Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (93 összesen)
  1. #1
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322

    AC DTM Tesztkupa - Nordschleife

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik az Assetto Corsa DTM Tesztkupa, a negyedik helyszínünk a legendás zöld pokol, a Nordschleife!



    4. Futam: Nordschleife
    Autók:
    Alfa Romeo 155 V6 Ti, BMW M3 E30 DTM, Mercedes-Benz 190E Evo2 (Michelisz Alfa setup & C!pur Merci setup & Szabó Gábor BMW setup )
    Időpont: 2015.05.31. (vasárnap)
    Nevezés: futam napján este 20:00-ig (köridő feltöltéséhez Masters Rank app szükséges)*
    Szabadedzés: 20:15-20:30 (15 perc)*
    Időmér
    ő: 20:30 - 21:20 (50 perc)*
    Futam hossza: 4 kör (~45 perc)*


    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 94%
    A pálya határa:
    két kerékkel mindig a fehér vonalon belül!
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 100%
    TC használat: factory
    ABS használat: factory
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    Az nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!

    Éles szerver: GTR-Masters.hu #R1 , #R2, #R3
    Jelszó és szerver beosztás:
    itt a topikban kerül kihirdetése futam napján este 8 után

    Indulási feltételek: Assetto Corsa DTM Tesztkupa
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS


    Fontos!!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!
    • A futamokon a pályaelhagyásért a program automatikusan büntetést ad, ami azzal jár, hogy körön belül 1 alkalommal 35 km/h alá kell lassítani. Ezt a manővert szigorúan tilos az ideális íven végrehajtani, csak a pálya szélére lehúzódva a mezőnyt a legkisebb mértékben sem zavarva szabad kivitelezni.



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 05. 30. 12:31.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  2. #2
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Sziasztok!
    Próbáltam párszor gyors kört futni, de nincs türelmem a felvezetőkörhöz, meguntam a Lotus GTC-vel... Viszont támadt egy ötletem, ami nem tudom, hogy mennyire valósítható meg: A prekvalifikációban csak az a lényeg, hogy a szerveren fussuk meg az időt, ugye? Mi lenne, ha két vagy három körös versenyekre lenne csak állítva a szerver, de ugye akkor már rögtön gyors körrel tudnánk indítani. Tudom, hogy lassabb, de legalább, ha többen fent vagyunk még élvezetesebbé teszi ezt az amúgy sem unalmas pályát, aki meg akar így is tud egyedül gyorsan menni, az első kör meg amúgy is kuka volt qualify beállítással is. A felgumizódás meg maradna fix. Mondjuk ehhez kapcsolódik is egy kérdésem: a tényleges versenytáv alatt mennyit fog számítani a gumizódás? Itt azért nem megyünk olyan sokszor körbe.

  3. #3
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    szeretném megkérdezni, hogy él az a szabály, hogy egy autóval max. két versenyt mehetsz vagy nem?

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    szeretném megkérdezni, hogy él az a szabály, hogy egy autóval max. két versenyt mehetsz vagy nem?

    Így szól a bajnokság kiírása:

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az autóválasztás szabad, annyi megkötés lesz csak, hogy 1 autót maximum 3 alkalommal lehet majd használni, így mindenkinek legalább 2 különböző típus (Alfa Romeo, BMW, Mercedes) volánja mögött is helyt kell majd állnia a megmérettetés során.

  5. #5
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Így szól a bajnokság kiírása:
    ... vagy 3x. Köszönöm.

  6. #6
    Nem lehetne a prequal szerveren az időmérős etapot sokkal hosszabbra venni, mondjuk 4-5 órásra ? Van 1-2 public szerver, ahol 0-án áll a számláló és lehet körözni 0-24 órában a Nordon és nincs session váltás. Szerintem prequra ez lenne az ideális főleg, ha 10 perc egy felvezető kör.

  7. #7
    Malinák Márk Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 04. 03.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    10
    Azt nem lehet megoldani, hogy ne kelljen az egész pályán végig menni a felvezető körön? Nem lehet úgy hogy vissza kanyarodunk a nürburgringre? Amire végigérek szinte elfogy a gumim

  8. #8
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg bulldog írta Hozzászólás megtekintése
    Azt nem lehet megoldani, hogy ne kelljen az egész pályán végig menni a felvezető körön? Nem lehet úgy hogy vissza kanyarodunk a nürburgringre? Amire végigérek szinte elfogy a gumim
    de, meglehetne, és jó is lenne....csak nem nekünk hanem a KUNOS simulazioninak van rá lehetősége hogy megoldja...

    Idézet Eredetileg puma734 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem lehetne a prequal szerveren az időmérős etapot sokkal hosszabbra venni, mondjuk 4-5 órásra ? Van 1-2 public szerver, ahol 0-án áll a számláló és lehet körözni 0-24 órában a Nordon és nincs session váltás. Szerintem prequra ez lenne az ideális főleg, ha 10 perc egy felvezető kör.
    de lehetne, de szeretnénk ha a tizedek őrült hajszolása közepette néha-néha rápróbálnátok egy-egy rajtra és egy kicsit gyakorolnátok a versenyzést is, hiszen a verseny nem a jó prekval helyezésből áll, és ugyan javul a helyzet de azért még mindig akad jó pár baleset ami elkerülhető lenne ha nem csak egyedül körözne a mezőny állandóan.
    Nem hiszem hogy ne lehetne rászánni azt a 10 percet....
    Utoljára módosította: Sziszka; 2015. 05. 24. 10:35.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  9. #9
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    de, meglehetne, és jó is lenne....csak nem nekünk hanem a KUNOS simulazioninak van rá lehetősége hogy megoldja...



    de lehetne, de szeretnénk ha a tizedek őrült hajszolása közepette néha-néha rápróbálnátok egy-egy rajtra és egy kicsit gyakorolnátok a versenyzést is, hiszen a verseny nem a jó prekval helyezésből áll, és ugyan javul a helyzet de azért még mindig akad jó pár baleset ami elkerülhető lenne ha nem csak egyedül körözne a mezőny állandóan.
    Nem hiszem hogy ne lehetne rászánni azt a 10 percet....
    Azért írtam mert egymás után 3x futottam bele, hogy már csak 10-15 perc volt hátra az edzésből és így nem tudtam gyors kört futni. Ha annyira lényeg a versenyszituk gyakorlása akkor legyen külön egy másik szerver, ahol csak versenyek vannak. Így aki hotlapolni akar az hotlapol, aki funracelni akar annak meg ott van a race szerver.

  10. #10
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Futam hossza: 4 kör
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  11. #11
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg puma734 írta Hozzászólás megtekintése
    Azért írtam mert egymás után 3x futottam bele, hogy már csak 10-15 perc volt hátra az edzésből és így nem tudtam gyors kört futni. Ha annyira lényeg a versenyszituk gyakorlása akkor legyen külön egy másik szerver, ahol csak versenyek vannak. Így aki hotlapolni akar az hotlapol, aki funracelni akar annak meg ott van a race szerver.
    már réges régen így kellene futtatni a szervereket.mondjuk volt már ez feldobva nem egyszer.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 05. 26. 13:10.
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  12. #12
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    már réges régen így kellene futtatni a szervereket.mondjuk volt már ez feldobva nem egyszer.
    mindenki hotlapolni akar, ahelyett hogy FELKÉSZÜLNE a futamra normálisan, nme a funraceről van szó, de úgy látom nem értitek/akarjátok érteni amit mondok...de leszarom akkor hotlapoljatok, de aztán nekem ne legyen sírás hogy így meg úgy kilöktek az első kanyarban, meg nem tudtam, hogy ezért meg azért bünti jár a versenyen, meg így meg úgy nem tudtam boxba kiállni....
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 05. 26. 13:24.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  13. #13
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    5 perc volt hátra az edzésből és így yszituk gyakorlása akkor legyen külön egy másik szerver, ahol csak versenyek vannak. Így aki hotlapolni akar az hotlapol, aki funracelni akar annak meg ott van a race szerver.
    már réges régen így kellene futtatni a szervereket.mondjuk volt már ez feldobva nem egyszer.
    Ha két szerverre bontjuk, akkor fele annyian nem fognak rajtot és mezőnyben autózást gyakorolni.
    Pont az a lényeg, hogy mindenki rá legyen kényszerítve arra, hogy a dolog ezen részét is gyakorolja.

  14. #14
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    mindenki hotlapolni akar, ahelyett hogy FELKÉSZÜLNE a futamra normálisan, nme a funraceről van szó, de úgy látom nem értitek/akarjátok érteni amit mondok...de leszarom akkor hotlapoljatok, de aztán nekem ne legyen sírás hogy így meg úgy kilöktek az első kanyarban, meg nem tudtam, hogy ezért meg azért bünti jár a versenyen, meg így meg úgy nem tudtam boxba kiállni....
    megkérhetném hogy válaszolj normálisan?nem hinném hogy pont engem kéne kioktatni itt
    kérdés és javaslat volt részünkről és nem azt írtuk hogy nelegyen,miért kell egyből marhának nézni itt bármelyikőnket is ha valamit kér vagy tanácsol valamit?

    tudod a ti lammerságotok miatt jártam úgy ahogy a Monzai versenyen jártam mert 1 olyan büntetéses rendszert használt a szerver aminek semmi de semmi értelme nincs,de az a röhely az egészben hogy ti se tudjátok hogyan működik akkor meg miről beszélünk?

    majd akkor jampecoljál nekem ha betudjátok állítani a szervert normálisan,kilesznek rakva időben a büntetések a ponttáblázatok stb...
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  15. #15
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    416
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    megkérhetném hogy válaszolj normálisan?nem hinném hogy pont engem kéne kioktatni itt
    kérdés és javaslat volt részünkről és nem azt írtuk hogy nelegyen,miért kell egyből marhának nézni itt bármelyikőnket is ha valamit kér vagy tanácsol valamit?

    tudod a ti lammerságotok miatt jártam úgy ahogy a Monzai versenyen jártam mert 1 olyan büntetéses rendszert használt a szerver aminek semmi de semmi értelme nincs,de az a röhely az egészben hogy ti se tudjátok hogyan működik akkor meg miről beszélünk?

    majd akkor jampecoljál nekem ha betudjátok állítani a szervert normálisan,kilesznek rakva időben a büntetések a ponttáblázatok stb...
    Megfogadtam, hogy az előzmények miatt , nem szólok semmihez, de köszönöm Cola, hogy végre hozzászóltál. Mindenben egyetértek. Voltak már előzmények bizony.

  16. #16
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    tudod a ti lammerságotok miatt jártam úgy ahogy a Monzai versenyen jártam mert 1 olyan büntetéses rendszert használt a szerver aminek semmi de semmi értelme nincs,de az a röhely az egészben hogy ti se tudjátok hogyan működik akkor meg miről beszélünk?
    majd akkor jampecoljál nekem ha betudjátok állítani a szervert normálisan,kilesznek rakva időben a büntetések a ponttáblázatok stb...
    Cola, nem hiszem, hogy a szerverők nyakába kéne azt varrni, hogy feltehetőleg találtál egy bug-ot az AC-ben és kicseszett veled a program. Nem tisztünk a futamok előtt minden extrém szituációt végigpróbálni, pont az a lényege a tesztbajnokságoknak, hogy az ilyesmire fény derüljön. Egyrészt szerver oldalról amúgy sincs túl sok opció a vágásokat illetően variálni (On/Off kb), másrészt meg nem értem, hogy jön ez, meg a bünti, meg ponttáblázat ahhoz, hogy milyen hosszúra van állítva a qual a prekvalon??

    Ne mossuk már össze a dolgokat egymással, ha meg vmivel gondod van, kérlek ne egy másik ügy kapcsán használd fel tűzrevalóként...
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 05. 24. 21:10.

  17. #17
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Cola, nem hiszem, hogy a szerverők nyakába kéne azt varrni, hogy feltehetőleg találtál egy bug-ot az AC-ben és kicseszett veled a program. Nem tisztünk a futamok előtt minden extrém szituációt végigpróbálni, pont az a lényege a tesztbajnokságoknak, hogy az ilyesmire fény derüljön. Egyrészt szerver oldalról amúgy sincs túl sok opció a vágásokat illetően variálni (On/Off kb), másrészt meg nem értem, hogy jön ez, meg a bünti, meg ponttáblázat ahhoz, hogy milyen hosszúra van állítva a qual a prekvalon??

    Ne mossuk már össze a dolgokat egymással, ha meg vmivel gondod van, kérlek ne egy másik ügy kapcsán használd fel tűzrevalóként...
    1 valami biztos az az hogy én itt több tanácsot és javaslatot nem fogok adni,gondolom a nagykő megvolt
    bb
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  18. #18
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Ti legalább kaptatok "választ". En sose fogom megtudni mekkora hülyeséget írtam.
    Úgysem számít, de én is a vágás kikapcsolasa mellett vagyok, addig biztos amíg ez ennyire szarul programozott.

  19. #19
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    megkérhetném hogy válaszolj normálisan?nem hinném hogy pont engem kéne kioktatni itt
    kérdés és javaslat volt részünkről és nem azt írtuk hogy nelegyen,miért kell egyből marhának nézni itt bármelyikőnket is ha valamit kér vagy tanácsol valamit?

    tudod a ti lammerságotok miatt jártam úgy ahogy a Monzai versenyen jártam mert 1 olyan büntetéses rendszert használt a szerver aminek semmi de semmi értelme nincs,de az a röhely az egészben hogy ti se tudjátok hogyan működik akkor meg miről beszélünk?

    majd akkor jampecoljál nekem ha betudjátok állítani a szervert normálisan,kilesznek rakva időben a büntetések a ponttáblázatok stb...
    ennél normálisabban nem tudok válaszolni. főleg ha nem akarod felfogni amit írok, és attól hogy téged idéztelek attól még nem feltétlen rád gondoltam, bár ahogy a példa mutatja, a te sem voltál teljesen a helyzet magaslatán, hiszen nem tudom helyetted letölteni a verseny közben kapott büntidet....
    Ami büntiket nekem feldobott a futam alatt azok tök egyértelmű dolgok voltak. vagy XX km/h alá lassítok vagy YY másodpercig elveszem a gázt. Az AC-ben az elveszem a gázt azt jelenti hogy EGYÁLTALÁN NEM NYOMOD. Ha hozzáérsz a pedálhoz, akkor újrakezdi az YY időt számolni. És hogy honnan tudom, hátbazmeg kipróbáltam. Csakhogy egyedül azt hiszem nincs idő mindent végigpróbálni, és ilyen "lelkes" csapatért pedig egyre kevésbé van az embernek kedve hozzá.

    amúgy meg szívesen veszem a tanácsaidat, mutasd már meg hogy kellene normálisan beállítanunk a szervert...

    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése
    Megfogadtam, hogy az előzmények miatt , nem szólok semmihez, de köszönöm Cola, hogy végre hozzászóltál. Mindenben egyetértek. Voltak már előzmények bizony.
    pont ezekről az építő jellegű segítségekről beszélek... köszönjük...
    ()


    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Ti legalább kaptatok "választ". En sose fogom megtudni mekkora hülyeséget írtam.
    Úgysem számít, de én is a vágás kikapcsolasa mellett vagyok, addig biztos amíg ez ennyire szarul programozott.
    könnyen lehet hogy igen...bár inkább csak elsiklottunk felette.
    Miről is van szó? mert ennyiből nem nagyon tudom kitalálni.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 05. 26. 13:17.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  20. #20
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    könnyen lehet hogy igen...bár inkább csak elsiklottunk felette.
    Miről is van szó? mert ennyiből nem nagyon tudom kitalálni.
    Hogy Szabi egy korábbi kedves hozzámszólását idézzem: csak olvasni kéne. De hogy ne olyan legyen az adjon isten, mint a fogadj, segítek, a második hozzászólás ebben a témában.
    Csak egyet tisztázzunk. Ne nevezzük tesztbajnokságnak ezt a sorozatot, ha nem lehet konstruktívan hozzászólni, javaslatot adni, MEGBESZÉLNI a dolgokat, ha más nem történik mint letorkolljátok azt, akinek más a véleménye és akkor ne is panaszkodjatok, ha nincs időtök végigpróbálni mindent. Szóltunk, hogy ez szerintünk nem jó. Szerintetek jó. Akkor minek tesztelünk?
    Javaslatot tettem, hogy lehetne eliminálni a felvezetőkört. Szerintem ez megoldás lenne a versenyszitu gyakorlásra a hotlapra és sziszka által emlegetett nagybetűs FELKÉSZÜLÉSRE is.
    De, mindegy mostantól én is csak olvasni fogom, hogy mi történik, mert ilyen hangnemre nincs szükségem nekem se.

    csumi

  21. #21
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy Szabi egy korábbi kedves hozzámszólását idézzem: csak olvasni kéne. De hogy ne olyan legyen az adjon isten, mint a fogadj, segítek, a második hozzászólás ebben a témában.
    Csak egyet tisztázzunk. Ne nevezzük tesztbajnokságnak ezt a sorozatot, ha nem lehet konstruktívan hozzászólni, javaslatot adni, MEGBESZÉLNI a dolgokat, ha más nem történik mint letorkolljátok azt, akinek más a véleménye és akkor ne is panaszkodjatok, ha nincs időtök végigpróbálni mindent. Szóltunk, hogy ez szerintünk nem jó. Szerintetek jó. Akkor minek tesztelünk?
    Javaslatot tettem, hogy lehetne eliminálni a felvezetőkört. Szerintem ez megoldás lenne a versenyszitu gyakorlásra a hotlapra és sziszka által emlegetett nagybetűs FELKÉSZÜLÉSRE is.
    De, mindegy mostantól én is csak olvasni fogom, hogy mi történik, mert ilyen hangnemre nincs szükségem nekem se.

    csumi
    rossz ötlet, mégpedig a szerver beállításainak lehetőségei miatt.
    ha senki nem fejezi be a futamot sose fog átállni a következő etapra a szerver...márpedig az első kanyar után kinek lesz kedve befejezni, aztán meg...ha valaki 1,5 kör múlva csatlakozik esélye se lesz normális mért időt futni, sokkal kevesebb idő áll rendelkezésre összességében.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  22. #22
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Az elso kanyart nem ertem.
    A többire meg ott a "next session" "skip session" szavazás.
    Meg persze volt a race es hotlap szerver ötlete. Azt is elvetettetek.

  23. #23
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ha két szerverre bontjuk, akkor fele annyian nem fognak rajtot és mezőnyben autózást gyakorolni.
    Pont az a lényeg, hogy mindenki rá legyen kényszerítve arra, hogy a dolog ezen részét is gyakorolja.
    Próbáljuk ki. Nem tudom a többiek hogy vannak vele, én például azért vettem meg az AC-t hogy versenyezzek és nem azért hogy egyedül körözgessek. Kikényszeríteni úgysem tudod, mert ha meg nem akarok, akkor kilépek ha a verseny kezdődik. Arra meg az esély, hogy a több órás qual-ra pont ugy lépek be hogy verseny is beleessen szerintem kicsi. Nekem legalábbis nincs ennyi időm.

  24. #24
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Csak azt szeretném ha látnátok, hogy lásd utolsó X hsz, Nord prekvali. Valaki 999 perces gyakorlást akar, valaki meg ponthogy nelegyen, 3 körös futamok legyenek csak. Most a kettő közé van belőve a szerver, is-is.

    Lásd vágás, voltmár Monza-ban vágás nélüli futamunk, személy szerint nekem felállt a hátamon a szőr a látottak miatt. Valaki szerint meg túl szigorúan büntet. Igen, a kettő közé megint nemtudunk lőni (asszem) mert nincs mód, lehetőség rá, a programban.

    Különbözőek vagyunk, mindenkinek nemlehet minden tökéletes. Megy az ideoda pingpong, kettő között örlődünk.

  25. #25
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Csak azt szeretném ha látnátok, hogy lásd utolsó X hsz, Nord prekvali. Valaki 999 perces gyakorlást akar, valaki meg ponthogy nelegyen, 3 körös futamok legyenek csak. Most a kettő közé van belőve a szerver, is-is.

    Lásd vágás, voltmár Monza-ban vágás nélüli futamunk, személy szerint nekem felállt a hátamon a szőr a látottak miatt. Valaki szerint meg túl szigorúan büntet. Igen, a kettő közé megint nemtudunk lőni (asszem) mert nincs mód, lehetőség rá, a programban.

    Különbözőek vagyunk, mindenkinek nemlehet minden tökéletes. Megy az ideoda pingpong, kettő között örlődünk.
    nord-on én spec az első 3-4 napban nonstop nyomatnám a q-t ugyis sokan csak ismerkednek a pályával,aztán szépen ahogy telnek a napok levennem 1 órásra a q-t és mehetne utánna a verseny ekkora már azért kialakul sokaknál a pályaismeret,de ezt alakalmaznám minden pályán de főleg itt ahol 170 kanyar van felmész a 2. nap és menjünk versenyt,van aki ekkor menne először vagy jut fel és rögtön lökjük a mélyvízbe ettől nem lesz jobb a versenyeken a morál

    igen jól írod nem vagyunk egyformák,csak azt nem értem ha valamit leírsz véleményt javasolsz kérsz,akkor miért kell egyből azt a választ olvasni hogy ez azért nem jó meg ezért hagyjuk meg nincs időm rá mert replayt kell nézni meg majd megnézem de sose lesz megnézve,hát könyörgöm miért 2 ember csinálja ezt az egészet?
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 05. 26. 13:21.
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •