Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 72 (72 összesen)
  1. #51
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Sajnos nekem az eleje nem alakult jól a saját hülyeségem és figyelmetlenségem miatt. Végig biztos voltam benne, hogy egy szerver lesz mivel ez egy hosszú pálya. Akkor jött a fekete leves amikor Vizner Gabi 19 óra után rám írt, hogy B szerveres lettem pont. Akkor szikrát nem kaptam De akkor kitűztük a célt: 1 hely.

    Qualin nem is erőltettem a soft-ot, rögtön med-el kezdtem és meg is lett első próbálkozásra a 2. rajkocka.
    Rajt majdnem sima volt bár valaki( szerintem Tóth Szabolcs ) majdnem kiforgatott de sikerült megmenteni a helyzetet. Pákolicz Robi ment előttem de éreztem gyorsabb vagyok, probáltam is előzni de Szabolcs a Nissannal az egyenesekben brutál gyors volt és jókat csatáztunk . Végül az élre álltam és el is húztam a két üldözőtől. Ki is autóztam majd 4 mp előnyt de sikerült megforognom a "célegyes" ráfordítóban. Kezdhettem elölről a visszaelőzéseket de hamar sikerült és ki is autóztam annyi előnyt hogy a BUA után is az élre álltam vissza. Kerékcsere után valahogy Szabolcs elém került de tudtam hogy soft-on megy ami el fog fogyni. Hibázott is és eztután saját tempót autózva 10mp-el Robi előtt P1.
    Kicsit most átéreztem amit Kristóf szokott mondani A-B szerverre kerülésről de Én inkább A szerveres szoktam lenni, de néha átbillenek B-re. Az egy 3mp hibámon kívül egyet se hibáztam, "karcmentesen" hoztam be a járművet és a konzisztenciám is 99% fölötti volt. Szóval szerintem megálltam volna a helyem most is az A szerón és előrébb végezhettem volna. Ennek tudatában sajnálom hogy sokan kilépkedtem onnan és emiatt azt gondolom be kellene vezetni azt a szabályt, hogy aki kilép a versenyről az a következő versenyen automatikusan B szerveren indulhasson csak. A megvalósítás nem egyszerű, lehet meg sem lehet oldani, de az illetékesek majd megmondják.

  2. #52
    Valaki kérem rakjon fel egy replayt a B szerverről!

  3. #53
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Rajt majdnem sima volt bár valaki( szerintem Tóth Szabolcs ) majdnem kiforgatott de sikerült megmenteni a helyzetet.
    Azt nem is értettem ám, mert olyan szűken jöttél ott mintha ott sem volnék, nem is tudom hogy nem forogtál be elém végül. Majd ha lesz feltöltve replay megnézem, de ott élőben nem éreztem volna magam hibásnak ha lepattansz.

    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom melyik setupommal mentél, de nekem nullára soha nem ette meg a gumit. Ha kell kimondottan Estorilra setup akkor szólj és küldök nagyon szívesen. Hátha jobb lesz. De lehet, hogy vezetés függő is.
    Okayamai talán - emelt hasmagassággal és kevésbé feszes felfüggesztéssel. Ja meg a difi volt nagyon nyitott nekem, kicsit összébb zártam. De ne érts félre, köszi még1x!
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  4. #54
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Azt nem is értettem ám, mert olyan szűken jöttél ott mintha ott sem volnék, nem is tudom hogy nem forogtál be elém végül. Majd ha lesz feltöltve replay megnézem, de ott élőben nem éreztem volna magam hibásnak ha lepattansz.
    Tudtam hogy ott vagy, de akkor előrébb mint gondoltam Volt is riadalom meg kormánytekergetés és őszintén én is csodálkoztam , hogy össze tudtam kaparni a kocsit! Én ezt sima versenybalesetnek tartom,ami most szerencsésen alakult, van ilyen és ennyi.

  5. #55
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Elnézve a tegnapi közvetítéseket, szerintem lehetne mindig a bajnokság záró futama egy két órás Nord, de a pontokat is 2x szorzóval adnám.
    Feltenné a koronát a szezonra, és lehet még kevesebben is lépnének ki....

  6. #56
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Elnézve a tegnapi közvetítéseket, szerintem lehetne mindig a bajnokság záró futama egy két órás Nord, de a pontokat is 2x szorzóval adnám.
    Feltenné a koronát a szezonra, és lehet még kevesebben is lépnének ki....
    Jó ötlet...

  7. #57
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    B szerveres replay-t valaki töltsön már fel. Az enyém valamiért nincs meg így nem tudom a BUA-t pontosan bejelenteni.
    THX

  8. #58
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    B szerveres replay-t valaki töltsön már fel. Az enyém valamiért nincs meg így nem tudom a BUA-t pontosan bejelenteni.
    THX
    https://drive.google.com/file/d/1ZcQ...ew?usp=sharing

  9. #59
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Nagyon köszönöm!!

  10. #60

  11. #61

  12. #62
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Gratula a rajthoz, 1. kanyarhoz, tökre sima ügy lett Előjött ami a legnehezebb pályákon, legnehezebb körülményeknél, amikor mindenki fél-tart valamitől, jaj milessz, csordaszellem, akkor lesz a legsimább ügy belőle.

    A futamom elég sima lett, csak egyet hibáztam amikor jött mögöttem Toga, tudtam hogy elkell engednem, persze versenyhelyzet volt, node mégis, és pont olyan hígfog igenis, meg nemis megoldás született belőle. Rosszkor rosszhelyen. Elengedésnek indult, de valamiféle lecsúszás lett belőle, amiből korlátsimogatás lett.

    Grat akik végigtolták!

  13. #63
    Igen, sokan féltek a rajttól, de (lehet pont ezért) problémamentesen sikerült abszolválni. Így kellene figyelni máskor is!

  14. #64
    Kókai Konrád Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    BP
    Üzenetek
    216
    Üdv és grat a népnek akiket egy kicsit is láthattam a B szerveren. Jó háromnegyed év után erős volt így újrakezdeni, szerencsére most már jóval értelmesebb kormánnyal megyek mint előtte, van visszajelzés az útról is több (logi momo->g29), masszív amatőrségemet az idő vasfoga megerősítette, de a nord az továbbra is a kedvenc pályám, szóval befizettem, beneveztem.

    Kisgyerkőc és munka mellett a 1.5-2 óra gyakorlás is csodaszámba megy, meg az is, hogy tudtam mért időt teljesíteni ennyi alatt a nem létező skillemmel.

    Qualin első lendületből a felvezetőn már túlerőltettem és szétvertem a kocsit, másodikra nem is lett rossz, mert ugye körbeértem, aztán kb a 6. helyről indultam.

    Futamon mi is jól elindultunk, egymás mögé elhelyezkedtünk, mint kulturált sofőrök, aztán mentünk. Rögtön az első körben a rókalyukat követő emelkedő végén, ahol a jóképű balos van az vízszintesbe kerülésnél, jól elkönnyült a kocsi, én meg éreztem a bajt és megpróbáltam nem összetörni a verdát, meg a többieket stb. Szóval egy drifttel még úton maradtam, a mögöttem jövő(k) meg gondolom látták a szerencsétlenkedésemet, én összeszedtem, mögöttem meg kb annyit láttam, hogy dodgem meg piruetteznek a kollégák. Ezt én megúsztam, mögöttem sajnos nem annyira, ha az mind miattam történt ott, bocsesz, csak a csodán múlt, hogy karc nélkül továbbmentem.

    Ezután kicsit szétzilálódott a mezőny, előttem mögöttem senki közel nem volt igazán. Haladtam ahogy tudtam, paráztam meg nem akartam elhajigálni a gépet, de aztán a 3. körben mégis sikerült, kis kasztnipara, még 1 kör, újabb fal, aztán a futómű meg a kormány se állt gyárilag, hanem inkább vagy 20 fokot balra fordulva a kormány, az lett az egyenes. Pókhálótól rosszul látva, de a pozíciót még tartva haladtam féltávig, na hogy majd na, jól megjavítom a mindent. Benzin meg kerék fain, a romon lévő kocsit meg nem javítottuk. Itt feltenném a kérdést, hogy van-e még erre lehetőség? A pit opcióknál ilyen nem volt, szóval gyanítom ezért maradt ugyanúgy rettenetes a gép.

    Továbbmentem most már kellőképp idegállapotban, számoltam a hátralévő kilométereket, itt-ott találkoztam a kollégákkal, Deák Ferit egész sokáig láttam magam előtt. Aztán meg beértem a célba végre a több órának tűnő küszködés után.

    Egész jó kis menet volt, de azért jobb lett volna 10 kör helyett csak 3-t vagy leginkább 1-t se strapált kocsival megtenni

    Grat a nyertes(ek)nek és a többi célbaérőnek!

    Aki meg kilépett, az puhacsöcs! Nem a részvétel, hanem a fontos!!!

  15. #65
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    A rajt ugyan a B is szerveren is jól sikerült, ám a kialakult "kisvonat" nem jutott túl messzire
    Valaki mögöttem lecsúszott a pályáról és a palánkról visszapattanás közben engem meg jól kipöckölt, amitől egyenesen a palánkba csapódtam
    Persze az egész mezőnyt meg kellett várnom, még azokat is akik a kárt okozták!!!

    Aztán mikor már aszittem mindenki elment, csak jött még valaki és még egyszer jól telibe talált.
    Mivel totál keresztben álltam a pályán, és amúgy sem volt sok hely, de erre még elkezdtem tolatni is, hogy valahogy irányba álljak, így már nyilván nem tudott kikerülni. Emiatt elnézést kérek

    Persze ezek után a kocsi eleje és és a hátulja is tropa lett, vérnyomásom meg az egekbe szökött...
    nagyon kellett koncentrálnom, hogy ne legyen belőle "rage quit"

    De végül csak tovább mentem, végig toltam a szakadt verdát a féltávon, mert nem akartam még egy BOX-ot beiktatni.
    A javítás után azért jobb érzés volt, csak egyszer-kétszer kaptam le a festéket a kocsi oldaláról
    Mindehhez képest meglepően jó helyen végeztem

    Azért azt szívesen kipróbálnám egyszer, hogy milyen az amikor nem törött autóval a mezőny végéről kell újra feltornáznom magam

  16. #66
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg mihi12 írta Hozzászólás megtekintése
    Áááá, ezt nem hiszem el!!!
    Valamiért a játék néha a DFGT-m nyilait a billentyűzet nyilainak veszi online (kb. 10-ből 1x), természetesen a legjobbkor azaz most is. Így nem tudtam az elejétől kezdve se hátra se oldalra nézni.
    Hibáztam a hosszú egyenes előtt és amikor Toga megelőzött be akartam menni mögé szélárnyékba és nekimentem a hátuljának...és csak egy nagy BASSZAMEG jött ki a számon.
    Toga, nem tudok többet hozzátenni...egy áldott nagy barom vagyok, BOCSÁNAT! Ne haragudj!
    Kérem a Versenybíróságot, hogy tegyen valamit, hogy ne ez az óriási hiba döntsön a bajnoki címről.

    Szerk:
    Azt láttam mikor kiléptem, hogy Toga a boxban áll, azt hittem ő is kilépett, de szerencsére továbbment Még a dobogó is benne lehet Neki!
    Lendülj túl rajta Csabi.
    Mindenki részéről benne lehet a hiba, lásd jómagam két futammal ezelőtt.
    Egyébként abszolút nem haragszom, Te lennél itt az utolsó emberek egyike akire haragudni tudnék.

    Talán azért sem érintett olyan hevesen az eset, mert fejben már egy kicsit elengedtem a bajnokságot, ebben azért segített az oscherslebeni malőr is, meg az is hogy pont rosszkor jött.
    Évről évre egyre kevesebb energiát fektetek a szimbe és ősszel már egy-két futamra kényszerből ültem oda, az meg már nem olyan...pedig a bajnokság változatosságára és szorosságára nem lehet panasz.
    Ha jól számolom már 13 éve szimulátorozom, úgy hogy előbb utóbb szögre lesz akasztva a bukó ami számomra inkább aggasztó, hogy hol van a fiatal utánpótlás?!...


    Mindenesetre jön még egy futam, ott eldől minden, úgy hogy nyomjuk meg!
    Any Given Sunday!

  17. #67
    Miletics Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 10. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    8
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése

    Ha jól számolom már 13 éve szimulátorozom, úgy hogy előbb utóbb szögre lesz akasztva a bukó ami számomra inkább aggasztó, hogy hol van a fiatal utánpótlás?!...


    Mindenesetre jön még egy futam, ott eldől minden, úgy hogy nyomjuk meg!
    Csak kíváncsiságból ha szabad megkérdezni, ki hány éves, múltkor már Lóczi Jánossal beszélgettünk erről és engem érdekelne a versenytársak életkora. Én 21 vagyok és 4 futamon voltam eddig, még zöldfülü, de kis szerencsével egy 7. hellyel gazdagodtam itt a Zöld Pokolban.

  18. #68
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Ha jól számolom már 13 éve szimulátorozom, úgy hogy előbb utóbb szögre lesz akasztva a bukó ami számomra inkább aggasztó, hogy hol van a fiatal utánpótlás?!...
    Mint autóiparban dolgozó egyén, elmondhatom, hogy generációs probléma hogy a mai fiatalokat nem érdeklik az autók, az autózás. 5-6 éves korban még menő a tűzoltóautó, de ennyi. Innentől fogva nem csoda, hogy a szimulátorozás is egyre vékonyabb réteget képvisel és úgyérzem, pont emiatt fog lemaradni a nagy e-sport bummban a többiektől is.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  19. #69
    Idézet Eredetileg KisSchumi96 írta Hozzászólás megtekintése
    Csak kíváncsiságból ha szabad megkérdezni, ki hány éves, múltkor már Lóczi Jánossal beszélgettünk erről és engem érdekelne a versenytársak életkora. Én 21 vagyok és 4 futamon voltam eddig, még zöldfülü, de kis szerencsével egy 7. hellyel gazdagodtam itt a Zöld Pokolban.
    Sokan kitöltötték a profilban, azoknál megjelenik itt a hozzászólásoknál a nevük alatt.

  20. #70
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Mint autóiparban dolgozó egyén, elmondhatom, hogy generációs probléma hogy a mai fiatalokat nem érdeklik az autók, az autózás. 5-6 éves korban még menő a tűzoltóautó, de ennyi. Innentől fogva nem csoda, hogy a szimulátorozás is egyre vékonyabb réteget képvisel és úgyérzem, pont emiatt fog lemaradni a nagy e-sport bummban a többiektől is.
    Hol fog már egy mai fiatal iskola után kiszerelni egy motort a Skodából, meghüvelyezni, aztán este elmenni vele autós moziba? Majd, ha lesz erre app a mobilon... A másik, hogy a szimulátorozás nem olcsó játék. Fél milkó simán elmegy rá, mire az ember bevásárol kormányt, a játékokat, megtuningolja a PC-t, cockpit, stb... Továbbá, a "pillanat uralása" szemlélet miatt sem "cool" valamivel éveket tölteni, hogy esetleg sikeresek legyünk benne

  21. #71
    Szerintem en erre egy jo ellenpelda vagyok 23 eves vagytok. 16 evesen kezdtem el LFS-el szimulatorozni. Komolyabban 2,5 eve foglalkozom vele. Regen gokartoztam es autoszerelo iskolat kezdtem el. Szerinten meg vannak fiatalok, akiknek ez egy szenvedely, nem csak hobby. En nekem ez kifejezetten tetszik, hogy sok energiat kellett beletenni, hogy most ugy menjen, ahogy.

  22. #72
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem en erre egy jo ellenpelda vagyok 23 eves vagytok. 16 evesen kezdtem el LFS-el szimulatorozni. Komolyabban 2,5 eve foglalkozom vele. Regen gokartoztam es autoszerelo iskolat kezdtem el. Szerinten meg vannak fiatalok, akiknek ez egy szenvedely, nem csak hobby. En nekem ez kifejezetten tetszik, hogy sok energiat kellett beletenni, hogy most ugy menjen, ahogy.
    Mindig vannak renitensek, akik kilógnak a rendszerből

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •