Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (93 összesen)
  1. #51

  2. #52
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151

    Trophy

    Idézet Eredetileg vbalazs090 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom a neveket de a 2. futamon nagyon fasza volt a csata az 5. helyért

    Köszi a vernyet nagyon fasza volt köszi mindenkinek!
    Helló, én voltam! Jó volt nekem is tetszett, kát, hogy a végére már nem tudtam tartani a lépést.

  3. #53
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Hát izé.

    Vannak itt még bajok.
    B szerver, 2. futam, fordított rajtrács.
    Nincs ehhez felnőve a mezőny, na.

    + a szipiszupi addon pálya, az első kört nem számolta egy szimpla pályaelhagyás miatt. Ezután az egész kurva futamot kék zászlóval kellett végigmennem, úgy hogy amiatt gondolom a körülöttem levők is értetlenkedtek. Én kérek elnézést tőlük is.

    A verseny végeredményét pedig óvom, amint lesz hozzá topik.

  4. #54
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg vbalazs090 írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi de nem tudom hogy hova kell másolni?
    .../assettocorsa/content/cars/[car_name]/skins/
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  5. #55
    Molnár Attila70 Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 04. 27.
    Város
    Szatmárnémeti
    Üzenetek
    39
    Idézet Eredetileg LeoZso írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm mindenkinek a részvételt! Nagyon jó versenyek voltak!

    Rögtön itt kérnék elnézést B szerver 1. futam, második kanyar, keresztbe forduló fehér Porche. Nem tudom ki volt, de belecsattantam. Esélyem sem volt, álltam a féken! Elnézést!
    B szerver 2. futam, sikán bejárat, sötét zöld Porche. Ott én voltam belül, igyekeztem úgy fordulni, hogy elférj mellettem, de összementünk és megforogtunk. Tőled is elnézést, ha nem így láttad, hogy hagyok elég helyet! Tényleg igyekeztem.
    ...és végül gratulálok Molnár Attila70-nek. A 2. futamban jókat meccseltünk! Végül előttem maradtál!

    Gratula és köszi mindenkinek!
    Hát már csak ezért megérte! Legközelebb te leszel előttem! Kellett vigyáznom a gumikra, mert az első futamon elfékeztem és nagyon rázott! Most jó volt, de nem tudom a DFGT minek ráz ennyire, pedig le van véve az effekt. Jó kis futamok voltak, grat a szervezőknek! Jó kis bajnokság!

  6. #56
    Kanyuk Ferenc Versenyző rfex1 logója
    Csatlakozott
    2016. 11. 02.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    94
    R1: Vizner Gábor+Balogh András: Szeretnék bocsánatot kérni a futam elején a célegyenesben való crash-ért. Az út széle megdobott és már hiába fékeztem... Sorry
    R2: Herceg Zoltán: Tőled is szeretnék bocsánatot kérni. Hátulról beléd csúsztam a buszmegállóban. My bad... Sorry

  7. #57
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Basszus, ne haragudj kimaradtál, elnézést.
    Most beállítottam a szerveren.
    Kérek mindenkit, hogy Zrubi skinjét töltsétek le az alábbi linkről és az éles indulásig másoljátok be. Futam után berakom a skinpackba is.
    https://www.dropbox.com/s/0lqow8i62y...bi_21.zip?dl=0

    Jövök pár sörrel, bocsi!

    Letöltve!

  8. #58
    Idézet Eredetileg rfex1 írta Hozzászólás megtekintése
    R1: Vizner Gábor+Balogh András: Szeretnék bocsánatot kérni a futam elején a célegyenesben való crash-ért. Az út széle megdobott és már hiába fékeztem... Sorry
    R2: Herceg Zoltán: Tőled is szeretnék bocsánatot kérni. Hátulról beléd csúsztam a buszmegállóban. My bad... Sorry
    Fájt a csattanás! Láttalak a tükörben és csak visszaszámolni tudtam! Paff! Fél kör után sérült autóval kemény volt az egész futam. Több ilyen pacsit nem kérek!

    Az első futamon elvette egy köröm a gép egy kicsúszás miatt, így jó futamot nem tudtam menni.

    Első online versenynek nagyon tetszett, még ha csak a sor végén is egerésztem!

  9. #59
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242

    daytona A lobby B futam

    Sajnos a B futam végén( 1.14.50) rámcsukták az ajtót!
    Nincs saját replay-em az incidensről,viszont vitatható kinek volt elsőbbsége!
    Elvehettem volna kicsit hamarabb is a gázt az igaz,de szerintem még pont nekem volt eldőbbségem!

  10. #60
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos a B futam végén( 1.14.50) rámcsukták az ajtót!
    Nincs saját replay-em az incidensről,viszont vitatható kinek volt elsőbbsége!
    Elvehettem volna kicsit hamarabb is a gázt az igaz,de szerintem még pont nekem volt eldőbbségem!
    Velem értél össze. Én úgy éreztem hogy már enyém a pozíció hisz a féktávon már közel egy autónyi előnyöm volt a szélárnyéknak köszönhetően. Ezért is kezdtem befordulni. Talán mind a ketten bíztunk benne hogy a másik enged. Ettől függetlenül sajnálom hogy összeértünk.

  11. #61
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    En ma lassu voltam magamhoz kepest, a Maseratit sem ide talaltak ki.

    Ugy voltam vele, hogy vigyazok, ovatos leszek, mert ugyis ez lesz a dobos futamom, csak baj ne legyen!

    Ehhez kepest koccanasok utkozesek voltak, leszoritottak, stb. A sokkal gyorsabb autoval ket kanyart nem tudtak kivarni paran, pedig ugy voltam vele, hogy aki Porscheval van, csak menjen, minel messzebb tolem. Deffenziven mentem, minden bajbol ki akartam maradni, ehhez kepest volt minden.

    A masodik futamon a jobbosban voltunk harman egymas mellett, meg a fure is lementem kicsit, hogy Csabival ne utkozzunk, de csak nem adta ki. Ezeket a futamokat gyorsan el kell felejteni.

  12. #62

    A-szerver körelvétel?

    Idézet Eredetileg herczegzee írta Hozzászólás megtekintése
    Az első futamon elvette egy köröm a gép egy kicsúszás miatt, így jó futamot nem tudtam menni.
    Ennek a VB utánanézhetne, mert szerintem nem egyedül jártál így. Úgy gondolom, hogy egy elég masszív utolsó helyet sikerült hoznom az első futamon (utolsó prekval hely + BUÁ), ennek ellenére összesen öten voltak mögöttem a 2. rajtrácson (benne a két kommentátorral). Agyaltam, hogy szóljak-e, de gondoltam, a Porschéval úgyis leléptek. Így is lett.

  13. #63
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Daytona-Race2-Onboard:

    Come back into top ten...

  14. #64
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    [QUOTE=Szarka András;255775]Velem értél össze. Én úgy éreztem hogy már enyém a pozíció hisz a féktávon már közel egy autónyi előnyöm volt a szélárnyéknak köszönhetően. Ezért is kezdtem befordulni. Talán mind a ketten bíztunk benne hogy a másik enged. Ettől függetlenül sajnálom

    Ma 35 ms késése volt nálam a szervernek,úgyhogy simám az lehetett a ludas.
    Én úgy érzékeltem hogy kicsivel voltál csak előttem féktávon,max fél méterrel.
    De semmi baj ,hisz csak a 2.futamom volt itt(meg egyátalá pc-n) úgyhogy legközelebb számolok a laggal is

  15. #65
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Ja és még egy észrevétel,amire Labutyin Máté hívta fel a figyelmünket!
    Kikapcsolt post process effekteknél a féklámpák sem világítanak!
    Úgyhogy érdemes visszakapcsolni

  16. #66
    Hat sracok ez botranyos volt. Kb 4x loktek, vagy taszitottak ki turelmetlensegbol es abbol kiindulva, hogy bizonyos emberneknek fogalmuk sincs, hogy hova lehet beszurni az autot es hova nem. Ertem en, hogy itt a Porsche gyorsabb volt, de egyes helyzetekben elfelejtettetek, hogy masok is vannak a palyan. Ne feljetek, meg fogom ovni, aztan mehettek majd athajtasosra Remelem ebbol tanulni fog az a 3-4 ember, aki tonkre tette a felkeszulesemet, annak ellenere, hogy eselytelennek tunt a Maserati. Engem sem kell felteni, pontosan tudom, hogy hogyan lehet a szabalyok keretein bellul betamasztani egy-ket kanyarban, csak eppen nem ez lenne a stilusom, de ugy latszik, hogy par ember, aki egy koron gyors, az meg itt nincsen kepben a tisztelettel, es azzal, hogy ebben a ligaban mi hogyan csatazunk. Ugy erzem itt a mennyiseg a minoseg rovasara ment erosen. Jo lenne, ha mindenki egy kis rendet rakna az agyaban azzal kapcsolatban, hogy egyetlen el.aszott manoverrel mennyire tudjatok tonkretenni valaki 2 heti munkajat. 2 eve versenyzek itt, altalaban a dobogos helyzesekert es ez alatt a 2 futam alatt tobb szornyu esetet lattam, mint az egesz palyafutasom alatt. Remelem, hogy ez a GT4 bajnoksag nem megy at a roncsderbi kategoriaba, mert kar lenne erte.

  17. #67
    B-szerver

    1. futam - Rajt a középmezőnyből, aztán a T1-ben kaptam egy lökést hátulról, amitől megforogtam, a hátulja pirosra tört. Talán Jákói Kristóf volt, nem maradt replay-em, csak az onboard felvételek alapján tudtam megsaccolni. Utolsó helyről indulás a mezőny után... Felzárkózás után Rigó Krisztiánnal és Lehota Zsolttal akadtunk össze a sikánban. Hárman egymás mellé kerültünk a sikánból kifelé, én középen, Zsolt legkívül. A bajt - onboard alapján - az okozta, hogy Zsolt kicsit beljebb húzta a kocsit, ezzel nekilökött Krisztiánnak, akiről visszapattantam Zsoltnak, róla megint ping-pong Krisztián kocsijáig, végül megforgás és fal. Még jobban lezúzva ismét irány a mezőny után... A végére utolértem Jákói Kristófot, de hiába voltam gyorsabb a kanyarokban, a csökkent végsebesség miatt egyenesben esélyem nem volt. Utolsó körben a sikánban meg is tudtam előzni, de a célvonalig röhögve visszavette. A történtekhez képest nem is volt rossz a végeredmény.

    2. futam - Nem egészen értem hogyan, de a P1-ből indultam, jól el is jöttem, aztán a T1-ben remekül befordultam a boxutca kivezető ívére, csak előtte odavertem még a kocsi jobb oldalát. Visszanéztem replay-ben, senki nem lökött meg, nem is értem az egészet... Fordulás, irány a mezőny után. Innentől persze hiba nélkül, egész jó tempóban mentem végig, ami egy 6. helyet ért. Sajnos a végsebességem megint redukálódott, így nem volt esélyem támadni, csak a lepattanókat gyűjtögethettem. Megemlíteném Kovács Norbert nagyon fair lehúzódását, amikor utat hagyott nekem, miután ők Molnár Attilával és Szilágyi Zsolttal egy édeshármasba keveredtek a sikánban. Valahogy így lenne korrekt, nem feltartani azt, aki hiba nélkül, a saját tempóját menve előzi a baleset miatt lelassultakat.

  18. #68
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    "B" szerverről kérünk replayt ide!
    A 2. verseny megvan, de az első nem volt a replay-ek közt, csak a practice és próbaverseny. Nekem is pont az első kellene óváshoz.

  19. #69
    Nem maradt sok időm gyakorolni és eleve nevetséges előnye volt a Porschéknak egyenesben, úgyhogy nem sok kedvem volt az egészhez, de gondoltam azért becsületből lenyomom a futamokat. Aztán talán a második körben pont felnéztem a tükörbe az első ovál rész után, hogy merről repül el majd a következő Porsche mellettem, amikor a kormányom úgy döntött, hogy márpedig ő most jobbra fog húzni (sajnos így ~2.5 év után kezd kialakulni ez a tipikus Logitech betegség, hogy a center környékén random oldalirányú rántásokat produkál). Mindezt egy centire a faltól. Úgyhogy az arcomba robbant a motor és a szélvédő és úgy döntöttem, nekem ennyi elég volt.

  20. #70
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Mi volt amúgy a nyerő keréknyomás? Rémlett a régi nem versenygépes futamokról, hogy meg kéne emelni, de nem igazán éreztem, hogy ez olyan nyerő lett volna.

    Q: Első köreim voltak, valami felbontás szétesett az Oculus patch után, idő volt míg kijavítottam. Elvileg P1ként sötétedett el a képernyőm, majd a rajtrácson már P3 voltam, érdekes.
    R1: Nem volt nagy fennakadás, ellenben a nagy nézelődés közepette nekimentem (= nullszöggel súroltam) a falnak az első kör végén és hát nem egy Nascar autó volt ez, vagy valami bug, de jött a pókháló, valamint full vörös lett az eleje oldala és később észrevettem, hogy a felfüggesztés is besárgult. Ezzel game over gyakorlatilag, gondolkodtam egy taktikai Pole pozícióra 2. futamra, de inkább behoztam középre.
    R2: A fordított rajtrács várható galibát okozott, nem is helyezkedtem , inkább menekültem, de a boxnál keresztbe álló autó leblokkolta az utamat, így stop volt. Aztán láttam 2. körben hogy mennyivel jobb időt tudok menni csak kicsit sérült orr résszel és ettől megjött a kedvem a versenyzéshez. Sajnos a happyend nem jött össze, egy kör kellett volna még mindenképpen, így P2. Volt egy csúnya incidensem a sikánnál egy Porsche borzasztóan rámcsukta az ajtót, de ő húzta a rövidebbet. Ha nem leszek lusta, majd megóvom a replayből.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  21. #71
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Sikerült valakinek menteni az első futamot? Az írja meg hogy hogyan. Kellene replay mindket futamról
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  22. #72
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    ...nekimentem (= nullszöggel súroltam) a falnak az első kör végén és hát nem egy Nascar autó volt ez, vagy valami bug, de jött a pókháló....
    Az első futamon ez nálam is megvolt, nem is értettem. Sikán előtt hozzáértem a falhoz, erre pókhálós lett a szélvédő.

  23. #73

    Flag

    Az első verseny-hétvégém után (Laguna Seca) itt "végre" sikerült bejutnom az A szerverre.
    Q
    A prequalos 54.3-as köröm és a vasárnapi eredményeim alapján a célom minimum 54.9 volt, ami az első körök valamelyikében össze is jött. Az utolsó körben -0.6s-el értem az oválra fordító kanyarba, aminek a tudatában el is rontottam, így nem sikerült javítanom.
    R1
    Mivel még kezdő vagyok, ezért próbáltam minél jobban elkerülni egy esetleges balhét és mindenkire figyelni, tisztességes távolságot tartani. Azonban az első kanyarban nagyon másfele nem tudtam menni, így belső íven fordultam, ahol valaki hátulról belém jött és beleforgatott a falba. Ezután mivel nagyon instabil lett az autó és csúszott a hátulja, még óvatosabban próbáltam végigmenni. 22. helyen sikerült befejeznem a futamot.
    R2
    Tudtam, hogy vannak mögöttem olyanok, akik jelentősen gyorsabbak nálam, így itt sem próbáltam kimondottan kakaskodni az elején. Első féktávon viszont nagyon furcsa volt az autó, majdnem bele is csúsztam valakibe. Csak a második féktávon vettem észre, hogy azért mert blokkolnak a kerekek, annyira figyeltem a körülöttem lévőkre. Ez azért volt mert véletlen kikapcsolva felejtettem az ABS-t. Ezek után kicsit csúszkált a kikockásodott gumi, de ez nem volt kimondottan jelentős, magamhoz képest egész jó időket tudtam autózni. 4. körben volt egy kisebb incidensem Balogh Andrással, amiben végül ő húzta a rövidebbet. Itt a replayből is visszanézve szerintem nem hibáztam (de ebben nyugodtan cáfoljon meg valaki), én voltam előrébb, helyet is hagytam és el is vettem, de ettől függetlenül sajnáltam. Később mikor utolért inkább el is engedtem. Itt a 21. helyen sikerült behoznom az autót.

    Tudtom, hogy még sokat kell tanulnom, ezért is próbáltam inkább engedékeny lenni a versenyeken. Köszi mindenkinek a futamokat, mindentől függetlenül nagyon élveztem!


  24. #74
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Az első futamon ez nálam is megvolt, nem is értettem. Sikán előtt hozzáértem a falhoz, erre pókhálós lett a szélvédő.
    Naja, a falat énis elbambultam, és megkarcoltam. Egybő piros.

    B szerveren kezdtem a gyorsköreimet, köszönöm aki szólt (hazahúzott a szívem), de még ígyis elég jó PB-t mentem A-n, meglepődtem. De tiszta, yea.
    R1-et nemtudom megtekinteni, jól haladtam de az 1-es kanyarban valakivel együtt vetődtünk be, és a hátsóm el lett találva, de lehet sodortam a másikat, passz. Egykét előzés (maserati), majd bambultam, és csak be kellett hoznom, légüresen mentem.
    R2-be viszont volt dögivel minden. Bocsánat akinek kellemetlenséget okoztam, részemről belefértek, sprint, túraautós kategória vagymi. A vége elég izgi lett, utolsó sikán ha jobban adja ki, akár győzelem is lehetett volna.

  25. #75
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    B-szerver

    1. futam - Rajt a középmezőnyből, aztán a T1-ben kaptam egy lökést hátulról, amitől megforogtam, a hátulja pirosra tört. Talán Jákói Kristóf volt, nem maradt replay-em, csak az onboard felvételek alapján tudtam megsaccolni. Utolsó helyről indulás a mezőny után... Felzárkózás után Rigó Krisztiánnal és Lehota Zsolttal akadtunk össze a sikánban. Hárman egymás mellé kerültünk a sikánból kifelé, én középen, Zsolt legkívül. A bajt - onboard alapján - az okozta, hogy Zsolt kicsit beljebb húzta a kocsit, ezzel nekilökött Krisztiánnak, akiről visszapattantam Zsoltnak, róla megint ping-pong Krisztián kocsijáig, végül megforgás és fal. Még jobban lezúzva ismét irány a mezőny után... A végére utolértem Jákói Kristófot, de hiába voltam gyorsabb a kanyarokban, a csökkent végsebesség miatt egyenesben esélyem nem volt. Utolsó körben a sikánban meg is tudtam előzni, de a célvonalig röhögve visszavette. A történtekhez képest nem is volt rossz a végeredmény.

    2. futam - Nem egészen értem hogyan, de a P1-ből indultam, jól el is jöttem, aztán a T1-ben remekül befordultam a boxutca kivezető ívére, csak előtte odavertem még a kocsi jobb oldalát. Visszanéztem replay-ben, senki nem lökött meg, nem is értem az egészet... Fordulás, irány a mezőny után. Innentől persze hiba nélkül, egész jó tempóban mentem végig, ami egy 6. helyet ért. Sajnos a végsebességem megint redukálódott, így nem volt esélyem támadni, csak a lepattanókat gyűjtögethettem. Megemlíteném Kovács Norbert nagyon fair lehúzódását, amikor utat hagyott nekem, miután ők Molnár Attilával és Szilágyi Zsolttal egy édeshármasba keveredtek a sikánban. Valahogy így lenne korrekt, nem feltartani azt, aki hiba nélkül, a saját tempóját menve előzi a baleset miatt lelassultakat.
    Páholyból néztem amikor ráfordultál a boxutca falára, hihetetlen látvány volt. Én láttam, hogy tök magadtól nem is értettem mi történhetett.

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •