Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (89 összesen)
  1. #1
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    2020.04.19 ACCGT01 - Monza

    Assetto Corsa Competizione GT Bajnokság!

    Kedves Versenyzők. A Blancpain GT bajnokságunk következő fordulóját Monza-ban tartjuk.
    Az aktuális pályacsúcsokat, megtaláljátok a Rank oldalunkon. http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/acc



    Határidők és nevezés: A prekvalifikációs oldalon.

    A versenyszerverekre (GTR-Masters.hu #A, #B, ...) csak azon versenyzők csatlakozhatnak, akik a prekvalifikációs oldalon nevezésüket határidőig leadták. Aki bármilyen oknál fogva elmulaszt nevezni, az kizárólag szervezői engedéllyel csatlakozhat a szerverre. Ezt ebben a topic-ban lehet kérni az időmérő edzés végéig.

    Pálya: Monza

    Szabad edzés: 19:00
    Időmérő: 20:00
    Verseny: 20:32
    Futamtáv: 90 perc
    Kötelező kiállás: 1 (megkötés nincs)
    Időjárás: Változó

    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #Prequal
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz


    Verseny szerver: GTR-Masters.hu #A (#B, #C, ...)
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz


    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS
    Az érdemi dolgok megbeszélése TS-en zajlik, mindenkinek ajánljuk a használatát, akár mikrofon nélkül is.

    A szabályok ismerete és betartása kötelező:
    ACC GT Bajnokság versenyszabályzat


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó versenyt.

  2. #2
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Kedves versenyzők.

    A Silverstone-i futam törlésre kerül:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?7088

    - Ezért a Silverstona-ban kapott büntetések érvényüket vesztik, Monza-ban azokat nem kell letölteni.
    - A Silverstone-ban letöltött büntetések nem számítanak letöltöttnek, ezért aki Monza-ban indul annak ott kell letöltenie!

    Ennek értelménben:
    - Oszlár Dominik Silverstone-ban letöltött BUÁ büntetése nem számít letöltöttnek.
    - Zelfel Tamás Silverstone-ban letöltött URH büntetése nem számít letöltöttnek.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2020. 04. 13. 11:48.

  3. #3

    Thumbs down

    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves versenyzők.

    A Serstone-i futam törlésre kerül:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?7088
    Srácok, eddig se volt túl magas a színvonal de kezd az egész méltatlan lenni a gtr-mastershoz....
    http://forum.gtr-masters.hu/image.php?type=sigpic&userid=6437&dateline=1550251778

  4. #4
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves versenyzők.

    A Serstone-i futam törlésre kerül:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?7088

    - Ezért a Silverstona-ban kapott büntetések érvényüket vesztik, Monza-ban azokat nem kell letölteni.
    - A Silverstone-ban letöltött büntetések nem számítanak letöltöttnek, ezért aki Monza-ban indul annak ott kell letöltenie!

    Ennek értelménben:
    - Oszlár Dominik Silverstone-ban letöltött BUÁ büntetése nem számít letöltöttnek.
    - Zelfel Tamás Silverstone-ban letöltött URH büntetése nem számít letöltöttnek.
    Laci! Ha jól emlékszem úgy volt kiírva a szavazás, hogy csak az szavazzon aki indul és érintett. Piski Tomi szavazatát ha nem számoljuk akkor meg is volna a kétharmad az eredmények megtartása mellett. Úgy tudom Tomi nem tervezi, hogy indul ebben a bajnokságban ennél fogva a szavazata szerintem érvénytelen.

  5. #5
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Monzaban pont tervezek indulni.

    De ha az én szavazatomon a döntő, akkor ezen ne múljon, tegyétek belatasotok szerint, nekem nem oszt, nem szoroz.

  6. #6
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Laci! Ha jól emlékszem úgy volt kiírva a szavazás, hogy csak az szavazzon aki indul és érintett. Piski Tomi szavazatát ha nem számoljuk akkor meg is volna a kétharmad az eredmények megtartása mellett. Úgy tudom Tomi nem tervezi, hogy indul ebben a bajnokságban ennél fogva a szavazata szerintem érvénytelen.
    Így van, csak a bajnokság indulói szavazhattak, Piski Tomi szavazata érvénytelen. Nem számoltuk. 12/7 azt jelenti hogy nincs meg a kétharmad.

  7. #7
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Így van, csak a bajnokság indulói szavazhattak, Piski Tomi szavazata érvénytelen. Nem számoltuk. 12/7 azt jelenti hogy nincs meg a kétharmad.

    Mondok egy másik arányt ami sokkal fontosabb lett volna. 28-an álltak rajthoz. A futam eredményének a törlésére 7 konkrét szavazat érkezett.
    28-ból 7-re nem törlünk el egy egész futamot.

    Ezt a kisujjból szopott 2/3-ot meg nem kéne lebegtetni ennyire mert nyilván mindenki látja miért lett kitalálva...
    Utoljára módosította: Szarka András; 2020. 04. 12. 16:49.
    http://forum.gtr-masters.hu/image.php?type=sigpic&userid=6437&dateline=1550251778

  8. #8
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    Mondok egy másik arányt ami sokkal fontosabb lett volna. 28-an álltak rajthoz. A futam eredményének a törlésére 7 konkrét szavazat érkezett.
    28-ból 7-re nem törlünk el egy egész futamot.

    Ezt a kisujjból szopott 2/3-ot meg nem kéne lebegtetni ennyire mert nyilván mindenki látja miért lett kitalálva...
    Már leírtuk:
    A hibás rajtrács miatt a futam végeredménye érvénytelen. A VI ennek megfelelően törli a futamot.
    A szavazás egy lehetőség volt, hogy amennyiben a versenyzők úgy döntenek hogy a hiba ellenére szeretnék megtartani a futam végeredményét és legalább 2/3-ad erre szavaz, akkor a VI nem törli a futamot.
    A szavazás lezárult, aki akart részt vett rajta. 28 induló volt, 12 szavazat érkezett hogy megtartsuk, 7 szavazat hogy töröljük. Ezzel a kérdés lezárult.

  9. #9
    Az RLM suzukai 2 órás válogató futamon a rajtot követő sok baleset miatt új rajtot rendeltek el. Érdekes hogy valahogy megtudták oldani.
    Ezt lehetett volna a Hungaroringen és ezt kellett volna Silverstonban csinálni ha valamit nem találtok rendben. Ezzel a szavazással nem csináltatok mást csak letoltátok magatokról a felelősséget. Mert elengedni egy 28 fős mezőnyt hibás rajtrácsról másfél órára versenyezni az igenis szervezői felelősség.

    Azért se volt így sok értelme mert annak a 7 embernek aki szavazott, nagyon jó eséllyel nem az egy rajthely elvesztése volt a fő szempont hanem a másfél óra alatt történ egyéb incidens. A lehetőség csak kapóra jött.
    Utoljára módosította: Szarka András; 2020. 04. 12. 19:50.
    http://forum.gtr-masters.hu/image.php?type=sigpic&userid=6437&dateline=1550251778

  10. #10
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    Az RLM suzukai 2 órás válogató futamon a rajtot követő sok baleset miatt új rajtot rendeltek el. Érdekes hogy valahogy megtudták oldani.
    Ezt lehetett volna a Hungaroringen és ezt kellett volna Silverstonban csinálni ha valamit nem találtok rendben. Ezzel a szavazással nem csináltatok mást csak letoltátok magatokról a felelősséget. Mert elengedni egy 28 fős mezőnyt hibás rajtrácsról másfél órára versenyezni az igenis szervezői felelősség.

    Azért se volt így sok értelme mert annak a 7 embernek aki szavazott, nagyon jó eséllyel nem az egy rajthely elvesztése volt a fő szempont hanem a másfél óra alatt történ egyéb incidens. A lehetőség csak kapóra jött.
    Vigyázz mert ez veszélyes amit csinálsz !!!

  11. #11
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    Életem egyik legjobb versenye volt és nem az eredmény miatt ! Megint sikerült valami hülyeségből csinálni egy mégnagyobbat ! Nem arról beszélünk , hogy milyen színvonalas a bajnokság, ahol 1,5 óra után az első 5 2mp külömbséggel ér célba és hogy itthon ez volt az első és legjobb ACC bajnokság. Nem is értem ...............

  12. #12
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    óriási futam volt! Az első 5 sokat készült, eszméletlen küzdelem volt! Nekem törlés ellenére is a vége bestof lesz...
    Idézet Eredetileg Billytheold írta Hozzászólás megtekintése
    Életem egyik legjobb versenye volt és nem az eredmény miatt ! Megint sikerült valami hülyeségből csinálni egy mégnagyobbat ! Nem arról beszélünk , hogy milyen színvonalas a bajnokság, ahol 1,5 óra után az első 5 2mp külömbséggel ér célba és hogy itthon ez volt az első és legjobb ACC bajnokság. Nem is értem ...............
    Utoljára módosította: T_Cs; 2020. 04. 12. 22:09.

  13. #13
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    óriási futam volt! Az első 5 sokat készült, eszméletlen küzdelem volt! Nekem törlés ellenére is a vége bestof lesz...
    Csak az első 5 készült sokat, mindenki más azért, mert esetleg előletek esett ki vagy mert hátrébb küzdötte végig a 1,5h-t az nem?
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  14. #14
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Csak az első 5 készült sokat, mindenki más azért, mert esetleg előletek esett ki vagy mert hátrébb küzdötte végig a 1,5h-t az nem?
    Bocs Szabi nem akartam a lelkedbe gázolni rosszul fogalmaztam én állat....úgy kellett volna írnom hogy az első 5 nagyon közel volt egymáshoz remélem nem okoztam álmatlan éjszakákat Szabin kívül senkinek. PEACE

  15. #15
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Nem frissül a prekval.

  16. #16
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Nem frissül a prekval.
    Péntek éjfélkor lezárult. A futamra kell már gyakorolni, nem hotlapozni.

  17. #17
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Péntek éjfélkor lezárult. A futamra kell már gyakorolni, nem hotlapozni.
    jogos

  18. #18
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Kedves versenyzők.

    Monza a legkönnyebben tanulható pálya egy körön. Aki viszont online is szokott gyakorolni az tudja hogy a T1-ben feltorlódik a mezőny és átlagosan a fele kiesik, vagy összetört autóval teljesíti a versenyt.
    Így ismét felhívnánk a figyelmet az alábbiakra:

    A VB minden versenyzőtől elvárja hogy az első körben ne kockáztassa a többiek versenyét! Ha feltorlódik a mezőny és kell akkor fékezzen korábban. Ha ő a gyorsabb, vagy tud rövidebbet fékezni mint a többiek, ezt van 90 perce bizonyítani!

    A leggyakoribb balesetek:
    - Az ideális íven halad valaki. Amíg össze van torlódva a mezőny, amelyik íven behajt a kanyarba (pl külső) ott is ajánlott kijönni (külső), aki nem így tesz, ívváltásnak tekintjük.
    - A T1-ben 3 sorban próbálnak elfordulni.
    - A T1-ben próbál előzni és a pálya jobb széléről kezdi meg a kanyart.
    - Ott fékez ahol "szokott". Minden versenyzőtől elvárt hogy alkalmazkodjon az előtte haladó autókhoz és olyan féktávot vegyen amivel nem veszélyezteti azokat.
    Aki gyorsabb az előtte lévőnél, annak van 90 perce ezt bizonyítani.

    A bajnokság futamain, nincs restart. Mindenki ehhez mérje a féktávját.

  19. #19
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Kedves VB!
    A holnapi futamon nevezés hiányában elindulhatok majd?
    Köszönöm
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  20. #20
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves VB!
    A holnapi futamon nevezés hiányában elindulhatok majd?
    Köszönöm
    Holnap 19:00-ig tudsz nevezni egyébként is.

  21. #21
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves VB!
    A holnapi futamon nevezés hiányában elindulhatok majd?
    Köszönöm
    A prekvalifikációs oldalon mindig megtalálod az aktuális futammal kapcsolatos határidőket:
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/acc

    Futam dátuma: 2020-04-19 20:00:00
    Nevezési határidő: 2020-04-19 19:00:00
    Prekvalifikáció vége: 2020-04-17 23:59:59

    Tehát pénteken éjfélkor lezárult a prekvalifikáció. Nevezni és nevezést visszavonni, vasárnap este 7-ig tudsz.
    Ha ezt a határidőt is lekésed a nevezéssel, akkor szervezői engedéllyel indulhatsz, amit itt a fórumban lehet kérni az időmérő végéig.
    Ezeket minden futam első hozzászólásában megtalálod:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...-ACCGT01-Monza

  22. #22
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A prekvalifikációs oldalon mindig megtalálod az aktuális futammal kapcsolatos határidőket:
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/acc

    Futam dátuma: 2020-04-19 20:00:00
    Nevezési határidő: 2020-04-19 19:00:00
    Prekvalifikáció vége: 2020-04-17 23:59:59

    Tehát pénteken éjfélkor lezárult a prekvalifikáció. Nevezni és nevezést visszavonni, vasárnap este 7-ig tudsz.
    Ha ezt a határidőt is lekésed a nevezéssel, akkor szervezői engedéllyel indulhatsz, amit itt a fórumban lehet kérni az időmérő végéig.
    Ezeket minden futam első hozzászólásában megtalálod:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...-ACCGT01-Monza
    Köszönöm. Rosszul fogalmaztam. Arra gondoltam, hogy preq idő nélkül nem-e gond, ha nevezek, de ok. Megtörtént
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  23. #23
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Esti Stream


  24. #24
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves versenyzők.

    Monza a legkönnyebben tanulható pálya egy körön. Aki viszont online is szokott gyakorolni az tudja hogy a T1-ben feltorlódik a mezőny és átlagosan a fele kiesik, vagy összetört autóval teljesíti a versenyt.
    Így ismét felhívnánk a figyelmet az alábbiakra:

    A VB minden versenyzőtől elvárja hogy az első körben ne kockáztassa a többiek versenyét! Ha feltorlódik a mezőny és kell akkor fékezzen korábban. Ha ő a gyorsabb, vagy tud rövidebbet fékezni mint a többiek, ezt van 90 perce bizonyítani!

    A leggyakoribb balesetek:
    - Az ideális íven halad valaki. Amíg össze van torlódva a mezőny, amelyik íven behajt a kanyarba (pl külső) ott is ajánlott kijönni (külső), aki nem így tesz, ívváltásnak tekintjük.
    - A T1-ben 3 sorban próbálnak elfordulni.
    - A T1-ben próbál előzni és a pálya jobb széléről kezdi meg a kanyart.
    - Ott fékez ahol "szokott". Minden versenyzőtől elvárt hogy alkalmazkodjon az előtte haladó autókhoz és olyan féktávot vegyen amivel nem veszélyezteti azokat.
    Aki gyorsabb az előtte lévőnél, annak van 90 perce ezt bizonyítani.

    A bajnokság futamain, nincs restart. Mindenki ehhez mérje a féktávját.
    Tehát nincs restart. Akkor nagyon gyorsan tisztázzuk hogy akkor sem ha véletlenül megint elcsúszik a rajtrács? Tehát a 90 percet mindenképp lefutjuk és utána megint jöhet szavazósdi?
    http://forum.gtr-masters.hu/image.php?type=sigpic&userid=6437&dateline=1550251778

  25. #25
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    Tehát nincs restart. Akkor nagyon gyorsan tisztázzuk hogy akkor sem ha véletlenül megint elcsúszik a rajtrács? Tehát a 90 percet mindenképp lefutjuk és utána megint jöhet szavazósdi?
    A kettőnek nincs köze egymáshoz.
    Ha van szervező a szerveren és tudnak róla hogy hibásan működik a szerver, akkor a szervezők döntenek.

Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •