Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (85 összesen)
  1. #26
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    másnak van ilyen piros textúra problémája? marha zavaró. talán csak ennél a skinnél csinálja úgy vettem észre.
    ötlet?

    Ez az új update, azért van hogy menjél lassabban! Akkor nem gyullad ki a BMW. (amúgy a kormányod is piros...)

    Kitörölném az autót a content mappából és integrity check után újra próbálnám.
    Ha meg csak ez a skin akkor egyértelmű hogy ott siklott el valami.

  2. #27
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Mitakarsz? Tök egyedi...
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez az új update, azért van hogy menjél lassabban! Akkor nem gyullad ki a BMW. (amúgy a kormányod is piros...)



    A skin az gyári skin, amit a szerveren kioszt a rendszer.
    Nyár végén mikor visszakászálódtam a kormány elé, találkoztam a problémával amikor másik bmw-t néztem, de nem foglalkoztam vele, és úgy emlékszem akkor is ez a pirosas skin volt az autókon.
    Any Given Sunday!

  3. #28
    Szóval:

    Szabi: offline patent, de máshoz sem tudok csatlakozni. (Jut eszembe a fájl ellenőrzés is megvolt.)

    Norbi, Tamás: A pályaverzió az volt, ami a trackpackban van, gondolom megegyezik a szerveren lévővel, de biztos, ami tuti letöltöttem a topiba linkeltet is, de ugyanaz a semmi.

    Robi: A grafika látszólag ok, bár ezt a képernyőméretet nem tudom hol állítja át?! A felbontásra gondolsz? Az rendben van.

    Ami viszont feltűnt, hogy amikor visszadob a szerverlistához, akkor villog a jelszó mező. Ezt nem akkor csinálja, ha rossz a jelszó? Lehetséges lenne, hogy rossz jelszóval próbálkozom? :O (Az első hsz. szerint a gyakorló szerver jelszava „masters”. Lemaradtam valamiről?)

    Hát ennyi.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  4. #29
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Szóval:

    Szabi: offline patent, de máshoz sem tudok csatlakozni. (Jut eszembe a fájl ellenőrzés is megvolt.)

    Norbi, Tamás: A pályaverzió az volt, ami a trackpackban van, gondolom megegyezik a szerveren lévővel, de biztos, ami tuti letöltöttem a topiba linkeltet is, de ugyanaz a semmi.

    Robi: A grafika látszólag ok, bár ezt a képernyőméretet nem tudom hol állítja át?! A felbontásra gondolsz? Az rendben van.

    Ami viszont feltűnt, hogy amikor visszadob a szerverlistához, akkor villog a jelszó mező. Ezt nem akkor csinálja, ha rossz a jelszó? Lehetséges lenne, hogy rossz jelszóval próbálkozom? :O (Az első hsz. szerint a gyakorló szerver jelszava „masters”. Lemaradtam valamiről?)

    Hát ennyi.
    A jelszó "masters", nem dőlt betűvel.

    Jó, csak viccelek. Nekem is a felbontás elállítódás csinált ilyet korábban. A grafikai beállításoknál a tetején van az hogy mondjuk 1920*1080, ez szokott néha frissítés vagy integrity check után elmászni valami irdatlan értékre, és ilyenkor csinálja, hogy elkezd tölteni, majd visszalép. Ezt nézd meg, más ötletem egyelőre nekem sincs.

  5. #30
    Nálam múltkor a Sidekick app okozott hasonlót, hogy nem tudtam online versenybe csatlakozni. Végül lelőttem minden plusz appot és sikerült. Aztán már csak ki kellett tökölnöm, melyik genyózott. Hátha valamelyik nem lett frissítve és az kavar be...

  6. #31
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    A jelszó "masters", nem dőlt betűvel ...
    Hogy erre miért nem gondoltam?

    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam múltkor a Sidekick app okozott hasonlót, hogy nem tudtam online versenybe csatlakozni. Végül lelőttem minden plusz appot és sikerült. Aztán már csak ki kellett tökölnöm, melyik genyózott. Hátha valamelyik nem lett frissítve és az kavar be...
    Szerencsére nekem két appot kellett ellenőriznem, és úgy fest megvan a bűnös. (Csillió éves helicorsa.)

    Köszönöm mindenkinek!
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  7. #32
    Ok, következő kérdés: a rankba bekerül az időm, a pq-ba viszont nem. Mit tudok tenni ez ügyben?
    (Vagy kell neki egy kis idő, amíg frissül? Régen mintha gyakorlatilag azonnal megjelent volna...)
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  8. #33
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Figyelem!

    A futamon való részvételhez már 2017/2018-as GTR-Masters szervertagságra lesz szükség, a korábbi tagságok erre a futamra már nem érvényesek.
    Még a mai napon van mód elintézni az utalást, vagy banki befizetést, részletes infók itt:

    Szervertagság 2017/2018


    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Ok, következő kérdés: a rankba bekerül az időm, a pq-ba viszont nem. Mit tudok tenni ez ügyben?
    (Vagy kell neki egy kis idő, amíg frissül? Régen mintha gyakorlatilag azonnal megjelent volna...)
    A kettő egymástól teljesen függetlenül működik.
    Pontosan mikor és milyen időt mentél melyik autóval?
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 10. 13. 10:47.

  9. #34
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...Pontosan mikor és milyen időt mentél melyik autóval?
    Pontosan passz. Kb f10 - 3/4 11 között valamikor. (Igen, ma. )
    2.07.448; Porsche.
    Utoljára módosította: dingo; 2017. 10. 13. 10:56.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  10. #35
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Pontosan passz. Kb f10 - 3/4 11 között valamikor. (Igen, ma. )
    2.07.448; Porsche.
    Szia,
    megnéztem a szerver logot, csak a 2:09.935-es időd van benne, meg valami 2:11-es, nem találtam több kört. lehet valami hálózati hiba miatt a szerver elvesztette veled a kapcsolatot, de nem volt akkora a kiesés, hogy le is dobjon. én már jártam így, körözgettem egyedül fél órát, mire rájöttem, hogy nem is vagyok fenn a szerveren.

  11. #36
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Szia,
    megnéztem a szerver logot, csak a 2:09.935-es időd van benne, meg valami 2:11-es, nem találtam több kört. lehet valami hálózati hiba miatt a szerver elvesztette veled a kapcsolatot, de nem volt akkora a kiesés, hogy le is dobjon. én már jártam így, körözgettem egyedül fél órát, mire rájöttem, hogy nem is vagyok fenn a szerveren.
    Naccerű... :\
    Gondolom ez összefügg azzal, hogy egy idő után minden kör végén közölte, nem vagyok admin a szerveren. (Ami igaz is, csak nem tudom miért kell ezt állandóan az orrom alá dörgölni?! )
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  12. #37
    Esetleg egy használhatóbb Mclaren setupot valaki fel tudna tölteni?

  13. #38
    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg egy használhatóbb Mclaren setupot valaki fel tudna tölteni?
    Hogy kinek mi a használható az elég szubjektív, de tessék, hátha segít:
    meki road america

    Privát:
    De 2:05 alá nem ám bemenni vele, megelőzni nem ér!

  14. #39
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Sziasztok!

    Itt elérhető a streamem.

    Probaként a felkészülést is streamelem egyenldőre 720p 60fpsel


  15. #40
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Dani, csak halkan jegyzem meg, a bal oldalon ott a Phy_Late több mint 2000, és minden körben szépen gyarapodik...
    Én Ti-vel sem merek VR-t streamelni
    Mennyi a super sampling?

  16. #41
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy kinek mi a használható az elég szubjektív, de tessék, hátha segít:
    meki road america

    Privát:
    De 2:05 alá nem ám bemenni vele, megelőzni nem ér!
    köszi mindjárt kipróbálom :-)

  17. #42
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Saját onboard strem itt!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  18. #43
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Szerverbeosztás

    SZERVERBEOSZTÁS a nevezések alapján:

    1-27.
    helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Tóth--> Szabó
    28-42. helyezett: GTR-Masters.hu #R2 - Nagy -> Kovács


    Mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána 5 perc booking, annak aki szeretne skin-t választani, vagy a teszt során gondja volt a belépéssel.

    Figyelem,
    jelszó a booking-hoz itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  19. #44
    Egyszerűen nem hiszem el... "B" szerveren megvolt a 3. rajthely, erre mire odaérünk hogy felállunk a rajtrácsra és "felkészülünk", a pingem felszökik 1000 fölé és nem tudok mit csinálni.. Valakinek valami ötlet? Egyszer van hogy ezt csinálja, egyszer meg stabilan megy. Nincs egy extrém gyors netünk, de a 18 mb/s elég kéne, hogy legyen erre úgy gondolom, szerintem itt a stabilitással lesznek gondok. Egyelőre Wifin keresztül toltam, én fent vagyok az emeleten, router meg lent, próbáljam meg kábellel, ennyit számítana? Bocsi az offért csak nem az első ilyen és a falat verem szét lassan Köszi!

  20. #45
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Donmartino24 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyszerűen nem hiszem el... "B" szerveren megvolt a 3. rajthely, erre mire odaérünk hogy felállunk a rajtrácsra és "felkészülünk", a pingem felszökik 1000 fölé és nem tudok mit csinálni.. Valakinek valami ötlet? Egyszer van hogy ezt csinálja, egyszer meg stabilan megy. Nincs egy extrém gyors netünk, de a 18 mb/s elég kéne, hogy legyen erre úgy gondolom, szerintem itt a stabilitással lesznek gondok. Egyelőre Wifin keresztül toltam, én fent vagyok az emeleten, router meg lent, próbáljam meg kábellel, ennyit számítana? Bocsi az offért csak nem az első ilyen és a falat verem szét lassan Köszi!
    Ha már szét vered, húzz át rajta egy kábelt is Viccet félre téve, igen, ennyit számíthat. Főleg, ha a 2,4 GHz-es sávot használod. Rengeteg vezetéknélküli eszköz ezen a frekvencián csücsül, ami zavart okozhat az erőben. Nekem régen a szomszéd bébi őre okozott problémát: amikor bekapcsolta elment a WiFi. Legalább a futam alatt használj kábelt, az UTP kábelt maximum 100 méterig használhatod (wifit persze ilyenkor bontsd)

  21. #46
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Hát, mára ennyi jutott...

    Tudom, nem volt szép a visszajövetel

  22. #47
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Donmartino24 írta Hozzászólás megtekintése
    a pingem felszökik 1000 fölé és nem tudok mit csinálni.. ...Nincs egy extrém gyors netünk, de a 18 mb/s elég kéne, hogy legyen erre úgy gondolom, szerintem itt a stabilitással lesznek gondok. Egyelőre Wifin keresztül toltam, én fent vagyok az emeleten, router meg lent, próbáljam meg kábellel, ennyit számítana?
    Hiába jó a neted sebessége, az csak egy időegységre vetített átlagos érték, viszont a LAG elkerüléséhez neked minden egyes pillanatban stabil kapcsolatra van szükséged. A WIFI nem alkalmas erre a célra, itt jól össze van szedve, mit érdemes átnézned: R3E - a LAG elkerülése
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 10. 15. 21:18.

  23. #48
    Mezei Krisztián Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 11.
    Város
    Nürnberg
    Üzenetek
    135
    Éppen bent állok B szerveren a PIT-ben és lófasz se történik :S Amikor bent vagyok a jelölt területen, a nyalókás engedne is tovább...

  24. #49
    Mezei Krisztián Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 11.
    Város
    Nürnberg
    Üzenetek
    135
    Idézet Eredetileg Donmartino24 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyszerűen nem hiszem el... "B" szerveren megvolt a 3. rajthely, erre mire odaérünk hogy felállunk a rajtrácsra és "felkészülünk", a pingem felszökik 1000 fölé és nem tudok mit csinálni.. Valakinek valami ötlet? Egyszer van hogy ezt csinálja, egyszer meg stabilan megy. Nincs egy extrém gyors netünk, de a 18 mb/s elég kéne, hogy legyen erre úgy gondolom, szerintem itt a stabilitással lesznek gondok. Egyelőre Wifin keresztül toltam, én fent vagyok az emeleten, router meg lent, próbáljam meg kábellel, ennyit számítana? Bocsi az offért csak nem az első ilyen és a falat verem szét lassan Köszi!
    Te voltál valami piros-fekete autóval? Mert valaki talán az első féktávon előttem félig a földben volt, a kocsi eleje meg az ég felé... sikerült is nekimennem, vissza is estem a végére.

  25. #50
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    "A" Szerver

    Benne voltam az első körös tömegbalesetben, majd ha vissza tudtam nézni akkor nyilatkozom, nem tudom mi történt.

    Az elegendéseknél igyekeztem mindig korrekt lenni, de lehet volt, hogy nem jött össze, elnézést érte ha volt ilyen.
    Végén a Ferrarival jó meccs volt, ezért érdemes volt végig menni

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •