Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (29 összesen)

Téma: AC FunRace: Seat Leon TCR - 04.04

  1. #1
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    AC FunRace: Seat Leon TCR - 04.04

    Kedves Versenyzők!

    A hivatalos futamaink mellett természetesen a mókára is szakítunk időt!A Húsvét vasárnapi nagy sikerű estére való tekintettel szervezünk egy "Józanító" fun race -t.
    Ezúttal a legeslegújabb Seat Leon TCR- t fogjuk meghajtani méghozzá egy idegen add-on pályán, ami egyben tesztelés tárgya is. Ez pedig nem más mint Bikernieki High Speed Ring lesz.


    Helyszín: Bikernieki - High Speed Ring [LETÖLTÉS]
    Időpont: 2018.04.04 - Szerda
    Autók: Seat Leon TCR [LETÖLTÉS]
    Kezdés: ~20:00 (nem lesz pontos kezdési időpont, a szerver folyamatosan megy és lehet rá csatlakozni)
    Időmérő: 15 perc
    Futamtáv:
    5 kör (utána meg indul a következő menet!)
    ABS: Factory
    TC:
    Off
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    Szerver1: GTR-Masters.hu #Seat Leon TCR
    Szerverjelszó: masters

    Eddigi köridők: ACFUN - Time Table
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS


    Fontos!!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2018. 04. 05. 08:59.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #2
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    A szerver a kora délutáni órákban lesz elérhető! Köszi a türelmet!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  3. #3
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Szerver megy, prequal elérhető.

  4. #4
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Amire legfőképp kíváncsiak vagyunk!


    • Milyen a frissített autó fizika?
    • Hogy tetszik a pálya? Van-e bug rajta vagy bármi hiba?
    • El tudnátok-e képzelni ezzel az autóval egy bajnokságot vagy nyári kupát esetleg?

    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  5. #5
    Fülöp Róbert Versenyző leomitsu logója
    Csatlakozott
    2015. 10. 19.
    Üzenetek
    398
    Drága kenyéééééééééér Végre valaki megcsinálta ezt a pályát!
    Nem tudom, ki mennyire érintett a témában, de ez a helyszíne a világ egyik legbaszósabb drift versenyeinek. A keresztben haladás világában ez a pálya egy ikon.

    Nem mellesleg egyik-másik videó igencsak jól sikerült, pl:

  6. #6
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    A frissítéssel a kuplung megszűnt létezni, tehát rajtnál üresből kell indulni!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  7. #7
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Életkor
    29
    Üzenetek
    210
    Huh, ez a pálya nem semmi Elég rendesen be kell vállalni a kanyarokat, nagyon élvezetes és a ritmusa is nagyon jó

    Az autóval kapcsolatban: ugyan olyan jó mint az előző verzió nagy változást nem vettem észre, de mintha stabilabb lenne a feneke és nem dobja úgy el, pedig ugyan úgy 70-en van a fékerőm.

    Mehet vele bajnokság, szerintem elég kezes és egész gyorsan bele lehet tanulni. És tegnap este az is kiderült, hogy nem kicsit lehet ezzel a kocsival csatázni

  8. #8
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799

  9. #9
    Szigethy Attila Versenyző Mikeka logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 02.
    Város
    Neszmély
    Életkor
    30
    Üzenetek
    37
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése

    Az miért van, hogyha bemásolom a setupot, azt írja hogy invalid és nem enged ki a boxból?

  10. #10
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Mikeka írta Hozzászólás megtekintése
    Az miért van, hogyha bemásolom a setupot, azt írja hogy invalid és nem enged ki a boxból?
    Valószínű a hasmagasság alacsony! Állítsd picit feljebb.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  11. #11
    Szigethy Attila Versenyző Mikeka logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 02.
    Város
    Neszmély
    Életkor
    30
    Üzenetek
    37
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Valószínű a hasmagasság alacsony! Állítsd picit feljebb.
    Igen rájöttem. Ami multiban jó az sima gyakorláson offlineban túl alacsony.

  12. #12
    Pokornyi Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 22.
    Üzenetek
    146
    Ez a pálya tényleg nagyon állat, valahogy nagyon elkapott a feelingje.
    Akinek kell esetleg egy kis kedvcsináló, felvettem egy kört.
    Még közel nem hotlap, de talán a pálya stílusa átjön

  13. #13
    Szigethy Attila Versenyző Mikeka logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 02.
    Város
    Neszmély
    Életkor
    30
    Üzenetek
    37
    Hát gratulálok a szervezőknek!

    Már vagy 3 éve megvan az AC sikerült vele ez idő alatt játszanom 8 órát. Ez a pálya és autó kombó viszont annyira eltalált, hogy rögtön magába is szippantott és az órák száma fel is ugrott 15-re. Nagyon el van találva mind a pálya, mind az autó és nagyon tetszik is. Fényévekkel jobb mint az R3E ez már biztos. Ha esetleg nyáron, vagy következő szezonban terveztek ezzel az autóval bajnokságot indítani akkor számoljatok plusz egy fővel ezt már most mondom.

  14. #14
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Up a mai futamnak

    Ma este várunk mindenkit! Gyertek! Gyertek!
    Este 19:00 körül már várható nagyobb létszám. Szerverre folyamatosan lehet csatlakozni, nem lesz restart.
    Holnaptól újabb pálya, újabb kihívás vár két hétig rátok aztán rendezünk egy komolyabb futamot. Részletekről holnap bővebben!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  15. #15
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    Asszem a Red Bull ringi verseny után írta valaki, hogy ugyan Fun verseny volt, de furcsa volt, hogy nem nagyon figyelt egy-két ember a másikra. Na ez ma hatványozottan így volt. 2 versenyt mentem, de ami ma a pályán volt az szerintem kritikán aluli volt... ki is léptem, mert erre nem vagyok kíváncsi!
    Az autó jó, a pálya jó, a Gombos Geri és a WTCC-ben pallérozodó Nagy Danin kívűl a mezőny nagyjából együtt van, de azért sokkal jobban kéne szerintem figyelni a másikra.
    Ha lesz belőle bajnokság tuti indulni fogok, de remélem ezt a roncsderbit addigra elfelejtjük...

  16. #16
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    242
    Én igyekeztem ma kimaradni az adok kapokból,de sajnos rengeteg ütközés volt,gyakorlatilag nem tudom megmondani hogy én hibáztam,vagy mások kentek fel ennyiszer a falra!
    Valószínűleg középen van az igazság,mindenesetre a végefelé összeálltak a futamok annyira,hogy lehessen élvezni őket!
    Nekem nagy iskola ilyen tömegben vezetni ,mivel nagyon ritkán adatik meg!
    Remélem hogy kicsit tudtam ezáltal fejlődni

  17. #17
    Szigethy Attila Versenyző Mikeka logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 02.
    Város
    Neszmély
    Életkor
    30
    Üzenetek
    37
    Nos jó volt ez a mai fun futam, egy két verseny után sikerült a ritmust felvenni. Szerintem a kontaktok nagy része azért volt, mert fun a verseny és nincs következmény, így mindenki próbált mindenhol előnyre szer tenni. A másik meg, vicces volt mikor ezen a pici pályán 5-6 autó ment egymás hegyén hátán, aztán csak összeakadtak akarva és akaratlanul is, és kerülése se volt annyira hely és lehetőség, szerintem egy szélesebb pályán nem lett volna ebből akkora gond.

    Mammel Erik, tőled pedig szeretnék elnézést kérni, mert az utolsó versenyeden csúnyán benne voltam a rosszban ami veled történt, az elején rajt után én forgattalak meg, utána meg ugye ahogy keresztbe csúsztam az előttem lévők miatt, te pedig már nem tudtál mit csinálni nekem jöttél és repültünk a sóderba. Láttam utána ki is léptél, úgyhogy sajnálom, remélem nem én vettem el teljesen a kedvedet.

  18. #18
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Rohadt jó ezen a pályán vezetni, csak versenyezni ésszel kellene rajta. A harmadik futamon elnézést a tömegbalesetért, a pillanat hevében úgy gondoltam egyszer belefér kipróbálni, hogy milyen, ha hátul a bukkanós balosban kívül maradok Zelfi mellett... Nem volt jó ötlet De ettől függetlenül is volt néhány... túl meredek helyzet, mikor valaki egyszerűen letolt a pályáról (többször is), szóval azért én sem mondanám, hogy nincs már hova fejlődni De azért jó volt ez.

  19. #19
    Gombos Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 06.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    278
    Szerintem fain volt. Én ezt is élveztem. Sok csata volt, ment az adok-kapok. Én is több incidensben voltam benne, mint a Redbullringen, de ez a pálya adottságaiból és a véletlenszerű rajtsorrendből adódott. Amikor lenyomtunk egy rendes kvalit, akkor szerintem kevesebb volt a probléma. Ez nem elsősorban a figyelemhiányon múlik, hanem a tempókülönbségeken. Ha egy pilóta, aki 3mp-el lassabb a mögötte haladónál, abból könnyen lehet baj, de akár fordítva is. Különböző ívek, különböző féktávok stb... Szerintem egy rendes lefolyású futamon a töredéke sem lenne a baleseteknek, sőt még a fordított rácson se. Én viszont továbbra is nagyon remélem, hogy csinálunk ezzel az autóval bajnokságot, mert szerintem az egyik legigényesebb mod minden téren. Már vagy 1 éve nem mentem első kerekes autóval a Raceroom abbahagyása óta, de ez most nagyon adja. Fényévekkel jobb, mint a Raceroom
    Áldozatok nélkül nincs győzelem és most te vagy az áldozat

  20. #20
    Kovács Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 08. 25.
    Üzenetek
    41
    Nekem ez volt az első menet az autóval. Nagyon tetszett, a pálya is adta, remélem lesz folytatás. Elnézést ha valakit néha meglökdöstem vagy nem hagytam helyet, még nem éreztem meg az autó méreteit.

  21. #21
    Pokornyi Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 22.
    Üzenetek
    146
    Továbbra is azt kell mondjam bajnokságot neki! Nekem személy szerint nagyon tetszik az autó. Ezek a futamok is elképesztően szórakoztatóak, hát még ha esetleg egy bajnokság által komolyabb formába lenne öntve, szerintem a balesetek száma is csökkenne.
    Próbáltam kerülni a bajt, talán nem is volt nagyobb baleset amit én okoztam, de elnézést a pár koccért. Én is kaptam egy keveset (néha nem is olyan keveset), de semmi baj, ez most teljesen belefért.

  22. #22
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg Mikeka írta Hozzászólás megtekintése
    Mammel Erik, tőled pedig szeretnék elnézést kérni, mert az utolsó versenyeden csúnyán benne voltam a rosszban ami veled történt, az elején rajt után én forgattalak meg, utána meg ugye ahogy keresztbe csúsztam az előttem lévők miatt, te pedig már nem tudtál mit csinálni nekem jöttél és repültünk a sóderba. Láttam utána ki is léptél, úgyhogy sajnálom, remélem nem én vettem el teljesen a kedvedet.
    Semmi baj, amúgy is terveztem már menni, nem emiatt léptem ki. Addigra már volt pár ilyen hátulról felzárkózós futamom, így az utolsóról lemondtam

    Tényleg sok volt a baleset és egyértelműen amiatt, mert "semmi se számít". Az, hogy egy funrace-en kicsit többet megpróbál az ember, rendben van. De amikor a kicsit több az a 100 méteres féktáv helyett egy 50 métereset jelent, az már kicsit gáz. Sokszor olvasni-hallani, hogy valakinek még új a mezőnyben autózás. Ezt természetes, de akkor erre a gyógymód, hogy tessék mezőnyben autózni gyakorlásképp! Offline futamokon 24 ellenféllel és hátulról indulva remekül lehet gyakorolni. Én sem csináltam másképp és igazából egy-egy verseny előtt ezt jobb gyakorlásnak tartom, mint még 50 kört menni az óra ellen. Ha egy rakás cikázó és védekező autót sikerült megelőzni gond nélkül, vagy adott esetben kivédekezni gyorsabbakat és ezáltal megtanulni egy pályán, hogy vannak más ívek és fékezési pontok is, az sokat segít utána az óra ellen is. Mellesleg élvezetesebb, mint egyedül körözni, legalábbis nekem. Ja, és ott kikapcsolni minden spottert, ne legyen segítség, tanuld meg érezni, hogy mikor van melletted valaki vagy hogyan hagyj neki helyet. Az AI versenyző nem fog óvni és az ő versenyét nem teszi senki tönkre, ha offline-ban elméri a féktávot.

  23. #23
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Hali Seatosok!
    Ismét nagyon szép létszámban voltunk jelen tegnap este. Köszi mindenkinek a részvételt! Örülök, hogy sikert aratott az autó.
    Külön köszönet Nagy Dani autóversenyzőnek aki megtisztelt minket tegnap este a jelenlétével!
    Sajnos ezek a rövid futamos funrace -k kicsit átmennek roncsderbibe. Ezért változtatunk kicsit ezen az 5 körös felálláson picit a következő futamon.
    Egyenlőre annyit tudok nektek ígérni, hogy nyárra van terv az autóval. De a részletekről majd később...
    Üdv!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  24. #24
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    47
    Üzenetek
    291
    Sziasztok!

    Megvan a TCR 1.0 változata de amit a RD oldalról lehet letölteni az az 1.2
    Viszont nem vagyok regisztrálva ott és nem tudom, hogy erre mi a jó válasz, help
    Verification:"At RaceDepartment you are at the right address for all your sim racing and motorsport needs" - What is the 3rd word in that quote?

  25. #25
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Megvan a TCR 1.0 változata de amit a RD oldalról lehet letölteni az az 1.2
    Viszont nem vagyok regisztrálva ott és nem tudom, hogy erre mi a jó válasz, help
    Verification:"At RaceDepartment you are at the right address for all your sim racing and motorsport needs" - What is the 3rd word in that quote?
    you

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •