Oldal: 42 / 67 ElsőElső ||| 32 38 39 40 41 42 43 44 45 46 52 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.026 - 1.050 (1665 összesen)
  1. #1026
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Steamben kiválasztod a bétát és megadod az "accBetaBranch​" kódot
    Köszi!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #1027
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Már az sem kell, mert kint van rendesen is.

  3. #1028
    Panky! A 911-esnél, ha az automata pit limiter van beállítva, a boxutcából kihajtva nem vált át a "sárga" műszerfal "normális" kijelzőre. Kézi pit limiter esetén nem áll fenn ez a probléma. Ez valami bug, vagy így normális? (Remélem, hogy érthetően írtam le a jelenséget)

  4. #1029
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Félmegoldás: Mi lenne ha csak a virtuális kormányt kapcsolnád ki / olyan nézetre váltanál amiben nem látszik a késés? Talán kevésbé csalna meg.

    Ki van szedve a virtualis kormany
    Sajnos érzetre zavar nem latvanyra

  5. #1030
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos továbbra sem tudtam redukálni a latency-t (t300rs)
    Egy fórumon azt olvastam hogy a video driver-ben kell a prerendered frames-t 0ról 1re állítani és az megoldja a késést,csak nem tudom hol is kell ezt keresni!
    Amd kártyám van.
    Van ötletetek?
    Köszi
    Közvetlenül van a gépbe csatlakoztatva a kormány? (nincs usb toldó vagy hub )

  6. #1031
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Volt update, azóta rángat a kormány féktávon, rángat rázókövön, rángat tapadás vesztésnél. Rázókövön még lehet hívni "rázás"-nak a többi konkrétan rángatja a kormányt. :/
    Road effect ki van kapcsolva. Megint rakhatok mindent 0-ról... Öröm és boldogság...

  7. #1032
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Közvetlenül van a gépbe csatlakoztatva a kormány? (nincs usb toldó vagy hub )


    Egy usb 3.0hub-on keresztul van ledugva a gépbe,de se a sima Ac-ban,sem az Iracingban nincs késés

  8. #1033
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Egy usb 3.0hub-on keresztul van ledugva a gépbe,de se a sima Ac-ban,sem az Iracingban nincs késés
    Nálam USB 3.0 -ban fel sem ismerte a kormányt először, utána olvastam a fórumokon hogy az USB 2.0-t ajánlják. Próbáld ki szerintem ezeket először mert ez lehet a ludas. Szintén T300 van és nincs késés.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  9. #1034
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam USB 3.0 -ban fel sem ismerte a kormányt először, utána olvastam a fórumokon hogy az USB 2.0-t ajánlják. Próbáld ki szerintem ezeket először mert ez lehet a ludas. Szintén T300 van és nincs késés.
    Nálam usb3.0-ban van bedugva és van egy kis késés. Tegnap megpróbálkoztam bedugni egy sima 2-esbe, hallom hogy pittyen de a nkormány nem működik nem ég a kis led Gondoltam leszedem a drivert és úgy telepítem fel, hogy egy 2.0-ba dugom alapból, de nem is telepíti nem látja a kormány usb 2.0 ban Az elérhető legfrissebb firmware és driver van fent.

  10. #1035
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam usb3.0-ban van bedugva és van egy kis késés. Tegnap megpróbálkoztam bedugni egy sima 2-esbe, hallom hogy pittyen de a nkormány nem működik nem ég a kis led Gondoltam leszedem a drivert és úgy telepítem fel, hogy egy 2.0-ba dugom alapból, de nem is telepíti nem látja a kormány usb 2.0 ban Az elérhető legfrissebb firmware és driver van fent.
    A Thrustmaster hivatalos ajánlása valóban az, amit Zelfi írt, hogy lehetőleg közvetlenül alaplapi porton használd, ugyanakkor viszont dedikált szimulátor sarok híján én egyelőre a fel-le szerelés praktikussága/gyorsasága végett előlapi, illetve hubos USB 3.0 portokba csatlakoztatom és mégsem volt eddig vele problémám. Nálam a késleltetésnek is látszólag a CPU terheléshez van leginkább köze, ha egyedül körözök, szinte észrevehetetlen, de ~20 fős mezőnnyel meg már elég jelentős.

    Az 1.0.4-ben már érezhetően jóval kevesebbet gondolkodik a betöltőképernyőkön, fagyással sem találkoztam, de sajnos a proci nem bír el egy komplett mezőnyt. Úgyhogy tűkön ülve várom a Ryzen 3000-es szériát.

  11. #1036
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A Thrustmaster hivatalos ajánlása valóban az, amit Zelfi írt, hogy lehetőleg közvetlenül alaplapi porton használd, ugyanakkor viszont dedikált szimulátor sarok híján én egyelőre a fel-le szerelés praktikussága/gyorsasága végett előlapi, illetve hubos USB 3.0 portokba csatlakoztatom és mégsem volt eddig vele problémám. Nálam a késleltetésnek is látszólag a CPU terheléshez van leginkább köze, ha egyedül körözök, szinte észrevehetetlen, de ~20 fős mezőnnyel meg már elég jelentős.
    Nálam az előlapi USB-csatlakozóba van dugva a T300 és nem késik így. Direkt megnéztem pár napja, bekapcsoltam hozzá a kormányt és a vezető kacsóit. A Hub-okat én is kiiktatnám, ha egy mód van rá. Főként, ha nem smakkol minden.

  12. #1037
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam USB 3.0 -ban fel sem ismerte a kormányt először, utána olvastam a fórumokon hogy az USB 2.0-t ajánlják. Próbáld ki szerintem ezeket először mert ez lehet a ludas. Szintén T300 van és nincs késés.



    Köszi Tomi a választ,erre nem is gondoltam!
    Kipróbálom

  13. #1038
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Minden hardvert külön külön ledugtam az alaplapba,de érdemi változás nem történt.
    Mivel csak ennél a játéknál van késésem gyanítom hogy tényleg a proci szenved alatta..
    Nem is ajánlott proci hozzá az i7 7700
    Én is valami brutál Ryzen-t akarok majd dobni alá,de az nem fogja szeretni a 2400mhz ramjaimat,szóval azt is cserélni kell alaplappal együtt!
    Fájni fog na..

  14. #1039
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Minden hardvert külön külön ledugtam az alaplapba,de érdemi változás nem történt.
    Mivel csak ennél a játéknál van késésem gyanítom hogy tényleg a proci szenved alatta..
    Nem is ajánlott proci hozzá az i7 7700
    Én is valami brutál Ryzen-t akarok majd dobni alá,de az nem fogja szeretni a 2400mhz ramjaimat,szóval azt is cserélni kell alaplappal együtt!
    Fájni fog na..
    Ez Rzyen 3000-es szériánál nem úgy néz ki, hogy teljesen lesz igaz.
    Ha 2000-es szériát nézel, akkor igaz. Én TridentZ 3200Mhz-el teljesen elégedett vagyok.
    De 3000Mhz felett sok gyorsulást már nem hoz. Onnan már inkább a késleltetés a fontosabb.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  15. #1040
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Ezt a videót küldeném Kristófnak és persze mindenkinek aki szereti.

  16. #1041
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt a videót küldeném Kristófnak és persze mindenkinek aki szereti.
    LOL és ennek mi értelme?

  17. #1042
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    LOL és ennek mi értelme?
    Hogy megnezd. Ez megtortent, igy elerte a celjat.

  18. #1043
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    LOL és ennek mi értelme?
    Ha 10 000-en megnézik, kap érte pár eurót, más nem nagyon.
    A vágások miatt tettem be, mert Kristóf mindig a fehér vonalon van kiakadva.

  19. #1044
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha 10 000-en megnézik, kap érte pár eurót, más nem nagyon.
    A vágások miatt tettem be, mert Kristóf mindig a fehér vonalon van kiakadva.
    De elsőre sikerűlt is kiakadnom, hogy ez jobbára a szimulátor, és a pálya meggyalázása, sárba tiprása. Kinek jut az eszébe ilyen böszmeség? Miért nem megy Makaóba ha faltól faligra vágyik... Viszont a végére picit megjött a kiváncsiságom, kipróbálhatnékom, olyan szépen maximalizálta a pályát.

  20. #1045
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Viszont a végére picit megjött a kiváncsiságom, kipróbálhatnékom, olyan szépen maximalizálta a pályát.
    Igen, ha jobban megnézed, főleg a második körét, fel lehet fedezni, hogy az ideális íveken megy, és kimaxolja a "pályát"

  21. #1046
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, ha jobban megnézed, főleg a második körét, fel lehet fedezni, hogy az ideális íveken megy, és kimaxolja a "pályát"
    Ennek a videónak is kb annyi értéke van, mint amikben hullákat gyaláznak, hogy 10Millió+ nézettségük legyen.
    De ha Kristóf ennek hatására megszabadul a fehér vonal "függőségétől", akkor vissza vonom és ez egy hasznos videó.

  22. #1047

    ACC- géphalál

    Hali!

    konfig:
    HÁZ: Cooler Master HAF XB Evo Lan
    CPU: Intel® Core™ i5-4670k LGA1150 Processor
    6M Cache, up to 3.80 GHz
    RAM: 8GB DDR3
    MB: Gigabyte GA-Z97-HD3
    HDD1 : 1TB
    HDD2 : 750GB
    VIDEOKARTYA : GeForce GTX 1070 G1 Gaming 8GB GDDR5 256bit PCI-E (GV-N1070G1 GAMING-8GD)
    SSD: Kingston SSDNOW 300 128GB

    3 monitor (5780x1080) 60hz
    Low graf és még 75%-ig le kellett vennem a res ratet hogy ne kapjon teljes halált a gépem. Ez normális? Proci 4.4ghz-n megy, kari is kicsit húzva van.

    AC közben meg full grafon megy gond nélkül...

    Andris

  23. #1048
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg highwarlord420 írta Hozzászólás megtekintése
    Hali!

    konfig:
    HÁZ: Cooler Master HAF XB Evo Lan
    CPU: Intel® Core™ i5-4670k LGA1150 Processor
    6M Cache, up to 3.80 GHz
    RAM: 8GB DDR3
    MB: Gigabyte GA-Z97-HD3
    HDD1 : 1TB
    HDD2 : 750GB
    VIDEOKARTYA : GeForce GTX 1070 G1 Gaming 8GB GDDR5 256bit PCI-E (GV-N1070G1 GAMING-8GD)
    SSD: Kingston SSDNOW 300 128GB

    3 monitor (5780x1080) 60hz
    Low graf és még 75%-ig le kellett vennem a res ratet hogy ne kapjon teljes halált a gépem. Ez normális? Proci 4.4ghz-n megy, kari is kicsit húzva van.

    AC közben meg full grafon megy gond nélkül...

    Andris
    Szerintem igen, 4. generációs Intel CPU kevés már ide, 7. alatt én már nem ajánlanék semmit személy szerint...

  24. #1049
    Idézet Eredetileg highwarlord420 írta Hozzászólás megtekintése

    Ez normális?
    Abszolút! Kevés ide már sajnos ,főleg sok kocsival.Videókártya talán elbírna vele még,bár nagyon nem full közelében ,de proci tuti nem.Ma már az a jó ,hogyha minél több magod van,régen a 4 mag ugyebár az átlag volt ,most már ez legalább 6-ra kitolódott.Abból is inkább azon verziók felé ,amiben van virtuális szál is ,vagyis HT-s,például a Ryzen.

  25. #1050
    Köszönöm a válaszokat. Abszolút viccnek tartom, rfactor középmagas grafon is képes menni 15-20 kicsit megjelenítve ezt a szart meg nem tudom soloban futtatni.

Oldal: 42 / 67 ElsőElső ||| 32 38 39 40 41 42 43 44 45 46 52 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •