Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (60 összesen)
  1. #1
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    AC GT3 SC - Watkins Glen - 09.03

    Kedves Versenyzők!

    Folytatjuk a 2017-es Masters GT3 Summer Cup bajonkágot, harmadik helyszínünk Watkins Glen lesz.
    A nyílt nyári kupához bárki bármikor csatlakozhat, aki szeretne tesztelni, vagy csak egy jó versenyezni kulturált ellenfelekkel!



    1. Futam: Watkins Glen (LETÖLTÉS)
    Autók: GT3 Class (setup: BMW Z4, BMW Z4 WR, Lamborghini Huracan, Mercedes AMG GT, Nissan GTR, McLaren 650, Ferrari 488, Porsche GT3 R)

    Időpont:
    2017.09.03. (vasárnap)
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (köridő feltöltéséhez Masters Rank app szükséges)
    Booking: 19:45-19:50 (5 perc)
    Szabadedzés: 19:50-20:00 (10 perc)
    Időmérő: 20:00 - 20:20 (20 perc)
    Futam hossza: 23 kör (~40 perc)

    Rajt típusa: álló rajt (kiugrást a program bünteti)
    Boxkiállás: kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 80%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat:
    70%
    Levegő hőmérséklet:
    25 fok
    Pálya hőmérséklet:
    35 fok


    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu #R1, #R2, #R3
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - GT3 /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló Jelszó: masters


    Indulási feltételek és egyéb infók a bajnokság főtopikjában: Masters GT3 Summer Cup
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS

    Fontos!!

    A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni, mind kulturáltan viselkedni. Kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben pedig kérjetek elnézést!

    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: latoo; 2017. 09. 01. 07:55.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #2
    Pákolicz Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Zalaegerszeg
    Üzenetek
    41
    Csak jelezném nálam a boxban a visszapillantóban az aszfalt helyett a felhők látszódnak, illetve a telemetria sem működik. Másnál is tapasztalható?

  3. #3
    Idézet Eredetileg pakolicz.robert írta Hozzászólás megtekintése
    Csak jelezném nálam a boxban a visszapillantóban az aszfalt helyett a felhők látszódnak, illetve a telemetria sem működik. Másnál is tapasztalható?
    A boxból kijövet én is észleltem, de csak a visszapillantóban.

  4. #4
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    A boxból kijövet én is észleltem, de csak a visszapillantóban.
    Ez legyen a legnagyobb probléma!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  5. #5
    Idézet Eredetileg pakolicz.robert írta Hozzászólás megtekintése
    Csak jelezném nálam a boxban a visszapillantóban az aszfalt helyett a felhők látszódnak, illetve a telemetria sem működik. Másnál is tapasztalható?
    Csak a boxban nincs telemetria, vagy az egész pályán?

  6. #6
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Csak a boxban nincs telemetria, vagy az egész pályán?
    Az egész pályán nincs. A boxban mondjuk mi értelme volna?
    És úgy összességében ez is csak szokásos repülőszőnyeg szintű, AC-hoz nem igazán méltó alkotás.

  7. #7
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    És úgy összességében ez is csak szokásos repülőszőnyeg szintű, AC-hoz nem igazán méltó alkotás.
    Azért ezt cáfolnám. lehet, hogy monaco szintű hupli nincs benne, de nem tükörsima az aszfalt. lehet valami nincs jó beállítva a force feedbackednél.

  8. #8
    Nálam van telemetria adat
    Csatolt képek Csatolt képek
    • Fájl típus: jpg z1.jpg (530,0 KB, 355 megtekintés)

  9. #9
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Az egész pályán nincs. A boxban mondjuk mi értelme volna?
    És úgy összességében ez is csak szokásos repülőszőnyeg szintű, AC-hoz nem igazán méltó alkotás.
    Mondjuk üzemanyagot számolni. Én nem használok telemetriát ac-ban, csak pár gyári infó van előttem. Más szimmel hosszú távú versenyeken igen, nekem csak ott van létjogosultsága. De a Tiéd is egy vélemény, ez is számít majd a végén természetesen. Sajnos azért moddolt tartalmakból kevés az igazán jó, hibátlan minőségű alkotás, ezért kell őket valamennyire éles helyzetben tesztelni.

  10. #10
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    És úgy összességében ez is csak szokásos repülőszőnyeg szintű, AC-hoz nem igazán méltó alkotás.
    Szerintem nálad van valami gond ,mert igencsak sok bucka van ezen a pályán...a kerekvetok se laposak... A Road mesh gyári szintű kb.

    Szerintem az eddigi 3 pálya körül ez a legjobb...
    Mondjuktem Imola is jó volt és szerintem tök jó h ki is lehet esni

    Oscherschleben mondjuk nekem nem jött be mert majd kifolyt a szemem annyira ronda volt és zavaróak a rikító színek VR-ban


    Ui: a gyenge codemasters F1 konverteket a repuloszonyeg effektel én se csipem amivel tavaly volt tele a naptár


    Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

  11. #11
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997

  12. #12
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam van telemetria adat
    Szia,

    Z1 tud út alapján is összehasonlítani két kört vagy csak idő alapon? A free verzió csak idő alapon tudott, vagy én néztem el valamit


    N

  13. #13
    Idézet Eredetileg Norgi írta Hozzászólás megtekintése
    Szia,

    Z1 tud út alapján is összehasonlítani két kört vagy csak idő alapon? A free verzió csak idő alapon tudott, vagy én néztem el valamit


    N
    Szia, a free verzióban is minden ugyanaz mint a fizetősben. Igen csak idő alapján tudod kiválasztani, hogy melyik két kört hasonlítsa össze. ( én úgy szoktam,hogy pár kört megyek a szerintem jó íveken, majd ismét pár kört máshogy. Utána összehasonlítom, hogy melyik a gyorsabb )

  14. #14
    Pályákkal kapcsolatos eszmecsere áthelyezve ide
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 08. 30. 14:11.

  15. #15
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Na, ütközés modell tesztelve, szerintem jól sikerült

  16. #16
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Na, ütközés modell tesztelve, szerintem jól sikerült
    Szerintem nagyon GET REAL

  17. #17
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151
    Remélem vasárnapra hideget mondanak mert ez a játék ha 25 fognál melegebb van megfőzi a procim és kifagy. vicc, hogy csak este 11 után tudok vele játszani, vagy 5 percenként lefagy. csak ez lehet a baj mert éjszaka amikor hideg van most, akkor megy, most esélyem nincs, 2 kör után fagyás van. Kéne valami extra hűtés a gépbe azt hiszem vagy várom az őszt. Raceroom az tökéletesen megy, úgy látszik amíg meleg van marad az.

  18. #18
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem vasárnapra hideget mondanak mert ez a játék ha 25 fognál melegebb van megfőzi a procim és kifagy. vicc, hogy csak este 11 után tudok vele játszani, vagy 5 percenként lefagy. csak ez lehet a baj mert éjszaka amikor hideg van most, akkor megy, most esélyem nincs, 2 kör után fagyás van. Kéne valami extra hűtés a gépbe azt hiszem vagy várom az őszt. Raceroom az tökéletesen megy, úgy látszik amíg meleg van marad az.
    További ezzel kapcsolatos hozzászólások áthelyezve a megfelelő topikba: Hardware probléma
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 08. 31. 19:02.

  19. #19
    A vasárnapi versenytáv: 23 kör lesz!

  20. #20
    Én még mindig vagy megint a med gumik felmelegítésével küzdök. Gyakorlatilag kihűlnek, miután kijövök a boxból és versenyetapon beállnak olyan 62-72 közötti skálára. Gondolom, nem ez volna az egészséges nekik. Van valami trükk, bármi, ami miatt ez lehet? 33-34 psi nyomást állítok be neki és a gyári app-on nézem a hőmérsékletet.

  21. #21
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Én még mindig vagy megint a med gumik felmelegítésével küzdök. Gyakorlatilag kihűlnek, miután kijövök a boxból és versenyetapon beállnak olyan 62-72 közötti skálára. Gondolom, nem ez volna az egészséges nekik. Van valami trükk, bármi, ami miatt ez lehet? 33-34 psi nyomást állítok be neki és a gyári app-on nézem a hőmérsékletet.

    ne a hőmérséklettel foglalkozz , hanem az ideális nyomásértékkel...kapcsold is ki a kijelzést szerintem a hőmérsékletre

    17 körüli Psi-t állíts setupban és így lesz versenytempóban az ideális 25-26 psi körül... amúgy softtal is nyugodtan lehet menni 40 percet kerékcsere nélkül felesleges a medium szerintem

  22. #22
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    ne a hőmérséklettel foglalkozz , hanem az ideális nyomásértékkel...kapcsold is ki a kijelzést szerintem a hőmérsékletre

    17 körüli Psi-t állíts setupban és így lesz versenytempóban az ideális 25-26 psi körül... amúgy softtal is nyugodtan lehet menni 40 percet kerékcsere nélkül felesleges a medium szerintem
    OK, szívesen kikapcsolgatom a sok kütyüt, amúgy sem kedvelem őket. Csak annyit olvasok itt gumimelegedésről, meg a fordítottjáról, hogy elkezdett érdekelni, az mennyire lehet gond?

    Egyébként még csak autófüggő sem ez, mert most az Audi-val próbálgattam leginkább, de korábban tavasszal a Porsche is ezt csinálta, meg most kipróbáltam a BMW-t is újra, de mindegyiknél maximum halványzölddé vált egy-egy nagyobb satu és kanyarodás után.
    Ennek az ellentettje volt ugye a soft a Porsche-n, az meg szinte használhatatlanra melegedett nagyon gyorsan. Még kipróbálom az Audi-n is a soft-ot, de ha úgyis ki kell állni, hát hadd gyakoroljanak a szerelők az őszi idényre

  23. #23
    Egy hozzáértő elmagyarázhatná nekem ezt a gumi mizériát. Mindenhonnan azt hallani, hogy a gumik megfelelő hőmérsékleten tartása a lényeg ( f1ben meg törekszenek a legkisebb megengedett nyomás felé)
    Korábban nem is volt gondom, de az utolsó gumiupdate óta én sem tudom a medeket üzemin tartani, a hardról meg ne is beszéljünk.
    Ideális nyomással hidegek a gumik, és nekem érzésre nem is tapadnak eléggé. Ha meg pl. softnál nem állítok hátra magasabb nyomást, akkor pikk-pakk elmelegszik, és a túlmelegedett softon képtelenség normálisan menni, csúszik mint atom.
    Az az érdekes, hogy update előtt simán lehetett megfelelő hómérsékleten tartani a medet is. Akkor most kunosék számoltak el valamit, én nem csinálok jól valamit, vagy nemtom mi van.

  24. #24
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Egy hozzáértő elmagyarázhatná nekem ezt a gumi mizériát. Mindenhonnan azt hallani, hogy a gumik megfelelő hőmérsékleten tartása a lényeg ( f1ben meg törekszenek a legkisebb megengedett nyomás felé)
    Korábban nem is volt gondom, de az utolsó gumiupdate óta én sem tudom a medeket üzemin tartani, a hardról meg ne is beszéljünk.
    Ideális nyomással hidegek a gumik, és nekem érzésre nem is tapadnak eléggé. Ha meg pl. softnál nem állítok hátra magasabb nyomást, akkor pikk-pakk elmelegszik, és a túlmelegedett softon képtelenség normálisan menni, csúszik mint atom.
    Az az érdekes, hogy update előtt simán lehetett megfelelő hómérsékleten tartani a medet is. Akkor most kunosék számoltak el valamit, én nem csinálok jól valamit, vagy nemtom mi van.
    mediumon is ahhoz h ideális nyomáson tudd tartani a gumit gyakorlatilag szinte legkisebb megengedett nyomást kell alkalmazni, ami ugye melegebb gumikat is eredményez...lehet h ez a grafika szerint még nem zöld, de attól még teljesen korrekt a hőmérséklete (megfelelő hőmérsékleten van) ...egyszerre a kettő sose lesz optimális...
    de a nyomást érdemesebb optimalizálni
    pl : ha csúszkálsz felszalad a gumihőmérséklet optimálisra, viszont így a guminyomás már túl magas lesz...én ilyenkor már alig tudok rendesen menni , pedig a medium grafika szerint optimális hőmérsékleten van

    szóval mediumon annyi a dolgod , hogy minél jobban terheld a gumit , keményen menj , gyorsan menj és akkor magasabb lesz a hőmérséklet, közelebb lesz az ideálishoz optimális guminyomás mellett...5-6 kör után már egész jó nálam

    nem véletlen az sem szerintem h az f1-ben is guminyomással trükközött pár csapat

  25. #25
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    szóval mediumon annyi a dolgod , hogy minél jobban terheld a gumit , keményen menj , gyorsan menj és akkor magasabb lesz a hőmérséklet, közelebb lesz az ideálishoz optimális guminyomás mellett...
    na ezzel van annyi apró problémám, hogy ahogy tudom nyomom neki, nekem ez már a kemény

    de köszi, ki fogom próbálni az elmondottakat!

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •