Találatok: 1 - 15 (15 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR - Motorland Aragón 2021.04.21.

    Kedves Versenyzők!

    Spanyolországban folytatódik a Masters WTCR 2021 Tavaszi bajnoksága! Hatodik állomásunk az Ibériai-félsziget egyik legmodernebb aszfaltcsíkja, a Motorland Aragón, amely a valós WTCR naptárban és a RaceRoom kínálatában is viszonylag új szereplő, így bajnokságunk először versenyez rajta.



    6. Futam: 04.21. - Szerda Motorland Aragón - rank

    Autók: WTCR 2018, WTCR 2019, WTCR 2020, TC Cup (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018 WTCR 2019 WTCR 2020 TC Cup
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 60 perc
    Qual 1: 15 perc
    Race 1: 25 perc
    Practice 2: 10 perc
    Qual 2: 4 perc ( Superpole )
    Race 2: 18 perc
    Race 3: 18 perc ( a Race 2 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: Teljes
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: (LINK)

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó (LINK)

    Prequal szerver: GTR-MASTERS.HU-PREQUAL / NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!! /
    Prequal jelszó:
    masters

    Gyakorló szerver: GTR-MASTERS.HU-PRACTICE / NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!! /
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2021 Tavasz
    GTR-Masters Discord: Masters Discord
    GTR-Masters RR FB csoport: RR Bajnokság Csoport

    Fontos!!
    • A TCR autókban van rajtautomatika, ennek használatához itt található segédlet: LINK
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: balage06; 2021. 04. 19. 14:41. Indoklás: plakát

  2. #2
    Egy gyors kör pont a mi autónkkal (de nem saját, sajnos ):


  3. #3
    Szerverbeosztás:

    01-29. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    19:45-kor LAG TESZT! ( mindenki jöjjön időben)

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára! (Discordon elérhetőek vagyunk)

    Szerverjelszó ITT található!

  4. #4
    Közvetítés kommentár nélkül:


  5. #5
    Közvetítés, auto director
    (ha valaki tudja, hogy a tecsőn hogy lehet szakaszolni a time linet, ossza már meg velem az infót pls, köszi!)

  6. #6
    Idézet Eredetileg Bajnóczi László írta Hozzászólás megtekintése
    ha valaki tudja, hogy a tecsőn hogy lehet szakaszolni a time linet, ossza már meg velem az infót pls, köszi!
    Ha arra gondolsz, a leírásban el kell kezdeni írni a timestampeket így:
    00:00 Jelenet 1
    01:00 Jelenet 2... stb.

    Az elsőnek fixen 00:00-nak kell lenni, különben nem működik. Utólagos engedelmeddel kitettem az oldalra is a streamet.

  7. #7
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha arra gondolsz, a leírásban el kell kezdeni írni a timestampeket így:
    00:00 Jelenet 1
    01:00 Jelenet 2... stb.

    Az elsőnek fixen 00:00-nak kell lenni, különben nem működik. Utólagos engedelmeddel kitettem az oldalra is a streamet.
    Köszi, és köszi!

  8. #8
    Simresults

    Maga a pálya bejött, rFactor 1-hez volt egy jó minőségű mod, már azon is sokat vezettünk régen. Bár így elsőkerekessel már szinte több időt kell/lehet a pályán kívül tölteni a jó tempóhoz, az a része azért talán egy picit bosszantó.

    Viszont amikor sokat kell rázókat és műfüvet érinteni, az rendre kihozza nálam a T300-ból ezt az egzotikus bugot, hogy fokozatosan egy nagyon alacsony frekvenciájú sinus jel jelenik meg az FFB-ben, ami elkezdi jobbra-balra rángatni a kezemet és mivel egy olyan controller profillal mentem, amin nem volt kitéve gombra az FFB reset, gyakorlatilag az R1 második felében a kormányba kapaszkodva vezettem és próbáltam egyfolytában ellentartani. A szünetben beállítottam a gombot, úgyhogy mikor az R2 közepén újra megrándult, már csak gyorsan rávertem a resetre és mehettem tovább.

  9. #9
    Tegnapi futam margójára! Nem gyakoroltam, nem is akartam indulni. Éppen ezért (azt gondolom) igyekeztem úgy közlekedni a pályán, hogy ne kerüljenek miattam hátrányba azok, akik viszont tettek időt bele, hogy felkészüljenek. Lehet ennek a két dolognak a kombinációja, de a harmadik futam végére az az érzésem támadt, hogy egy páran úgy közlekednek a pályán, mintha az üres lenne. Nincs bajom alapvetően a kontaktokkal, belefér, de amikor valaki egyértelműen tudja, hogy mellette vagy, és húzza rád a kormányt, vagy látod hogy a visszafordítónál úgy akar eléd kerülni, hogy féktávon beesik, de akkora tempóval, hogy ha nem tud rajtad megtámaszkodni, akkor pálya elhagyás lenne belőle, az minimum nem fer. De lehet én csinálom rosszul! Szóval telesírtam az óvások topikit, a 3. futamot illetően. Vannak benne kevésbé látványos, vagy durva dolgok is, azért tettem ki ennyi óvást, hogy tanuljak belőle, mennyi agresszivítást enged a VB. Egy évet lehúztam nálatok úgy, hogy mint új, igyekszem tanulni. Úgy érzem, az alapokat már sikerült elsajátítanom, már nem kell meghúzódnom a háttérben! Szóval, engedjétek meg, hogy megkérdezzem, ha az agresszívitásról van szó, kinek mi a véleménye róla, szerintetek meddig lehet elmenni? (Ezt most nem támadásból, hanem ezen a téren szeretnék felzárkózni)

  10. #10
    Pétery Zoltán Szervező
    Csatlakozott
    2019. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86
    Idézet Eredetileg Bajnóczi László írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnapi futam margójára! Nem gyakoroltam, nem is akartam indulni. Éppen ezért (azt gondolom) igyekeztem úgy közlekedni a pályán, hogy ne kerüljenek miattam hátrányba azok, akik viszont tettek időt bele, hogy felkészüljenek. Lehet ennek a két dolognak a kombinációja, de a harmadik futam végére az az érzésem támadt, hogy egy páran úgy közlekednek a pályán, mintha az üres lenne. Nincs bajom alapvetően a kontaktokkal, belefér, de amikor valaki egyértelműen tudja, hogy mellette vagy, és húzza rád a kormányt, vagy látod hogy a visszafordítónál úgy akar eléd kerülni, hogy féktávon beesik, de akkora tempóval, hogy ha nem tud rajtad megtámaszkodni, akkor pálya elhagyás lenne belőle, az minimum nem fer. De lehet én csinálom rosszul! Szóval telesírtam az óvások topikit, a 3. futamot illetően. Vannak benne kevésbé látványos, vagy durva dolgok is, azért tettem ki ennyi óvást, hogy tanuljak belőle, mennyi agresszivítást enged a VB. Egy évet lehúztam nálatok úgy, hogy mint új, igyekszem tanulni. Úgy érzem, az alapokat már sikerült elsajátítanom, már nem kell meghúzódnom a háttérben! Szóval, engedjétek meg, hogy megkérdezzem, ha az agresszívitásról van szó, kinek mi a véleménye róla, szerintetek meddig lehet elmenni? (Ezt most nem támadásból, hanem ezen a téren szeretnék felzárkózni)

    A tegnapinál én is úgy éreztem, főleg már az utolsó futamon, de az egész "hétvégén" is, hogy gyakorlatilag arra rendezkedett be jó pár ember, hogy majd valahol letolja a másikat az ívről. (Láttam, hogy engem is óvtál, lehet jogos is, meg kell majd néznem, tény hogy volt egy - kocc nálam is a vége felé már) És az ezzel a legnagyobb baj, hogy nekem pl. most nem lesz arra 2-3 órám, hogy az összes futamot kijegyzeteljem, hogy ki hányszor próbált telibe hátulról eltolni az útból vagy a kanyarban egyszerűen arrébb lökni, meg őszinte leszek, kedvem sincs hozzá. De a tegnapi a versenyzéshez való kedvről is lehozott rendesen, mert ez így annyira nem buli, hogy ha nem tud megelőzni valaki tisztán, akkor majd megoldja úgy, hogy fékez 20 méterrel később, aztán elfordul az kocsi oldalán valahogy. Személyeskedni nincs kedvem, meg nem is lenne ide való, szóval neveket nem írok. Lehet ez betudható a pályának is, hogy széles, és könnyebb egymás mellé kerülni, de ettől még az gáz, hogy mikor a hosszú egyenes végi visszafordítóban már majdnem a kanyarcsúcsponton, befordulva vernek telibe még egyenesen csúszó autók hátulról...

  11. #11
    Ismételten erősen javaslom, hogy óvja meg mindenki azokat az eseteket, amik az ő értékrendje szerint már nem fértek bele. Nekünk sincs arra kapacitásunk, hogy egy 30 fős mezőnynél egyenként ellenőrizzük, hogy mindhárom versenyen mindenki végig korrektül csatázott-e, egy 15-30 percet megéri rászánni a kirívó esetekre, ezzel is segítitek a szervezést. Ha mindenkinek csak a kedve megy el, azzal végső soron nem jár jól senki, mert a szervezők kezében kevesebb eszköz marad a fegyelmezésre, a nem megfelelően közlekedők nem értesülnek róla, hogy más hozzáállást várunk tőlük és közben meg csak fogynak az emberek.

  12. #12
    Timár Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 17.
    Város
    Budapest <-> Kondoros
    Üzenetek
    33
    Sziasztok!

    Én pozitív élménnyel zártam azt az egy versenyt amin indulni tudtam tegnap. Egész prequalon nem tudtam jó időt menni, erre a szabadedzésen 1 másodpercet javultam Időmérőn is prequalhoz képest jobbat mentem. P16.
    Rajtnál Vajk Gabit megelőztem, de mindkettőnket az első kanyar külső ívén körbeautózott Bozsó Marci. Szép volt! Majd a T3-ban Marci belassított előttem, így én is és emiatt koccolt hátulról Vajk Gábor, így előidézve kisebb tömegbalesetet. Még az első körben Előztem Faragó Imit és Varga Gábort. A 3. körben meg premier plánban láttam ahogy Lengyel Krisztián kitorpedózza egy megcsúszást követően Steixner Zsoltit. Kár érte. Ezután nem változott a pozícióm a verseny végéig. Előttem levők tempója jobb volt, mögöttem meg a csatározásokban lassabbak voltak. P11

  13. #13
    Idézet Eredetileg pzoley82 írta Hozzászólás megtekintése
    A tegnapinál én is úgy éreztem, főleg már az utolsó futamon, de az egész "hétvégén" is, hogy gyakorlatilag arra rendezkedett be jó pár ember, hogy majd valahol letolja a másikat az ívről. (Láttam, hogy engem is óvtál, lehet jogos is, meg kell majd néznem, tény hogy volt egy - kocc nálam is a vége felé már) És az ezzel a legnagyobb baj, hogy nekem pl. most nem lesz arra 2-3 órám, hogy az összes futamot kijegyzeteljem, hogy ki hányszor próbált telibe hátulról eltolni az útból vagy a kanyarban egyszerűen arrébb lökni, meg őszinte leszek, kedvem sincs hozzá. De a tegnapi a versenyzéshez való kedvről is lehozott rendesen, mert ez így annyira nem buli, hogy ha nem tud megelőzni valaki tisztán, akkor majd megoldja úgy, hogy fékez 20 méterrel később, aztán elfordul az kocsi oldalán valahogy. Személyeskedni nincs kedvem, meg nem is lenne ide való, szóval neveket nem írok. Lehet ez betudható a pályának is, hogy széles, és könnyebb egymás mellé kerülni, de ettől még az gáz, hogy mikor a hosszú egyenes végi visszafordítóban már majdnem a kanyarcsúcsponton, befordulva vernek telibe még egyenesen csúszó autók hátulról...
    Na, akkor nem egyedül én éreztem így... Az első és második futamot nekem sem volt kedvem kiírkálni. Személyeskedni sem szeretnék én sem.
    Azért jöttem ide versenyezni, mert úgy gondoltam, ez elég komoly társaság ahhoz, hogy ne roncsderbizés legyen. Megértem hogy valaki hibázik, megértem, hogy valaki nem profi. De akkor ezzel legyen is tisztába és ehhez mérten fokozott óvatossággal és figyelemmel haladjon, ne mindenáron akarjon előzni. Biztos hibázok én is, de rengeteget nem előzök, pedig betudnám erőszakolni magam, csak horpadna minden önmérséklet pls
    (nem neked címezve írtam)

  14. #14
    Steixner Zsolt Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2020. 04. 23.
    Város
    Aba
    Üzenetek
    27
    Helló!

    Érdeklődöm, hogy a pontok mikor kerülnek be a táblázatba?

    Köszi

  15. #15
    Eredmények: Motorland Aragón

    Pontverseny: LINK

    Óvások: LINK

    Simresults: #A

    A kedvenc pillanataitokat megoszthatjátok velünk: Emlékezetes momentumok

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •