Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (86 összesen)
  1. #26
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    Srácok!
    Szűcs Tominál futottam az időmet, átírtuk az acuser fájlt és a nevet, de most itthonról nem enged fel a szerverre.

  2. #27
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Technikai restart kellett a szerón a szervezők üzenik

  3. #28
    B szerver 2. Futam.
    Bocsánatot kérek Magyar Krisztián!
    2. Kanyarban nem tudtam beljebb fordulni és neked koccantam. Azonnal kiforogtunk.
    Elnézést!
    Péter

  4. #29
    Együd István Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2016. 02. 11.
    Város
    Vác
    Üzenetek
    15
    A második futamban jó volt egy másik autó tetejéről rajtolni

  5. #30
    Tomi Toth Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 12. 05.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    53
    Idézet Eredetileg SISTA írta Hozzászólás megtekintése
    A második futamban jó volt egy másik autó tetejéről rajtolni
    Igen az tényleg elég érdekes vol !
    Tóth Tamás

  6. #31
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    A szerver R2

    Bocsánat Kiss Geri! Keresztben álltam a boxkijáratnál, amikor pár centit előrébb gurult ez a sz@r és pont elkaptalak, ha nem gurul előrébb talán kikerülsz. Sajnálom.

  7. #32
    Simresults eredmények:
    A szerver
    B szerver

  8. #33
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Na ez jo lett volna, de nem lett jo. Kiss Janitol bocsánat a koccokert, de a szajviz minta kellett, nagyon szomjas voltam
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  9. #34
    Idézet Eredetileg SISTA írta Hozzászólás megtekintése
    A második futamban jó volt egy másik autó tetejéről rajtolni
    Ez akkor szokott előfordulni, ha valaki az utolsó másodpercekben lép ki a rajtrácsra.
    A biztonság kedvéért legalább a start előtt 30-40 másodperccel ki kell lépni a pitből.

  10. #35
    Idézet Eredetileg mpeter írta Hozzászólás megtekintése
    B szerver 2. Futam.
    Bocsánatot kérek Magyar Krisztián!
    2. Kanyarban nem tudtam beljebb fordulni és neked koccantam. Azonnal kiforogtunk.
    Elnézést!
    Péter
    Semmi baj, előfordul az ilyen

  11. #36
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    Óvást hol lehet benyújtani?

    B szerver replay: !! LINK FRISSÍTVE !!

    https://drive.google.com/drive/folde...ef?usp=sharing


    B szerver: első futam: a kollégák a második kör első kanyarjában kitorpedóztak a második helyről, esélyem se volt. Majd volt még valami kocc, ahol szintén megpördültem, de az már nem is érdekelt. Nagyon elrontotta a kedvemet az első futamra ez.

    Második futam: ez viszont mindent pótolt, Erikkel mentünk szinte fej-fej mellett végig. A hosszú egyenesekben a BMW sokkal gyorsabb volt az Alfánál, de nem mertem bevállalni a sikánban az előzést. Végig figyeltem a harmadik helyezett távolságát hozzánk képest, nehogy ránk másszon. Idővel egyformán kezdtek el fogyni a kocsikon a gumik, pár kanyarban figyeltem, ahogy Erik füstölősre fékezi a kerekeit. Mindenki máshol küzdött a romló gumikkal. Összességében: ez király volt, köszi Erik, remélem még összefutunk hasonló helyzetben! És nem úgy, mint Hockenheimban...
    Utoljára módosította: tamasd; 2019. 02. 25. 20:48.
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

  12. #37

  13. #38
    Ványi Dániel Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    206
    B R1, Sikánt elfékeztem, átrongyoltam rajta, bár ahogy láttam mögöttem lévő két kolléga is, de a célegyenes előtti kanyarban megúszott a segge, neki egy kollégának, nem néztem kinek, és ebből átforogtam egy másikba, még egy kocc. Sorry, olyan közel voltatok hogy esélyem se volt korrigálni.

  14. #39
    Ványi Dániel Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    206
    B R2.
    Péter Mikó kétszer talált el.
    Na de Együd István, 4szer?
    Így csak még izgalmasabb lett a futam

  15. #40
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    A szerver

    Első futamon kicsit viccnek tartottam hogy a kanyarból indultunk, de mondom jól van, legalább nem lesz gondom az első kanyarban. Nem is lett, messze én estem be a legnagyobb tempóval gond nélkül, majd szépen neki álltam felzárkózni kihasználva a többiek hibáját. 1 kör végén ütköztem Homoki Csabával, ezért elnézést, teljes egészében az én hibám. Valahol a 14.-15. hely környékén jártam, amikor megforogtam, pedig egészen jól tartottam az előttem haladók tempóját, és mivel hibázgattak, szépen másztam felfelé. 17. hely, 23-ról.

    Második futamon már nem a kanyarból indultam, így kicsit óvatosabban de megérkeztem a mezőnybe. Ismét kapaszkodtam felfelé, relatíve haladtam együtt a mezőnnyel miközben Csaba loholt mögöttem. Kifejezetten figyeltem a kigyorsításokra, mert az Alfa jónak tűnt az egyenesben, de már az első futamon is feltűnt hogy a környéken messze én tudtam a legrövidebb féktávot venni első kanyarban, szóval nem igazán aggódtam. Aztán Peti beforgott elém (no para, esélyem sem volt kikerülni úgy meglepődtem), kezdhettem elölről a felzárkózást. Végén igyekeztem tartani a tempót, fókuszálni meg minden, amikoris az utolsó körben feltűnt hogy a sikánban egy Merci áll a falban, majd egy másik a füvön sétálgat. + 2 pozicíó ^^ 17. hely ismét.

    Ezt a gifet pedig ha szabad itt hagyom, iszonyatosan élveztem ennek a kanyarnak a kijáratát minden alkalommal
    https://gfycat.com/ethicalreliablecoyote

  16. #41
    Idézet Eredetileg Senya írta Hozzászólás megtekintése
    A szerver R2

    Bocsánat Kiss Geri! Keresztben álltam a boxkijáratnál, amikor pár centit előrébb gurult ez a sz@r és pont elkaptalak, ha nem gurul előrébb talán kikerülsz. Sajnálom.
    Én meg elnézést kérek az első futamon a rajt utáni lökésért, egy pillanatra megakadt a játék és beléd csúsztam. Am nem tudom, most dupláztam a sávszélt a szolgáltatónál, modernebb hardvert kaptunk, de ez a korábban vázolt hinta effektus még mindig megvan, pedig a pingem is korrektnek tűnt végig, 12-13-at mutatott, mikor figyeltem. Lehet valami egyéb bottleneck miatt van ez...

    Úgy egyébként meg élveztem a versenyeket, volt egy-két jó csata menet közben!

  17. #42
    Tomi Toth Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 12. 05.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    53
    Idézet Eredetileg vdani666 írta Hozzászólás megtekintése
    B R1, Sikánt elfékeztem, átrongyoltam rajta, bár ahogy láttam mögöttem lévő két kolléga is, de a célegyenes előtti kanyarban megúszott a segge, neki egy kollégának, nem néztem kinek, és ebből átforogtam egy másikba, még egy kocc. Sorry, olyan közel voltatok hogy esélyem se volt korrigálni.
    én voltam ! Bocsánat ! El mértem a fék távot próbáltam gázzal korrigálni de nem jött össze ! Ne haragudj !
    Tóth Tamás

  18. #43
    Idézet Eredetileg Toth Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    én voltam ! Bocsánat ! El mértem a fék távot próbáltam gázzal korrigálni de nem jött össze ! Ne haragudj !
    Tomi, ne haragudj nem akartalak leszorítani a célegyenes ráfordítóban de valahogy rossz irányba ment alattam az út

  19. #44
    Burszky Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 09. 28.
    Város
    Bátka
    Üzenetek
    64
    Szatmári Tomitól és Bartha Lászlótól elnézést kérek hogy olyan szemét genyómódon védekeztem

    Szatmári Tomi bocsáss meg kérlek hogy ki toltalak de nagyon elindult a kocsi segge én nem tudtam úgy korrigálni hogy jó legyen

  20. #45
    Tomi Toth Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 12. 05.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    53
    Idézet Eredetileg nagi írta Hozzászólás megtekintése
    Tomi, ne haragudj nem akartalak leszorítani a célegyenes ráfordítóban de valahogy rossz irányba ment alattam az út
    Semmi gond !
    Tóth Tamás

  21. #46
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    ezt a fordított rajtrácsot most nagyon élveztem és minden pozícióért vért kellett izzadni...Főleg az eleje és a vége volt nagyon izgi...kicsit beragadtam az első pár körben Márk és Bartha Laci mögé így a végén angyon nyomni kellett h az ellógó Zelfi ellen is legalább próbálkozni tudjak...Utolsó körre oda is értem és az utolsó kanyarban sikerült is bebújni az éppen csukódó ajtóba... Kicsit össze is értünk , de a kigyors jól sikerült és 1 tizeddel sikerült behúzni a második futamot is... (bocs Zelfi ha túl kemény volt)

  22. #47
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez akkor szokott előfordulni, ha valaki az utolsó másodpercekben lép ki a rajtrácsra.
    A biztonság kedvéért legalább a start előtt 30-40 másodperccel ki kell lépni a pitből.
    Race07-be voltak hasonlók, az olaszok is átvették ezt a feature-t ?!
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  23. #48
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg tamasd írta Hozzászólás megtekintése
    Óvást hol lehet benyújtani?
    Itt (ott) a megfelelő topik erre.

  24. #49
    Idézet Eredetileg tamasd írta Hozzászólás megtekintése
    Óvást hol lehet benyújtani?

    B szerver replay:
    R1:
    https://drive.google.com/file/d/1JR_Exg5tgb_RL00GO4bxQYaauYDoBMk3/view?usp=sharing

    R2:
    https://drive.google.com/file/d/1eN2...ew?usp=sharing


    B szerver: első futam: a kollégák a második kör első kanyarjában kitorpedóztak a második helyről, esélyem se volt. Majd volt még valami kocc, ahol szintén megpördültem, de az már nem is érdekelt. Nagyon elrontotta a kedvemet az első futamra ez.

    Második futam: ez viszont mindent pótolt, Erikkel mentünk szinte fej-fej mellett végig. A hosszú egyenesekben a BMW sokkal gyorsabb volt az Alfánál, de nem mertem bevállalni a sikánban az előzést. Végig figyeltem a harmadik helyezett távolságát hozzánk képest, nehogy ránk másszon. Idővel egyformán kezdtek el fogyni a kocsikon a gumik, pár kanyarban figyeltem, ahogy Erik füstölősre fékezi a kerekeit. Mindenki máshol küzdött a romló gumikkal. Összességében: ez király volt, köszi Erik, remélem még összefutunk hasonló helyzetben! És nem úgy, mint Hockenheimban...
    Lehet én vagyok kasu, de nekem mindkét link ugyanazt az R2-t tölti le. Az én gépem is csak az R2-t mentette. Megvan valakinek az R1?
    Mit kell beállítani hogy ilyen dupla versenynék mindkét replayt lementse?
    Utoljára módosította: nagi; 2019. 02. 24. 23:43.

  25. #50
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Itt (ott) a megfelelő topik erre.
    "Akcíós Áron - Mikor Sodróczki"

    Fogadjunk ezeket te találtad ki, hát felnevettem!
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •