy láthassuk egymás idejeit. de szerintem a régi rendszer a legjobb (zászló után is megmarad az időd)

  5. #30
    Idézet Eredetileg lehel6 írta Hozzászólás megtekintése
    hát nem is jöttem
    szerintem ennek a prequalnak így sok értelme nincs, egyszer fölmegy az ember aztán nehogy elvegyék az idejét nem megy többet. ha annyira tétet akarunk adni neki akkor a verseny előtt legyen egy fél órás elő kvalifikáció amin eldől hogy ki hova megy és előtte egy gyakorló szerver hogy láthassuk egymás idejeit. de szerintem a régi rendszer a legjobb (zászló után is megmarad az időd)
    Nekem speciel a perkvallal semmi gondom nem volt ,mert akár hányszor mentem fel inkább csak javítottam az időmön ,nem hogy félnem kellet volna hogy elvegye az időm.
    A versenyen meg ami problémám adódott ,az csak engem zavart ,így mindenki versenyezhetett.... volna

  6. #31
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Mi következik? Minden negatívum ellenére most megint eléggé rá vagyok pörögve a netkarra

    Salzburgring+Osella esetleg? Vagy valami oultonparkos, doningtonos megfejtés?
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  7. #32
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Mi következik? Minden negatívum ellenére most megint eléggé rá vagyok pörögve a netkarra

    Salzburgring+Osella esetleg? Vagy valami oultonparkos, doningtonos megfejtés?
    Amint windows közelbe jutok megyek pár teszt kört és elindítom a szervert.

  8. #33
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg lehel6 írta Hozzászólás megtekintése
    hát nem is jöttem
    szerintem ennek a prequalnak így sok értelme nincs, egyszer fölmegy az ember aztán nehogy elvegyék az idejét nem megy többet. ha annyira tétet akarunk adni neki akkor a verseny előtt legyen egy fél órás elő kvalifikáció amin eldől hogy ki hova megy és előtte egy gyakorló szerver hogy láthassuk egymás idejeit. de szerintem a régi rendszer a legjobb (zászló után is megmarad az időd)
    Azért nem indúltál a versenyen, mert nem tetszik hogy prequal-on Flag-nél törlődik a köröd... (zseniális)
    Remek hozzállás. A többi futamra sem kell jönnöd. Majd ha kész lessz eldöntöd hogy tetszik vagy sem.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2012. 05. 26. 09:01.

  9. #34
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg jerm írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Én tegnap vettem meg a játékot, tegnap mentem fel először a szerveretekre. Ahogy olvasom pár ember problémáját, nekem épp ez az ami megfogott a nk-ban és persze a fizika ami kiemelkedően jobb mint bármelyik szimulátoré. A valósághű versenyzés!!!! Ez az amit szeretek ebben a játékban, felőlem akármennyi hibája lehet vagy furcsaság a fizika mindenben kárpótol és ha még versenyezni is tudnék veletek az maga lenne a tökély Tegnap sajna nem tudtam jönni a tesztversenyre de nagyon várom a következőt és úgy alakítom a dolgaim h ráérjek!
    üdv: Pintér Roland
    Szia Roland!
    A tesztsorozat folytatódik, figyeld a fórumot a részletekért!
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  10. #35
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Most volt nálam egy KS2 + Nordschleife kombó. Ez már komoly, gyerekek Próbálta már valaki?
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  11. #36
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Életkor
    47
    Üzenetek
    782
    Osella Donington vagy Newbury valamelyik kombója
    Jerm légy üdvözölve!
    Utoljára módosította: Lali; 2012. 05. 27. 16:57.

  12. #37
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    A hivatalos kiírásig.:

    - pálya: maradt Falkenberg
    - autó: Osella

    A prekqual fut.
    Megoldottam a nem szervertagok nevezésének problémáját.
    Valamint átmenetileg kikerült a vágások ellenőrzése.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2012. 05. 28. 13:15.

  13. #38
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Most volt nálam egy KS2 + Nordschleife kombó. Ez már komoly, gyerekek Próbálta már valaki?
    Én a bajnokság végéig nem merem letölteni Nordschleife-ot mert utána vagy 2 hónapig biztos hogy nem leszek hajlandó mással gyakorolni.

  14. #39
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Életkor
    47
    Üzenetek
    782
    Jó de a versenyen ha full gp beállítás lesz akkor legyen full gp a táv is vagy a half+5 kör
    Rövid ez a pálya.

  15. #40
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Jó de a versenyen ha full gp beállítás lesz akkor legyen full gp a táv is vagy a half+5 kör
    Rövid ez a pálya.
    Indítottam egy szavazást a futam hosszáról, több opciót is belehet jelölni.

  16. #41
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    36.4? Elég lesz már, Lehel!
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  17. #42
    Pintér Roland Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 12. 20.
    Üzenetek
    5
    Nem találom a prequal oldalt :S Hol tudom megnézni a szerveren futott köridőket?

  18. #43
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg jerm írta Hozzászólás megtekintése
    Nem találom a prequal oldalt :S Hol tudom megnézni a szerveren futott köridőket?
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/hnkm
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  19. #44
    Pintér Roland Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 12. 20.
    Üzenetek
    5
    köszi

  20. #45
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg lehel6 írta Hozzászólás megtekintése
    miért nem tudok írni a másik netkaros topicba?
    ezt írja: "nincs megfelelő jogosultságod az oldal megtekintéséhez. Ennek az oka az alábbiak egyike lehet:
    A tagságodnak nincs megfelelő hatásköre. Másnak a hozzászólását próbálod módosítani, vagy egyéb adminisztratív módosítást végrehajtani?
    Ha hozzászólni szerettél volna, lehet hogy az adminisztrátor letiltotta a tagságodat, vagy még megerősítésre vár."
    és még mindig nem bírok nevezni!
    ez mitől van?
    Én vettem el a jogot, de elmulasztottam közölni az okát, ezért Jani jogosan adta vissza.
    Úgy hogy ezt most szeretném pótolni.

    Bármilyen véleményt szívesen látok itt a netKar tesztekkel kapcsolatban.
    "Hideg - meleg", nem számít. Bármilyen észrevétel, kritika, javaslat jöhet válogatás nélkül.

    Mindössze egyetlen elvárásom van:
    A 2 "K" benne legyen, tehát Kultúrált és Konstruktív.

    Aki ennek nem hajlandó megfelelni, (mert ez csak is szándék kérdése, képesnek biztos hogy mindenki képes rá), annak mindenféle figyelmeztetés vagy előzetes bejelentés nélkül elveszem a hozzászólási jogát a netKar topicban.
    (A kultúráltba én a magam részéről a személyeskedést és burkolt "beszólogatás" kerülését is beleértem.)
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2012. 06. 08. 15:20.

  21. #46
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Életkor
    27
    Üzenetek
    346
    nem akarok nagyon offolni de
    nem tudom, hogy melyik hozzászólásom volt kultúrálatlan (talán a hát nem is jöttem?)
    bocsánat akkor a 2k nélküli hozzászólásomért

  22. #47
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg lehel6 írta Hozzászólás megtekintése
    nem akarok nagyon offolni de
    nem tudom, hogy melyik hozzászólásom volt kultúrálatlan (talán a hát nem is jöttem?)
    bocsánat akkor a 2k nélküli hozzászólásomért
    Így van.

    Ha a következő változtatások alkalmával is csak annyit tudsz reagálni hogy ez szar, meg nem tetszik, és amíg nem változtatunk mindent a te kedved szerint addig nem jössz futamokra, ne érjen meglepetésként ha megkönnyítem számodra a döntést.
    Egyébként nem te voltál az egyetlen hőbőrgő, csak nálad fogyott el a türelmem.

    Csak hogy világos legyen számodra a dolog.
    A teszt bajnokság során szerzet információk és tapasztalatok alapján van egy elképzelésem.
    Ezt fogom megvalósítni!
    Mivel egyben nincs időm, így részekben. A mostani netKar-nak 95%-ban semmi köze a régihez. Ebből ugyan te semmit nem veszel észre, kivéve azt a néhány ritka változtatást, amilyet például a vágások figyelését végző rész is jelentett.
    Azzal hogy köröket mentek a szerveren, teszt adatokkal segítitek a munkát. Azzal pedig hogy leírjátok a tapasztalatokat, ötleteket, véleményeteket, azzal plusz információt kapok. Mind e mellet pedig ha lehet akkor megpróbáljuk élvezni is.
    A vágsokról például kiderült hogy a netKar sokkal pontosabban és megbízhatóbban kezeli mint ahogy azt én eredetileg gondoltam.
    Ami pedig a FLAG-ek számát illeti, az eddigi körönként két FLAG, mindössze egy hét alatt a 10 körönként 1 FLAG-felé közelített.

    De ha neked mindez nehezedre esik és úgy gondolod hogy nem akarsz résztvenni ebben, akkor nem kell jönni futamokra!
    Inkább legyen 3, de értelmes hozzászólás, mint 50 hőbörgő / követelőző!

    Majd ha egyben lessz a renszer és mindenki számára átlátható, akkor majd ellehet dönteni róla hogy tetszik, vagy sem. Illetve akkor lessz értelme véleményt mondani arról hogy miaz ami tetszik és miaz ami nem.
    Addig viszont tesztek vannak.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2012. 05. 31. 23:54.

  23. #48
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Szavazzatok, kedves érdeklődők!
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  24. #49
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    A verseny szerver fut, a forgatókönyv a még megszokott.
    Én nem leszek, majd 21:00-kor nektek kell átszavazni a szervert időmérőre. (qual)

  25. #50
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Illetve várom a következő futamra a javaslatokat. A pályát ha lehet linkeljétek, mert volt egy két olyan javaslat amire nem adott értékelhető találatot a gugli és szabadidővel nem állok jól.

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •