Oldal: 4 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (172 összesen)

Téma: HTCM6 - Tavaszi Szezon!

  1. #76
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    ...adott esetbe evvel taktikázni is lehetne , ha mondjuk valakit jobban motivál egy győzelem B szerveren, mint a pontok (lehet nem is megyek több kört pre-q-n )
    Gondolkodom... Találkozunk a B szerón!?


  2. #77
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Gondolkodom... Találkozunk a B szerón!?
    Egye fene De még menj pár kört mert még csak a C-n vagy
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  3. #78
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Sziasztok, örülök, hogy ennyire aktív mindenki, ezt szervezőként mindig jó látni, ha a résztvevők szívükön viselik a bajnokság sorsát és a lebonyolítást érintő kérdéseket.

    Amit fontos kiemelnem, hogy a B szerveres győzelem, az "csupán" elméleti győzelem, de a bajnokság szempontjából hivatalosan 26. helynek tekintjük, ha mindenki célba ér az "A" szerveren. Sajnos nem lehet máshogy összevetni egymással a két szerver eredményeit, hiba lettem volna akár én is a "B" szerveres futamgyőzelmem versenyideje alapján 6. helyezett az "A" szerveren, a szervereken lévő eltérő viszonyok miatt az biztosan nem lenne reális helyezés a számomra. Én senkitől nem zavartatva tudtam futni a saját tempómat, míg a nálam ügyesebb és gyorsabb "A" szerveres középmezőny a forgalommal küzdött. Szóval ez a rendszer biztosan marad a jövőben, mert jelenleg nincs ennél igazságosabb alternatíva. Valahogy úgy lehet ezt a dolgot felfogni, hogy van egy nagy/kis vagy profi/amatőr ligánk, melyeket együtt pontozunk, de ha vki be akar kerülni a nagyokhoz, annak oda kell tennie magát a prekvalon, ez a beugró!

    Amit ez ügyben szeretnénk tenni, hogy beüzemelni a mWeight progit párhuzamosan több szerverre is, amivel jelentősen meg tudnánk növelni a rajtrácsot, ezáltal kibővíteni az "A" és "B" szervert, így jóval többen férnének el az "A"-n és nem lenne szükség a "C"-re.

    Ami a szerverre való beosztást és a prekvalt illeti, vki említette, hogy nem teljesen igazságos, ezt szeretném ha kicsit jobban kifejtené, mert nem értem mire gondol?


    Egyébként az elmúlt két futam alatt volt alkalmam megtapasztalni "B" szervert mint versenyző és mint versenybíró is, és én úgy látom a "B" szerver második felének (akik már nem szereznek pontot) egyelőre még a helyes versenyívek megtalálása és a hibamentes, stabil vezetés jelenti a főbb kihívást... hogy ha ezeket sikerül egy kis rutin segítségével megtanulniuk, akkor elsősorban az lesz a remek eredmény és igaz jutalom a számukra és akkor már könnyen felérhetnek a pontszerző helyekre is!

    Ha bárkinek bármilyen segítségre van szükséges, az kérdezzen bátran, illetve kutasson a fórumban, rengeteg okosság van már ide leírva igen komoly versenyzők tollából!

    Nulláról kezdeni...
    Kormány beállítások
    Race07 topikok
    Vezetéstechnika
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 02. 16. 16:59.

  4. #79
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    Úgy hallottam hogy a B/C szerveren sokkal több csikizőmanó ütheti fel a fejét! Gondoljátok át. Nekem az elején az volt a csalogató az A' szerverben, hogy ááádejó ott a végében is lehet lustálkodni, akkoris több pontot kapok mint a B szerver élmenője

    Persze a legjobb opció az lenne ha egy szerveren mind a 60-an indulhatnánk, de ennek szerver/program akadályai vannak, és a pályák is kicsik hozzá, túlzsúfolt lenne (mondjuk nordschleife, vagy machwerk jólenne). Véleményem szerint akkor is közel azonos eredmények, azonos rangsor születne a mostanival.

  5. #80
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Ez sajnos ilyen, hiába izzadsz ki egy B-s elsőséget, több pontot ér, ha 2 kör hátránnyal begurulsz A utolsóként, ami igazságtalannak tűnik, viszont ha egy súlyban lenne a 2 szerver, akkor mondjuk egy A-s középmezőnyös, direkt B-zne, amit nevetve megnyer, így kapna a feltuningolt pontokból többet. Szóval nem jó ez, de jó így! Ott a sok igazság, persze ha engedi az ember ideje, nyúzni kell a gépet, hogy meglegyen A-szerver.
    Amúgymeg B-n is remek versenyezni, szerintem mindegy hány pontot kapsz érte, a feeling ugyanaz.

  6. #81
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    Zoli, egyetértünk, jó a B-n menni.
    A kis problémám azzal van, hogy C-n viszont nem jó. (elnézést C-s srácok )
    Tudom, ez csak nekem fáj.

    Szabi, a prekvali "valótlanságán" azt értettem, hogy több külső körülmény is befolyásolhatja, illetve befolyásolhatta. Veled is fordult elő, hogy utolsó pillanatban estél be, meg persze másokkal is. Lehet technikai akadály, stb.
    Ellenben a srácoknak igazuk van, rosszul álltam hozzá. Ha ott kezdődik a verseny, akkor rendben van, csak eddig ez nem volt.

  7. #82
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi, a prekvali "valótlanságán" azt értettem, hogy több külső körülmény is befolyásolhatja, illetve befolyásolhatta. Veled is fordult elő, hogy utolsó pillanatban estél be, meg persze másokkal is. Lehet technikai akadály, stb.
    Persze, de ezért megy 24H-ban a szerver és ezért van rá két hete mindenkinek, hogy rendesen felkészüljön és ezeket addig megoldja.

    Én eddig mindkét alkalommal épphogy prekval zárás előtt estembe be és mentem az első mért köreimet, és ezért nem kerültem be soha "A"-ra... de ezért csakis magamat okolhatom!

    Illetve, ha kevesebb munkát adnátok a VB-nek, akkor több időm maradna készülni..

  8. #83
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Zoli, egyetértünk, jó a B-n menni.
    A kis problémám azzal van, hogy C-n viszont nem jó. (elnézést C-s srácok )
    Tudom, ez csak nekem fáj.

    Szabi, a prekvali "valótlanságán" azt értettem, hogy több külső körülmény is befolyásolhatja, illetve befolyásolhatta. Veled is fordult elő, hogy utolsó pillanatban estél be, meg persze másokkal is. Lehet technikai akadály, stb.
    Ellenben a srácoknak igazuk van, rosszul álltam hozzá. Ha ott kezdődik a verseny, akkor rendben van, csak eddig ez nem volt.
    Értelek, C-n nekem se lenne kedvem, nem a sporttársak személye miatt, hanem a létszám miatt, valljuk be, értelmetlen.
    Prekvali meg kétoldalú, aki rákockul, és van ideje, annak egyértelmű hatalmas előnye van, elcsépelt dolog, de ha nincs meg a megfelelő tehetség ehhez, akkor marad a halom gyakorlás, ami jutalomként elveszi a tizedeket, szóval balszerencse, vagy szerencse kérdése, hogy a civil élet mennyit enged gyakorolni.
    Az pedig egyértelmű: Az adott futam, ergo a verseny már a prekvalin kezdődik!

  9. #84
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Értelek, C-n nekem se lenne kedvem, nem a sporttársak személye miatt, hanem a létszám miatt, valljuk be, értelmetlen.
    Egyáltalán nem értelmetlen!

    A prekval időkből egyértelműen látszik, hogy aki a C-re került, az vagy nem készült fel rendesen a futamra, vagy olyan szinten tart még, hogy nagy szüksége van minden gyakorlásra és az éles versenytapasztalatokra!


    Illetve mint mondtam, megpróbáljuk megnövelni a szerverek létszámát, hogy elférjünk mindannyian két szerveren.

  10. #85
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Egyáltalán nem értelmetlen!

    A prekval időkből egyértelműen látszik, hogy aki a C-re került, az vagy nem készült fel rendesen a futamra, vagy olyan szinten tart még, hogy nagy szüksége van minden gyakorlásra és az éles versenytapasztalatokra!


    Illetve mint mondtam, megpróbáljuk megnövelni a szerverek létszámát, hogy elférjünk mindannyian két szerveren.
    Elméletben nem az, de gyakorlatban az! 6 (?) ember, egy versenyen, értelmes? Kétlem, hogy agyonmotivált lennél ezesetben az uriemberek helyében! Nem magát a C-szerver indítását tartom értelmetlennek, hanem ilyen kis létszámban való versenyzést! Erről sem te, sem más nem tehet, nyílván valami oka van, ha odakerül valaki.

  11. #86
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Elméletben nem az, de gyakorlatban az! 6 (?) ember, egy versenyen, értelmes? Kétlem, hogy agyonmotivált lennél ezesetben az uriemberek helyében! Nem magát a C-szerver indítását tartom értelmetlennek, hanem ilyen kis létszámban való versenyzést! Erről sem te, sem más nem tehet, nyílván valami oka van, ha odakerül valaki.
    Hát az legyen a motiváció, hogy legközelebb már ne kerüljél oda!

  12. #87
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Én is mint törzsgyökeres "B" szerós elmélkednék egy picit. Abban egyetértek, hogy a pontozási rendszer maradjon így, de a "C" szerver 6 fővel tényleg elveszi az ember kedvét, nem akarok az újoncok ellen beszélni, de lehet 2-3 verseny után már nem lenne szükség rá, mert lemorzsolódnának azok akik mondjuk állandó C-sek lennének, mert nem tetszene nekik, hogy gyakorlatilag a semmiért versenyeznek. De természetesen nem ez a cél, az mweight programot sokat nem kell tesztelni, rajtatok kívül mindenki használja, mindkét konkurens ligában alkalmazzák és egy szerverre a 32-33 ember elférne ezzel tényleg megszűnne a probléma, mert azt hiszem lehet nem leszünk ennyien az évad végére, de ne legyen igazam.
    Azzal Szabival maximálisan egyetértek, hogy tényleg van pár újonc aki még a versenyvonalat sem találja és ezért ráfér a gyakorlás, de arra ott van a 2 hét a futamok között és ha jó úton halad akkor azt úgyis látni fogja prekvali táblázaton. Továbbra is azt mondom, gyakorlás, gyakorlás ez legyen mindenki előtt. előbb utóbb az eredményeken is látszani fog. Csak saját magam példáját tudom felhozni még, hiszen megnéztem, hogy 2011 nyarán a nyári kupában a Pannónia ringen milyen időt futottam, úgy hogy kb. életem 2-dik online versenye volt, hát megdöbbentem. A 1:59-2:00 körüli időre voltam képes, most meg gyakorlatilag lazán futottam egy 1:57-test minden megerőltetés nélkül. És érzek magamban affinitást a még jobb idő elérésére. Be kell valljak még valamit, Monzára a készülést én is elhanyagoltam, még az utolsó nap előtt sima B-és lettem volna 34-35-dik hellyel, de utolsó nap pár órával a zárás előtt vagy 10-en simán megelőztek, ezzel majdnem a C szerverre taszítva engem, de két helyen múlott, hogy ez ne történjen meg. Ebből én is tanultam, ahogy írtátok a prekvalin gyakorlatilag elkezdődik a verseny és soha többé nem fogom elhanyagolni emiatt. Megpróbálok amennyit az időm enged minél többet gyakorolni és javítani az időmön. Én mindenkinek ezt tanácsolom!







  13. #88
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Én még ugyan új vagyok itt, de szerintem egyetlen hátrány ami éri a B szerveren autózókat, és amiért esetleg lehetne az ottani győztest, vagy dobogósokat jutalmazni, az az, hogy ott is megfordul a rajtsorrend az első 8 helyezett között, ami így a pontozás szempontjából lehet nekik kedvezőtlen.
    De gondolom így sokkal egyszerűbb lebonyolítani a pontszámítást, mintha még mindenféle kritériumokat meg kéne adni...

  14. #89
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    Na ésha szabad okfejteni, hogy miért lett ilyen erős, nívós a mezőny. Ahogy látom (javítsatok ki ha tévedek, nemvagyok túl öreg motoros) a VSR-ből, és talán a Race07.hu-s ligából is jöttek át egy páran kipróbálni magukat. Ellentétes irányba nemtudom vannak, voltak-e pilótamozgások. Nyilván a közös decemberi RaceOfLeague verseny jót tett a dolognak, hogy valahol kapcsolódnak, megmérettetnek a különböző ligák egymással. Bizonyos hogy Michelisz Norbi jelenléte is nagyon sokat dobott az ázsión. Köszönjük neki a lökést, nagyon jót tett vele (pályafutása után is iskolázhatna, példálozhatna sim bajnokságokban, hogy lássák). Valamint több régi, veterán Masters-es emberke is újra csatlakozott. Megmég talán GTL/GTR bajnokságból is szívott el egykét embert.
    Mindez nagyon szép és jó. Jobban megtalálja az ember a magához való kihívást, nem aprózódik szét több ligában, játékban az erőforrás.

  15. #90
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Na ésha szabad okfejteni, hogy miért lett ilyen erős, nívós a mezőny. Ahogy látom (javítsatok ki ha tévedek, nemvagyok túl öreg motoros) a VSR-ből, és talán a Race07.hu-s ligából is jöttek át egy páran kipróbálni magukat. Ellentétes irányba nemtudom vannak, voltak-e pilótamozgások. Nyilván a közös decemberi RaceOfLeague verseny jót tett a dolognak, hogy valahol kapcsolódnak, megmérettetnek a különböző ligák egymással.
    Amikor én nézegettem a Race of Leagues első tíz helyezettjét, pont azon lepődtem, hogy csak 1-2 nevet találtam, akik nem voltak ismerős régebbről a Masters-ről. Ami vicces is, mert a RoL lényege pont az volt, hogy különböző ligákban szereplő versenyzők megismerjék egymást, miközben Ők már nagyon jól ismerték egymást, hiszen aki ilyen szinten mozog, az már pár helyen megfordult és kipróbálta már magát... csak a ligák éltek a saját kis zár miliőjükben!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 02. 17. 23:20.

  16. #91
    Gyorsan végig futottam az utolsó pár írást és eszembe jutott néhány dolog. Szigorúan magánvélemény, tuti meg leszek kövezve, de hátha...

    Szóval felmerült, hogy üres a C szerver...
    Hát nincs az a déutáni rakparti csúcsforgalom, ez tény.
    Viszont a magam részéről nem feltétlenül bánom azt, hogy nem valamelyik darálóban kell zúzni, aztán ha valami nem úgy jön össze, akkor hallgatni, hogy "tanujjámegvezetnikiskancsó..." ami egyrészt jogos, másrészt meg... sokkal inkább motiváció romboló, mint az, hogy egy családias versenyen kergetem a többieket.
    Persze, nem tervezem, hogy onnan megyek nyugdíjba, de egyelőre ennyire futja az idő / energia / tehetség / rutin hányados eredményeként.

    MellesLAG: (Na most lehet készíteni a köveket:-) )
    jó páran panaszkodtak lagra. Nem adódhat szerver terheltségből? Nem lenne esetleg értelme egy próba erejéig csökkenteni az "A", "B" szerverek létszámát?
    Ezzel a szerver terheltsége is csökken és a C-n is többen lesznek...
    (Persze ennek csak úgy van értelme, ha a monzai tumultus nagyjából álladó lenne, mert ahogy a mostani listát nézem nem biztos, hogy szükséges...)


    Köszönöm a szót.
    Egy hang a sor végéről. :-)

  17. #92
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    MellesLAG: (Na most lehet készíteni a köveket:-) )
    jó páran panaszkodtak lagra. Nem adódhat szerver terheltségből? Nem lenne esetleg értelme egy próba erejéig csökkenteni az "A", "B" szerverek létszámát?
    Ezzel a szerver terheltsége is csökken és a C-n is többen lesznek...
    Ugyan azon a fizikai gépen fut mindhárom szerver, sőt mellettük még a GTL és a GTR2 szerverek is.

    Viszont ha szerver LAG van, akkor az az egész mezőny érinti, nem csak 1-1 embert.

  18. #93
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...Viszont ha szerver LAG van, akkor az az egész mezőny érinti, nem csak 1-1 embert.

    Mondjuk ebben lehet valami...

  19. #94
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603

    set

    Na végre el tudtam kezdeni játszani én is, megoldódtak a technikai problémák
    Olyan kérdésem lenne nem tudna valaki kisegiteni egy jó kis alap settel az Accord-hoz? Nem feltétlen erre a pályára csak ami már egy jó kiindulási alap mindenhova Nem vagyok egy setup mágus, race-hez is még új ráadásul első kerekes túraautós tapasztalatom se sok van rfactorból Vagy ha ez itt nem szokás, akkor bocsi

  20. #95
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Na végre el tudtam kezdeni játszani én is, megoldódtak a technikai problémák
    Olyan kérdésem lenne nem tudna valaki kisegiteni egy jó kis alap settel az Accord-hoz? Nem feltétlen erre a pályára csak ami már egy jó kiindulási alap mindenhova Nem vagyok egy setup mágus, race-hez is még új ráadásul első kerekes túraautós tapasztalatom se sok van rfactorból Vagy ha ez itt nem szokás, akkor bocsi
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post163233 A Civic-é nekem jó volt minden Hondához.

  21. #96
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post163233 A Civic-é nekem jó volt minden Hondához.
    Köszi megnézem

  22. #97
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Érdekes dologra leltem.
    Mivel az A1 vágás mizéria előre hozott pár "ismeretlen" nevet, nézegettem a statokat hogy mégis ki kicsoda.
    Az hogy lehet hogy van olyan aki pár futamon indult, mindig B szerveren, mégis 4. vagy 5. a legjobb rajthelye vagy legjobb helyezése.
    Akkor a B szerveres pole és győzelem is bekerül a statisztikába?

    Yaka: mondom én hogy B-n kéne menni!


  23. #98
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes dologra leltem.
    Mivel az A1 vágás mizéria előre hozott pár "ismeretlen" nevet, nézegettem a statokat hogy mégis ki kicsoda.
    Az hogy lehet hogy van olyan aki pár futamon indult, mindig B szerveren, mégis 4. vagy 5. a legjobb rajthelye vagy legjobb helyezése.
    Akkor a B szerveres pole és győzelem is bekerül a statisztikába?

    Yaka: mondom én hogy B-n kéne menni!
    Ezt már én is néztem, de nem úgy van, hogy az időmérőnél a B szerveres pozíciót mutatja, de a futam eredménynél a A szerver utolsó, plusz ahányadik lett a B-n? Kicsit csalóka az időmérő, de a futam eredmény az korrekt.

  24. #99
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése

    Yaka: mondom én hogy B-n kéne menni!
    Tervezem már ne izgulj Már lehet holnap ott leszek..nem vergődőm már a körömmel.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  25. #100
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes dologra leltem.
    Mivel az A1 vágás mizéria előre hozott pár "ismeretlen" nevet, nézegettem a statokat hogy mégis ki kicsoda.
    Az hogy lehet hogy van olyan aki pár futamon indult, mindig B szerveren, mégis 4. vagy 5. a legjobb rajthelye vagy legjobb helyezése.
    Akkor a B szerveres pole és győzelem is bekerül a statisztikába?

    Yaka: mondom én hogy B-n kéne menni!
    Lehet, hogy valami gebasz van a statisztikában, mert megnéztem az enyémet és van egy teszt league nevű futam ami a HTCM6 Monzai futamának "másolata".

    Amúgy a rajthelyet, azt valmiért mindig az adott szerver alapján mutatja (legalább is eddig úgy volt). Tehát a 3-4-dik hely nem azt jelenti, hogy az összetettben volt annyi, hanem a saját szerveren az időmérőn.

    Azért van 3-4-dik helye itt jó pár B-és embernek mert kb. 6-7-en voltunk az adott futamon. Kattints rá a statban az adott futamra és megláthatod az eredményeket. Nekem is van a HTCM 5-ből egy dobogós és egy 2-dik helyem, de mit sem ár hiszen jó ha 5-en voltunk.







Oldal: 4 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 2 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 2 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •