Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (129 összesen)

Téma: rF2 Flat6 Cup

  1. #51
    Tóth Jani Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 10.
    Város
    Gyöngyös
    Üzenetek
    73
    Nevezni akartam a holnapi versenyre, van is egy Tóth János a prequalban, kb. az idő is stimmel de az nem én vagyok. Nem lehet, hogy össze lettünk keverve a sok ritka nevű Tóth Jánosok? Megnéznétek? A táblázatban DummyBoy szerepel, én a tothjampi féle vagyok. Vagy valamiért nem rögzült az időm?
    "A harmadik bukfenc után elvesztettem az uralmam az autó felett!"

  2. #52
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg tothjampi írta Hozzászólás megtekintése
    Nevezni akartam a holnapi versenyre, van is egy Tóth János a prequalban, kb. az idő is stimmel de az nem én vagyok. Nem lehet, hogy össze lettünk keverve a sok ritka nevű Tóth Jánosok? Megnéznétek? A táblázatban DummyBoy szerepel, én a tothjampi féle vagyok. Vagy valamiért nem rögzült az időm?
    Játékban milyen nevet állítottál be?

  3. #53
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap manuálisan is átírtam a fájlt. Szóközt nem találtam benne, ami furcsa volt az az, hogy volt egy plusz sor is benne, üresen – vagyis a harmadik sor után volt egy ENTER.
    Kitöröltem a plusz sort. Nem tudom, hogy a logban van-e olyan időm, ahol jó a név. Szeretnék nevezni a holnapira, de egyelőre nem tudok. Sajnos nem hiszem, hogy lesz még időm felmenni a szerverre holnap este előtt.
    Megoldható a nevezés?
    Még nem zárnám ki, hogy a hiba a mi készülékünkbe van. Ellenőrzés folyamatban.
    Mindenkinél ahol szóköz volt a név végén töröltem azt és most már tud nevezni!

  4. #54
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Hát, én most mentem pár kört offline, megint AC után szinte azonos körülmények között.
    A GT3 után és ott tartok, hogy erre a játékra érdemes lenne OSW-t beszerezni, elképesztő amit szoftveres oldalon nyújt, érzem hogy messze a DFGT a limitáció Assetto Corsa esetén eszembe se jutott, de ez elképesztő. Ha egy kanyart elcseszek, a következőben már vissza is kapom (kapnám) az egészet ahogy kell. Nem tudom, hogy iRacingben így van -e, de ez valami fenomenális.

    Flat6 imbolyog ide oda de nem érdekel, mert ez a játék egyszerűen zseniális.

    Persze több száz ezer az osw, de egyszer élünk. Ez az a játék amire kiadnék annyit ha tényleg kitart
    Alig várom hogy holnap utolsó legyek
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 03. 15. 04:49.

  5. #55
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Flat6 imbolyog ide oda de nem érdekel, mert ez a játék egyszerűen zseniális.

    Persze több száz ezer az osw, de egyszer élünk. Ez az a játék amire kiadnék annyit ha tényleg kitart
    Alig várom hogy holnap utolsó legyek
    Lehet aludnod kellett volna inkább

    Szerintem az OSW se segítene rajtad, inkább csinálj egyet házilag azzal is lehetsz utolsó.
    Én is egy ilyennel megyek
    Csatolt képek Csatolt képek

  6. #56
    Tóth Jani Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 10.
    Város
    Gyöngyös
    Üzenetek
    73
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Játékban milyen nevet állítottál be?
    Igen, este nekem is eszembe jutott, hogy az RF2-ben a hivatalos nevem van regelve, itt pedig Jani vagyok. De már nem volt kedvem átírni. Most viszont átneveztem magam a játékban, mentem egy időt, szépen meg is jelentem a prequalban, és szépen be is neveztem estére. Köszi, és bocs. Én voltam a balfék...

    u.i.: nem tudom mire van ki írva a bajnoki serleg, de mindenki az utolsó helyemre tart igényt?
    "A harmadik bukfenc után elvesztettem az uralmam az autó felett!"

  7. #57
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg tothjampi írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, este nekem is eszembe jutott, hogy az RF2-ben a hivatalos nevem van regelve, itt pedig Jani vagyok. De már nem volt kedvem átírni. Most viszont átneveztem magam a játékban, mentem egy időt, szépen meg is jelentem a prequalban, és szépen be is neveztem estére. Köszi, és bocs. Én voltam a balfék...
    De akkor a Tóth János is te voltál. Átírom az időd akkor a Tóth Janihoz.

  8. #58
    Tóth Jani Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 10.
    Város
    Gyöngyös
    Üzenetek
    73
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    De akkor a Tóth János is te voltál. Átírom az időd akkor a Tóth Janihoz.
    Ne fáradj vele, engem nem zavar.
    "A harmadik bukfenc után elvesztettem az uralmam az autó felett!"

  9. #59
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet aludnod kellett volna inkább

    Szerintem az OSW se segítene rajtad, inkább csinálj egyet házilag azzal is lehetsz utolsó.
    Én is egy ilyennel megyek
    Ez tetszik, hány Nm?
    Lehet hogy aludni kellett volna, de szöget ütött a gondolat. Majd kiderül. Mindenesetre Up a ma estének. Már csak ki kéne találni, hogy lehet 2:04es időt futni

  10. #60
    Miklós Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 06.
    Város
    Vác
    Üzenetek
    56
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Már csak ki kéne találni, hogy lehet 2:04es időt futni
    Egy kis segítség hozzá:

  11. #61
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Még nem zárnám ki, hogy a hiba a mi készülékünkbe van. Ellenőrzés folyamatban.
    Mindenkinél ahol szóköz volt a név végén töröltem azt és most már tud nevezni!
    Köszi. Nicknévvel kapcsolatban is felmerült egy kérdésem most. Szabó Zoli leírását követtem a manuális átírásnál. Így viszont a III. sorban nálam Fedor Szalafai szerepel. De ez nem a Masterses nicknevem… Ez bekavarhat?
    (És miért nem működik a szóköz billentyű mostanában a fórumban…? Wordben írok, aztán idemásolom, hogy jó legyen.)

  12. #62
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi. Nicknévvel kapcsolatban is felmerült egy kérdésem most. Szabó Zoli leírását követtem a manuális átírásnál. Így viszont a III. sorban nálam Fedor Szalafai szerepel. De ez nem a Masterses nicknevem… Ez bekavarhat?
    (És miért nem működik a szóköz billentyű mostanában a fórumban…? Wordben írok, aztán idemásolom, hogy jó legyen.)
    Csak akkor zavarhat be, ha - mint az egész rf2 masterses indulásnál 2016 végén - még mindig nickkel lehet a szerverre felmenni. (Gyanítom, így van...) Tehát, ha átírod a masterses profilban is Fedor Szalafai-ra, akkor műxik. Másik lehetőség: szerver oldalról ne a nicket "nézze", hanem a hivatalos nevet. Ennek is meg kell egyezni a masterses profillal... Nem nehéz, csak logikus

  13. #63
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    (És miért nem működik a szóköz billentyű mostanában a fórumban…? Wordben írok, aztán idemásolom, hogy jó legyen.)
    Ez valami Chrome bug volt, amit az 55-ös verzióval hoztak be, én tegnap frissítettem 57-esre és ezzel a verzióval megszűnt a probléma.

    De egyébként elég egy Entert és egy Backspace-t nyomni, attól megjavul.

  14. #64
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi. Nicknévvel kapcsolatban is felmerült egy kérdésem most. Szabó Zoli leírását követtem a manuális átírásnál. Így viszont a III. sorban nálam Fedor Szalafai szerepel. De ez nem a Masterses nicknevem… Ez bekavarhat?
    (És miért nem működik a szóköz billentyű mostanában a fórumban…? Wordben írok, aztán idemásolom, hogy jó legyen.)
    A fórum profilodban található "Játékban használt név"-vel kell, hogy megegyezzen, a Masters nicknév nem számít.
    Megoldás a szóköz problémára: Enter, Enter, felfelé nyíl után már lesz szóköz.

  15. #65
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ez valami Chrome bug volt, amit az 55-ös verzióval hoztak be, én tegnap frissítettem 57-esre és ezzel a verzióval megszűnt a probléma.
    Nálam továbbra is rossz 57-tel is.

  16. #66
    Idézet Eredetileg Miklati írta Hozzászólás megtekintése
    Egy kis segítség hozzá:
    Hmm, a Magotts-Becketts kombinációban én jóval finomabban megyek. Ahol te visszaváltottál 3.-ba, én néha még 5.-ben gurultam be és csak 4.-ig váltottam vissza az utolsó jobbos előtt. A többinél hasonlóképpen adom elő, csak kicsit talán kevésbé keményen nyom neki és fékezek. Kímélem a technikát a köridőtől

  17. #67
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Hmm, a Magotts-Becketts kombinációban én jóval finomabban megyek. Ahol te visszaváltottál 3.-ba, én néha még 5.-ben gurultam be és csak 4.-ig váltottam vissza az utolsó jobbos előtt. A többinél hasonlóképpen adom elő, csak kicsit talán kevésbé keményen nyom neki és fékezek. Kímélem a technikát a köridőtől
    Szerintem azt mindenki másképp csinálja Elég nehéz egy kombináció én szépen kanyaronként teszem lejjebb eggyel 5-4-3 illetve fel se váltok azt hiszem 6.-ba.
    Érdekes nézni más körét, egy-két íven olyan fura, lassabbnak gondolnám, de ezek szerint mégis gyorsabb
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  18. #68
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem azt mindenki másképp csinálja Elég nehéz egy kombináció én szépen kanyaronként teszem lejjebb eggyel 5-4-3 illetve fel se váltok azt hiszem 6.-ba.
    Érdekes nézni más körét, egy-két íven olyan fura, lassabbnak gondolnám, de ezek szerint mégis gyorsabb
    Én is azt néztem, hogy nem tudnám megmondani, hol érzem Attilát gyorsabbnak, de hát a stopper biztosan nem téved.

    Tényleg több kanyar van, ami kétesélyes fokozat szempontjából. A Copse és a Stowe is ilyenek, a Magotts kombináció meg eleinte ahogy sikerül Leginkább én is úgy megyek benne, ahogy te, szépen adagolom kanyaronként visszafelé a sebességeket.

  19. #69
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Pár gondolat, ill. hogy mit miért csináltunk!

    Futamtáv: A 2×45 perc egyrészt azért született, hogy ne a már megszokott sémákat (WTCC: 2×30-60 perc) használjuk. Másrészt a kategória, ill. gumikopás (normál) is enged egy kicsit hosszabb etapot, még ha ez a valóságban nem is ennyi. Illetve 5×-ös időgyorsítással így tudtunk egy viszonylag természetesnek ható (értsd: nem 5-10 kör alatt sötétedjen be) napszakváltozást beállítani. Ahogy látom többeteknek tetszett volna ha besötétedik. Szerintem ennek semmi akadály, csak két órával arrébb kell tolni a futam kezdést.
    A "90perc/10×időgyors" futamoknál, az éjszaka és a 12 órás napszakváltozást próbáltuk modellezni. A futamok este 8-kor kezdődnek, a befutó meg valamikor délelőtt 10-11 órás napszaknak megfelelően lesz. A preq is így van beállítva, már mint hogy a futam előtti időszakot (este 6-7 óra) mutatja.
    "LeMans/16×időgyors" nem kérdés, a 24h lebonyolítás a lényeg. Napszak szerint 14:00-ás kezdés és másnap ugyanekkor befutó.

    Időjárás: Egyelőre nem merjük bevállalni a random, vagy a valóság szerint változó verziót. Tehát fix száraz vagy esős futamok lesznek. Esős futamoknál volt egy olyan elképzelésünk is, hogy az első futam szárazból esősbe, a második esősből szárazba megy, de végül nem mertük berakni. ... mi tagadás nyuszik vagyunk!

    Gumizódás: Prekvalon egy előre felgumizott, de statikus felületen lehet gyakorolni, a futam pedig innen indul 3×-os gumizódással. Hogy esős futamon indulásnál milyen tapadási feltételek legyenek, még nem tiszta. Ezt a héten még tesztelni fogjuk, ill. akinek van erről tapasztalata, azt megköszönnénk ha megosztaná velünk is.

    Mivel ez egy teszt bajnokság és a programnak is sok olyan része van amit nem használtunk ill. nem tudjuk élesben hogy működik, fontos hogy erről minél több visszajelzés jöjjön. Nincs semmi kőbe vésve, ami nem tetszik kivesszük vagy módosítunk rajta. Nyáron szeretnénk indítani még egy teszt bajnokságot (akár Clio-val is!), és ha minden klappol akkor szeptembertől mehet az éles. Bár nem vagyunk még sokan, de ahogy látom a jelenlegi mag nagyon aktív, lelkes és segítőkész, ezt a jó szokásotokat tartsátok meg és az eddigi munkátokat is nagyon köszönjük!
    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2017. 03. 17. 11:45.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  20. #70
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Öö, nemis a futamok hosszával van gond számomra, hanem hogy túlságosan belenyúlik az éjszakába, asszem legutóbb 23:22-ig tartott az utolsó futam. Vagy az időmérők legyenek gyorsabbak, vagyha fordított rajtrács volna akkor a második időmérő nem kéne, vagy ne 9-kor kezdődjön az időmérő, hanem korábban.

  21. #71
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Öö, nemis a futamok hosszával van gond számomra, hanem hogy túlságosan belenyúlik az éjszakába, asszem legutóbb 23:22-ig tartott az utolsó futam. Vagy az időmérők legyenek gyorsabbak, vagyha fordított rajtrács volna akkor a második időmérő nem kéne, vagy ne 9-kor kezdődjön az időmérő, hanem korábban.
    Hát a fél éjfél tényleg túl késő, mert utána az ember nem egyből az ágyba ugrik, azon szerintem is kellene csökkenteni. Inkább legyen rövidebb, de ne végezzünk ennyire későn. Vagy kezdődjön korábban?

    A 90 perces futamok kemények lesznek. Itt nem az lesz mint AC-ban, hogy mindenki kimegy féltávnál kereket cserélni mert ugyan úgy kopik a gumi. Spórolás megy majd ezerrel

  22. #72
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Nagyobbrészt megkaptam a válaszokat a beszámolóimba eldugott kérdésekre, köszi!

    Ezen a futamtáv kérdésen tényleg lehetne gondolkodni, mert egyrészről ez is teljesen helytálló dolog, hogy elég sokáig tart, én mondjuk a kezdést nem variálnám, mert nekem pl. ha 8-kor kezdünk az elég necces. Én mikor néztem a valós versenytávot illetve az ittenit azt hittem a gumik nem fognak bírni 45percet, hogy a rendes távhoz vannak lemodellezve de kibírták (bár ez lehet hogy Silverstone spec volt, bár nem tudom hány fok volt, itt a sivatagba tuti lesz kopás).
    Én jobban hajlanék a futamtáv csökkentésére kb. 30 percre x 2 mint a valós, evvel alapból spórolnánk egy fél órát és nem végeznénk olyan későn a hosszútáv meg jó dolog de lehet az arányokon el lehet gondolkodni, hogy 1/3 - 2/3 arányba 4 sprint - 2 endurance. Mert alapvetően támogatom az endurance-t tényleg egy más kihívás a gumi/benzinnel taktikázás itt pedig külön érdekesség lehet mert ez a gumi modell azért másképp "működik". Mondjuk az ellenpontom a sok endurance és a hosszabb versenyek ellen, ha szétszakad a mezőny és egyedül kell menni (és sajnos nem vagyunk sokan így ez benne van), úgy 30 perc is dögunalom tud lenni, nem hogy 45-60-90perc Szerintem most az első és legfontosabb szempont az kéne, hogy legyen, hogy a meglévő emberek lelkesedése fennmaradjon és bevonzunk még többet! Ha 20-30as bázist ki lehetne építeni akkor ott már mindenki megtalálná a maga játszópajtását jobb esetben.....
    Illetve ez még mint megválaszolatlan kérdés illetve a véleményem a két sprint futamnál miért nem fordul inkább a rajtrács (első 6-8-10 teljesen mindegy, nem tudom mit lehet állítani illetve mint mondtátok nem volt cél az eredeti bajnokság követése), egyrészről mint itt beszéltük az idő managelése, ismét nyernénk 10 percet a másik szintén elég fontos szempont, hogy talán izgalmasabb lehetne a második futam, mert mint itt tapasztaltuk (bár ez még csak egy ami nem túl mély merítés), de az erőviszonyok viszonylag adottak voltak (reméljük, következő futamra ez változik) és az alapján futottunk két futamot. (Mondjuk ez nekem most pont optimálisabb volt, hogy volt egy újabb időmérő, mert így nem a 1x. helyről kellett rajtolnom, mert hiába fordult volna rács elég hátul végeztem, így viszont vissza tudtam kvalifikálni magam előre persze ennek is meg van a pozitív oldala ha innen nézem, bár én szívesebben csatáztam volna...több izgalmat rejtett volna).
    Amúgy ez az napszak változás nagyon király dolog nekem eszembe se jutott volna, hogy ezt felhasználjam, tök jól hangzik ez, hogy Le Mans így egy virtuális 24 óra lenne, bár én ettől függetlenül attól félek, hogy az ott elég unalmas futam lesz.
    Időjárás meg jaja először lássuk meg milyen mikor szimplán tűzforróság van az is érdekes lesz szerintem, majd szimplán eső...aztán ha ezek már működnek akkor getriiil-esedhet a dolog, hogy futam közbe ered el/áll el stb (anno nekem ez race07be nagyon tetszek) illetve ez egy újabb érdekes aspektus ki hogy tudja feltérképezni/akceptálni a hirtelen változó körülményeket, nem csak a begyakorolt körülmények közötti stabil virtuális tér.

    Tényleg sok itt az új opció ami nagyon jó és más szimulátorba nem nagyon vannak.Ki kell próbálgatni őket, amit érdemes azokat bevetni tényleg nagyon más összképet tud adni.
    Ez tetszik, hogy nincs semmi kőbe vésve főleg ha ez valóban is működni fog, mert én ez ellen hangoskodtam a legtöbbet anno...itt ha tényleg rugalmasság tud lenni, sokkal jobb esély van dinamikusabban építeni az egészet, persze kockázat is van benne....nem tudom mennyire gondoljátok komolyan de én a helyetekbe a vélemények/visszajelzések és ti tapasztalataitok/döntéseitek alapján simán módosítanám/formálnám a hátralevő részeket futamtáv/lebonyolítás/napszak/gumicsere/box, stb stb a tapasztalatok dinamikus beépítése ha már teszt. Hívhatnátok közösség alapon fejlesztett bajnokságnak, de ez a mai világba túl mainstream-en hangzana
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2017. 03. 17. 14:20.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  23. #73
    Miklós Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 06.
    Város
    Vác
    Üzenetek
    56
    A futamtáv szerintem pont jó, azon nem kellene változtatni, viszont tényleg elég későn van így vége fél 12 felé.
    Szerintem fél órával előrébb lehetne hozni az időmérőt, esetleg picit rövidíteni az első időmérőn (mért kört itt úgyis be lehet fejezni idő lejárta után),
    a második futam meg lehetne fordított rajtrács.

  24. #74
    Miután előtte van practice, valamint a legtöbben szénné gyakorolják magukat a prekvalon, simán elég lenne maximum 10 perc kvali, de akár superpole is, ha van rá lehetőség. Legalább az is izgalmasabbá teszi. Nekem mindegy, de ezek szerint sokaknak jó lenne kicsit korábban végezni.

  25. #75
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Miklati írta Hozzászólás megtekintése
    A futamtáv szerintem pont jó, azon nem kellene változtatni, viszont tényleg elég későn van így vége fél 12 felé.
    Szerintem fél órával előrébb lehetne hozni az időmérőt, esetleg picit rövidíteni az első időmérőn (mért kört itt úgyis be lehet fejezni idő lejárta után),
    a második futam meg lehetne fordított rajtrács.
    A korábbi finissel én is egyetértenék. Viszont ne kezdődjön már ez is este 8-kor, mert az nekem betesz, meg gondolom a többi kisgyerekesnél is. Este 8 az gáz. Fél kilenc már jó.
    Pont azért nem versenyeztem mostanában, mert kilenckor csak WTCC van, de abból már elegem lett, főleg ezekkel a 2015-ös gépekkel. Viszont a sprintesebb, 30 perces futamok is jók lennének, rajtrács fordulással.

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •