Oldal: 53 / 57 ElsőElső ||| 3 43 49 50 51 52 53 54 55 56 57 UtolsóUtolsó
Találatok: 1.301 - 1.325 (1404 összesen)
  1. #1301
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg lipixbox írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem a clubsport v2 kormanyommal volt gondom ketszer is. Eloszor egybol amikor mekaptam kuldhettem vissza. 1 honap volt a procedure de kaptam masikat. Aztan az elkezdett lotyogni a tengelynel.
    Megkerdezte a support hogy tudok es csavarhuzozni es iranyitott mit tegyek hogy bontsam meg es hol es mit huzzak meg. Aztan hibatlan lett. Hasznaltam sokaig majd eladtam. Tobb baja nem volt

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Ezt mar hallottam mashonnan is. Mintha az IKEA ban vettel volna vmit
    Legkozelebbi megrendelesnel rakhatnanak melle csavarhuzot is....

  2. #1302
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt mar hallottam mashonnan is. Mintha az IKEA ban vettel volna vmit
    Legkozelebbi megrendelesnel rakhatnanak melle csavarhuzot is....
    Jaj felreertettel. Nekem ezbjobb volt igy mint 1 honapig varni. Es megtanultam hogy lehet szetszedni ha barmi hasonlo baja lett volna tudtam volna javitani

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  3. #1303
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg lipixbox írta Hozzászólás megtekintése
    Jaj felreertettel. Nekem ezbjobb volt igy mint 1 honapig varni. Es megtanultam hogy lehet szetszedni ha barmi hasonlo baja lett volna tudtam volna javitani

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    En 50 km-re lakom a szekhelyuktol, megis hetekig tart egy szallitas. Legutobb mondtam, hogy elmegyek erte inkabb es megsprolunk 1-2 hetet ok meg szallitasi koltseget. De hat tul burokratikusak...

    Na ha bajom lesz vele gari utan, akkor teged kerdezlek inkabb

  4. #1304
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    En 50 km-re lakom a szekhelyuktol, megis hetekig tart egy szallitas. Legutobb mondtam, hogy elmegyek erte inkabb es megsprolunk 1-2 hetet ok meg szallitasi koltseget. De hat tul burokratikusak...

    Na ha bajom lesz vele gari utan, akkor teged kerdezlek inkabb
    Engedd el. A folyamat az folyamat. En amugy lejottem a fanatec kormanyrol. Valto pedal esnkormanykerekek meg hasznalatban de kormanyban a simucube szerencsere mar szorongatja oket. Sokaig egyetlen meg- megfizetheto ugyanakkor tularazott- gyarto voltak

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  5. #1305
    Kiss János Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 09. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    66
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Menj el a Simhouse-os sracokhoz. Nem csak megcsinaljakm neg upgradelik is a cuccot.

    Kikiopik a poti es bizony cserelni kell.
    Na, egy kis keresgélés után csak találtam hozzá új szettet. Ha valakit érdekel:
    https://www.3drap.it/product/potenti...1DJAEXZW9rGQp4

  6. #1306
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    409
    Idézet Eredetileg lipixbox írta Hozzászólás megtekintése
    13 even at hasznaltad akkor annak mar az 1 orara juto hasznalati ara nem tul magas .

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  7. #1307
    Idézet Eredetileg Gedu írta Hozzászólás megtekintése
    Protipp: javitsd meg, add el es ha ugyis ilyen sokat versenyzel akkor megerdemelsz egy kovetkezo kategorias kormanyt. Ennyi hasNalat melett 10 ev utan az is orankwnt 1 forintba fog kb kerulni neked

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  8. #1308
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    409
    Idézet Eredetileg lipixbox írta Hozzászólás megtekintése
    Protipp: javitsd meg, add el es ha ugyis ilyen sokat versenyzel akkor megerdemelsz egy kovetkezo kategorias kormanyt. Ennyi hasNalat melett 10 ev utan az is orankwnt 1 forintba fog kb kerulni neked

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Hat akkor mar tenyleg melyebben zsebbe nyulok, es raszamlok 2Ft-ot orankent.

  9. #1309
    Idézet Eredetileg Gedu írta Hozzászólás megtekintése
    Hat akkor mar tenyleg melyebben zsebbe nyulok, es raszamlok 2Ft-ot orankent.
    Na akkor engedd meg hogy segitsek szamolni.
    Ha egy kormanyt 10 evig hasznalsz, naponta atlag 1 orat es ez 2 ft ba kerul akkor az= 365x2x10= 7300ft. Uj kormanyod a mar most 10 eves hasznalt g25 . Szerintem lehet tuloztam a megterulessel es nem 1 foritnra jon ki egy ora.

    Regen jatekteremben 1 jatek volt 200ft ami nem tartott 10 percig se. Itt ha 1 orara szamolsz 200ft ot akkor mar 730000ft jon ki ami irtozat alacsony koltseg a regi jatekteremhez viszonyitva. 730 bol meg en vennek egy simucude 2 prot 500 ert, a maradekbol meg pedalt meg valtot.

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  10. #1310
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    409
    Idézet Eredetileg lipixbox írta Hozzászólás megtekintése
    Na akkor engedd meg hogy segitsek szamolni.
    Ha egy kormanyt 10 evig hasznalsz, naponta atlag 1 orat es ez 2 ft ba kerul akkor az= 365x2x10= 7300ft. Uj kormanyod a mar most 10 eves hasznalt g25 . Szerintem lehet tuloztam a megterulessel es nem 1 foritnra jon ki egy ora.

    Regen jatekteremben 1 jatek volt 200ft ami nem tartott 10 percig se. Itt ha 1 orara szamolsz 200ft ot akkor mar 730000ft jon ki ami irtozat alacsony koltseg a regi jatekteremhez viszonyitva. 730 bol meg en vennek egy simucude 2 prot 500 ert, a maradekbol meg pedalt meg valtot.

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Az nem szamoltad hozza hogy akar el is adhatom a G25-t amivel nyerek meg par ezret

    De komolyra forditva a szot, Simucube a cel
    Mar csak azt kell beadnom a kereskedonek, hogy ha napi 1 orat jatszok vele akkor napi 200Ft-ot utalok at 10 even keresztul.

  11. #1311
    Idézet Eredetileg Gedu írta Hozzászólás megtekintése
    Az nem szamoltad hozza hogy akar el is adhatom a G25-t amivel nyerek meg par ezret

    De komolyra forditva a szot, Simucube a cel
    Mar csak azt kell beadnom a kereskedonek, hogy ha napi 1 orat jatszok vele akkor napi 200Ft-ot utalok at 10 even keresztul.
    Tuti uzletnek hangzik, biztos belemegy.

    En nagyon szeretnek kiprobalni valahol egy simu 2 ultimate-et. A prot neztem ott nem ereztem plusszba vagy minuszba hirtelen semmit a simu1 lenze szervohoz kepest. Sajnos az orszagban ebbol nincs is szerintem. Bemutatoterem meg ilyesmi meg sose lesz. Nem hiszem hogy valtanek csak erdekel nagyon mit tud az amit a csucsnak mondanak

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  12. #1312
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg bluef1sh írta Hozzászólás megtekintése
    Thrstmaster T300 Rs kormányt összelehet kötni Tilus féle pedálokkal ?
    Persze, bármelyik kormány megy bármelyik (komolyabb) pedállal.
    Nekem épp ilyen párosításban vannak, teljesen jó. Ár érték arányban szerintem egyik legjobb megoldás. (főleg ha van elfekvőben G25-27 pedálod)

  13. #1313
    Köszi.

    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Persze, bármelyik kormány megy bármelyik (komolyabb) pedállal.
    Nekem épp ilyen párosításban vannak, teljesen jó. Ár érték arányban szerintem egyik legjobb megoldás. (főleg ha van elfekvőben G25-27 pedálod)

  14. #1314
    Medovárszky Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2020. 03. 26.
    Üzenetek
    7

    Fanatecre váltanék majd később DD-re

    Sziasztok!


    Jelenleg egy Logitech G29-em van. Xbox One X-en játszok Dirt Rally 2.0-val.
    Nem vagyok elégedett vele, elsősorban a középállásnál tapasztalható holtjáték miatt. Másodsorban a G29 párjával egy barátomnál beülve sokkal jobb időket megyek, pedig az is konzol, csak PS4.


    Szeretnék fokozatosan fejleszteni.


    Arra gondoltam, hogy először Fanatecre váltok:
    ClubSport 2.5 Wheel Base, V3 pedálszett, SQ 1.5 váltó, kézifék, XBox universal hub, Static Shifter
    Ezt tudom használni az Xbox-szal, nem kell PC-be és monitorba is beruháznom egyszerre.
    Ezt fel tudom szerelni a Playseat evolutionre.


    Később vennék PC-t és először egy monitort, meg egy rendes cockpitot ami elbírja a DD kormányokat (nem hiszem, hogy a playseat alkalmas lenne rá).
    Cserélem a kormány alapot egy Simucube 2 Pro-ra meg nyilván a kormánykereket-vezérlőt.


    A Fanatec Podiumba nem szívesen mennék bele, mert konzolon úgysem lehetne kihasználni, mert nem tudnám finomhangolni.


    Mi a véleményetek a gondolatmenetről?

  15. #1315
    Idézet Eredetileg igorx írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!


    Jelenleg egy Logitech G29-em van. Xbox One X-en játszok Dirt Rally 2.0-val.
    Nem vagyok elégedett vele, elsősorban a középállásnál tapasztalható holtjáték miatt. Másodsorban a G29 párjával egy barátomnál beülve sokkal jobb időket megyek, pedig az is konzol, csak PS4.


    Szeretnék fokozatosan fejleszteni.


    Arra gondoltam, hogy először Fanatecre váltok:
    ClubSport 2.5 Wheel Base, V3 pedálszett, SQ 1.5 váltó, kézifék, XBox universal hub, Static Shifter
    Ezt tudom használni az Xbox-szal, nem kell PC-be és monitorba is beruháznom egyszerre.
    Ezt fel tudom szerelni a Playseat evolutionre.


    Később vennék PC-t és először egy monitort, meg egy rendes cockpitot ami elbírja a DD kormányokat (nem hiszem, hogy a playseat alkalmas lenne rá).
    Cserélem a kormány alapot egy Simucube 2 Pro-ra meg nyilván a kormánykereket-vezérlőt.


    A Fanatec Podiumba nem szívesen mennék bele, mert konzolon úgysem lehetne kihasználni, mert nem tudnám finomhangolni.


    Mi a véleményetek a gondolatmenetről?
    En aki szinten hasonlo utat futottam be....
    Szoval en ms xbox kormannyal makd fana porsche kormannyal majd thrustmaster tx -el majd a vegen fana clubsport 2 es universal hub-al xboxon forzaztam a magyar frh ban.
    A fana clubsport fenyevekkel jobb erzes volt mint elotte barmi. Cserebe mar ilyen 600e ft koltseg volt. V3 pedal is 100e hub is 100e szoval osszejott a 600 pikk pakk. Nem volt rossz nem volt rossz annyi baj volt uogy hetente volt 1 jo verseny ahol normalis emberrel mehettel a sima lobbyk hulladekok voltak.

    Gondoltam atmegyek pc re mert ott van oracing es rengeteg jo verseny. A jo hir hogy ha fana cuccokat veszel akkor azok nagy resze jo lesz kesobb is. En hamar lecsereltem a clubsport bazist mert a simu1 directdrive kb akkora elmenynovekedest adott mint biciklirol raulni egy 1000-es sportmotorra. Minden fana cuccomat kiveve a bazist at tudtam hozni. Kellett vennem egy ilyen diy kis atalakitot azt beleraktam a kormanycsobe es mukodik az uni hub. A pedal meg valto meg stb pedig usb szoval kiraly.

    Ha most lennek g29 en es xboxon akkor azt tanacsolnam magamnak hogy ne kezdjem el megbenni az osszes fana cuccbol ankovetkezo lepcsot. Hanem ha pc lesz ebbol elobb utobb akkor inkabb varjak par honapot aztan inkabb 1 simu 2 pro vagy nem pro es ra egy sima hub nem fana illetve egy fana pedal hasznaltan aztan viszont latas. Arban jobban jarsz ha nem jarsz be minden lepcsot es oriasi az elmeny a direct drivenal. Es ha szeretsz izgalmas jo versenyeket menni jo mezonyben ahol nincs idiota (olyan sok mint a sima multiban) es ezt egy nem hetente egyszer akarod csak akkor pc es iracing vagy hasonlo az ut amit kovetni kell.

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  16. #1316
    Medovárszky Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2020. 03. 26.
    Üzenetek
    7
    Idézet Eredetileg lipixbox írta Hozzászólás megtekintése
    En aki szinten hasonlo utat futottam be....
    Szoval en ms xbox kormannyal makd fana porsche kormannyal majd thrustmaster tx -el majd a vegen fana clubsport 2 es universal hub-al xboxon forzaztam a magyar frh ban.
    A fana clubsport fenyevekkel jobb erzes volt mint elotte barmi. Cserebe mar ilyen 600e ft koltseg volt. V3 pedal is 100e hub is 100e szoval osszejott a 600 pikk pakk. Nem volt rossz nem volt rossz annyi baj volt uogy hetente volt 1 jo verseny ahol normalis emberrel mehettel a sima lobbyk hulladekok voltak.

    Gondoltam atmegyek pc re mert ott van oracing es rengeteg jo verseny. A jo hir hogy ha fana cuccokat veszel akkor azok nagy resze jo lesz kesobb is. En hamar lecsereltem a clubsport bazist mert a simu1 directdrive kb akkora elmenynovekedest adott mint biciklirol raulni egy 1000-es sportmotorra. Minden fana cuccomat kiveve a bazist at tudtam hozni. Kellett vennem egy ilyen diy kis atalakitot azt beleraktam a kormanycsobe es mukodik az uni hub. A pedal meg valto meg stb pedig usb szoval kiraly.

    Ha most lennek g29 en es xboxon akkor azt tanacsolnam magamnak hogy ne kezdjem el megbenni az osszes fana cuccbol ankovetkezo lepcsot. Hanem ha pc lesz ebbol elobb utobb akkor inkabb varjak par honapot aztan inkabb 1 simu 2 pro vagy nem pro es ra egy sima hub nem fana illetve egy fana pedal hasznaltan aztan viszont latas. Arban jobban jarsz ha nem jarsz be minden lepcsot es oriasi az elmeny a direct drivenal. Es ha szeretsz izgalmas jo versenyeket menni jo mezonyben ahol nincs idiota (olyan sok mint a sima multiban) es ezt egy nem hetente egyszer akarod csak akkor pc es iracing vagy hasonlo az ut amit kovetni kell.

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Köszönöm a részletes válaszod!

    Maga az irány akkor nem téves.

    Most lehet nem várnék több hónapot, megér nekem annyi veszteséget ami a Fanatec base eladásán keletkezik, ha a többi komponens jó annyira, hogy egy DD-vel is megállja a helyét.

    Addig is tudok egy sokkal jobb setupon faragni a másodperceken.

  17. #1317
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg igorx írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!


    Jelenleg egy Logitech G29-em van. Xbox One X-en játszok Dirt Rally 2.0-val.
    Nem vagyok elégedett vele, elsősorban a középállásnál tapasztalható holtjáték miatt. Másodsorban a G29 párjával egy barátomnál beülve sokkal jobb időket megyek, pedig az is konzol, csak PS4.


    Szeretnék fokozatosan fejleszteni.


    Arra gondoltam, hogy először Fanatecre váltok:
    ClubSport 2.5 Wheel Base, V3 pedálszett, SQ 1.5 váltó, kézifék, XBox universal hub, Static Shifter
    Ezt tudom használni az Xbox-szal, nem kell PC-be és monitorba is beruháznom egyszerre.
    Ezt fel tudom szerelni a Playseat evolutionre.


    Később vennék PC-t és először egy monitort, meg egy rendes cockpitot ami elbírja a DD kormányokat (nem hiszem, hogy a playseat alkalmas lenne rá).
    Cserélem a kormány alapot egy Simucube 2 Pro-ra meg nyilván a kormánykereket-vezérlőt.


    A Fanatec Podiumba nem szívesen mennék bele, mert konzolon úgysem lehetne kihasználni, mert nem tudnám finomhangolni.


    Mi a véleményetek a gondolatmenetről?
    DD kormány mellé illene legalább egy Heusinkveld Pro, bár ahogy nézem most valami sprint van helyette (ami ránézésre gyengébb, legalábbis az anyag):
    https://heusinkveld.com/products/sim...v=35b5282113b8

  18. #1318
    Medovárszky Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2020. 03. 26.
    Üzenetek
    7
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    DD kormány mellé illene legalább egy Heusinkveld Pro, bár ahogy nézem most valami sprint van helyette (ami ránézésre gyengébb, legalábbis az anyag):
    https://heusinkveld.com/products/sim...v=35b5282113b8
    Igen, az a terv, de nem lehet kapni hónapok óta. A sprintre is jókat mondott a SimRacingGarage, de inkabb a Pro.

  19. #1319
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg igorx írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!


    Jelenleg egy Logitech G29-em van. Xbox One X-en játszok Dirt Rally 2.0-val.
    Nem vagyok elégedett vele, elsősorban a középállásnál tapasztalható holtjáték miatt. Másodsorban a G29 párjával egy barátomnál beülve sokkal jobb időket megyek, pedig az is konzol, csak PS4.


    Szeretnék fokozatosan fejleszteni.


    Arra gondoltam, hogy először Fanatecre váltok:
    ClubSport 2.5 Wheel Base, V3 pedálszett, SQ 1.5 váltó, kézifék, XBox universal hub, Static Shifter
    Ezt tudom használni az Xbox-szal, nem kell PC-be és monitorba is beruháznom egyszerre.
    Ezt fel tudom szerelni a Playseat evolutionre.


    Később vennék PC-t és először egy monitort, meg egy rendes cockpitot ami elbírja a DD kormányokat (nem hiszem, hogy a playseat alkalmas lenne rá).
    Cserélem a kormány alapot egy Simucube 2 Pro-ra meg nyilván a kormánykereket-vezérlőt.


    A Fanatec Podiumba nem szívesen mennék bele, mert konzolon úgysem lehetne kihasználni, mert nem tudnám finomhangolni.


    Mi a véleményetek a gondolatmenetről?
    Most felejtsd e!!!. Olyan arat emeltek, amit meg sosem lattam. Tavaly oktoberben vettem egy ClubSport szettet es epp most hasonlitottam ossze az arakat. A Baset-t 560€ ert vettem, most 900$

    Pedalom 360 volt, most 560..... Anno az inverted lett volna ennyi.

    Ezek beteptek...

  20. #1320
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Most felejtsd e!!!. Olyan arat emeltek, amit meg sosem lattam. Tavaly oktoberben vettem egy ClubSport szettet es epp most hasonlitottam ossze az arakat. A Baset-t 560€ ert vettem, most 900$

    Pedalom 360 volt, most 560..... Anno az inverted lett volna ennyi.

    Ezek beteptek...
    Gondolom nem tudnak gyártani újat a Korona virus miatt, ezért ami készleten van drágábban adják. Kétlem hogy betéptek volna, logikus döntés.

  21. #1321
    Őszintén szólva én nem látok különbséget
    ClubSport Base V2.5
    ClubSport Pedals V3

    Tibor valószínűleg ausztrál dollárban nézte az árakat, ami egyébként jóval gyengébb az USA dollárnál
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 03. 31. 21:40.

  22. #1322
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Kérdés a T300ról megéri váltani?

  23. #1323
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Kérdés a T300ról megéri váltani?
    Egy DD-re igen ha engedi az asszony! Másra nem nagyon szerintem...
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  24. #1324
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Őszintén szólva én nem látok különbséget
    ClubSport Base V2.5
    ClubSport Pedals V3

    Tibor valószínűleg ausztrál dollárban nézte az árakat, ami egyébként jóval gyengébb az USA dollárnál
    Vagy nagyon beteptem, vagy elfelejtettem a szamokat. Most megint € ban van az ar es a normalis. Meg mernek ra eskudni, hogy 899 $ volt a V2.5 Base, 550$ a V3 Pedal es 600$ a Formula V2 rim.

    Meg gondolkodtam, hogy gyorsan eladom a shiftert, ugyse hasznalom. Az 260 ert vettem es 370$ volt minap....

    Sorry

    Szerk: Balazs gyozott. De azt nem ertem, hogy a Nemet Webseite a default nalam, Lenkräder kormanyokat jelent es tenyleg az ausztral dollar volt az ar.
    Fanatec webserver elkapta a Corona virust...

  25. #1325
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Egy DD-re igen ha engedi az asszony! Másra nem nagyon szerintem...
    Miben jobb a DD, mint pl a 2.5?
    Nyomatekot tudom, de szvsz a V2.5 nek olyan 8 Nm koruli van es egyszer AC berugott es feltekerte maxra, ujra kell inditanom a gepet , kormanyt, mert a beallitasok rendben voltak. Frankon nem tudtam eltekerni szinte a kormanyt, pedig eleg "eros" testalkatu vagyok...

    Podiumnak ha jol tudom 25 Nm van, de kerdem en minek?

    Precizebb a DD? A V 2.5 szerintem nagyon preciz, bar osszehasonlitani csak a G29 el tudom. Ahhoz kepest eg es fold a kulonbseg...

Oldal: 53 / 57 ElsőElső ||| 3 43 49 50 51 52 53 54 55 56 57 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 2 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 2 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •