Találatok: 1 - 4 (4 összesen)

Téma: HGTLM9-Misano büntetések

  1. #1
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579

    HGTLM9-Misano büntetések

    1.futam

    73’ P9 Sass Norbert
    Norbert a T4-ben meglöki az előtte haladó Horváth Márkot. Norbert nem volt előzési pozícióban az eset előtt és éppen a kanyarban keresztezte a „ normális” versenyívet. A Vb viszont enyhítő körülményként vette figyelembe, hogy Márk némileg váratlanul lassított a pályára visszatérő Antal Gábor miatt. Az esetet mindkét fél különösebb gond nélkül úszta meg.
    Norbert büntetése: Figyelmeztetés

    124’ P7 Horváth Márk
    Márk a sikán előtt lök egyet Antal Gábor autóján, aki szépségdíjat érdemlően menti a helyzetet. A felelősség egyértelműen Márkot terheli az esetért, de picit talán Gábor is biztonságira vette a féktávot. Szerencsére minimális időveszteséggel úszták meg mindketten az esetet.
    Márk büntetése: Figyelmeztetés

    64’ P5 Horváth József
    Józsi egy bevetődéssel kerül Antal Gábor mellé a T3-ban, azonban láthatóan lecsúszik az ívről, és letereli a pályáról Gábort. Gábor az eset hatására 3 pozíciót veszít, miközben Józsi gond nélkül halad tovább.
    József büntetése: 2 Figyelmeztetés

    86’ P3 Fehér Zoltán
    Zoltán a hosszú egyenesben hirtelen kifelé húz, miközben nem veszi észre a mellette haladó Horváth József autóját. A két autó összeütközik, és Zoltán autója kibillenve egyensúlyából a palánknak vágódik. Zoltán az eset hatására az utolsó helyre esik vissza, így a VB meglátása szerint Zoltán kellően megbüntette magát.
    Nincs büntetés

    2.futam

    427’ P7 Pfennig Kristóf
    Kristóf a „zöld zászló” jelzés kiadása előtti pillanatban hátulról nekiütközik Horváth József autójának. Szerencsére Józsi inkább csak egy kis plusz lendületet kapott a lökés hatásaként.
    Kristóf büntetése: Szóbeli figyelmeztetés

    497’ P3-P4 Horváth József-Jankó Zsolt
    A 8-as kanyar bejáratán Józsi hagy kevés helyet Zsoltnak, majd néhány pillanat múlva Zsolt csúszik le az ívről, és löki kissé odébb Józsi autóját. A VB meglátása szerint összességében döntetlenre adható a kanyar.
    Versenybaleset

    438’ P3 Antal Gábor
    Gábor a T1-ben hátulról lök egyet az előtte forgalmi okokból belassuló Fehér Norberten. Különösebb baj nem származott az esetből.
    Gábor büntetése: Szóbeli figyelmeztetés

    Horváth Józsinak az ezen a futamon begyűjtött figyelmeztetésekkel összejött az Utolsó rajthely büntetés, amelyet a szokásos módon 18 bajnoki pont levonásra váltunk át.

  2. #2
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Elnézést Gábor. Nem vettem észre.

  3. #3
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    Idézet Eredetileg Zsolt Jankó írta Hozzászólás megtekintése
    1.futam

    73’ P9 Sass Norbert
    Norbert a T4-ben meglöki az előtte haladó Horváth Márkot. Norbert nem volt előzési pozícióban az eset előtt és éppen a kanyarban keresztezte a „ normális” versenyívet. A Vb viszont enyhítő körülményként vette figyelembe, hogy Márk némileg váratlanul lassított a pályára visszatérő Antal Gábor miatt. Az esetet mindkét fél különösebb gond nélkül úszta meg.
    Norbert büntetése: Figyelmeztetés
    ezaz tavaly is egy semmiségért volt az egyetlen figyum, de legalább akkor nem az utolsó futamon (ja és most is én vesztettem vele )

  4. #4
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Elnézést Gábor. Nem vettem észre.
    Semmi gond
    Én pedig elnézést kérek Horváth Márktól, valamint Fehér Norberttől, a leírt esetekért.

    Most költözök, de amint lehetőségem lesz, akkor jövök a nyári futamokra.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 2 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 2 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •