Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 43 (43 összesen)

Téma: GTL Hotlap verseny és FunRace Spa-ban

  1. #26
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    Re: GTL Hotlap verseny és FunRace Spa-ban

    Kedves résztvevők!

    Kiírásra került a FunRace!

    Hétfő este 9-kor kezdünk és két 10 körös futamot rendezünk (kábé fél óra), közöttük 25-25 perc időmérővel, pontos versenykiírás itt:

    Nyílt FunRace Spa-ban
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 01. 02. 20:30.

  2. #27
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    Re: GTL Hotlap verseny és FunRace Spa-ban

    Srácok a TVR-t is hajtsátok meg má', kell abba még lennie jócskán pár tizednek!

    (GTL Rank szerint 02:47.799)

  3. #28
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579

    Re: GTL Hotlap verseny és FunRace Spa-ban

    Biztos, hogy van, mert a legjobb körömön a buszmegálló sikánban 8 tizedet hagytam ott. Pedig az utolsó részidő alapján 2.48.2 lehetett volna.
    Az a baj, hogy viszont elég nehéz a TVR-el egy tökéletesnek tűnő kört összerakni.

  4. #29
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948

    Re: GTL Hotlap verseny és FunRace Spa-ban

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mostantól fődíjunk is van, a legyorsabb időt futó pilóta jutalma egy 2009/2010-es szervertagság!


    Természetesen azok közül a leggyorsabb, aki jelenleg nem szervertag!
    van miért küzdeni, már csak 8secet kéne találnom a pályán

    a már 4-et találtam
    Utoljára módosította: Matyesz; 2010. 01. 03. 14:38. Indoklás: update

  5. #30
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    Re: GTL Hotlap verseny és FunRace Spa-ban

    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    van miért küzdeni, már csak 8secet kéne találnom a pályán

    a már 4-et találtam

    4-et találni könnyebb mint 1-et!

  6. #31
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948

    Re: GTL Hotlap verseny és FunRace Spa-ban

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    4-et találni könnyebb mint 1-et!
    akkor nagy szerencsém van, hogy már csak a következő 4-et kell megtalálnom

  7. #32
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336

    Re: GTL Hotlap verseny és FunRace Spa-ban

    Idézet Eredetileg Zsolt Jankó írta Hozzászólás megtekintése
    Biztos, hogy van, mert a legjobb körömön a buszmegálló sikánban 8 tizedet hagytam ott. Pedig az utolsó részidő alapján 2.48.2 lehetett volna.
    Az a baj, hogy viszont elég nehéz a TVR-el egy tökéletesnek tűnő kört összerakni.
    Replay-t lehetne kérni esetleg? Köszi előre is.
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  8. #33
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579

    Re: GTL Hotlap verseny és FunRace Spa-ban

    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    Replay-t lehetne kérni esetleg? Köszi előre is.
    Sajnos az már felülíródott.
    Majd holnap az időmérőn megpróbálok valami hasonlót.

  9. #34
    Kovács András László Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 09. 04.
    Életkor
    50
    Üzenetek
    188

    Re: GTL Hotlap verseny és FunRace Spa-ban

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    4-et találni könnyebb mint 1-et!
    Az a baj, hogy már találtam vagy 40 mp-et is (az első szárnypróbálgatásokhoz képest), de az utolsó tíz sehogysem akar jönni. Nem tudom, mit bénázok ennyire, de nyilván az ívválasztásaim szarok. Meg persze setup is. Bár csodát attól nem várhatok; itt valami alapvetés nincs rendben nálam. Monduk a fiam szerint hat dolog akadályoz meg a jó idő elérésében: az üzemanyag (sok, bár ez is setup voltaképp), a setup, valamint a két kezem és a két lábam. Attól tartok, ez utóbbi kettő (négy) a nagyobb baj!
    Szóval igazad van, de vannak reménytelen esetek, akiknél nem egy, hanem tíz másodperc megtalálása is falakba ütközik. És egyszerűen nem látom, hol, hogyan lehetne még annyit javulni. Grrrr. Azon gondolkodtam, hogy valami tuti futás replay-ét meg kéne nézni, de nem vagyok biztos benne, hogy az segítene. Mondjuk az ívek megválasztásában tutira, de azért van ott más fontos momentum is, ami ebből nem jönne le. Például, mikor, de főként mekkora gázzal indul a kigyorsítás, stb. Mivel tele van hosszú egyenesekkel a pálya, ez szerintem itt kulcsfontosságú. És a setupban ezzel a résszel hiába próbálsz játszani, mivel az Elan esetében egyértelműen csak az egyik áttétel a jó. Szóval a kanyarokból kifelé kéne még sokat javítanom érzésem szerint, de nyilván ez összefügg azzal, hogy hogyan megyek be. Mondjuk a setup meg ezen a részen is kéne, hogy segítsen...
    Vááá, nem egyszerű ez.
    Mondjuk lassan már mindegy is, mert ma itt a vége és napközben nem fogok tudni már menni egy métert sem. Estére annyi időt tudok összeszedni remélhetőleg, hogy el tudjak indulni. Na, majd kiderül.

  10. #35
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    Re: GTL Hotlap verseny és FunRace Spa-ban

    Idézet Eredetileg koanla írta Hozzászólás megtekintése
    Az a baj, hogy már találtam vagy 40 mp-et is (az első szárnypróbálgatásokhoz képest), de az utolsó tíz sehogysem akar jönni.... Szóval igazad van, de vannak reménytelen esetek, akiknél nem egy, hanem tíz másodperc megtalálása is falakba ütközik. És egyszerűen nem látom, hol, hogyan lehetne még annyit javulni. Grrrr.
    Hát, szerintem ha szépen megkéred a többieket, biztosan tölt fel valaki egy Elan-os replayt. Setup-ot már rakott fel Sinka Dani, a 10. hsz-ben megtalálod, de a kormányszöget (steering lock) mindenképpen át kell állítanod a saját kormányodhoz (ha csökkented, akkor kevésbé lesz ideges az autó, ugyan akkora kerékelforduláshoz többet kell tekerni a volánon, ha növeled, akkor meg fordítva)

    Nem szabad feladni a dolgot, gyakorolni kell és belerázódik az ember, ezt hidd el!

    Ha konkrét kérdésed van, akkor meg tedd fel nyugodtan, szívesen segítünk bármiben... egyébként meg nagyon ajánlom, hogy fusd át a tippek, trükkök rovatot, amit a topiknyitó írásomba már belinkeltem...

  11. #36
    Lengyel Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 01. 30.
    Üzenetek
    51

    Re: GTL Hotlap verseny és FunRace Spa-ban

    Idézet Eredetileg koanla írta Hozzászólás megtekintése
    Az a baj, hogy már találtam vagy 40 mp-et is (az első szárnypróbálgatásokhoz képest), de az utolsó tíz sehogysem akar jönni. Nem tudom, mit bénázok ennyire, de nyilván az ívválasztásaim szarok. Meg persze setup is. Bár csodát attól nem várhatok; itt valami alapvetés nincs rendben nálam. Monduk a fiam szerint hat dolog akadályoz meg a jó idő elérésében: az üzemanyag (sok, bár ez is setup voltaképp), a setup, valamint a két kezem és a két lábam. Attól tartok, ez utóbbi kettő (négy) a nagyobb baj...
    Hello. Elan-al mész? Itt a topikban az első oldalon van egy setup. Az segít a helyzeten valamennyit. Még tipp: azoknál a kanyaroknál, ami után hosszú egyenes van, érdemes nagyon rémenni a kigyorsításra, a minél nagyobb végsebesség elérése érdekében. Spa-ban sok egyenes van, ezért itt azzal lehet nyerni mp-ket. Másik meg az Eau Rouge... Nekem sem mindíg jön össze hogy gyors is legyen és ne vágjam. Első próbálkozásra sosem sikerül, másodikra jobb, 3ra már tűrhető Remélem tudtam segíteni.

    edit: Beleolvastam az üzid hátsó részébe és igen, kigyorsítások... Azon úgy lehet javítani, ha kicsit lassabban mész be a kanyarba és (kanyartól függően) hamarabb tudsz kigyorsítani. Lehet az a baj nálad, hogy becsúszol a hanyarba, és ahol kigyorsítanod kéne, ott még fékezel mert akkora lendülettel érkeztél meg.
    Utoljára módosította: Penge; 2010. 01. 04. 10:02.

  12. #37
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    Re: GTL Hotlap verseny és FunRace Spa-ban

    Idézet Eredetileg Penge írta Hozzászólás megtekintése
    Beleolvastam az üzid hátsó részébe és igen, kigyorsítások... Azon úgy lehet javítani, ha kicsit lassabban mész be a kanyarba és (kanyartól függően) hamarabb tudsz kigyorsítani. Lehet az a baj nálad, hogy becsúszol a hanyarba, és ahol kigyorsítanod kéne, ott még fékezel mert akkora lendülettel érkeztél meg.
    A számból vetted ki a szót, épp be akartam pötyögni!

    Annyit tennék még hozzá, hogy fontos a helyes pedálhasználat is. Max fékerővel kezdesz, majd fokozatosan engeded fel a pedált (ha csikorognak, meg füstölnek a gumik, akkor az már sok neki), végül a kanyarra való ráforduláskor már csak épp hogy egy picit van a lábad a féken. Közben ha megingana a kocsi feneke finom gázfröccsökkel tudod stabilan tartani (de a fékről nem veszed le a lábad). Kigyorsításkor pedig az Elan-nal elvileg nem lehet sok gubanc, mivel elég gyenguska kis autó, így a legelején azért még picit finomabban, de gyakorlatilag kifele jövet padlógáz. (ha nagyon ficánkolna a feneke kigyorsításokor, akkor a diffit kell feljebb venni).

    Fontos, hogy jól eltaláld azt a pontot kifele jövett, ahonnan már nyugodtan lehet taposni neki, ha túl korán nyomod neki, akkor lecsúszol a pályáról, vagy el kellvenned a gázt...ha meg túl későn...akkor értelem szerűen elpocsékoltál pár tizedet.. A hosszabb nyúlósabb kanyarokban pedig finom gázfröcsökkel lehet jobb fordulásra bírni a kocsikat.

    Szóval összefoglalva, mivel mint már mondtam az Elan nem valami erős kocsi, ezért nem erőből kell vele autózni, hanem úgy, hogy a lehető legtöbb lendületet tartsd meg vele a kanyarokban, ezért inkább korábban fékez, mint később, hogy a kigyorsításokra tudj koncentrálni, mint ahogy a kolléga is mondta az imént
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 01. 04. 10:47.

  13. #38
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965

    Re: GTL Hotlap verseny és FunRace Spa-ban

    Idézet Eredetileg koanla írta Hozzászólás megtekintése
    Az a baj, hogy már találtam vagy 40 mp-et is (az első szárnypróbálgatásokhoz képest), de az utolsó tíz sehogysem akar jönni. Nem tudom, mit bénázok ennyire, de nyilván az ívválasztásaim szarok. Meg persze setup is. Bár csodát attól nem várhatok; itt valami alapvetés nincs rendben nálam. Monduk a fiam szerint hat dolog akadályoz meg a jó idő elérésében: az üzemanyag (sok, bár ez is setup voltaképp), a setup, valamint a két kezem és a két lábam. Attól tartok, ez utóbbi kettő (négy) a nagyobb baj!
    Szóval igazad van, de vannak reménytelen esetek, akiknél nem egy, hanem tíz másodperc megtalálása is falakba ütközik. És egyszerűen nem látom, hol, hogyan lehetne még annyit javulni. Grrrr. Azon gondolkodtam, hogy valami tuti futás replay-ét meg kéne nézni, de nem vagyok biztos benne, hogy az segítene. Mondjuk az ívek megválasztásában tutira, de azért van ott más fontos momentum is, ami ebből nem jönne le. Például, mikor, de főként mekkora gázzal indul a kigyorsítás, stb. Mivel tele van hosszú egyenesekkel a pálya, ez szerintem itt kulcsfontosságú. És a setupban ezzel a résszel hiába próbálsz játszani, mivel az Elan esetében egyértelműen csak az egyik áttétel a jó. Szóval a kanyarokból kifelé kéne még sokat javítanom érzésem szerint, de nyilván ez összefügg azzal, hogy hogyan megyek be. Mondjuk a setup meg ezen a részen is kéne, hogy segítsen...
    Vááá, nem egyszerű ez.
    Mondjuk lassan már mindegy is, mert ma itt a vége és napközben nem fogok tudni már menni egy métert sem. Estére annyi időt tudok összeszedni remélhetőleg, hogy el tudjak indulni. Na, majd kiderül.

    Először is azt tudnám ajánlani, hogy nagyon nagyon figyelmesen olvasd végig a tippek/trükkök topikot.
    Másodszor, megkérdezném hogy milyen kormányt használsz az irányításra, és miennyi a minimum framerate (CTRL+F azt hiszem, lehet hogy alt vagy shift?).

    Először tehát a hardware részének érdemes fittnek lennie, ha valami nem stimmel az roppantul hátráltathat a helyes ritmust megtalálásában.
    Utána jöhet a gyakorlás.
    Aztán még több gyakorlás..
    Végül még egy kis gyakorlás sokat segít, de ekkor érdemes elmerülni az autó beállításainak megértésében, kitapasztalásában.

    Spa nem túl jó tanuló pálya, van pár szokatlan kanyar, és túl hosszú, érdemes párhuzamosan egy másik pályán is próbálkozni, valami egész röviden, hogy hamar körbeérj. Én GTL-t Dijonon tanultam, a rövidebb verzión. Meg kell szokni, hogy ezek az autók csúszkálnak, ha nem mentél kompetitíven más szimulátorral akkor ez lehet egy hosszabb folyamat is.

    Ha 1-2 órával futam előtt felmész a szerverre biztosan láthatsz pár emberkét gyakorolni, az íveket érdemes ellesni, de a fékpontokat még ne vedd olyan komolyan, kezdetben próbáld inkább a lassan be, gyorsan ki elvet, és fokozatosan növeld a kanyarsebességet és told ki a fékpontokat.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 01. 04. 12:20.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  14. #39
    Kovács András László Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 09. 04.
    Életkor
    50
    Üzenetek
    188

    Re: GTL Hotlap verseny és FunRace Spa-ban

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, szerintem ha szépen megkéred a többieket, biztosan tölt fel valaki egy Elan-os replayt. Setup-ot már rakott fel Sinka Dani, a 10. hsz-ben megtalálod, de a kormányszöget (steering lock) mindenképpen át kell állítanod a saját kormányodhoz (ha csökkented, akkor kevésbé lesz ideges az autó, ugyan akkora kerékelforduláshoz többet kell tekerni a volánon, ha növeled, akkor meg fordítva)

    Nem szabad feladni a dolgot, gyakorolni kell és belerázódik az ember, ezt hidd el!

    Ha konkrét kérdésed van, akkor meg tedd fel nyugodtan, szívesen segítünk bármiben... egyébként meg nagyon ajánlom, hogy fusd át a tippek, trükkök rovatot, amit a topiknyitó írásomba már belinkeltem...
    Igen, a Dani-féle setupot már próbáltam, de akkor nem jött be. Azóta próbáltam hegeszteni egy sajátot - épp a tippek, trükkök ihletésére - és most azzal szerencsétlenkedem. A difit nemhogy feljebb, inkább lejjebb vettem minimumra (10%-ra mindkettőt), mert kanyarbevezető féktávon kitört, kigyorsításkor meg annyira hihetetlenül alulkormányzottan (igen, még ez a gyengusz Elan is! A többit nem is említem. Azoknál szabály szerint indulót játszik a motor, mikor próbálom őket íven fordítani, annyit kell játszani a gázzal, hogy egyáltalán valami kanyarféle történjen) viselkedett (igazából befelé is persze), hogy nagyon. Még a stabilizátorokkal próbáltam játszani, meg a rugókkal, de nagy eredményre nem vezettek. Most van egy úgy-ahogy setupom és azzal legalább már be tudtam menni bőven három perc alá a pályaismerkedő utáni 3:03-3:05-ök után. De hogy lehet 2:50 alá menni, na ezt nem tudom! :-) És attól tartok, ez inkább vezetéstechnikai kérdés nálam, mintsem beállítás.
    A steering lockot 26-ra vettem, mivel 540 fokon használom a kormányt, így az Általad ajánlott 20-ra jön ki az osztás. Ez megfelelőnek tűnik. Mondjuk valamiért pont fordítva gondoltam a hatását, mint ahogy most írod.
    Degresszív fékezés: Igen, most próbálgatom épp nagy erőkkel. Eleddig leginkább ralliztam és a pályaverseny nem igazán volt az én világom, de ezt is meg kell tanulnom. Imitt-amott már megy, de még sokat kell reszelni. Így, hogy a difi legalul van, még csak a stabilizálós gázfröccsök sem kellenek. Persze biztos, hogy ezen is sok múlhat, de nem tíz másodperc. Inkább Lengyel Péternek lehet igaza, nagyon sokat úsztatom, dobálom az autót. Ami lassú, fogyasztja a gumit és iszonyat szar kigyorsítást adhat. Igazából -hasonlóan a kisfiam megjegyzéséhez - három dologgal van bajom a kanyarokban: féktáv, apex és kigyorsítás. Más gond nincs is!

  15. #40
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634

    Re: GTL Hotlap verseny és FunRace Spa-ban

    Idézet Eredetileg koanla írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, a Dani-féle setupot már próbáltam, de akkor nem jött be. Azóta próbáltam hegeszteni egy sajátot - épp a tippek, trükkök ihletésére - és most azzal szerencsétlenkedem.
    Először is üdvözletem mindenkinek, visszatértem egy kis hotlapozás erejéig, majd meglátjuk, odaérek-e az esti rajtra.

    2:50 alá még nekem sem sikerült bemennem, de így újrakezdőként azért beleokoskodnék. Szinte biztos, hogy nem jársz jó nyomon a 10% diffivel. Magasabb beállítás szükséges ahhoz, hogy gázadásra beforduljon az autó és ne az orrát tolja/kaparjon el a belső kerék. Ha fékezéskor kitör, toldd inkább előrébb a fékegyensúlyt, könnyebb lesz vezetni.
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  16. #41
    Kovács András László Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 09. 04.
    Életkor
    50
    Üzenetek
    188

    Re: GTL Hotlap verseny és FunRace Spa-ban

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Először is azt tudnám ajánlani, hogy nagyon nagyon figyelmesen olvasd végig a tippek/trükkök topikot.
    Másodszor, megkérdezném hogy milyen kormányt használsz az irányításra, és miennyi a minimum framerate (CTRL+F azt hiszem, lehet hogy alt vagy shift?).

    Először tehát a hardware részének érdemes fittnek lennie, ha valami nem stimmel az roppantul hátráltathat a helyes ritmust megtalálásában.
    Utána jöhet a gyakorlás.
    Aztán még több gyakorlás..
    Végül még egy kis gyakorlás sokat segít, de ekkor érdemes elmerülni az autó beállításainak megértésében, kitapasztalásában.


    Spa nem túl jó tanuló pálya, van pár szokatlan kanyar, és túl hosszú, érdemes párhuzamosan egy másik pályán is próbálkozni, valami egész röviden, hogy hamar körbeérj. Én GTL-t Dijonon tanultam, a rövidebb verzión. Meg kell szokni, hogy ezek az autók csúszkálnak, ha nem mentél kompetitíven más szimulátorral akkor ez lehet egy hosszabb folyamat is.

    Ha 1-2 órával futam előtt felmész a szerverre biztosan láthatsz pár emberkét gyakorolni, az íveket érdemes ellesni, de a fékpontokat még ne vedd olyan komolyan, kezdetben próbáld inkább a lassan be, gyorsan ki elvet, és fokozatosan növeld a kanyarsebességet és told ki a fékpontokat.
    HW: G25. Az FPS-t sikerült picit feljebb tornászni; a ~80 maxról esik le valameddig a zúzósabb részeken, de mostanában nem néztem, hogy meddig. Az biztos, hogy végig 20-24 felett van. Az alatt már szokott zavarni, de most nem vettem észre. Úgyhogy eddig nem is néztem, csak korábban, mikor nem volt fenn a CPU-s progi (AMD). Majd megnézem, de csak olyan hét körül tudok majd kábé odaérni gépközelbe.
    Egyébként legutóbb azt csináltam, hogy a Race-ben betöltöttem az addon Spa-t és a 2008as BMW-vel mentem a saját szellemautó ellen. Na, ott sokat lehet tanulni és - legalábbis magamhoz képest - gyorsulni. Elég jól látszik, hogy mi miért előnyös és hogy legközelebb hogyan oldd meg a kanyart, stb. Mondjuk a fizikája egész más, lévén, hogy az egész autó is más. Ott nincs orrtolás sem például. De leginkább ennek hatására mentem le a 3:00 körülről 2:57-re.
    A csúszkálás önmagában nem zavar, mint korábban írtam, eredetileg rallyzgattam szimulátorban. Inkább épp az a bajom, hogy érzésem szerint állandóan lecsúszom az ívről és itt precízebben kéne menni pedig.
    Na mindegy, majd lesz valahogy. Köszi az eddigieket Neked, Szabinak és Péternek is!

    szerk.: Hát igen, a gyakorlás. Tulajdonképpen biztos hogy az is gond, hogy nem tudok sokat rászánni. Leginkább casual szinten nyomom mostanában. Esetenként egy-egy óra. Monduk efölött már egyébként is inkább fáradok és sokat hibázom. Szóval a fene tudja, mi lenne jó.
    Utoljára módosította: koanla; 2010. 01. 04. 15:20.

  17. #42
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026

    Re: GTL Hotlap verseny és FunRace Spa-ban

    Ha valaki szeretné kipróbálni a Shelby-t, itt egy setup hozzá!
    Kormányzárat állítsátok a saját kormányotokhoz és a féktávra ügyeljetek, mert nem rövid!

    Sok sikert!
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  18. #43
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322

    Re: GTL Hotlap verseny és FunRace Spa-ban

    Tisztelt Versenyzőtársak!
    Ezennel lezárjuk a Spa-Francorchamps-i Hotlap versenyünket.

    A győztes:

    Kiss 'Tilus' Attila - Shelby Daytona Coupe - 2:47.094

    Gratulálunk a nagyszerű eredményhez.

    A legjobb 'újoncnak' járó különdíj nyertese pedig:

    Lengyel Péter - Lotus Elan 26R - 2:47.710


    Neki is gratulálunk és hamarosan "aktiváljuk" a nyereményét!

    A részletes eredményeket megtekinthetitek itt: GTL Hotlap - Spa-Francorchamps

    Köszönjük mindenkinek a részvételt és találkozunk 2010-ben is a versenypályán!

    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •