Oldal: 1 / 23 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (568 összesen)
  1. #1
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Fórum működésével kapcsolatos észrevételek

    Kérjük itt jelezzétek ha bármi problémát tapasztaltok a fórum műköédésével kapcsolatban.

  2. #2
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: Fórum működésével kapcsolatos észrevételek

    Alul nálam ezt írja:
    A pontos idő 18:58 , a GMT +2 időzóna szerint.

    Pedig belépve GMT +1 van beállítva.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  3. #3
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: Fórum működésével kapcsolatos észrevételek

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Alul nálam ezt írja:
    A pontos idő 18:58 , a GMT +2 időzóna szerint.

    Pedig belépve GMT +1 van beállítva.
    Sorry, én hibám volt.
    Időzóna beállításnál az volt kiválasztva, hogy korrekció bekapcsolva, nem pedig automatikus. Így már jó.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  4. #4
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: Fórum működésével kapcsolatos észrevételek

    A főoldal (gtr-masters.hu) marad? Bár gondolom rajta vagytok az ügyön.
    Egyébként még szokni kell, de azért
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  5. #5
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Stílussal, designnal kapcsolatos észrevételek

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Hát igen, a réginél az évek során megszoktam, hogy mindig a friss topikokat nézegettem, így tudtam, hogy nem maradok le semmiről. Most is van valami hasonló, csak oldalt, sokkal kisebb helyen. Ez mondjuk máris hiányzik.
    Azt a funkciót a címsorban lévő Újdonságok linkre kattintva éred el, ez listázza a legfrissebb témákat, híreket, blogokat, stb.

  6. #6
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851

    Re: Fórum működésével kapcsolatos észrevételek

    A Stílussal, designnal kapcsolatos észrevételek című topik legutolsó hozzászólása 19:00-kor történt mégis ha az Új hozzászólások szerint rendezi sorba a fórum hozzászólásokat akkor ez a topik egyáltalán nem található a listában.

  7. #7
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945

    Re: Fórum működésével kapcsolatos észrevételek

    Nem talalom a mai versenyre szolo kiirast

  8. #8
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Fórum működésével kapcsolatos észrevételek

    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    A főoldal (gtr-masters.hu) marad? Bár gondolom rajta vagytok az ügyön.
    Rajta vagyunk azon is, de azzal is lesz meló. Csak a fórum több mint 1 hónap volt, mire ide jutottunk

  9. #9
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Fórum működésével kapcsolatos észrevételek

    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Nem talalom a mai versenyre szolo kiirast
    Borzasztó egyszerű pedig:

    Fórum -> Bajnokságok -> HGTRM - GTR2 Bajnokság -> Futam beszámolók

    Minden HGTRM kiírás itt van, és itt is szokott lenni (de ez nem a "fórum működésével kapcsolatos észrevétel")

  10. #10
    Busák Gergely Regisztrált geriszon logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 15.
    Város
    Pilisvörösvár
    Üzenetek
    552

    Re: Fórum működésével kapcsolatos észrevételek

    Hú az igen Nekem is még szokni kell...

  11. #11
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957

    Re: Fórum működésével kapcsolatos észrevételek

    Feri!Valaki kicserélte a fórumot! Jól néz ki

    Scuderia Giudice #099#

  12. #12
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: Stílussal, designnal kapcsolatos észrevételek

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Azt a funkciót a címsorban lévő Újdonságok linkre kattintva éred el, ez listázza a legfrissebb témákat, híreket, blogokat, stb.
    Igen, azt megtaláltam én is, csak nem értem a működését:

    - nem az a lista, amit várnék. Pl. most ránézek, és sehol nincs a mi aktuális GPL-Pau topikunk, pedig max 1-2 órás hsz-ek vannak benne. Ehelyett felhoz csupa régi topikot, amihez hónapok óta nem szóltak hozzá.

    - van pár friss topik is, de miután azokat megnéztem, eltűnnek a listából, és kereshetem őket

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  13. #13
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Stílussal, designnal kapcsolatos észrevételek

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, azt megtaláltam én is, csak nem értem a működését:

    - nem az a lista, amit várnék. Pl. most ránézek, és sehol nincs a mi aktuális GPL-Pau topikunk, pedig max 1-2 órás hsz-ek vannak benne. Ehelyett felhoz csupa régi topikot, amihez hónapok óta nem szóltak hozzá.

    - van pár friss topik is, de miután azokat megnéztem, eltűnnek a listából, és kereshetem őket
    A régi Címoldalnak talán a mostani Fórum főoldal jobb oldali sávja felel meg. Esetleg valami hasonló eredményt ad a napi keresés (http://forum.gtr-masters.hu/search.php?do=getdaily). Igaz, ez a link csak akkor jelenik meg az Újdonságok oldalon, amikor éppen nincs semmi újdonság...

    Feri, lehet ezt a linket érdemes lenne betenni --mondjuk az "24 óra" címmel-- az Újdonságok alatti menüsorba.
    http://forum.gtr-masters.hu/search.php?do=getdaily
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  14. #14
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017

    Re: Fórum működésével kapcsolatos észrevételek

    Főoldalon inkább ne változtassatok.Tudom, hogy "fejlődni" kell, de ha valami tökéletesen működik....
    Plussz,nem találok olyan "gombot", amivel vissza tudok lépni a GTR-masters oldalra az előző verziónál volt ilyen.Bár gondolom csak véletlenül maradt le.
    Nem lehetne egy olyan gomb amire az van írva, hogy a régi verzió és az új között lehetne választani?
    Utoljára módosította: tdawe; 2010. 02. 21. 22:49.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  15. #15
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: Stílussal, designnal kapcsolatos észrevételek

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    A régi Címoldalnak talán a mostani Fórum főoldal jobb oldali sávja felel meg. Esetleg valami hasonló eredményt ad a napi keresés (http://forum.gtr-masters.hu/search.php?do=getdaily). Igaz, ez a link csak akkor jelenik meg az Újdonságok oldalon, amikor éppen nincs semmi újdonság...

    Feri, lehet ezt a linket érdemes lenne betenni --mondjuk az "24 óra" címmel-- az Újdonságok alatti menüsorba.
    http://forum.gtr-masters.hu/search.php?do=getdaily
    Igen az tűnik a leginkább hasonlónak a régihez, csak ott meg nincs link az utolsó hsz-re...
    Bocs, hogy ennyit problémázok itt, csak a számomra legalapvetőbb dolog szűnt meg.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  16. #16
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Legfrissebb témák

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Igen az tűnik a leginkább hasonlónak a régihez, csak ott meg nincs link az utolsó hsz-re...
    Bocs, hogy ennyit problémázok itt, csak a számomra legalapvetőbb dolog szűnt meg.
    Van link. Az utolsó hozzászóló neve mellett egy kis nyilacska mindenképpen ott figyel + a téma címe előtt is egy kis ikon, amennyiben olvasatlan üzenetet tartalmaz.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  17. #17
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    Re: Stílussal, designnal kapcsolatos észrevételek

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    A régi Címoldalnak talán a mostani Fórum főoldal jobb oldali sávja felel meg. Esetleg valami hasonló eredményt ad a napi keresés (http://forum.gtr-masters.hu/search.php?do=getdaily). Igaz, ez a link csak akkor jelenik meg az Újdonságok oldalon, amikor éppen nincs semmi újdonság...

    Feri, lehet ezt a linket érdemes lenne betenni --mondjuk az "24 óra" címmel-- az Újdonságok alatti menüsorba.
    http://forum.gtr-masters.hu/search.php?do=getdaily
    Igen, a régi alapól bejövő friss topikok listájára mindenképpen szükség van és ugyanakor szerintem jó lenne, ha egyetlen jólirányzott kattintással el lehetne jutni hozzá, mert azt hiszem mindannyiunk számra ez jelentette eddig a fórumozás és az egyszerű navigálás alapját.

    Valamint vki már mondta, hogy jó lenne, ha a valódi nevek is megjelennének a nick nevek alatt...


    Igyekszem nagyon alaposan figyelni mindenre, ha van vmi még szólok
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 02. 21. 23:46.

  18. #18
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    Re: Fórum működésével kapcsolatos észrevételek

    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    A főoldal (gtr-masters.hu) marad? Bár gondolom rajta vagytok az ügyön.
    Igazából a jelenlegi Fórum kezdőlap (Hírek menüpont) tökéletesen megfelel a GTR-Masters főoldalának, ha fel tudjuk tenni ide a bajnokságok menüjeit, akkor gyakorlatilag meg is vagyunk...


    Ez pedig (http://forum.gtr-masters.hu/forum.php) a régi fórum kezdőlapjának felel meg. Itt a jobboldalt lévő legfrissebb témák résznél, jó lenne, ha a témára kattintva egyből a legfrissebb hsz.-hez ugorhatnánk.

    Szerk: Amúgy nekem ebben a Friss hozzászólások listában sem időrenben jelennek meg a topikok...
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 02. 21. 23:49.

  19. #19

    Re: Fórum működésével kapcsolatos észrevételek

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ez pedig (http://forum.gtr-masters.hu/forum.php) a régi fórum kezdőlapjának felel meg. Itt a jobboldalt lévő legfrissebb témák résznél, jó lenne, ha a témára kattintva egyből a legfrissebb hsz.-hez ugorhatnánk.
    Nekem odaugrik

  20. #20
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    Re: Fórum működésével kapcsolatos észrevételek

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem odaugrik
    Nekem meg a téma legelejére...

  21. #21
    Csányi Tamás Regisztrált thee logója
    Csatlakozott
    2007. 12. 07.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    402

    Re: Fórum működésével kapcsolatos észrevételek

    a többi user teljes neve hol szerepel a fórumban? nicknév alapján nehezen tájékozódok

    amúgy zsír lett az új fórum, igaz még csak ismerkedek vele

    szerk:
    profil/magamról résznél látható
    Utoljára módosította: thee; 2010. 02. 21. 23:54.

  22. #22
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Fórum fordítási problémák

    Pótoltam a hiányzó valódi neveket, ismét látszanak a baloldali infobox-ban.

    A friss témákról pár szót....

    A címsorban szereplő Újdonságok alapvetően a a számodra olvasatlan üzeneteket tartalmazó témákat listázza. Mindaddig megjelenik ott egy téma, amíg el nem olvasod, de maximum 10 napig. Tehát 10 napra visszamenőleg mutatja az olvasatlan üzeneteket tartalmazó témákat. A témák időrendi sorrendben jelenneki meg.
    Ez alapvetően egy személyre szabott lista, csak azokat jeleníti meg, amiket még nem olvastál és rögtön a legutolsó hozzászólásra tudsz ugrani.
    Az Újdonságok alatt kereshetsz nem csak hozzászólásokra, de cikkekre (hírekre), friss blogbejegyzésekre, eseményekre, stb.


    A régi fórum főoldalán gyakorlatilag csak a 15 legfrissebb téma jelent meg, függetlenül attól, hogy olvastad-e vagy sem. Általában 2 nap alatt több mint 15 a friss üzenetet tartalmazó téma keletkezett, ezért ha csak azt használtad a fórum követésére akkor lehet hogy értékes témákat mulasztottál. Ezt a funkciót, hogy a 15 legfrissebb téma megjelenítése a fórum főoldalán jobb oldalt található Legfrissebb témák doboz fedi le. Ennek egy problémája van, hogy rákattintva a téma címére a legelső hozzászóláshoz visz és nem az első olvasatlanhoz. (Ezt még nem tudom hogy tudom-e orvosolni)

  23. #23

    Re: Fórum működésével kapcsolatos észrevételek

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem meg a téma legelejére...
    Nekem úgy van beállítva a fórum, hogy legfelül van a legfrissebb. Ha neked fent van a legrégebbi, akkor ott lesz a bibi.

  24. #24
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: Fórum fordítási problémák

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Pótoltam a hiányzó valódi neveket, ismét látszanak a baloldali infobox-ban.

    A friss témákról pár szót....

    A címsorban szereplő Újdonságok alapvetően a a számodra olvasatlan üzeneteket tartalmazó témákat listázza. Mindaddig megjelenik ott egy téma, amíg el nem olvasod, de maximum 10 napig. Tehát 10 napra visszamenőleg mutatja az olvasatlan üzeneteket tartalmazó témákat. A témák időrendi sorrendben jelenneki meg.
    Ez alapvetően egy személyre szabott lista, csak azokat jeleníti meg, amiket még nem olvastál és rögtön a legutolsó hozzászólásra tudsz ugrani.
    Az Újdonságok alatt kereshetsz nem csak hozzászólásokra, de cikkekre (hírekre), friss blogbejegyzésekre, eseményekre, stb.


    A régi fórum főoldalán gyakorlatilag csak a 15 legfrissebb téma jelent meg, függetlenül attól, hogy olvastad-e vagy sem. Általában 2 nap alatt több mint 15 a friss üzenetet tartalmazó téma keletkezett, ezért ha csak azt használtad a fórum követésére akkor lehet hogy értékes témákat mulasztottál. Ezt a funkciót, hogy a 15 legfrissebb téma megjelenítése a fórum főoldalán jobb oldalt található Legfrissebb témák doboz fedi le. Ennek egy problémája van, hogy rákattintva a téma címére a legelső hozzászóláshoz visz és nem az első olvasatlanhoz. (Ezt még nem tudom hogy tudom-e orvosolni)
    Valahogy ötvözni kéne a kettőt...
    Kábé ahogy eddig volt. Ugyanis elmondom így mi történik: reggel ránézek a fórumra, rákattintok az Újdonságokra, nagyon szuper, ott van minden topik, időrendben visszafelé, lehet ugrani a végére is. Elolvasod. Újra Újdonságok, de mivel az előzőt elolvastad, eltűnt, hiszen egy csak egy lista a nem olvasott topikokról. Szóval keresheted.

    A fórumok menüben meg ott a tényleges időrendi legfrisebb lista, olvasottságtól függetlenül, de ott meg hiányzik a link.

    De ha ez van, hát ez van, majd megszokjuk. Csak egy megszokott, és jól működő, több éves, rutinná vált módszert nem találok most, és szerintem többen vagyunk így.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  25. #25
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    Re: Fórum működésével kapcsolatos észrevételek

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    A friss témákról pár szót....

    A címsorban szereplő Újdonságok alapvetően a a számodra olvasatlan üzeneteket tartalmazó témákat listázza. Mindaddig megjelenik ott egy téma, amíg el nem olvasod, de maximum 10 napig. Tehát 10 napra visszamenőleg mutatja az olvasatlan üzeneteket tartalmazó témákat. A témák időrendi sorrendben jelenneki meg.
    Ez alapvetően egy személyre szabott lista, csak azokat jeleníti meg, amiket még nem olvastál és rögtön a legutolsó hozzászólásra tudsz ugrani.
    Az Újdonságok alatt kereshetsz nem csak hozzászólásokra, de cikkekre (hírekre), friss blogbejegyzésekre, eseményekre, stb.
    Nem leheten, hogy ez a lista szimplán az elmúlt időszak (mondjuk 1 hét) legfrissebb üzeneteit (és egyéb eseményeit) mutatná időrendi sorrenben lefelé, attól függetlenül, hogy olvastam-e már, vagy nem? Sztem az lenne a legideálisabb és a legkevesebb "zavart" okozó..


    A régi fórum főoldalán gyakorlatilag csak a 15 legfrissebb téma jelent meg, függetlenül attól, hogy olvastad-e vagy sem. Ezt a funkciót, hogy a 15 legfrissebb téma megjelenítése a fórum főoldalán jobb oldalt található Legfrissebb témák doboz fedi le. Ennek egy problémája van, hogy rákattintva a téma címére a legelső hozzászóláshoz visz és nem az első olvasatlanhoz.
    Ez a lista mi alapján van sorbarendezve? Úgy látom nem időrenben és még az utolsó üzenetek dátumai sem stimmelnek benne. Nem lehetne odabiggyeszteni a kis dupla nyilacskás linket ide is, hogy "Menj az utolsó üzenethez?


    Szerk: ezzel az üzenetemmel például nem frissült most a jobb oldali lista, Tomit írja utolsó hozzászólónak és teljesen falsnak tűnő időponttal..
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 02. 22. 10:41.

Oldal: 1 / 23 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •