Oldal: 68 / 70 ElsőElső ||| 18 58 64 65 66 67 68 69 70 UtolsóUtolsó
Találatok: 1.676 - 1.700 (1732 összesen)
  1. #1676
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Valóban picit furcsa, 9 modellre szerződtek a Porschéval egy 3 éves periódusra, tehát minden évben három modellt kapnánk.

    Viszont a Porsche kérésére a Store-ban a 2019-es GT3 modell váltja a 2017-est, a régi többé már nem vásárolható meg, viszont ha korábban megvetted, akkor továbbra is használható magában a játékban.

    Cserébe viszont az új verzió nem számít bele a 9 modellbe, jövő év elején érkezik az utolsó darab, ami a pletykák szerint valamilyen historic modell és többedmagával együtt jelenik meg (már hogy konkurenciával). És emiatt nem lehet egyben megvenni a DLC-t, mert jelen pillanatban még nem teljes.

    A GT4-es modellekkel picit más a helyzet, mert elvileg még a régebbi modell homologizációja is érvényes, aktívan versenyeztetik is mindkettőt, ha jól tudom.

    Ja és különben tegnap este indultam RD-n egy GT4-es klubversenyen, az egyik legszórakoztatóbb idei futamom volt. Alapból én se rajongok annyira a kategóriáért, de ha csak éppen annyi TC-t használok, amennyi szükséges, akkor egész szórakoztató vezetni is őket, csatázni meg nagyon jól lehet velük.
    Hátde a 2017-es porsche tetszett meg, arra tettem volna a garasom... Mellékesen ha gt3-as bajnokiba mennék, és mások mehetnek olyan kocsival amivel én nem (mertmár nem megvásárolható), picit mérgelődnék. Ha meg meglenne, és a gtr3-as kategóriából kikoptatják, akkor meg azért lennék szomcsi (kompenzálniuk kéne).
    Miközben ~10éves mustang/alpine ott van a gtr3-ban.

    GT3-al is nagyon szépen lehet állítgatni a TC-t. Az tetszik. Megvan a két véglet hogy mikor sok (40%), és mikor kevés (20%), és a setupban még tovább finomhangolhatod magadnak. és nem a 0, és az 1-es között lenne az aranysáv, mint olykor ACC-ben.

    Az ingyenesség miatt a betyárok száma is megemelkedhetett a multiban, már kezdtem hiányolni hogy még mindig nincs kick lehetőség a programban, de estére megtaláltam ranked#1 szerver jelszavát, amin már felnőttes futamok folytak. ()

  2. #1677
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hátde a 2017-es porsche tetszett meg, arra tettem volna a garasom...
    Ez nem kívánságműsor, amilyen licence-t ír a porsche azt kell betartaniuk.

  3. #1678
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nem kívánságműsor, amilyen licence-t ír a porsche azt kell betartaniuk.
    Az oké, de ha megvennéd a GT Masters 2018-as szezonjának autóit (amiből a Lamborghini és a Ferrari amúgy is hiányzik), akkor most a már a Porschét se tudod. Pedig kipróbáltam, és szívesen mennék vele egy bajnokságot offline. Csakhát így végképp nem tudok. És ez már nem az első, a józan észnek teljesen ellentmondó húzás a RaceRoom készítőitől.

  4. #1679
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    És ez már nem az első, a józan észnek teljesen ellentmondó húzás a RaceRoom készítőitől.
    De ez például nem rajtuk múlik. Az üzleti modell miatt a gyártó (vagy a licensz tulajdonosa) határozza meg, hogy meddig lehet valamit megvásárolni.

  5. #1680
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Rank-os multi ranglétra:
    http://game.raceroom.com/multiplayer-rating/
    Béta meg minden. Na ki van a 50-ben benne?

  6. #1681
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    408
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Rank-os multi ranglétra:
    http://game.raceroom.com/multiplayer-rating/
    Béta meg minden. Na ki van a 50-ben benne?
    Gratula!

  7. #1682
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Gedu írta Hozzászólás megtekintése
    Gratula!
    Kösz (nemolyan nagy kunszt amúgy). S ki van most a top25-ben?
    Amúgy ha a fordGT-hez a közeljövőben hozzányúlnak, akkor miattam lesz Régi kocsikkal esélytelen felvenni a versenyt az elejével. Az új amg, meg a porsche19 a nyerő vas. Kb mindig a legújabb. Ezzel valószínű a való életbeni fejlesztést is szimulálják, valamint a vásárlókat is ösztökélik hogy vegyenek cuccokat, ha elöl akarnak menni. Nekem csak régi cuccok vannak meg, de kipróbáltam a ford-ot, azzal ha élesen mész, legalább ez esély megvan egy jó eredményre, a többiben (nissan,z4,c6) csak küszködni lehet.

  8. #1683
    Ugyan szorosan nem követem a GT-t, de arról többször olvastam már, hogy eredetileg a GT3-at az amatőr-félprofi szintre lőtték be, de miután kihalt fölüle a GT1-GT2 és ide "estek vissza" a profik is, itt is elszabadult minden és a költségek az egekbe szöktek, a kocsik egyre inkább formaautókra emlékeztetnek a komplex aeroval és nagy leszorítóerővel, a Blancpain már-már világbajnokság szintű mezőnnyel ment az utóbbi időben. Ez például ACC-ben is jól tetten érhető, ha összehasonlítja az ember a 2013-as Astont bármelyik új 19-es modellel. Tehát BoP ide, vagy oda, az új modellek jóval gyorsabbak a 4-5+ éveseknél.

    Elvileg ezért is kreálta meg az SRO az amatőröknek ezt az új GT2-es kategóriát (amit igazából GT3.5-nek kéne nevezni), hogy újra legyen egy olyan osztály, ami a GT3 eredeti célkitűzése volt.
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 01. 15. 13:36.

  9. #1684

  10. #1685
    Közben kaptunk még egy kínai pályát (Asian LeMans, TCR, Blancpain is ment már rajta):



    Changelog

  11. #1686
    A járványra való tekintettel jelenleg minden autóval és pályán lehet versenyezni:

    Csatolt képek Csatolt képek

  12. #1687
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    A járványra való tekintettel jelenleg minden autóval és pályán lehet versenyezni:
    Ouw.. a járvány végéig? Mert akkor

  13. #1688
    Pétery Zoltán Szervező
    Csatlakozott
    2019. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ouw.. a járvány végéig? Mert akkor
    Sajnos ahogy néztem egyelőre csak március 25.- ig, de azért 1-2 dolgot addig is ki lehet próbálni.

  14. #1689


    Utoljára módosította: balage06; 2020. 03. 21. 13:24.

  15. #1690

    Logitech DFGT elfordulá szög beállítás ??

    Sziasztok !

    Eddig AC vel nyomtam (csak amatőr otthoni szinten), de most kipróbálom az R3E t is. A gondom: a kormányom elfordulása nincs szinkronban a képen látott elfordulással, pedig az AC ben minden rendben van..

    A logitech beállítás 900 fok. Az R3E ben is 900, így teljesen rossz. Viszont, ha az R3E ben leveszem 390-re, akkor már hasonlít a valóság a képernyőhöz.
    Ez így a jó ? Vagy valamit rosszul csinálok? Van egy másik jelenség is: a kormányon érződik egy elfordulási határ, és ez a határ mesze nem a teljes 900 foknál van. Ez mintha arra utalna, hogy az R3E nem engedi a 900 fok elfordulást?

    Üdv: Jenő

  16. #1691
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg eger.jeno írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok !

    Eddig AC vel nyomtam (csak amatőr otthoni szinten), de most kipróbálom az R3E t is. A gondom: a kormányom elfordulása nincs szinkronban a képen látott elfordulással, pedig az AC ben minden rendben van..

    A logitech beállítás 900 fok. Az R3E ben is 900, így teljesen rossz. Viszont, ha az R3E ben leveszem 390-re, akkor már hasonlít a valóság a képernyőhöz.
    Ez így a jó ? Vagy valamit rosszul csinálok? Van egy másik jelenség is: a kormányon érződik egy elfordulási határ, és ez a határ mesze nem a teljes 900 foknál van. Ez mintha arra utalna, hogy az R3E nem engedi a 900 fok elfordulást?

    Üdv: Jenő
    Az utóbbi problémát nálam mintha az oldotta volna meg, hogy hagytam hogy a játék magának töltse be a logitech profiler-t, nem én indítom el elötte.
    (kormány nálam kikapcsolva, így nemérdekel hogy szerinte mennyit fordítok. Nincs késlekedés, nincs dupla kormány magamelött)

  17. #1692
    Végre egy értelmes fejlesztés!

  18. #1693
    Megjelent végre a GTE Porsche és Daytona:



    Illetve ami még érdekes, hogy a kupás Porsche kétféle specifikációja is elérhető, ha valakit érdekel, a kettő közti különbség:
    https://forum.sector3studios.com/ind...cations.15076/

  19. #1694
    A szerdai frissítés során szép csendben frissült a Group 5 szörnyek fizikája, még nem volt időm megnézni, de ez is egy olyan kategória volt, amit hosszú ideje azért mellőztem, mert elég elavult volt az RR többi részéhez képest. Ha valakit érdekel, Alex jelentkezett a részletekkel

  20. #1695
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 05. 31. 18:50.

  21. #1696
    Nyári vásár van RaceRooméknál, minden autóra és pályára 50%, minden csomagra 25% kedvezmény



    Illetve ugyan az euro árfolyam most nem túl remek, de ilyenkor az sem egy rossz üzlet, hogy
    1. a Premium pack 7500 vRP-ért megszerezhető
    2. 7500 vRP pedig a RaceRoom shopban 50 euroért
    Tehát a kombinált akcióban nagyjából egy teljes játék áráért aktiválható az összes jelenlegi tartalom.

  22. #1697
    A mai patchben az aktualizált pályáké a főszerep, de úgy néz ki, hogy a Motorland Aragón is megjelenésre kész (a fájlokban és a honlapon is látszik már).

    És így majd' egy év távlatából kaptunk fejlesztői naplót is.
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 08. 11. 18:28.

  23. #1698
    Ha minden jól megy, pár héten belül megérkeznek az idei DTM gépek, ráadásul továbbfejlesztett hangokkal.

    Esetleg ha valaki nem követte, a játékban megtalálható szezonokhoz képest a mostani technika egyszerűsített aeroval, viszont turbóval és közel 100 pacival erősebb motorral van felszerelve, illetve a DRS mellett még push-to-pass is van benne, tehát szinte a teljes Super Mario Kart paletta elérhető.



  24. #1699
    A Lada Vesta-t merre találom? Tegnap ki akartam próbálni, de nem láttam a WTCR csomagokban, se máshol első ránézésre.

  25. #1700
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A Lada Vesta-t merre találom? Tegnap ki akartam próbálni, de nem láttam a WTCR csomagokban, se máshol első ránézésre.
    Lett egy általános TC Cup kategória a TCR gépeknek, ott van ő is:
    http://game.raceroom.com/store/cars/...ada/lada-vesta

    Ha valaki szeretné próbálgatni az új hangokat, vagy a Ladát, fut a prequal szerver:
    GTR-MASTERS.HU - WTCR PREQUAL
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/14401

Oldal: 68 / 70 ElsőElső ||| 18 58 64 65 66 67 68 69 70 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 3 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 3 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •