Oldal: 12 / 23 ElsőElső ||| 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 276 - 300 (568 összesen)
  1. #276
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Mizo írta Hozzászólás megtekintése
    Hali

    Az miért van hogy nagyjából csütörtök óta a gtr-masters.hu hivatkozásra a fórum oldala jön be, és ezt mondja: Nem vagy bejelentkezve vagy nincs jogosultságod megtekinteni ezt az oldalt. Ennek a következő okai lehetnek: ...


    Ha bejelentkezek, és újra a gtr-masters.hu -ra megyek akkor minden oké. Nem láttam olyan jellegű információt, mely szerint a gtr-masters.hu kezdőoldal csak bejelentkezés után tekinthető meg.
    Átmeneti beállítás volt.

  2. #277
    Jól érzem, gyorsabb lett az oldal?

  3. #278
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Jól érzem, gyorsabb lett az oldal?
    Folyamatosan foglalt a telefon, de valószínű hogy hardware / software frissítés volt.

  4. #279
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221

    óraátállítás

    Hali!

    A legfrissebb témáknál még nem állt át az óra, és így a jövőből jönnek az üzenetek, persze máshol már jó!

  5. #280
    Azt szertném kérdezni, van-e lehetőség régi rendszert visszaállítani! Régen ha az újdonság fülre klikeltünk, azok a témák jelentek meg, melyekhez hozzászólás történt, illetve az utolsó hozzászólő és hozzászóláshoz lehetett eljutni. Jelenleg megjelenik minden hozzászólás, ami véleményem szerint túl sok. Könnyebb a szürés a témákra. Válaszotokat előre is köszönöm!

  6. #281
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Gabe írta Hozzászólás megtekintése
    Azt szertném kérdezni, van-e lehetőség régi rendszert visszaállítani! Régen ha az újdonság fülre klikeltünk, azok a témák jelentek meg, melyekhez hozzászólás történt, illetve az utolsó hozzászólő és hozzászóláshoz lehetett eljutni. Jelenleg megjelenik minden hozzászólás, ami véleményem szerint túl sok. Könnyebb a szürés a témákra. Válaszotokat előre is köszönöm!
    Fórum menüpont, Új hozzászolások gomb amit Te keresel.


  7. #282
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Gabe írta Hozzászólás megtekintése
    Azt szertném kérdezni, van-e lehetőség régi rendszert visszaállítani! Régen ha az újdonság fülre klikeltünk, azok a témák jelentek meg, melyekhez hozzászólás történt, illetve az utolsó hozzászólő és hozzászóláshoz lehetett eljutni. Jelenleg megjelenik minden hozzászólás, ami véleményem szerint túl sok. Könnyebb a szürés a témákra. Válaszotokat előre is köszönöm!
    A kettő közül mentsd el valamelyik linket amelyik szimpatikus.
    http://forum.gtr-masters.hu/activity.php

    vagy a "Fórum / Új hozzászólások" linket.

  8. #283
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    A szolgáltató új rendszert vezet be. A honlapunk e-mail küldő funkciója átmenetileg nem üzemel. Így az ehhez kapcsolódó funkciók nem működnek. (pl kapcsolat menüpont, e-mail értesítések, stb...)
    Remélhetőleg pár napon belül helyre áll a rend.

  9. #284
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039

    AutoSim Analyzer

    Hij.

    Statisztikaszerető lévén lenne egy javaslatszerűségem. Ugye versenynaptárban a "results" oldal alján, leledzik ilyen flash grafikon. Az hogy miket mutat, hogy mér, éshogy miért olvashatatlan az számomra használhatatlanná, feleslegessé teszi. Túl sűrű, és vannak benne érthetetlen "tüskék".
    Namost ehelyett van egy AutoSim Analyzer nevű program. Win alapú, .NET kell neki. Futam után megkell etetni a LOG file-al, és kreál szép táblákat. Race, GTL szimhez is működik.
    Ilyeneket kreál:
    http://www.altbierbude.de/content/view/343/898/lang,de/
    http://www.weissbierbude.de/content/...2/238/lang,en/

    Engem leginkább a "Gaps graph" grafikon szokott lekötni, hogy ki mennyire tudja tartani az éllovast, eltolódó boxtaktikák, de a "Positions graph", a leggyorsabb körök változása, meg hogy ki mennyi ideig volt az élen, mennyit előzött, mind hozzáadna a jelenlegi GTRM-es táblázathoz. Több nyom, emlék maradna egy-egy futam után.
    1.69-es elvileg innen tölthető:ftp://files.autosim.ru/analyser/
    Itt van róluk szó, beállítások: http://www.racedepartment.com/forum/...analyzer.3050/ , http://www.nogripracing.com/forum/sh...ad.php?t=18466 , http://www.aef-hq.com.au/aef4/showth...toSim-Analyzer

    Ha nemhülyeség, és van kapacitásotok, kipróbálhatnátok

  10. #285
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hij.

    Statisztikaszerető lévén lenne egy javaslatszerűségem. Ugye versenynaptárban a "results" oldal alján, leledzik ilyen flash grafikon. Az hogy miket mutat, hogy mér, éshogy miért olvashatatlan az számomra használhatatlanná, feleslegessé teszi. Túl sűrű, és vannak benne érthetetlen "tüskék".
    Namost ehelyett van egy AutoSim Analyzer nevű program. Win alapú, .NET kell neki. Futam után megkell etetni a LOG file-al, és kreál szép táblákat. Race, GTL szimhez is működik.
    Ilyeneket kreál:
    http://www.altbierbude.de/content/view/343/898/lang,de/
    http://www.weissbierbude.de/content/...2/238/lang,en/

    Engem leginkább a "Gaps graph" grafikon szokott lekötni, hogy ki mennyire tudja tartani az éllovast, eltolódó boxtaktikák, de a "Positions graph", a leggyorsabb körök változása, meg hogy ki mennyi ideig volt az élen, mennyit előzött, mind hozzáadna a jelenlegi GTRM-es táblázathoz. Több nyom, emlék maradna egy-egy futam után.
    1.69-es elvileg innen tölthető:ftp://files.autosim.ru/analyser/
    Itt van róluk szó, beállítások: http://www.racedepartment.com/forum/...analyzer.3050/ , http://www.nogripracing.com/forum/sh...ad.php?t=18466 , http://www.aef-hq.com.au/aef4/showth...toSim-Analyzer

    Ha nemhülyeség, és van kapacitásotok, kipróbálhatnátok
    Szia, ezt már régóta ismerjük és használjuk is, illetve bárki a saját gépén is megnézegetheti vele a saját futamait. Ez ugye egy olyan progi, ami a LOG fájlban tárolt szöveges információkat dolgozza fel és jeleníti meg, és lényegében a mi honlapunk is ugyan így működik, csak az vmivel fapadosabb ehhez képest, mármint ami a grafikonat illeti, aztán más tekintetben viszont meg sokkal többet tud.

    Kapacitásunk nem tudom lesz-e, hogy az Autsim Analyzer által kreált web riportokat is külön közzé tegyük, de ugye ezt otthon bárki szabadon megteheti magának, aki szeretné elemezgetni a futamait. (én szoktam )

    Köszi az öltelet!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 08. 16:14.

  11. #286
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ... aki szeretné elemezgetni a futamait. (én szoktam )

    Köszi az öltelet!
    kocka.. Nahh hol az a program..?

    Szabi nem írnád le,hogy hogy működik röviden? Hogyan kell előcsalni a cuccost? /lehet valaki korlátolt vagy kevésbé tud angolul vagy mindkettő,mint én pl./ vagy szimplán lusta.. / Neked ez amúgy is nagyon megy.
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 11. 08. 18:42.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  12. #287
    Az, hogy mostanában csak belépve tudok keresni a fórumon szándékos, vagy egy frissítéssel automatikusan jött okosság?
    (Amúgy is agyf@szt kapok ettől a keresőtől, de ez még egy lapáttal rátett.)
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  13. #288
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Az, hogy mostanában csak belépve tudok keresni a fórumon szándékos, vagy egy frissítéssel automatikusan jött okosság?
    (Amúgy is agyf@szt kapok ettől a keresőtől, de ez még egy lapáttal rátett.)
    Ha kímélni akarod az idegrendszered akkor a google-t használod. A beépített kereső használata csak kevés esetben célravezető.

    Google keresősorba beírod:
    "Amit keresel" site:gtr-masters.hu

  14. #289
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha kímélni akarod az idegrendszered akkor a google-t használod. A beépített kereső használata csak kevés esetben célravezető.

    Google keresősorba beírod:
    "Amit keresel" site:gtr-masters.hu

    Hálás köszönet!
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  15. #290
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Javallat:
    Néztem a "driverdetails" oldalt, és már eddig sem volt olyan egyértelmű, elsőre látható hogy ki mekkora bajnok. Inkább csak futamokra van lebontva. Szezonvégi eredmények nem is látszódnak.
    Most ahogy észrevettem, A-B-C szerverek beüzemelése miatt már a Futamgyőzelem/Pole/Dobogó statisztika is falsnak mondható.
    Ennél azért jobb statisztikákat, mutatókat is ki lehetne hozni.
    Pl, átlagos pozíciószám (futam/helyezés), átlagos kvali hely (javít vagy ront a futamokon).
    törés index (dnf, 0-ás verseny átlag)

    De ami lényegesebb. Hogy kéne ilyen kis kupákat rakosgatni valahova. Eddigi mindegyik éles bajnokság 1-2-3 helyezettje, kapna bronz-ezüst-arany kupát. Ami vagy csak a "driverdetails", vagy a fórum profile (member.php), de méginkább minden fórumhozzászólás avatarja alatt megjelenhetne mint dicsőség. Sokkal gyorsabban látná az ember hogy kivel van dolga, jobban maradna nyoma.
    Durván 8*3*2 bajnokságról van szó, akár kézzel is összeszámolom nektek.
    Esetleg fairplayesekhez is vmi ikonka (ebből nemtudom hány emberke van).

    Lehet hogy kicsit geek, kicsit kocka, de sztem baró.

  16. #291
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne, hogy miért nem tudom a feltöltött képek méretét változtatni. Eddig valamiért a hozzászólásokban mintha engedte volna de most ha feltöltök képet olyan piciben jelenik meg hogy még egy hangya is alig látja nemhogy más. A másik ugyanez a kérdés, de az aláírásoknál is hasonló a helyzet. Én csinálok valamit rosszul vagy szimplán nem lehet nagy képet feltölteni?







  17. #292
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Javallat:
    Néztem a "driverdetails" oldalt, és már eddig sem volt olyan egyértelmű, elsőre látható hogy ki mekkora bajnok. Inkább csak futamokra van lebontva. Szezonvégi eredmények nem is látszódnak.

    Most ahogy észrevettem, A-B-C szerverek beüzemelése miatt már a Futamgyőzelem/Pole/Dobogó statisztika is falsnak mondható.
    Ennél azért jobb statisztikákat, mutatókat is ki lehetne hozni.
    Pl, átlagos pozíciószám (futam/helyezés), átlagos kvali hely (javít vagy ront a futamokon).
    törés index (dnf, 0-ás verseny átlag)
    Remek az öltet, mert ezek az infók valóban a profilokon nem, hanem csak itt láthatók: Statisztikák
    A futamgyőzelmek/dobogók eredmény nem fals, azt helyén kezeli a honlap, ellenben a A/B/C szerveres qual-okat sajnos valóban összemossa jelenleg..

    A kupás öltet is jó , de erről majd Laci fog nyilatkozni, hogy szerinte menyire megvalósítható..


    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Olyan kérdésem lenne, hogy miért nem tudom a feltöltött képek méretét változtatni. Eddig valamiért a hozzászólásokban mintha engedte volna de most ha feltöltök képet olyan piciben jelenik meg hogy még egy hangya is alig látja nemhogy más. A másik ugyanez a kérdés, de az aláírásoknál is hasonló a helyzet. Én csinálok valamit rosszul vagy szimplán nem lehet nagy képet feltölteni?
    Szerkesztés közben duplakatt a képre és a kis menüben be tudod állítani az előnézet méretét.

  18. #293
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    az miért van hogy mostanában a gmailos fiókomban a privi értesítőket a spamba pakolja?
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  19. #294
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    az miért van hogy mostanában a gmailos fiókomban a privi értesítőket a spamba pakolja?
    A gmail (érthető okokból) nem osztja meg hogy milyen szempontok alapján kerül egy email a spam-be, így erre valószínűleg nem fogsz pontos választ kapni.
    Annyit tehetsz hogy a spam-ben lévő leveleket, "not spam"-ként jelölöd, amit idővel a gmail remélhetőleg "megtanul".
    A másik lehetőség hogy készítesz egy szűrőt a "gtr-masters.hu"-ra és kipipálod a "never send to spam" opciót.
    Ha jól emlékszem pár hozzászólással előrébb leírást is találsz erről néhány képpel kiegészítve.

  20. #295
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szerkesztés közben duplakatt a képre és a kis menüben be tudod állítani az előnézet méretét.
    Köszönöm! Igen erre gondoltam, viszont közben felmerült egy másik probléma az aláírásban hogyan tudom növelni a képek méretét mert azt sem tudom. A beállításokban feltöltöttem a képet de sehol nem látom hogyan lehetne módosítani a nagyságát/láthatóságát! Valaki tudna ebben segíteni?







  21. #296
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Üzenetek
    514
    Néhány hete, egyik pillanatról a másikra, nem kapok e-mail értesítőt semmilyen privát üzenetről. Sem spambe, sem sehova. A beállításon sem változtattam a profilomban, ott ugyanúgy be van jelölve, mint eddig, hogy igényelném a jelzést. mi lehet a gebasz?

  22. #297
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Néhány hete, egyik pillanatról a másikra, nem kapok e-mail értesítőt semmilyen privát üzenetről. Sem spambe, sem sehova. A beállításon sem változtattam a profilomban, ott ugyanúgy be van jelölve, mint eddig, hogy igényelném a jelzést. mi lehet a gebasz?
    Ez a közösségből való kizárás első jele.
    .

  23. #298
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Néhány hete, egyik pillanatról a másikra, nem kapok e-mail értesítőt semmilyen privát üzenetről. Sem spambe, sem sehova. A beállításon sem változtattam a profilomban, ott ugyanúgy be van jelölve, mint eddig, hogy igényelném a jelzést. mi lehet a gebasz?
    A szolgáltatónk telepített egy spam szűrő szolgáltatást a szervereire, ami fogalmazzunk úgy hogy hiányosságokkal küzd.
    Spam-et még soha nem talált, de bizonyos email címeket rendszeresen blokkol...
    Majdnem minden héten zaklatom őket telefonon evvel kapcsolatban, egyenlőre még nem tudták megoldani a problémát.

  24. #299
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A gmail (érthető okokból) nem osztja meg hogy milyen szempontok alapján kerül egy email a spam-be, így erre valószínűleg nem fogsz pontos választ kapni.
    Annyit tehetsz hogy a spam-ben lévő leveleket, "not spam"-ként jelölöd, amit idővel a gmail remélhetőleg "megtanul".
    A másik lehetőség hogy készítesz egy szűrőt a "gtr-masters.hu"-ra és kipipálod a "never send to spam" opciót.
    Ha jól emlékszem pár hozzászólással előrébb leírást is találsz erről néhány képpel kiegészítve.
    thx,úgy nézki hogy tanítható:P
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  25. #300
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Üdv.

    A HTCM-vágások kezelése oldal Tapatalkról nem tölt be semmit. (töltés után üres kép)
    Csak ez a téma nem nyílik meg,az összes többi jó.

    Mi lehet a gond?


    Taky tapatalkról

Oldal: 12 / 23 ElsőElső ||| 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •