Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (158 összesen)

Téma: HTCM6 - Apulia

  1. #26
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Falról lehet az igazi tempót gyűjteni, én idáig azt gyakoroltam, hogy erős érintővel futóműtörés nélkül , hogy tudom tökéletesen kivitelezni , na most kezdhetek új dolgokat betanulni ...azt hiszem a rázókövön ugratás lesz
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  2. #27
    Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Csatlakozott
    2013. 03. 14.
    Város
    Győr
    Életkor
    28
    Üzenetek
    169
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Falról lehet az igazi tempót gyűjteni, én idáig azt gyakoroltam, hogy erős érintővel futóműtörés nélkül , hogy tudom tökéletesen kivitelezni , na most kezdhetek új dolgokat betanulni ...azt hiszem a rázókövön ugratás lesz
    csak nehogy a levegőben találd magad,aztán kinyilnak a szárnyaid

  3. #28
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv. mindenkinek!

    Ne haragudjatok, hogy megint előhozakodok egy negatív dologgal, de tegnap olyat láttam, amit nem hagyok szó nélkül!
    Voltam fent a szerveren és jó szokásomhoz híven nézegettem pár ember körét, hogy miként tudok gyorsulni, ki hogy, milyen tempóban veszi a kanyarokat. Én azt hittem A1 ring után nem kell a vágásokkal foglalkozni, de úgy látszik megint szóba fog kerülni. Van két kanyar, ahol a kocsit túl lehet engedni a műfűre, ami természetesen a fehér vonalon kívül van. Mivel láttam, hogy Szabi a topic 2-dik hsz-ében írta, hogy egyelőre nem változtak a szabályok, tehát 2 kerékkel a vonalon belül kell lenni, ezért akkor ezekben a kanyarokban ez vágásnak számít szerintem a szabályok szerint!
    Először is azt kérném a VB-től ill szervezőktől, hogy tisztázzuk, ezekben a kanyarokban mi a helyes és mi a helytelen közlekedés, mielőtt még megint elkezdődne a kör törölgetés dolog ami kissé nevetségessé vált az elmúlt futamon.

    Természetesen, hogy tudjátok melyik kanyarokról van szó, ezért raknék fel képeket amin szerepelnek, és akkor kérném az említett kanyarokra a szabály lefektetését. (Ez a T2-es és a T5-ös kanyarok)

    Melléklet 8603Melléklet 8604Melléklet 8605

    Sajnos ezalatt a fél óra alatt is láttam aki ezeket a kanyarokat messze nem így veszi mint én és bizony főleg T2-ben lehet belőle akár fél másodperces előnyt is kovácsolni!
    A T5-ben szerintem nem lehet előnyt szerezni, mivel lassú tempóról gyorsítasz ki és a pálya által kiadott ív tökéletes.
    A T2 viszont egy szivattyú, padlógázon jössz ki belőle és az ív vége, hogy hova vezet, az menet közben derül ki, amikor már nem tudsz rajta érdemben módosítani. Talán ezért is falaznak oly sokan a tesztversenyeken. Elvenni, meg az ív közepéig van idő, utána már az is késő. Verseny közben itt nem lesz ideje senkinek azzal foglalkoznia, hogy mi merre, mert utána egy hosszú egyenes jön és óriási küzdelmek lesznek ezen a szakaszon.

  4. #29
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    A T5-ben szerintem nem lehet előnyt szerezni, mivel lassú tempóról gyorsítasz ki és a pálya által kiadott ív tökéletes.
    A T2 viszont egy szivattyú, padlógázon jössz ki belőle és az ív vége, hogy hova vezet, az menet közben derül ki, amikor már nem tudsz rajta érdemben módosítani. Talán ezért is falaznak oly sokan a tesztversenyeken. Elvenni, meg az ív közepéig van idő, utána már az is késő. Verseny közben itt nem lesz ideje senkinek azzal foglalkoznia, hogy mi merre, mert utána egy hosszú egyenes jön és óriási küzdelmek lesznek ezen a szakaszon.
    A T5 szerintem sem kérdés. A T2-ben viszont ha a műfűig vagy a falig mész, akkor nem fogsz gyorsulni, nekem akkor mindig belassult. Ahhoz valami görény nagy szerencse kell szerintem, hogy megtaláld azt a szélességet, ami még a műfű előtt befér és a sebesség is megmarad. A falról nem is érdemes beszélni, az kapásból közel mínusz 10 km/h meg sérülés. Én mióta a T1-ben veszem el és a T2 előtt padlózok, azóta úgy vettem észre, hogy sokkal pontosabb a kijövetel és közel 220 van a T2-ben. Persze nem mindig, de sokszor összejön.
    Viszont ha a T1-2 lassabban is sikerült akkor is volt, hogy gyorsabban sikerült a kör, mert ennek a pályának nekem nem ez a kulcspontja.
    Utoljára módosította: Flexibilis; 2013. 03. 25. 07:57.

  5. #30
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Nehogymár megint 2 nappal a futam előtt elkezdjünk ezen remegni, hogy vágás!
    Volt 2 hét erre, bár abszolút felesleges, hogy erről szóljon minden futam előtt a topik, így hamarosan el fog menni a kedve az egésztől a mezőny egy részének. Például én nem azt szeretném begyakorolni egy-egy futam előtt, hogy mikor nem lesz krétaporos a kerekem, és mikor igen. T1-T2 kombónál egyrészt nem nyersz, másrészt kb a bemenetnél dől el, hogy miként jössz majd ki belőle padlóval, ergo, ha közben tudod korrigálni, akkor le a kalappal, max fék-fék, ha érzed, hogy falhoz csapódsz. Máshol meg inkább elvesz az időből, mintsem nyersz vele, mert olyan magasak a rázók, hogy jobb, ha nem használod! Ha mostantól minden pályánál nagyítóval keressük, hogy mi a vágás, mi nem, akkor szóljatok, mert nem fordítok egy perc időt se gyakorlásra, és hagyom az egészet, mert személy szerint ehhez nincs kedvem!

  6. #31
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Nehogymár megint 2 nappal a futam előtt elkezdjünk ezen remegni, hogy vágás!
    Volt 2 hét erre, bár abszolút felesleges, hogy erről szóljon minden futam előtt a topik, így hamarosan el fog menni a kedve az egésztől a mezőny egy részének. Például én nem azt szeretném begyakorolni egy-egy futam előtt, hogy mikor nem lesz krétaporos a kerekem, és mikor igen. T1-T2 kombónál egyrészt nem nyersz, másrészt kb a bemenetnél dől el, hogy miként jössz majd ki belőle padlóval, ergo, ha közben tudod korrigálni, akkor le a kalappal, max fék-fék, ha érzed, hogy falhoz csapódsz. Máshol meg inkább elvesz az időből, mintsem nyersz vele, mert olyan magasak a rázók, hogy jobb, ha nem használod! Ha mostantól minden pályánál nagyítóval keressük, hogy mi a vágás, mi nem, akkor szóljatok, mert nem fordítok egy perc időt se gyakorlásra, és hagyom az egészet, mert személy szerint ehhez nincs kedvem!
    A T2 1-2 tizede nem releváns, a középső és utolsó szektor a döntő. A preq köröm szabályos, lehet vágás nélkül is jó időt menni, tényleg fölösleges vitát nyitni ismét.
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  7. #32
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Jajj nehogy elmenjünk megint ebbe az irányba hogy "kérem töröljék a körömet, két centivel kiszélesítettem az egyik kanyart a 13-ból!"
    Valóban nem kéne megint két nappal futam előtt elkezdeni ezen pörögni.

    Én azt javasolnám (mivel meglátásom szerint sem feltétlenül nyersz vele) engedje a tisztelt VB a falig a dolgot. Aki koccan, az úgyis kuka! Aki elfér, nem feltétlenül nyer vele mivel ahogy írták többen is, a T1 bemenete inkább a döntő hogy hogyan fogsz kijönni.
    Egyformán mindenkinek ott a fal! (eddig is ezek szerint így használta a többség) Addig lehessen engedni és nincs vita, nincs megint egy csomó plusz munka a VB-nek hogy azzal bohóckodjon ki vágott és mennyit. Lényeges előnyt úgyis nehéz kovácsolni belőle. Szerintem.

    Amúgy meg tényleg ott a szabályzat ami kimondja: fehér vonal, két kerék. Nem is értem...


  8. #33
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Nehogymár megint 2 nappal a futam előtt elkezdjünk ezen remegni, hogy vágás!
    Volt 2 hét erre, bár abszolút felesleges, hogy erről szóljon minden futam előtt a topik, így hamarosan el fog menni a kedve az egésztől a mezőny egy részének. Például én nem azt szeretném begyakorolni egy-egy futam előtt, hogy mikor nem lesz krétaporos a kerekem, és mikor igen. T1-T2 kombónál egyrészt nem nyersz, másrészt kb a bemenetnél dől el, hogy miként jössz majd ki belőle padlóval, ergo, ha közben tudod korrigálni, akkor le a kalappal, max fék-fék, ha érzed, hogy falhoz csapódsz. Máshol meg inkább elvesz az időből, mintsem nyersz vele, mert olyan magasak a rázók, hogy jobb, ha nem használod! Ha mostantól minden pályánál nagyítóval keressük, hogy mi a vágás, mi nem, akkor szóljatok, mert nem fordítok egy perc időt se gyakorlásra, és hagyom az egészet, mert személy szerint ehhez nincs kedvem!
    +1

  9. #34
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Bocsánat, de szó sincs futam előtt 2 napról! A futam kiírásával egy időben világosan ki lett írva (a szabályzaton felül), hogy milyen módon lehet használni a pályát:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post166802

    Azzal sajnos nem tudok mit kezdeni, hogy egyes versenyzők az x-edik kiírás ellenére sem fogják fel, hogy mi a szabály és újra és újra és újra, meg újra el kell mondani, meg kell erősíteni, külön kiemelni és még fel is hívni rá figyelmet.

    Nagyon sajnálom, hogy a tervekkel ellentétben nem volt most idő érdemben átbeszélni a vágás témát, de kisebb gondunk is nagyobb volt annál... de legalább most van újra szerverünk, amin lehet vágni a kanyarokat!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 03. 25. 12:39.

  10. #35
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Egyformán mindenkinek ott a fal! (eddig is ezek szerint így használta a többség) Addig lehessen engedni és nincs vita,...

    Amúgy meg tényleg ott a szabályzat ami kimondja: fehér vonal, két kerék.
    Na most akkor melyik? És ezen megy a vita, ez szül kétségeket.
    Ahogy Szabi mondta, és ami a hivatalos álláspont is, a fehér vonalat max 2 kerékkel hagyhatod el. Ha érinted a falat az már rég kint van, szabálytalan, vedd el a gázt. Nem kell mindenáron full gázzal átvinni a 1-2 kombót.

  11. #36
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Na most akkor melyik? És ezen megy a vita, ez szül kétségeket.
    Az alsó a tény! A szabály. Én ehhez tartom magam, mindig is így volt.
    A felső meg egy javaslat. Hátha...


  12. #37
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Az alsó a tény! A szabály. Én ehhez tartom magam, mindig is így volt.
    A felső meg egy javaslat. Hátha...
    Ha javaslat, akkor mintha már említettem volna, hogy a futam topicnyitása elött kéne futni egypár kört, és az olyan kanyarokat, ahol nagyon kikívánkozik az autó, ahol adja magát hogy vágjon az ember (pl itt apulián a 2-esnél, brands-ban az 1-es, spa-ban a rouge elöttiben a kiszélesítő) ott a félreértések, viták megelőzése érdekében, kéne készíteni egy képet, és kirakni a fórumba hogy ezésez tilos, ne is jusson eszetekbe, esetleg ha van olyan akkor kivételt tenni.

  13. #38
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Ne kezdjétek már, nincs az az isten hogy megint relpayt nézegessek!

    Ez a pálya egyáltalán nem tolerálja a vágásokat, a T2-sem. Nem véletlen hogy ott simább a rázókő, mert ha itt is ugyan olyan dobbantó lenne mint a többi kanyarnál, akkor az első körben a mezőny 3/4-e törné rommá a vasat, a másodikban meg a többi.

    Egyébként WTCC-BTCC-STCC-s futamokról linkeljetek az elmúlt évekből olyat mikor valakit vágásért büntettek , ez csak szimulátoros körökben van ennyire túllihegve.

    ... de tudtom a szabály az szabály, az ég meg kék, a fű meg zöld!
    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2013. 03. 25. 14:06.

  14. #39
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Tegnap is büntettek érte a wtccben

  15. #40
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ha javaslat, akkor mintha már említettem volna, hogy a futam topicnyitása elött kéne futni egypár kört, és az olyan kanyarokat, ahol nagyon kikívánkozik az autó, ahol adja magát hogy vágjon az ember (pl itt apulián a 2-esnél, brands-ban az 1-es, spa-ban a rouge elöttiben a kiszélesítő) ott a félreértések, viták megelőzése érdekében, kéne készíteni egy képet, és kirakni a fórumba hogy ezésez tilos, ne is jusson eszetekbe, esetleg ha van olyan akkor kivételt tenni.
    Nem értelek Kristóf! Úgy írod a dolgokat mintha legalábbis miattam lenne bármi "kétség" az ügyben.
    Feldobták a témát, én olvastam és mivel időm és kedvem engedte reagáltam.
    Elmondtam a véleményem!
    Miszerint a szabály az szabály, ki van írva talán az 1. hsz-ban hogy itt is ugyanúgy vonatkozik a fehér vonal szabály mint máshol. Én is így megyek! (erre vonatkozott hogy nem is értem megint mi a téma 2 nappal futam előtt)
    De ahogy írták, más nem biztos hogy így megy!
    Erre dobtam fel hogy esetleg szerencsés lenne falig engedni a pilótákat, mivel "vicc" hogy a VB-nek nincs ideje az A1-es vágás mizéria miatt a "tényleges" büntiket sem kiosztani két hét alatt. Kevesen vannak, mi meg 2x annyian mint eddig. (lehet nekik is könnyebb lenne, csak ugye még idő nem volt hogy mindenki kifejtse a véleményét)
    Javasoltam valamit. Ezt nem kell elfogadni, sőt nem is kell vele egyet érteni. CSAK egy javaslat volt.

    A jövőben ha olyan pályán megyünk ahol ennek a veszélye fenn áll, lehet hogy szerencsés lenne rögtön az elején minimum egy szavazást kiírni és nincs vita. Pár nap alatt le van tisztázva a kérdéses helyzet, kanyar, vonal, ív és lehet taposni neki fair módon.


  16. #41
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Nem értelek Kristóf! Úgy írod a dolgokat mintha legalábbis miattam lenne bármi "kétség" az ügyben.
    Feldobták a témát, én olvastam és mivel időm és kedvem engedte reagáltam.
    Elmondtam a véleményem!
    Miszerint a szabály az szabály, ki van írva talán az 1. hsz-ban hogy itt is ugyanúgy vonatkozik a fehér vonal szabály mint máshol. Én is így megyek! (erre vonatkozott hogy nem is értem megint mi a téma 2 nappal futam előtt)
    De ahogy írták, más nem biztos hogy így megy!
    Erre dobtam fel hogy esetleg szerencsés lenne falig engedni a pilótákat, mivel "vicc" hogy a VB-nek nincs ideje az A1-es vágás mizéria miatt a "tényleges" büntiket sem kiosztani két hét alatt. Kevesen vannak, mi meg 2x annyian mint eddig. (lehet nekik is könnyebb lenne, csak ugye még idő nem volt hogy mindenki kifejtse a véleményét)
    Javasoltam valamit. Ezt nem kell elfogadni, sőt nem is kell vele egyet érteni. CSAK egy javaslat volt.

    A jövőben ha olyan pályán megyünk ahol ennek a veszélye fenn áll, lehet hogy szerencsés lenne rögtön az elején minimum egy szavazást kiírni és nincs vita. Pár nap alatt le van tisztázva a kérdéses helyzet, kanyar, vonal, ív és lehet taposni neki fair módon.
    Kezdem azt hinni, hogy k.ára mindegy milyen pályán megyünk, egyre kevésbé a versenyzéssel foglalkozunk!

  17. #42
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Nem lehetne befejezni ezt a buziskodást, és menni a pályán? F@sz kivan már hogy ezen kell rinyálni, "jajj vágott a Boborján, URH..."...
    Lassan F1 magasságokba emelkedünk.

  18. #43
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Zoli, Csabi: teljesen igazatok van és egyet is értek!
    De mindig lesznek akik jogosulatlanul akarnak előnyhöz jutni és mindig lesznek akiknek ez csípi a szemét (jogosan) és szóvá teszik.
    ééés mindig lesz a VB, akik szívnak emiatt és nem tudnak igazságot tenni úgy hogy mindenki boldog legyen!


  19. #44
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    .........az ég meg kék, a fű meg zöld!
    AZ RTL meg kettő!

  20. #45
    Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Csatlakozott
    2013. 03. 14.
    Város
    Győr
    Életkor
    28
    Üzenetek
    169
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    AZ RTL meg kettő!
    Pontosabban egy....

    http://www.youtube.com/watch?v=J7t4gsp2JlM



    Ja,meg hát a kihagyhatatlan goat edition.

    http://www.youtube.com/watch?v=igHaMOX_paM
    Utoljára módosította: BreeZeRr; 2013. 03. 25. 16:49.

  21. #46
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    52
    Üzenetek
    697
    Hamár ennyire belemelegedtetek a vágás témába, engedelmetekkel, felvetnék,egy általam, problémának tartott jelenséggel, ezen a pályán. Volt szerencsém, most hétvégén, fent lenni a szerveren, és sajnos kb, három db. fun futamon, eljutni az első kanyarig. Hogy most ki hibázott, meg mekkorát, azt hagyjuk, de arra szeretném felhívni tisztelt versenyzőtársaim figyelmét, hogy rajt után, a T1 eléggé necces, mert balról kezded és húzódsz jobbra, de hát ott a fal. Sajnos akkor is megszívtam mikor belül voltam, meg akkor is mikor kívül. Baszki, lehet hogy velem van a baj? Kérem figyeljünk egymásra, hagyjunk helyet, elég nagy a tempo ebben a kanyarban.
    .

  22. #47
    Jaczkó Róbert Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    128
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    Nem lehetne befejezni ezt a buziskodást, és menni a pályán? F@sz kivan már hogy ezen kell rinyálni, "jajj vágott a Boborján, URH..."...
    Lassan F1 magasságokba emelkedünk.
    +1

  23. #48
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Én nagyon nem kívánok belefolyni ebbe....a körömön lehet krétaporos a gumim , mentem teljesen tiszta körrel is 34.5xx-et ill mikor szélesen mentem úgy is sikerült.
    1) Múltkor is volt kivétel, akkor nem értem mire fel , ha itt a T2-t nem lehet ugyanúgy megoldani, T5, meg csak a kormányt kell tekerni előnyt nem szerzel ill nem is buksz....
    Lehet érdemes lenne rugalmasabb lenni néha , ilyen esetekbe , a többieknek is könnyebb meg nektek is mert nem kell ezen brusztolni ettől még maradhat az alap fehér vonalas szabály..de vannak ilyen fura pályák , A1 ring az meg egy külön eset volt mert ott a pálya 50%-n tudtál nyugodtan a vonalon kívül autózni.
    Erre a témára továbbra is jó lenne az a topic amit múltkor említettél Szabi , mert itt minden kritikusabb pályánál jön majd mostantól a nyálverés! Ami senkinek nem hiányzik szerintem..
    2) Ha megint ott a centizés megy abból ott geci nagy balesetek születhetnek , egymás sarkába megy x és y , y jobban megy be a 1-es kanyarba ezáltal gyorsabb lesz a 2-esbe x meg mondjuk 2-es kanyar előtt/közbe elveszi mert szarul ment bele y ezt már nem tudja lereagálni mert centire autózik a másikon, olyan gyönyörű falba döngölés , kiforgatás , tömegbaleset lesz , hogy öröm lesz nézni
    De egyet tudok garantálni ha én leszek x , és mivel SZABÁLYOS voltam, tuti egy hétig fogok *******-ni
    3) Nincs elég munkátok , így is el vagytok maradva a szerver baj és más miatt , evvel még több munka lesz
    4) F1 pl tavaly Hockeinheim azt hiszem de lehet előtte nem nézek túl sok F1-et , pl a célegyenes ráfordítót nem egy pilóta a vonalon kívűlről kezdte , meg se baszták
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  24. #49
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Yaka: igen, az olyan esetekre van a futam előtt a pilóta eligazítás. Ilyenkor tisztázzák Charlie Witing versenyigazgatóval hogy mit szabad és mit nem.
    Szabiéknak most nagyon összejött minden, láttam, tudom hogy milyen plusz munkát generált A1 ring plusz ugye a szerver bajok.
    Én még mindig azt mondom (mint ahogy más is javasolt hasonlót) hogy igen is kellene rögtön az aktuális pálya nyitáskor egy "meeting" hogy hol van ilyen kritikus rész és legkésőbb 2-3 napon belül kihirdetni egy verziót, ami él a gyakorláson, időmérőn, futamon.

    És igen, itt is szerencsés lett volna véleményem szerint is a T2-t ugyanúgy kivételnek tenni, mint A1 ringen T1-et mert ez sokkal rosszabb helyen van és sokkal könnyebb belemenni.

    Szabi: itt és most felajánlom hogy bár nem tudom mikor mennyire lesz plusz időm (most van), de ha az segítség akkor az ilyen kritikus kérdés tisztázására nyitok topikot, rakok ki szavazást, vagy hasonló. Bár nagyon nem értek hozzá de szívesen megtanulom!
    Abból nem lesz előre lépés ha mindig csak sírunk. Próbáljunk meg tenni valamit érdemben!


  25. #50
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Voltunk szerón 5-6-an, és brutál lagolt mindenkinek mindenki! Nem tudom, talán egy restart vagy valami segítene. Köszönjük!

Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •