Oldal: 3 / 19 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (454 összesen)
  1. #51
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: MotoGP / Talma

    Idézet Eredetileg G-kart írta Hozzászólás megtekintése
    Nem akarok ünneprontó lenni de szt. el fogja rontni a nagy nyomás miatt.
    De ha akkor nagyon fogok örülni!!
    És Faubelen mekkora lehet a nyomás? Szerintem meg Ő rontja el.
    Hajrá Talma!
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  2. #52
    Kőszegi Tamás Regisztrált G-kart logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 15.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    542

    Re: MotoGP / Talma

    Reméljük a legjobbakat
    "Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy." Juan Manuel Fangio

  3. #53

    Re: MotoGP / Talma

    Idézet Eredetileg Honk írta Hozzászólás megtekintése
    És Faubelen mekkora lehet a nyomás? Szerintem meg Ő rontja el.

    Igy van! Volt is kint a kavicságyban....
    Remélem vasárnap is megnézi otthagyott-e valamit!!!

  4. #54
    Kőszegi Tamás Regisztrált G-kart logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 15.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    542

    Re: MotoGP / Talma

    Eddig király Holnap is ilyen helyen végezzen
    "Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy." Juan Manuel Fangio

  5. #55

    Re: MotoGP / Talma

    Elég megalázó lehetett szegény Faubelnek mikor az edzés végén bejött Talma, és mindenki, fotós hegyek, az egész Aspar Team, az öreg Aspar csak Talmával foglalkozott!
    Azt hiszem ez elég nagy nyomás lesz neki a holnapi futamon is, főleg hogy 4 tizeddel jobb időt futott Talma.
    Faubel alig javított a pénteken elért idejéhez képest (pár századot), Talma viszont majdnem 6 tizedet!


  6. #56

    Re: MotoGP / Talma

    "Van még egy kis titok, amit szombaton bevetünk, és akkor reményeink szerint még gyorsabb leszek. Vélhetően jobb lesz a tapadás is, mert a versenyzők egyre többet használják az aszfaltot. Elégedett vagyok, itt még nem mentem 1:40 perc alatt. Élveztem az időmérőt, többször is jó tempóban haladtam, rendre 1:40 körüli időket futottam, és nem fáradtam el. Ez fontos, hiszen a versenynek hasonló ritmusa lesz. Most is egyedül próbáltam menni, nem pedig szélárnyékban, mert szerintem a futamon is előfordulhat ilyen. Vannak a pályának olyan helyei, ahol tudok javítani, még teszteljük a kemény gumit is, és állítunk a hátsó rugón. Úgy vélem, a verseny a gumiválasztáson dőlhet el, ebben nagyot lehet hibázni. Lehet, hogy szombaton lassabb leszek, de a lényeg, hogy a futamra ismerjük meg az összes gumit, mit tudok velük" - mondta az MTI-nek Talmácsi


    Valentino Rossi(motorversenyző, Yamaha, olasz, hétszeres világbajnok): "A két versenyző élete futamát élheti át vasárnap, remek érzés lesz ez számukra. Mit nem adnék, ha én is versenyben lehetnék még a világbajnoki címért. Nem túl szerencsés dolog hátránnyal érkezni az utolsó helyszínre, tavaly Valenciában nekem nem sikerült a bravúr. Talmácsi az idei produkciója alapján megérdemelné a sikert, de az élet néha nem igazságos, ezért küzdeni kell a célokért. Hajrá Talma!"

    Nicky Hayden(motorversenyző, Honda, amerikai, egyszeres Motogp világbajnok): "Pokoli csatát vívnak ők ketten az idén, és ez engem az én tavalyi versengésemre emlékezetet Rossival. Egy éve én érkeztem előnnyel Valenciába, és sikerült megőriznem az előnyömet, szurkolok Gábornak, hogy ő is így tegyen. Talmácsi remek motoros, versenyzünk mi még egymás ellen a legmagasabb osztályban

    Anthony West(motorversenyző, Kawasaki, ausztrál): "Talmácsit várom végső győztesnek, ő egy kiváló motoros megérdemelné, hogy nyerjen. Gábor kiegyensúlyozottan versenyzett az idén, magabiztos teljesítményt nyújtott. Nehéz futam vár még rá, hiszen vasárnap is jó produkcióval kell előrukkolnia a végső sikerhez."

    Talma managerének Stefano Favaronak sikerült telefonon elérni Gábor egyik legnagyobb szurkolóját, Del Pierot, így ő is nyilatkozott lapunknak. Alexandro Del Piero(labdarúgó, Juventus, olasz):"Talma remek az idén, egy futamon kell még hoznia magát, hogy megkoronázza teljesítményét. Imádom nézni őt, és kedves barátomat Rossit, igazi őrült ez a két srác, akik csodálatosan motoroznak. A 125-ös kategória drámai versenyeket produkált ebben az idényben, hasonlóra számítok vasárnap is, természetesen Talmácsi sikerrel."

  7. #57

    Re: MotoGP / Talma

    Hajrá Talma!!!!!!!!!!!

  8. #58

    Re: MotoGP / Talma

    Idézet Eredetileg Zizics János írta Hozzászólás megtekintése
    Elég megalázó lehetett szegény Faubelnek mikor az edzés végén bejött Talma, és mindenki, fotós hegyek, az egész Aspar Team, az öreg Aspar csak Talmával foglalkozott!

    Az nagyon komoly volt . Egy kicsit mintha meg is lett volna illetődve

  9. #59

    Re: MotoGP / Talma

    Szerzek antennát, akármi áron, nem hagyhatom ki ezt a küzdelmet. Melóhelyen leszek. :S
    Hajrá Talma!!!

  10. #60

    Re: MotoGP / Talma

    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Szerzek antennát, akármi áron, nem hagyhatom ki ezt a küzdelmet. Melóhelyen leszek. :S
    Hajrá Talma!!!
    motogp oldalon van valami live report! bár úgy nem az igazi....

  11. #61
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Üzenetek
    1.117

    Re: MotoGP / Talma

    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Szerzek antennát, akármi áron, nem hagyhatom ki ezt a küzdelmet. Melóhelyen leszek. :S
    Hajrá Talma!!!
    Ha van ott net akkor nézd meg az M1-en a közvetítést mert az M1-et lehet neten nézni

  12. #62

    Re: MotoGP / Talma

    Idézet Eredetileg Kigyós Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Ha van ott net akkor nézd meg az M1-en a közvetítést mert az M1-et lehet neten nézni
    Nem is tudtam hogy van ilyen.

  13. #63

    Re: MotoGP / Talma

    Idézet Eredetileg Kigyós Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Ha van ott net akkor nézd meg az M1-en a közvetítést mert az M1-et lehet neten nézni
    Na ezt kerestem én is, de hirtelen nem találtam. Hol is van ez?

  14. #64
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Üzenetek
    1.117

    Re: MotoGP / Talma

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Na ezt kerestem én is, de hirtelen nem találtam. Hol is van ez?
    Ezt most így én sem tudom, valamikor régebben kerestem a neten valamit és az m1 élő közvetítésére bukkantam, de net tv-ken (program pl. onlinetv is fenn van azthiszem az f1) ez egy kis program majd megnézem működik-e még mert nekem meg van még valahol.
    Estére talán lesz erre is időm.

  15. #65

    Re: MotoGP / Talma

    na megvan! hirtelen eszembe jutott.

    szóval www.i-tv.hu

    talán regisztrálni kell magad, aztán jobb oldalt -> adók -> magyar adók -> MTV 1

    megnéztem van vagy 15 másodperc hátránya, de kibírható. Ja és csak explorerben!

  16. #66

    Re: MotoGP / Talma

    Andrea Admin írta:

    Talmáék megtalálták a legoptimálisabb beállításokat, azt mondta azt csinál a motorral, amit csak akar.
    Holnapra nem változtatnak semmit.
    Miután szétszedte a média, visszavonult a lakóautóba, hamarosan elmegy egy lazító, relaxáló masszázsra, majd pihen és a holnapi versenyre koncentrál.

  17. #67

    Re: MotoGP / Talma

    Idézet Eredetileg Zizics János írta Hozzászólás megtekintése
    Andrea Admin írta:

    Talmáék megtalálták a legoptimálisabb beállításokat, azt mondta azt csinál a motorral, amit csak akar.
    Holnapra nem változtatnak semmit.
    Miután szétszedte a média, visszavonult a lakóautóba, hamarosan elmegy egy lazító, relaxáló masszázsra, majd pihen és a holnapi versenyre koncentrál.
    Jólvan Talma! Pihend ki magad! Holnap nehéz napod lesz! SZORÍTUNK!! HAJRÁ TALMA!!!
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  18. #68

    Re: MotoGP / Talma

    A Talma Fun Club készített egy "Köszönő Levelet" Talma összes szerelőinek, a Fun Club tagjainak aláírásaival!

    Amit állítólag a mostani döntő futam előtt a szerelők meg is kaptak!

    Idézet Talma fórumáról:
    "Hart Andi kint van a pályán és beszélt Budur Gabriellával, aki bement a boxba és megkérdezte a szerelőktől, hogy megkapták-e a köszönőlevelünket. MEGKAPTÁK!!! Azt mondja állati boldogok. :-D Először mikor meglátták nagyon megdöbbentek, még sosem kaptak ilyet, de annyira örülnek neki, hogy mindent beleadnak és ha vért izzadnak is, úgy összedobják a gépet, hogy Talma legyen az első!!!!
    Sőt, ha minden igaz, készülnek is valamivel, szóval nézzük a tévét az első pillanattól kezdve.
    A levéllel kapcsolatban Budur Gabi azt mondta, hogy a szerelők ma is csodájára járnak, sőt kézről kézre adják és átviszik más boxokba is. Külön kiemelték, hogy a sokat tapasztalt, nem ma kezdett szerelők sem láttak még ilyet és nagyon boldogok. Megpróbálnak valamivel készülni, de egyenlőre azon tanakodnak, hogy vajon mutatni fogja-e a tévé."

    Könyv eleje
    Könyv vége
    Könyv vastagsága!!!!

    ....más nem jut most eszembe, csak annyi hogy le a kalappal!!!!!
    Utoljára módosította: Zizics János; 2007. 11. 03. 19:37.

  19. #69
    Borbély Attila Regisztrált Voodoo logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    136

    Re: MotoGP / Talma

    Holnap nagy nap vírrad kicsiny hazánkra !!! Egy fia felérhet a világ tetejére !!! Már most tiszta ideg vagyok
    De szép lenne ha meg tudna lógni a mezönytől (mondjuk én akkor se vagyok nyugott ) és remélem a kézilabda szurkolók is kint lesznek (hiszen a győr női kézisei ma játszottak BL meccset a közelben és kint voltak az időmérőn is ) . Hajráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá áááááááááá !!!
    Takács Gyula - Borbély Attila - Hungarian Racing Club - BMW E90

  20. #70
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Üzenetek
    634

    Re: MotoGP / Talma

    Életem egyik nagy élménye volt a tavalyi Brno-i verseny élőben, ahol Talma (abban a szezonban legjobb eredményeként) felálhatott a dobogóra.

    Holnap 11-kor állítsátok le a szervert, hogy mindenki tudja, a TV előtt a helye.

    GO, TALMA, GO!!!
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  21. #71

    Re: MotoGP / Talma

    Idézet Eredetileg Zizics János írta Hozzászólás megtekintése
    A Talma Fun Club készített egy "Köszönő Levelet" Talma összes szerelőinek, a Fun Club tagjainak aláírásaival!



    ....más nem jut most eszembe, csak annyi hogy le a kalappal!!!!!
    Ez igen! Grat!

    Remélem a következőt én is alá tudom majd írni.
    :: GPLrank -11 [valaha] :: OvalRank hamarosan! ::

  22. #72

    Re: MotoGP / Talma

    Sajna a tv nézős weboldal nem óhajtja elküldeni a regisztráció befejezéséhez szükséges aktiváló e-mail-t. Helyette találtam egy online tv szoftvert (JLC's internet tv). Itthon szaggatás nélkül jön az adás, ha jól érzékelem, késés nélkül. Remélem a cégben is ugyanígy futni fog.
    Hajrá Talma, egy egész ország szurkol érted!!!

  23. #73
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Üzenetek
    699

    Re: MotoGP / Talma

    TALMA TALMA TALMA TALMA TALMA
    Kunszabó Sándor

  24. #74

    Re: MotoGP / Talma

    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Sajna a tv nézős weboldal nem óhajtja elküldeni a regisztráció befejezéséhez szükséges aktiváló e-mail-t. Helyette találtam egy online tv szoftvert (JLC's internet tv). Itthon szaggatás nélkül jön az adás, ha jól érzékelem, késés nélkül. Remélem a cégben is ugyanígy futni fog.
    Hajrá Talma, egy egész ország szurkol érted!!!
    Miért nem szóltál? odaadtam volna a jelszót! backup solution-nek elküldöm priviben azért

  25. #75

    Re: MotoGP / Talma

    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Sajna a tv nézős weboldal nem óhajtja elküldeni a regisztráció befejezéséhez szükséges aktiváló e-mail-t. Helyette találtam egy online tv szoftvert (JLC's internet tv). Itthon szaggatás nélkül jön az adás, ha jól érzékelem, késés nélkül. Remélem a cégben is ugyanígy futni fog.
    Hajrá Talma, egy egész ország szurkol érted!!!
    http://onlinetvradio.info/.Itt nemkell regisztrálni és még működik is.

Oldal: 3 / 19 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •