Oldal: 6 / 7 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 126 - 150 (157 összesen)
  1. #126
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    A héten C7-el körözgettem, végül 458-lett a csapat döntés. Úgy hogy prequalon volt egy órám. Valahogy A szerver lett.
    Qualon nem éreztem nagyobb indíttatást hotlapozni, inkább a verseny set-el próbáltam belőni az íveket.
    Jó döntés volt. Remek verseny lett, köszönöm mindenkinek. Nagyon fair volt. Voltak hibák és bodicsekek, de látszott hogy mindenki próbál korrekten menni. Élmény volt. És hátul tényleg kemény volt a daráló. Esemény dúsabb helyre aligha kerülhettem volna.
    Rengeteg hibával, amire még a Ferka rátett egy lapáttal, de behoztam a célig. Más kitűzés egyenlőre nem volt. Well done.

  2. #127
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Kiprobaltam a kedvedert a C7-et, mentem vele 8 kort. 98%-os tapadason, 60 literrel, mert csak igy tudok sulyt rakni ra. 1.29.1-et tudtam vele.

    Szerintem erre a palyara nagyon jol volt belove a BOP. Persze ez valtozhat a jovoben. Viszont az teny, hogy eloszor magadban erdemes keresned a fejlodes lehetoseget.
    én ezt nem vonom kétségbe, de a rendes pálya határokon belül, vagy a rank app szerinti határokon belül? , csak mert én nem szélesítettem sehol, egyedül az első kanyar előtt mentem le a fehér vonalról fél keréknyi távolságra, az látszik a videón is

  3. #128
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    én ezt nem vonom kétségbe, de a rendes pálya határokon belül, vagy a rank app szerinti határokon belül? , csak mert én nem szélesítettem sehol, egyedül az első kanyar előtt mentem le a fehér vonalról fél keréknyi távolságra, az látszik a videón is
    Lényegtelen milyen határokon belül, ha a Ferrarival ment 1.28.9-et. Illetve a Lambóval 1.29.1-et. Valószínűleg mindegyik ugyanazokon a határokon belül volt.
    Utoljára módosította: HunterTaylor; 2018. 09. 24. 19:42.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  4. #129
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Kiprobaltam a kedvedert a C7-et, mentem vele 8 kort. 98%-os tapadason, 60 literrel, mert csak igy tudok sulyt rakni ra. 1.29.1-et tudtam vele.

    Szerintem erre a palyara nagyon jol volt belove a BOP. Persze ez valtozhat a jovoben. Viszont az teny, hogy eloszor magadban erdemes keresned a fejlodes lehetoseget.
    Tamás. Megtennéd -csak a kedvemért-, hogy meghajtod a C7-est Silverstone-ban? Úgy rendesebben, hogy elhallgathassanak a corvettes lázongók (én). tx.

  5. #130
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Tamás. Megtennéd -csak a kedvemért-, hogy meghajtod a C7-est Silverstone-ban? Úgy rendesebben, hogy elhallgathassanak a corvettes lázongók (én). tx.
    Persze, neked szivesen! De annyit eloljaroban elmondhatok, hogy uresen a C7 1.2 masodpercet kap ezen a palyan az RSR szerint, szoval nem sok jora lehet szamitani

    A Ferrari pedig 1.8-at!

    szerk.: 4 kort mentem vele, remelem kielegitettem a kivancsisagod. Teljesen jol mozog.
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2018. 09. 24. 20:51.

  6. #131
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Köszi, részemről nincs több kérdés, kérdőjel

  7. #132
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi, részemről nincs több kérdés, kérdőjel
    Tetszett, ezert mentem ma reggel meg 5 kort, volt benne meg boven!

    Marton Zoli, ha ezt az idot megfutod, szerintem versenykepes leszel.

  8. #133
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Tetszett, ezert mentem ma reggel meg 5 kort, volt benne meg boven!

    Marton Zoli, ha ezt az idot megfutod, szerintem versenykepes leszel.
    Szerintem meg rakni kene 20kilot a c7-re!

  9. #134
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem meg rakni kene 20kilot a c7-re!
    Még 20-at? Nemnem nem, mostmár menetközben nemlehet változtatni

  10. #135
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem meg rakni kene 20kilot a c7-re!
    Kerekítsünk 100-ra inkább

  11. #136
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Kerekítsünk 100-ra inkább
    Haggyatokmán, kárvolt felhozni hogy lassú a corvi

  12. #137
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Kerekítsünk 100-ra inkább
    Tamogatom,

  13. #138
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Tamogatom,
    Topik berekesztve, nincs itt semmi látnivaló, mindenki oszoljon!

  14. #139
    Lóczi János Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 02.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    85
    Idézet Eredetileg Attila Nagy írta Hozzászólás megtekintése
    Az az igazság,hogy én nem tudtam,hogy te hányadik helyen autóztál. Bennem az volt,hogy védjem a harmadik helyemet. Viszont semmi olyan szándék nem volt bennem,hogy hibára késztesselek. Viszont azt írtad,hogy sokkal gyorsabb voltál mint én. Akkor miért nem előztél meg? Megelőztek egy páran és senkivel nem volt affér mert gyorsabbak voltak.
    Nem azért, de egy kört adó pilótát nem ugyanúgy fogok előzni mint egy velem pozícióért harcoló pilótát. Téged kilöktelek volna véletlenül, el tudom képzelni futam után milyen lebaszást kaphattam volna, hogy egy lekörözött versenyző baszta el a futamot. Az meg, hogy gyorsabb voltam, nem garancia arra, hogy előzni is épp olyan könnyen fogok. Mikor az autóm az egyenesben elégszer láttad, nem arra lett belőve.

  15. #140
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Lóczi János írta Hozzászólás megtekintése
    Nem azért, de egy kört adó pilótát nem ugyanúgy fogok előzni mint egy velem pozícióért harcoló pilótát. Téged kilöktelek volna véletlenül, el tudom képzelni futam után milyen lebaszást kaphattam volna, hogy egy lekörözött versenyző baszta el a futamot. Az meg, hogy gyorsabb voltam, nem garancia arra, hogy előzni is épp olyan könnyen fogok. Mikor az autóm az egyenesben elégszer láttad, nem arra lett belőve.
    Sajnos, ha a körelőnyben lévő pilóta nem veszi a lapot és nem enged el, hogy visszavedd a köröd, akkor nem sokat tehetsz, mert egyrészt jól látod, hogy neked nincs jogod őt veszélyeztetni, vagy feltartani és neki sem kötelessége elengedni téged. Tudom ez így szarul hangzik, de ez van... mentségére szóljon, hogy nem direkt csinálta.


    Mindenesetre a nevek az autó tetejére történő nevetséges kiírása, meg mindenféle buzi kijelző helyett én a gyári Realtime app-ot ajánlom mindenkinek, arról pontosan és diszkréten kiolvasható minden szükséges információ arról, hogy ki és milyen formában van körülöttünk. A helyezésből és a színéből látszik, ki van körön belül és kívül hozzánk képest.


    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 09. 25. 20:30.

  16. #141
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

    Mindenesetre a nevek az autó tetejére történő nevetséges kiírása, meg mindenféle buzi kijelző helyett én a gyári Realtime app-ot ajánlom mindenkinek, arról pontosan és diszkréten kiolvasható minden szükséges információ arról, hogy ki és milyen formában van körülöttünk. A helyezésből és a színéből látszik, ki van körön belül és kívül hozzánk képest.


    ezt támogatom, nagyon, ha megengeditek, mert még esetleg nem ismeri valaki, tartanék egy gyorstalpalót

    pozitív: egyszerű, legfontosabb adatok rajta vannak és szerintem ennyi a pozitív a többihez képest, de ez elég is

    negatív: az igaz, hogy realtime, viszont, ha valaki akit te éppen látsz a kijelzőn mondjuk éppen bevesz egy kanyart te meg 3 kilóval tépsz az egyenesben akkor hozzád képest irdatlan kicsi különbség lesz, ami azért van, mert a te sebességedhez képest nézi, tehát, mintha egy egyenes úton mennétek és egyszer csak lelassítana, akkor abból a sebesség különbségből és a távolságból állapítja meg az időt és mivel ő éppen bevesz egy kanyart ergó lassabban megy, szóval neked nagyobb a sebességed, de neked is be kell venned a kanyart és amikor te lassítasz le akkor az előtted lévőhöz képest irreálisan nagy különbséget ad, mert akkor már ő megy nagyobb sebességel, ez azért van, mert nem veszi figyelembe a játék a pálya karakterisztikáját, szóval ebből a szempontból tényleg "realtime", viszont nem olyan, mint mondjuk az igazi közvetítéseken amikor látjuk, hogy csak tizedeket, századokat ugrik ide-oda

    öszesen csak ez az egy negatívuma van szerintem, de meg lehet szokni

    ami pedig a jelzéseket illeti: sárga = te; zöld = körelőnyben van hozzád képest; kék = körhátrányban van hozzád képest; fehér = veled azonos körben van

    ami az köridősávot illeti: abszolút legjobb (tehát nem csak a te idődet figyeli) = lila; zöld = magadhoz képest javultál (és mások javulását is mutatja); piros = magadhoz képest lassúltál

    a zöldhöz még annyit fűznék hozzá, hogy ha tied a lila kör, de mondjuk vágtál, azt attól neked még elfogadja ez a realtime (akár be van kapcsolva bünti akár nem), viszont, ha csinálsz egy lilánál rosszabb kört, de mégis zöld az azt jelenti, hogy azaz igazi, szabályos legjobb időd, hiába van az eredményjelzőn az eredeti lila időd

    a legalsó sor pedig magától értetődő: levegő- és pályahőmérséklet, pálya tapadás százalékban

    asszem ennyi, remélem tudtam segíteni ha valaki nem tudott volna erről esetleg

  17. #142
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    negatív: az igaz, hogy realtime, viszont, ha valaki akit te éppen látsz a kijelzőn mondjuk éppen bevesz egy kanyart te meg 3 kilóval tépsz az egyenesben akkor hozzád képest irdatlan kicsi különbség lesz, ami azért van, mert a te sebességedhez képest nézi, tehát, mintha egy egyenes úton mennétek és egyszer csak lelassítana, akkor abból a sebesség különbségből és a távolságból állapítja meg az időt és mivel ő éppen bevesz egy kanyart ergó lassabban megy, szóval neked nagyobb a sebességed, de neked is be kell venned a kanyart és amikor te lassítasz le akkor az előtted lévőhöz képest irreálisan nagy különbséget ad, mert akkor már ő megy nagyobb sebességel, ez azért van, mert nem veszi figyelembe a játék a pálya karakterisztikáját, szóval ebből a szempontból tényleg "realtime", viszont nem olyan, mint mondjuk az igazi közvetítéseken amikor látjuk, hogy csak tizedeket, századokat ugrik ide-oda
    Megnézed a pálya egy fix pontján az előnyt, és egy körrel később megnézed megint, hogy nőt, vagy csökkent-e...

    Akinek erre kanyarról kanyarra van ideje/igénye, azt meg csókoltatom...


    Amúgy meg lent írja a célvonalon éppen áthaladók aktuális köridejét is... azt is lehet ilyen célra használni

  18. #143
    Há' nemtom, Sidekicken mondjuk beállítod, hogy az előtted lévő távolságát mutassa a delta helyett és abból már tudod, hogy a közvetlenül előtted lévő körön belül van-e, vagy sem, bár azért ha a célvonalon mindig rápillantasz a helyezéseket mutató sávra, simán képben lehet lenni. Én legalábbis már nem szeretem karácsonyfaként feldíszíteni a képernyő 30%-át a gyári appokkal.

  19. #144
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Há' nemtom, Sidekicken mondjuk beállítod, hogy az előtted lévő távolságát mutassa a delta helyett és abból már tudod, hogy a közvetlenül előtted lévő körön belül van-e, vagy sem, bár azért ha a célvonalon mindig rápillantasz a helyezéseket mutató sávra, simán képben lehet lenni. Én legalábbis már nem szeretem karácsonyfaként feldíszíteni a képernyő 30%-át a gyári appokkal.
    Pont ezért nem használom az általad leírtakat, csakis a Realtime app-ot és a sebesség fokozat kijelzőt, a többi infó nem izgat...

  20. #145
    Én is az app-minimalizálás híve vagyok. Sőt, már csak gyári app-okkal tökölődöm, hogy ne egyen FPS-t még más is. Nekem jó az Essentials, mellé meg kiteszem a Realtime-ot és a Track map-et, oszt csók. Versenyre a gumikat mutatót már nem szoktam, akkor ne idegesítsen, azt csak tesztelésen használom.

  21. #146
    A szokásos kérésem van, lsz rendeljetek hozzá a csapatomhoz a ponttáblázatnál: Japo RT!
    Kösz előre is!

  22. #147
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Levente Toth írta Hozzászólás megtekintése
    A szokásos kérésem van, lsz rendeljetek hozzá a csapatomhoz a ponttáblázatnál: Japo RT!
    Kösz előre is!
    Itt megteheted:
    http://forum.gtr-masters.hu/profile.php?do=editprofile

  23. #148
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Itt jól szerepel, de a pontversenynél (http://www.gtr-masters.hu/standing/ac2018_a01) mégse . Ezt latoo szokta javítgatni, mindig megtévesztő, hogy Levente11 Toth az AC nevem és van még pár Tóth Levente.

  24. #149
    Idézet Eredetileg Levente Toth írta Hozzászólás megtekintése
    Itt jól szerepel, de a pontversenynél (http://www.gtr-masters.hu/standing/ac2018_a01) mégse . Ezt latoo szokta javítgatni, mindig megtévesztő, hogy Levente11 Toth az AC nevem és van még pár Tóth Levente.
    A fura az, hogy konkrétan emlékszem, hogy beállítottalak, a Levente11 miatt meg tuti, hogy nem kevertelek össze. Nem először futok bele, hogy beírom valakihez a csapatot, aztán egyszer csak eltűnik. Mindegy most rendbe raktam a dolgokat.
    Ezután rajtatok fogom tartani a szemem, szerintem direkt szivattok

  25. #150
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Gondoltam csinálok a GT kategóriának is egy próba Highlights videót. Gyorsba lett összevagdosva, így ebbe még nem feltétlen a leglényegesebb pillanatok lettek betéve.
    Ha van rá igény, és belefér még az időmbe szívesen csinálok a többi futamról is.


Oldal: 6 / 7 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •