Oldal: 64 / 70 ElsőElső ||| 14 54 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.576 - 1.600 (1732 összesen)
  1. #1576
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    ma a tescoban...

    és a slusszpoén, ami miatt ebbe a témába tettem, mindhez (GTR1-2, GT Legends) hozzácsapnak egy RaceRoom-ot ajándékba
    Csatolt képek Csatolt képek
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  2. #1577
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    és a slusszpoén, ami miatt ebbe a témába tettem, mindhez (GTR1-2, GT Legends) hozzácsapnak egy RaceRoom-ot ajándékba
    Ami ugye ingyen van!

  3. #1578
    Mondjuk eredetileg egy 10 €-s kuponkód is lenne a dobozban, de ennyiért ki tudja, lehet kispórolják belőle.

  4. #1579
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Mi lesz ez? Jöhetnek az ötletek! Elvileg ma érkezik egy új autó.


    Tippem: Nissan GT-R GT3, Corvette GT3
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2018. 12. 19. 10:18.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  5. #1580
    *Sherlock Holmes kalap megigazítása*

    Én a Porsche pack második részére tippelek, a hang alapján lehetne akár valamelyik Group 5-ös szörnyeteg is (934 - 935-ös)

  6. #1581
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    *Sherlock Holmes kalap megigazítása*

    Én a Porsche pack második részére tippelek, a hang alapján lehetne akár valamelyik Group 5-ös szörnyeteg is (934 - 935-ös)
    Hang alapján én is valami régebbi, durvább járműre gyanakszom

  7. #1582
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    *Sherlock Holmes kalap megigazítása*

  8. #1583
    Balázs nyert a tippversenyben, tényleg a Porsche 934-es jött. Ami nem egy rossz vas, egészen más, mint a finom kis WTCR cuccok. 4 sebesség, ficánkoló segg, ugrándozó turbónyomás

    A gyári setup- szerintem életveszély, ezért mindjárt tekergettem rajta egy kicsit: Porsche 934 RSR Gr.4 setup

  9. #1584
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A gyári setup- szerintem életveszély, ezért mindjárt tekergettem rajta egy kicsit: Porsche 934 RSR Gr.4 setup
    Köszi!

    Én még el sem jutottam odáig, hogy kipróbáljam, mert a másik karácsonyi ajándék az AI választó menü, ami szerintem az offline rész szempontjából egy nagyon kritikus hiányzó funkció volt, hiszen a RaceRoom tele van olyan géposztályokkal, amik valójában együtt versenyeznek. Most már van lehetőség a Nordschleifén 100 fős VLN mezőnyt összerakni, kiszűrni az ősrégi modelleket a GT3 osztályból és satöbbi. Kicsit körülményes összeválogatni a festéseket, viszont csak egyszer kell megcsinálni, mert az egyénileg összerakott mezőnyök elmenthetők/visszatölthetők!

    Tegnap mentem is gyorsan Paul Ricardon egy WEC-szerű LMP1-LMP2-GT2 felállással és szerintem baromi jól megoldották, azt nem mondom, hogy tökéletes, de a szabadedzésen egy kb. 10 körös etapon keresztül üldöztem egy P2-es mikrobit és nagyjából állandó maradt közöttünk a távolság úgy, hogy folyamatosan előzgettük a GT-ket és engedtük el a P1-eseket, szinte már olyan ügyesen megoldják, mint a humán ellenfelek.

    Utána néztem egy kicsit az egyik R18-ast a pályán, az azonos géposztályban versenyző autók harcolnak egymással, a nagyobb gépek elől pedig igyekeznek félrehúzódni, a P1-es emiatt egészen merész féktávokkal operált még sűrű mezőnyben is és csak kisebb koccokat láttam így is, gyakorláshoz szerintem elég korrekt ez így elsőre!

  10. #1585
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk eredetileg egy 10 €-s kuponkód is lenne a dobozban, de ennyiért ki tudja, lehet kispórolják belőle.
    Ezt a hat játékot annak idején összesen 10 euróért árulták a Steam-en, nyilvánvalóan nem dobozos volt. Akkor vettem meg! A GTR2-ből galád módon kihagyták a Porschékat, de szerencsére az megvan a dobozos változatban. Igaz a GT Legends és a RaceOn is

  11. #1586
    Kipróbáltam a GT4-es jövevényeket, bár most csak a Lotus Evora-ról készült videó. A KTM X-Bow is nagyon jó, azt még Mantorp Park-ban próbáltam, és talán kicsit izgágább a Lotus-nál. A Porsche-t még régebben, amikor megjelent, de az borzalmasnak tűnt akkor. Ezt majd újra kell vizsgálnom egyszer...
    A Lotus Evora GT4 viszont remek, barátságos és kezdőknek kiváló választás. Nem túl gyors, de mégiscsak egy Lotus, na... A kissé alulreprezentált maláj F1-es helyszínen,Sepang-ban próbálgattam alaposabban.

  12. #1587
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151

    Question

    Helló,

    Lesz még valami RaceRoom fun futam vagy bajnokság?

  13. #1588
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    Helló,

    Lesz még valami RaceRoom fun futam vagy bajnokság?
    FUN futamot egyelőre lelkesedés hiányában nem tervezünk. 9 fordulós WTCR bajnokság február 13-án indul.

  14. #1589
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    FUN futamot egyelőre lelkesedés hiányában nem tervezünk. 9 fordulós WTCR bajnokság február 13-án indul.
    Sajnálom. Nekem az nem tetszik.

    GTR3 vagy DTM sokkal jobb nekem. Kár, hogy nincs kedve még pár embernek körözgetni Fun futam keretében.

  15. #1590
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Én szívesen körözgetek bármilyen kategóriában

  16. #1591
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151

    Cool

    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi!

    Én még el sem jutottam odáig, hogy kipróbáljam, mert a másik karácsonyi ajándék az AI választó menü, ami szerintem az offline rész szempontjából egy nagyon kritikus hiányzó funkció volt, hiszen a RaceRoom tele van olyan géposztályokkal, amik valójában együtt versenyeznek. Most már van lehetőség a Nordschleifén 100 fős VLN mezőnyt összerakni, kiszűrni az ősrégi modelleket a GT3 osztályból és satöbbi. Kicsit körülményes összeválogatni a festéseket, viszont csak egyszer kell megcsinálni, mert az egyénileg összerakott mezőnyök elmenthetők/visszatölthetők!

    Tegnap mentem is gyorsan Paul Ricardon egy WEC-szerű LMP1-LMP2-GT2 felállással és szerintem baromi jól megoldották, azt nem mondom, hogy tökéletes, de a szabadedzésen egy kb. 10 körös etapon keresztül üldöztem egy P2-es mikrobit és nagyjából állandó maradt közöttünk a távolság úgy, hogy folyamatosan előzgettük a GT-ket és engedtük el a P1-eseket, szinte már olyan ügyesen megoldják, mint a humán ellenfelek.

    Utána néztem egy kicsit az egyik R18-ast a pályán, az azonos géposztályban versenyző autók harcolnak egymással, a nagyobb gépek elől pedig igyekeznek félrehúzódni, a P1-es emiatt egészen merész féktávokkal operált még sűrű mezőnyben is és csak kisebb koccokat láttam így is, gyakorláshoz szerintem elég korrekt ez így elsőre!

    De szép álom lenne egyszer egy ilyen p1, p2, Gt versenyt menni nem csak offline hanem ligába is RR-ben.

  17. #1592
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    De szép álom lenne egyszer egy ilyen p1, p2, Gt versenyt menni nem csak offline hanem ligába is RR-ben.
    Én benne lennék, a probléma, hogy az eddigi próbálkozások alapján nem igazán vevők erre az emberek mostanság. Egy multiclass eseménynek elsősorban endurance versenyként van értelme, hiszen a kategóriák összefésülődése része a kihívásnak és a mókának ilyenkor. Viszont kategóriánként legalább 8-12 ember kéne, hogy ne fulladjon unalomba az első pár kör után.

  18. #1593
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Én benne lennék, a probléma, hogy az eddigi próbálkozások alapján nem igazán vevők erre az emberek mostanság. Egy multiclass eseménynek elsősorban endurance versenyként van értelme, hiszen a kategóriák összefésülődése része a kihívásnak és a mókának ilyenkor. Viszont kategóriánként legalább 8-12 ember kéne, hogy ne fulladjon unalomba az első pár kör után.
    Pontosan. A sprintversenyek eleve kiesnek, kell a minimum 1, de inkább 1,5-2 órás hossz, hogy legyenek lekörözések is bőségesen, létrejöjjenek az utolérések a különböző kategóriák közt. Erre egy ligában nincs esély, maximum, ha egy versenyre megvalósulna a lehetetlen

  19. #1594
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Pontosan. A sprintversenyek eleve kiesnek, kell a minimum 1, de inkább 1,5-2 órás hossz, hogy legyenek lekörözések is bőségesen, létrejöjjenek az utolérések a különböző kategóriák közt. Erre egy ligában nincs esély, maximum, ha egy versenyre megvalósulna a lehetetlen
    Igazából nem kell a a P1, P2 Gt-hez ragaszkodni lehet más autókkal is Multiclass versenyt csinálni. És akkor ha pl. tuaautó van akkor lehet egy rövid pálya is.
    Van sok ilyen a játékban. Amin 1 perc kb. a köridő ott már elég gyorsan utol lehet érni egy másik kategoriát, és akkor akár 1 órás futam is elég. De én olyat már mentem sokszor evvel a játékkal is. Szóval én egy minimum 2 órást szeretnék. (az elég is). Mostanába, hogy van offline lehetöség keverni már sok mindent kiprobáltam. Wtcc tc1-es kocsit eléggé eszik a gumit szóval pl. lehet egy körön gyorsabbak mint a Gt4-es porsche de lehet hozzú távon a nagyobb tank meg a jobb gumi leveri. DTM 95-ös kocsi is a wtcc tc1 ellen érdekes, lassubb pályán partiban vannak. A nagy baj, hogy ha nem érdekel senki akkor nincs mit tenni. Én azért kicsit reménykedek, hogy ha lenne felmérés azért még jönnének.

  20. #1595
    Úgy látszik jön a patch - Autodrom Most és ADAC GT 2018 skinpack a már meglévő GT3-asokhoz




  21. #1596
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Az új, "Most" pálya összehasonlítása a valósággal:

  22. #1597
    Próbáltam itt Most-ban mind az öt GTR 3-as vasat, eszméletlen jó. A pálya is kiváló, illetve a kocsik is. Egy kicsit más karakter mindegyik, de alapból jól vezethetőek és nagyon jól "érezhetőek".

  23. #1598
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Próbáltam itt Most-ban mind az öt GTR 3-as vasat, eszméletlen jó. A pálya is kiváló, illetve a kocsik is. Egy kicsit más karakter mindegyik, de alapból jól vezethetőek és nagyon jól "érezhetőek".
    Mi az hogy mind az ötöt? Vagy 20 féle autó tartozik a GTR3 alá.

  24. #1599
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Mi az hogy mind az ötöt? Vagy 20 féle autó tartozik a GTR3 alá.
    Szerintem az ADAC GT-s német vasakra gondol, amik a valóságban is mennek rajta.

  25. #1600
    A két hiányzó Porsche



Oldal: 64 / 70 ElsőElső ||| 14 54 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •