Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (60 összesen)

Téma: AC - Klubszerda - 2018.03.07 Brands Hatch GP- nyílt nap #2

  1. #26
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem egy bajom van csak: ha én kézi váltóssal akarok menni, akkor nem tudok a kormányon váltani. Ez alapból eléggé szűkíti a kört, szerintem sokaknak nincsen kézi váltójuk. Én a Supra miatt jönnék, emiatt viszont kiesne.

    (Van kézi váltóm, csak szekvenciálisban van, mert azt használom többet. Emiatt meg nem nagyon szeretném mindig átszerelni, meg vissza...)
    De tudsz

  2. #27
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem egy bajom van csak: ha én kézi váltóssal akarok menni, akkor nem tudok a kormányon váltani. Ez alapból eléggé szűkíti a kört, szerintem sokaknak nincsen kézi váltójuk. Én a Supra miatt jönnék, emiatt viszont kiesne.

    (Van kézi váltóm, csak szekvenciálisban van, mert azt használom többet. Emiatt meg nem nagyon szeretném mindig átszerelni, meg vissza...)
    A váltó beállításoknál kell csak kivenni a pipát onnan hogy van külön váltód. És akkor enged a kormányon lévő fülekkel is váltani.
    Persze ez érzés nem olyan, de az egy másik kérdés.

  3. #28
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Köszi srácok - Robi, így nincs kifogás
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  4. #29
    Fülöp Róbert Versenyző leomitsu logója
    Csatlakozott
    2015. 10. 19.
    Üzenetek
    398
    Áá faszom, átszereltem inkább...

  5. #30
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Áá faszom, átszereltem inkább...

    Elég jó időt mentél Supraval, megnéznéd kérlek a C7et is a viszonyítás végett? Thx.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  6. #31
    Fülöp Róbert Versenyző leomitsu logója
    Csatlakozott
    2015. 10. 19.
    Üzenetek
    398
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése

    Elég jó időt mentél Supraval, megnéznéd kérlek a C7et is a viszonyítás végett? Thx.
    Köszi, elég birkózós De én imádom. Megnézem a Corvettet is, de a jenki verdákat nem nekem találták ki.

  7. #32
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi, elég birkózós De én imádom. Megnézem a Corvettet is, de a jenki verdákat nem nekem találták ki.
    Pont az ilyen nyilatkozatokat várnám ettől az eseménytől
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  8. #33
    Gombos Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 06.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    278
    Suprán a turbónyomással még most is lehet játszani.
    Áldozatok nélkül nincs győzelem és most te vagy az áldozat

  9. #34
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Suprán a turbónyomással még most is lehet játszani.
    Most mondta Norbi is épp - így viszont ki kell vennem, ha nem tudom megkötni sehogysem
    Lehet nekem nem volt beállítva kormányon a gomb rá, mert nyomkodtam én mindent hogy előhozzam...
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  10. #35
    Gombos Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 06.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    278
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Most mondta Norbi is épp - így viszont ki kell vennem, ha nem tudom megkötni sehogysem
    Lehet nekem nem volt beállítva kormányon a gomb rá, mert nyomkodtam én mindent hogy előhozzam...
    A setupban is tudod állítani, ahol az ABS-t és a TC-t is. Szerintem ott lesz a gebasz, mert gondolom csak egyesével lehet letiltani ezeket a füleket (bár én nem értek hozzá)
    Áldozatok nélkül nincs győzelem és most te vagy az áldozat

  11. #36
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Most mondta Norbi is épp - így viszont ki kell vennem, ha nem tudom megkötni sehogysem
    Lehet nekem nem volt beállítva kormányon a gomb rá, mert nyomkodtam én mindent hogy előhozzam...
    Shelbyt a helyére
    A turbo szabályozásat amúgy nem lehet tiltani...

  12. #37
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Shelbyt a helyére
    A turbo szabályozásat amúgy nem lehet tiltani...
    Az pont jó rizsesgép

    Amúgy két megoldás van a Suprára: 100% turbo mellé kalkulálok egy restrictort, hogy pariban legyen, vagy a content mappában a max boostot leveszem - ehhez viszont a kliens oldalakon is ugyanezt meg kell majd tenni szvsz, mert nem fognak tudni a pályára hajtani az emberek.

    [–]T4nnerr[S] 1 point 3 years ago edited the engine files in the data folder of the Supra Mod
    [–]Vitafaran 1 point 3 years ago
    MAX_BOOST=100000 I set the max boos to 100000 but now it has no turbo, exactly what did you change?
    [–]T4nnerr[S] 1 point 3 years ago
    You also need to change the wastegate value.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  13. #38
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Az pont jó rizsesgép

    Amúgy két megoldás van a Suprára: 100% turbo mellé kalkulálok egy restrictort, hogy pariban legyen, vagy a content mappában a max boostot leveszem - ehhez viszont a kliens oldalakon is ugyanezt meg kell majd tenni szvsz, mert nem fognak tudni a pályára hajtani az emberek.
    a 100% turbo eléggé öli a motort
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  14. #39
    Fülöp Róbert Versenyző leomitsu logója
    Csatlakozott
    2015. 10. 19.
    Üzenetek
    398
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    a 100% turbo eléggé öli a motort

    Ráadásul nem olyan egyszerű vele körbemenni nagy nyomáson.

  15. #40
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    a 100% turbo eléggé öli a motort
    Mindegy, úgysem jár hozzá se 5év , se 200000km gari

    De tény, 90 fölé nem éri meg.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  16. #41
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Utánanéztem AC fórumon és kiderült hogy ez majdnem 1éves issue és nincs rá megoldás (nem is lesz akkor gondolom)

    Így marad a restrictor, csak azzal ugrik a booking..
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  17. #42
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    A Grade 1 és 3 között itt Barcelonában a Cayman GT4 és BMW M4 között 4mp körönkénti különbség várható
    Ez megdőlni látszik
    Mellesleg van ennek a setup locknak értelme?
    Főleg a tuning kategóriában??

    Ha egyféle kocsival (vagy csak street autókkal) lehetne csak indulni, akkor aszondom, oké.
    Így kicsit fura.
    A Corvette pl csak egyenesen megy, hiába tekerem a kormányt
    Pedig menne az, ha piszkálnánk rajta kicsit...

    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    de ők ugye nem is egyenértékűek, az egyik 3 kreditet fog kiharapni a tárcátokból (majd), míg a másik egyet.
    Ezt részleteznéd?

  18. #43
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Ez megdőlni látszik
    Mellesleg van ennek a setup locknak értelme?
    Főleg a tuning kategóriában??

    Ha egyféle kocsival (vagy csak street autókkal) lehetne csak indulni, akkor aszondom, oké.
    Így kicsit fura.
    A Corvette pl csak egyenesen megy, hiába tekerem a kormányt
    Pedig menne az, ha piszkálnánk rajta kicsit...



    Ezt részleteznéd?
    Mindent a maga idejében Robi

    A cél pedig h a kocsik alap karakterével autozzunk es érezzetek a különböző iskolák közötti előnyöket es hátrányokat. Onnantól hogy megpiszkalod, már csak az AC fizikai motorja által számított algoritmust vezeted, nem azt amit megálmodtak a tervezők és Kunosek megpróbáltak leutanozni. Ezt érzed akkor amikor tekered a kormányt egy Eleanoron , de nem történik semmi, csak nyikorog a gumi
    A Tunersnel valóban furán hathat, h "no tuning" de közben ugye egy mezei 250lovas Suprahoz képest kell erteni a tuningot.

    Jo lesz ez, csak az eredeti elképzeléshez képest jóval nagyobb valtozast okoz a pályakarakterisztika. Nehéz lesz balancet találni.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  19. #44
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Azért maxra tekert turbóval nem kis feladat végig terelni a Suprát főleg versenyen. Ha valaki képes erre had menjen. Szvsz maxon szerintem nincs sok értelme még a 90%-nak sem...

    (Én ha indulok csak Japó vas johet szóba)

  20. #45
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg TomAce írta Hozzászólás megtekintése
    Azért maxra tekert turbóval nem kis feladat végig terelni a Suprát főleg versenyen. Ha valaki képes erre had menjen. Szvsz maxon szerintem nincs sok értelme még a 90%-nak sem...

    (Én ha indulok csak Japó vas johet szóba)
    Nos igen, de be lehet kapcsolni a TCt és akkor mindjárt vállalhatóbb a gép. Viszont a kínálatban csak úgy maradhat, ha megtaláljuk azt a pontot, ahol a C7 szintjét hozza és vele van pariban - ettől a jelenlegi státuszában nagyon messze vagyunk. Nagyon kár hogy a turbo nem korlátozható, betyárbecsület édes kevés az ellenőrzéséhez.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  21. #46
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Jogos a TC csavargatása valahogy meg sem fordúlt a fejemben...

  22. #47
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Onnantól hogy megpiszkalod, már csak az AC fizikai motorja által számított algoritmust vezeted, nem azt amit megálmodtak a tervezők és Kunosek megpróbáltak leutanozni. Ezt érzed akkor amikor tekered a kormányt egy Eleanoron , de nem történik semmi, csak nyikorog a gumi
    Ezzel a gondolatmenettel vitatkoznék, attól még, hogy egy paramétert átállítasz, attól még a kocsinak ugyan úgy kell (kéne) viselkednie, mintha az a paramétert a valóságban is átállítanád. A setup képernyőn meg Kunos-ék ügyeltek arra, hogy csak olyan paramétert és olyan mértékben lehessen állítani, ami reális. Ezekhez verdákhoz a valóságban is számtalan (akár gyári) kit beszerezhető, ami módosít a futómű paraméterein, sőt egyes verdákon pár dolog már alapból állítható. Én nem hiszem, hogy realitásban bármi különbség lenne az alap setup és az átállított között, tekintve hogy az alap settel is ugyan úgy az AC fizikai motorja által számított algoritmust vezeted..

    Versenyautók esetén az alap setup, mint fogalom meg nem is értelmezhető.
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 03. 07. 12:31.

  23. #48
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel a gondolatmenettel vitatkoznék, attól még, hogy egy paramétert átállítasz, attól még a kocsinak ugyan úgy kell (kéne) viselkednie, mintha az a paramétert a valóságban is átállítanád. A setup képernyőn meg Kunos-ék ügyeltek arra, hogy csak olyan paramétert és olyan mértékben lehessen állítani, ami reális. Ezekhez verdákhoz a valóságban is számtalan (akár gyári) kit beszerezhető, ami módosít a futómű paraméterein, sőt egyes verdákon pár dolog már alapból állítható. Én nem hiszem, hogy realitásban bármi különbség lenne az alap setup és az átállított között, tekintve hogy az alap settel is ugyan úgy az AC fizikai motorja által számított algoritmust vezeted..

    Versenyautók esetén az alap setup, mint fogalom meg nem is értelmezhető.
    Nyílván, hiszen ha nem így lenne, akkor nem a kijelzőt bámulnád

    Gran Turismoban volt a legfeltűnőbb, hogy a különböző csavargatás és tuning mennyire kiherélte a kocsik alapkarakterét. Ezért születtek a no tuning versenyek, hogy legyenek karakterek a pályán és ne csak a kasztni legyen más.
    Az alap setup egy versenyautónál nem értelmezhető - Miért? Nincs számos olyan kisebb FIA kategória, ahol adott alkatrészhez nem nyúlhatsz hozzá? Itt is ez van - given setup.
    "Ezekhez verdákhoz a valóságban is számtalan (akár gyári) kit beszerezhető, ami módosít a futómű paraméterein" Valóban. De akkor tessék a Time Attack Race 2ben indulni, mert ez itt a Street és Sport lesz!
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  24. #49
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Aki indulna este az legyen szíves nevezni előre! Indulóktól függően lenne ugyanis a futamon 20 v 30 perces a futam.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  25. #50
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Aki indulna este az legyen szíves nevezni előre! Indulóktól függően lenne ugyanis a futamon 20 v 30 perces a futam.
    Ehhez azért ismerni kéne a szabályokat...
    Vagy csak én nem tudom hogy ez a három autós három kategóriás kredites verseny hogy működik?

    Az megvan, hogy válasszak kategóriát, és onnantól azon belül kell maradnom.
    A többi viszont homály.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •