Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó
Találatok: 151 - 175 (196 összesen)

Téma: HGTLM8 Ötletelés!!!

  1. #151
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem. Futam lesz, csak még nem tudjuk hol.
    Jó hírem van, nemsokára végzek a kötelező körökkel, így úgy látszik végre lesz egy szabad estém, meg holnapom, így lesz időm összerakni a bajnokságot. Mivel csak pár nap van a futamig, így mindenképpen vmi egyszerűbb pályával fogjuk folytatni, mondjuk valamelyik régebbi Hockenheim.. csak még meg kell néznem melyik.

  2. #152
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Jó hírem van, nemsokára végzek a kötelező körökkel, így úgy látszik végre lesz egy szabad estém, meg holnapom, így lesz időm összerakni a bajnokságot. ...
    Matisz nagypapa mondása jutott eszembe: "Ez öröm ez boldogság..." 23. másodperctől...
    http://www.youtube.com/watch?v=GJeJVOkHC4U

  3. #153
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Sziasztok, fél napom ráment, de jó hír, hogy már majdnem kész vagyok... most el kell mennem pár órára, este folytatom, mert még korrigálnom kell krediteket a sprint/endurance futamokra...

    Ami biztos, hogy Hockemheimben folytatjuk GTC-76-tal, sprint futam, viszont még döntöttem el, hogy a 99-es, vagy a 88-as verzió kedvez jobban az izgalmaknak..

  4. #154
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Gratula nem tökmindegy melyik? Hétfő van...áhh tuttamén, hogy jól döntöttem...
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  5. #155
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Gratula nem tökmindegy melyik? Hétfő van...áhh tuttamén, hogy jól döntöttem...
    Mer má megin részegen indulsz?

  6. #156
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Mer má megin részegen indulsz?
    Úgy sosem indultam de azé nem volt rossz próbálkozás. Amúgy te holindulsz afgtl-en ismét?
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  7. #157
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy sosem indultam de azé nem volt rossz próbálkozás. Amúgy te holindulsz afgtl-en ismét?
    Pedig úgy emlékeztem, hogy egyszer piásan jöttél tavaly. Lehet rosszul emlékszem.
    Hol indulok? Hol indulok? Mindegy. Megyek pá kört oszt jóvan.

  8. #158
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Hol indulok? Hol indulok? Mindegy. Megyek pá kört oszt jóvan.
    Mos max a ház körül tudsz körözgetni. Érdemben csak annak lenne értelme/egészség megörzés/
    A részeg és a 1 doboz sör között iszonyat nagy a szakadék de lehet bor volt kituggyamár...
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  9. #159
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    nyugodt vagyok mint hulla a zsákbande még egy topic sincs nyitva ennek a bajnokságnak,mivel ötletelősbe írkálunk,ezek annyira alapvető dolgok lennének mint azok hogy időben majd megkapjuk az infókat,"versenykiírások,eredmények,versenynaptár stb"


    lesz ebből Szabi valami?én amondó vagyok de ez engem már kezd nem is érdekelni és nem leszek sztem egyedül akik fogták fogják magukat azt heló

    többen felajánlották hogy segítenek,de Sziszka klont senkitől ne várjál főleg ugy hogy aztse tudják konkrétan miben tudnának segíteni.

    az hogy most mindent magadra válalsz annak ez a következménye,valamilyen mértékben bekell vonni embereket mert ez nem lesz hosszú életű így,én is segítek amiben tudok,maradjak csendbe mi?
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  10. #160
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544
    Pontosan! Ez a futam már úgy is kukás, legalább egy Fun legyen belőle, de a bajnokságot ne hagyjuk veszni! Ha gondolod szívesen segítek én is csak pont az probléma, mint amit Cola írt, hogy pontsan én se tudom mi is lenne eza segítség! Nem lenne szép ha így lenne vége

  11. #161
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658
    Ha lesz is bármi csütörtökön, az tuti, hogy számomra "in medias res" lesz.
    Ma már a holnap esti Laguna Seca-i (WTM4) futamra készülök, holnap egyértelmű, hogy a futamon indulok, szóval marad a csütörtök. Egy prekvalis időt azért futnék előtte, ha lenne min, hogy ne kelljen az utolsó helyről indulnom.
    De ha nem lesz futam, akkor ez persze mind értelmét veszti.

    csocsi
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  12. #162
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Máté egyenlőre mindenki urh-s
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  13. #163
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Máté egyenlőre mindenki urh-s
    Máté, én azt gondolom, hogy ezt a futamot minden féle képpen kihagyom. Ha lesz, ha nem, ahogy tegnap este is mondtam. Nem látom értelmét, hogy elinduljak bohóckodni úgy, hogy mentem rajta 1 órát (max). Azért nem indulok, hogy essek-keljek, meg verseny közben jöjjek rá, hogy még mit kellene állítani az autón, hogy nekem tök jó legyen, vagy épp féktávot keressek, amikor amúgy is sokszor kilökök valakit...

    Sajnálom.

    Ja és szoszi

  14. #164
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544
    Mondom hogy legalább egy funt össze kéne hozni, de egy bajnokinak úgy tényleg nincs sok értelme, hogy semmi készülés nem volt előtte...
    Utoljára módosította: Bazsi; 2012. 10. 09. 13:22.

  15. #165
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Mit kell ezeken az autókon állítani áruljad már el, József???? 5-10 kör alatt teljesen be lehet mindegyiket állítani. Áttétel, kormányszög, futómű majdnem mindíg ugyanaz. Esetleg egy klikk a ki-berugózásnál azt csókolom. Ja meg a difin is egy apró módositás ha nem tökéletes, de az is majdnem mindíg ugyanaz.... Egy óra alatt ráadásul szinte mindegyik pályán lehet futni normális kört.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  16. #166
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Máté, én azt gondolom, hogy ezt a futamot minden féle képpen kihagyom. Ha lesz, ha nem, ahogy tegnap este is mondtam. Nem látom értelmét, hogy elinduljak bohóckodni úgy, hogy mentem rajta 1 órát (max). Azért nem indulok, hogy essek-keljek, meg verseny közben jöjjek rá, hogy még mit kellene állítani az autón, hogy nekem tök jó legyen, vagy épp féktávot keressek, amikor amúgy is sokszor kilökök valakit...

    Sajnálom.

    Ja és szoszi
    Ne is törődj vele Joe! Szerintem több lesz a nem induló, (ilyen körülmények között én sem tervezem az indulást) mint az a néhány bohóckodó aki fent lesz. Már ha lesz hol fent lenni.
    Sajnos így nem tudom bajnokságnak tekinteni a "HGTLM8"-at. Mint Cola mondta, topik nélkül, minden nélkül nem is az. max egy fun futam sorozat...

  17. #167
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Mit kell ezeken az autókon állítani áruljad már el, József???? 5-10 kör alatt teljesen be lehet mindegyiket állítani. Áttétel, kormányszög, futómű majdnem mindíg ugyanaz. Esetleg egy klikk a ki-berugózásnál azt csókolom. Ja meg a difin is egy apró módositás ha nem tökéletes, de az is majdnem mindíg ugyanaz.... Egy óra alatt ráadásul szinte mindegyik pályán lehet futni normális kört.
    Dávid!!!! Most mondtad, majdnem mindig ugyanaz. Általában (mindig) a pályát úgy tanulom, hogy állítom hozzá az autót. És én szeretek ezzel tökölődni...

    Egyébként tök igazad van, a gyári autóknál ez a módszer ökölszabálynak jó, és abszolút használható.

    Nagyon csalódott vagyok.

  18. #168
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    Szerintem legyen verseny
    Nemhiszem hogy a régi Hockenheim-et nagyon bekéne mutatni bárkinek is. 3 darab sikán, és a stadion-os rész. Minél sebesebb kocsi kell rája. A betanulás nem okozhat senkinek sem gondot. Szerintem senkisem tegnap kezdte közülünk a versenyzést, gtl-t. Nembaj ha a szokásosnál kevesebb járgány áll rendelkezésre, és esetleg a kredit valahol túlbillen valamelyik irányba, nem lesz űűde tökéletesen kiegyensúlyozva na bumm. Nemlesz új kocsi, na bumm. Tavalyi, vagy elötti (vagynemtudom mikor volt) kredit maradhat is (annak ereménytáblázatából kapásból megtudnám mondani melyik kocsi volt domináns). Legalább meglesz tartva, nem esik csorba, és a többi futamra lehet koncentrálni, javítani, hátha több ideje lesz akkor Szabinak.
    Persze lehet túl "fun" vagyok, nem veszem véresre, de bohóc sem vaggyok.

  19. #169
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Sziasztok, kész a versenynaptár, reméltem hamarabb a hazaérek, de sajnos még melóban vagyok és nem tudom küldeni, illetve a kocsi és pályapack feltöltése is igen csurdogálós lesz az én netemmel.

    Ami a lényeg, hogy annyit csúsztam már vele - amiért pedig nem győzök elnézést kérni Tőletek - hogy valóban nem lenne fair - és értelme se sok - , most ezen a héten megtartani az élés futamot, ezért a következő futamot és hivatalos versenynaptárat a tervezetthez képest 2 héttel elcsúsztatjuk, addig pedig fun futamokat rendezzünk.

    Jobb megoldást most nem tudok... remélem ez így elfogadható a számotokra.


    Amint hazaértem röccentem be a szervert a fun futamra, remélem nem kell éjszakáznom..

  20. #170
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    valóban nem lenne fair - és értelme se sok - , most ezen a héten megtartani az élés futamot, ezért a következő futamot és hivatalos versenynaptárat a tervezetthez képest 2 héttel elcsúsztatjuk, addig pedig fun futamokat rendezzünk.

    Jobb megoldást most nem tudok... remélem ez így elfogadható a számotokra.


    Amint hazaértem röccentem be a szervert a fun futamra, remélem nem kell éjszakáznom..
    Eddig ez a legjobb ötlet Szabi, remélem valami nagyon fain fun futamot generálsz...

  21. #171
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Eddig ez a legjobb ötlet Szabi, remélem valami nagyon fain fun futamot generálsz...
    GTL Porsche Fun!!

  22. #172
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Az idei versenynaptár:



    A kocsi és pálya pack feltöltés alatt van, de mivel bőven giga felett van, ezért szerintem csak reggelre lesz elérhető. A kreditértékek az éjszaka folyamán még az utolsó finomításokon esnek át, reggelre az is elérhető lesz...

    A szezonzáró uccsó futamon pedig egy rendhagyó kis újítás vezetünk be, a két futamon minkét verdát meg kell hajtani, tetszés szerinti sorrendben!
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 10. 11. 19:49.

  23. #173
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Megy a szerver, egyelőre gyári kocsikkal, mert a pack feltöltéssel éjjel probléma volt, ezért újra a kell kezdenem. Pálya letöltés addig innen: Hockenheim 1999

  24. #174
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Megy a szerver, egyelőre gyári kocsikkal, mert a pack feltöltéssel éjjel probléma volt, ezért újra a kell kezdenem. Pálya letöltés addig innen: Hockenheim 1999
    Egyelőre nem sikerült orvosolni a Porsche problémát, viszont most el kell utaznom Szlovákiába egy rendezvényre, így csak vasárnap este tudom majd folytatni. Ott is lesz net, amit tudok intézek időm fügvényében.

  25. #175
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658
    Nem akarok vészmadár lenni, de nemsoká letelik egy hét a felkészülési időből és megint nem tartunk sehol.
    Én még mindig nem látok HGTLM8 pálya és autó pack-et, nincs prekval, nincs pálya topic...asszem nem hagytam ki semmit. Szóval gyakorlatilag csak egy szezon táblával lettünk előrébb múlt hét csütörtök óta.

    Senki se értse félre, nem nyávogni szeretnék, én részt veszek más bajnokságon is, szóval ki van használva a szabadidőm. Akár fél év múlva is szívesen csatlakozok, ha addig nem lesz semmi, akkor is. Csak úgy érzem, hogy ezzel a halogatással el fogjuk veszteni az indulókat -> létszám csökkenés -> kihal a bajnokság...stb.

    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 2 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 2 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •