Szavazás eredménye: Melyik napon legyenek az nK futamok?

Szavazók
40. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Kedd (amíg a GPL Bajnokság szünetel)

    10 25,00%
  • Szerda (váltott héten a HTCM-mel)

    24 60,00%
  • Csütörtök (váltott héten a HGTL-mel)

    11 27,50%
  • Péntek

    13 32,50%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 4 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (146 összesen)

Téma: NetKar Pro TesztBajnokság

  1. #76
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Dokumentumok\netKar PRO\setups\Formula1600\
    Dokumentumok\netKar PRO\replays\

    Viszont a csatolmányból lemaradt a setup ("csak" replay van), ez reméljük hamarosan pótolva lesz
    Köszönöm a segítséget én is oda másoltam ahova írtad, a replay meg is van,ezek szerint a setup részét azért nem találtam mert nincs benne.

  2. #77
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Kikerült a hivatalos versenykiírás: nKPro TesztBajnokság - Versenykiírások
    (mindenképpen olvassátok át, mert a futamon más a jelszó!)



    Illetve a bajnokság topikjaival átköltöztünk a GTR-Masters.hu --> Fórum --> Bajnokságok --> NetKar Bajnokság fórumcsoportba.


    Ezen felül Posta Jani barátunk jóvoltából egy nK-ás desing-t is kapott a fórum!
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 01. 31. 23:13.

  3. #78
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Géca írta Hozzászólás megtekintése
    Hát igen én is furcsáltam hogy a nagyokat is így lehagytam dehát örültem mint állat. Most meg egy kicsit
    koppantam de legalább fényderült a netKar egyik nagy hibájára.
    Így van, mármint a hibát illetően. Ezzel már csak annyi a gond, hogy aki így is csak a középmezőnyben van, nem tudja, hogy most neki jó vagy sem a játékverziója. Ezt kellene valahogy kiküszöbölni, mert azért nem mindegy, főleg azoknak nem, akik a megfelelő verziót használják és így mögé kerültek a másiknak, esetleg lecsúsztak éppen az "A" vagy "B" futamról.

  4. #79
    Géczi Károly Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 05. 25.
    Város
    Békéscsaba
    Életkor
    37
    Üzenetek
    11
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Így van, mármint a hibát illetően. Ezzel már csak annyi a gond, hogy aki így is csak a középmezőnyben van, nem tudja, hogy most neki jó vagy sem a játékverziója. Ezt kellene valahogy kiküszöbölni, mert azért nem mindegy, főleg azoknak nem, akik a megfelelő verziót használják és így mögé kerültek a másiknak, esetleg lecsúsztak éppen az "A" vagy "B" futamról.
    Pontosan!De erre tényleg csak az ujratelepítés a megoldás.Mert a verzió nálam is 1.3 volt béta felirat nélkül.Gondoltam hogy kéne egy új prequali de az meg nagyon elcsúsztatná a dolgokat és végül is a verseny lesz a lényeg.Csak addig mindenkinek a legfrissebb netkart kéne felraknia.Ezt az infótlehet a főoldalra is ki kéne rakni hogy mindenki tudja hogy a régi verzió az más mint az új.Én is ha nem olvasom a fórumot akkor én sem jöttem volna rá és más versenyét rontom el azzal hogy indokolatlanul gyorsabb vagyok.
    Utoljára módosította: Géca; 2012. 02. 01. 10:29.

  5. #80
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Üdv, esetlen van még 1 hely számomra valamelyik ütött kopott versenygépben a ma estére?

  6. #81
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Így van, mármint a hibát illetően. Ezzel már csak annyi a gond, hogy aki így is csak a középmezőnyben van, nem tudja, hogy most neki jó vagy sem a játékverziója. Ezt kellene valahogy kiküszöbölni, mert azért nem mindegy, főleg azoknak nem, akik a megfelelő verziót használják és így mögé kerültek a másiknak, esetleg lecsúsztak éppen az "A" vagy "B" futamról.
    Csak annyit fűznék hozzá az előttem szólókhoz ,nem gondoltam volna hogy egy ilyen rég kiadott és dicsért játéknál előfordulnak ilyenek.
    Nálam az új verzió van fenn, mert csak a múlt héten telepítettem fel.
    Ezen anomáliákat figyelembe véve ezek után ,már eléggé elbizonytalanodtam a játékot illetően.
    1. senki nem fogja tudni leellenőrizni kinek milyen verzió van fenn.
    2. ennél fogva mindenki kételkedhet a másik idejében ,teljesítményében ,hogy az a valóságot tükrözi é.

    Félre értés ne essék én mindenkinek elhiszek mindent,nem is szeretném senki teljesítményét megkérdőjelezni,csak ugye ez a hiba ami most derült ki,csak EGY.
    Ki tudja ezek után,milyen gondok lehetnek még elrejtve a játékban.
    No de mint tudjuk sem játék sem ember hiba nélkül nincs ,így részemről elfogadom azt ami van,ez egy ilyen játék.

  7. #82
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Géca írta Hozzászólás megtekintése
    Pontosan!De erre tényleg csak az ujratelepítés a megoldás.Mert a verzió nálam is 1.3 volt béta felirat nélkül.
    Ez a verzió szám is stimmelt?



    Idézet Eredetileg Géca írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt az infótlehet a főoldalra is ki kéne rakni hogy mindenki tudja hogy a régi verzió az más mint az új.Én is ha nem olvasom a fórumot akkor én sem jöttem volna rá és más versenyét rontom el azzal hogy indokolatlanul gyorsabb vagyok.
    Kint van: nKPro Versenykiírások
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 02. 01. 12:41.

  8. #83
    Géczi Károly Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 05. 25.
    Város
    Békéscsaba
    Életkor
    37
    Üzenetek
    11
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a verzió szám is stimmelt?





    Kint van: nKPro Versenykiírások
    Szia!
    Valószínű nem.

  9. #84
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Csak annyit fűznék hozzá az előttem szólókhoz ,nem gondoltam volna hogy egy ilyen rég kiadott és dicsért játéknál előfordulnak ilyenek.
    Nálam az új verzió van fenn, mert csak a múlt héten telepítettem fel.
    Ezen anomáliákat figyelembe véve ezek után ,már eléggé elbizonytalanodtam a játékot illetően.
    1. senki nem fogja tudni leellenőrizni kinek milyen verzió van fenn.
    2. ennél fogva mindenki kételkedhet a másik idejében ,teljesítményében ,hogy az a valóságot tükrözi é.

    Félre értés ne essék én mindenkinek elhiszek mindent,nem is szeretném senki teljesítményét megkérdőjelezni,csak ugye ez a hiba ami most derült ki,csak EGY.
    Ki tudja ezek után,milyen gondok lehetnek még elrejtve a játékban.
    No de mint tudjuk sem játék sem ember hiba nélkül nincs ,így részemről elfogadom azt ami van,ez egy ilyen játék.
    Elhiheted, számunkra is meglepő a dolog, az nK nekünk is új, a TesztBajnokság nem csak nektek teszt, hanem nekünk is szervezői oldalról és pont erre való ez a rendezvény, hogy minden ilyen kis bug/ sajátosság kiderüljön.

    A háttérben dolgozunk a probléma elhárításán, viszont véleményem szerint fölösleges túl nagy feneket keríteni neki. Ez egy viszonylag kis közösség, jószerivel ismerjük egymást (és egymás képességeit ) már régóta, senkinek nem érdeke hogy szándékosan ilyen eszközökhöz nyúljon. Egyrészt ha vki direkt csal, azzal első sorban saját magát vágja át, a többiek érdemeit meg semmivel nem csökkenti, tehát azt gondolom ilyen max véletlenül fordulhat elő, ezért mindent megteszünk, hogy a felhívjuk mindenki figyelmét frissítésre!

    Másrészt, ha valakinek gyorsabb az autója, az azért látszik, nehezen marad észrevétlenül egy ilyen közegben!


    Szóval emiatt szerintem kár aggódni, foglalkozzatok csak szépen a versennyel!

  10. #85
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Elhiheted, számunkra is meglepő a dolog, az nK nekünk is új, a TesztBajnokság nem csak nektek teszt, hanem nekünk is szervezői oldalról és pont erre való ez a rendezvény, hogy minden ilyen kis bug/ sajátosság kiderüljön.

    A háttérben dolgozunk a probléma elhárításán, viszont véleményem szerint fölösleges túl nagy feneket keríteni neki. Ez egy viszonylag kis közösség, jószerivel ismerjük egymást (és egymás képességeit ) már régóta, senkinek nem érdeke hogy szándékosan ilyen eszközökhöz nyúljon. Egyrészt ha vki direkt csal, azzal első sorban saját magát vágja át, a többiek érdemeit meg semmivel nem csökkenti, tehát azt gondolom ilyen max véletlenül fordulhat elő, ezért mindent megteszünk, hogy a felhívjuk mindenki figyelmét frissítésre!

    Másrészt, ha valakinek gyorsabb az autója, az azért látszik, nehezen marad észrevétlenül egy ilyen közegben!


    Szóval emiatt szerintem kár aggódni, foglalkozzatok csak szépen a versennyel!

    Távol álljon tőlem hogy aggódjak emiatt,hisz ez CSAK egy JÁTÉK.
    Csupán a véleményemet írtam le.

  11. #86
    Kicsit tisztázzuk már a fejleményeket:

    Van olyan verzió, ami az induló képernyőn magáról helyes verziószámot közöl, de mégsem az?
    Vagy a verzió mindenképpen tükrözi a tényleges verziót?
    Most melyik verzió a jelenleg "jó" verzió? (mert Géca azt írja, lehet mégsem az a tuti amit neilszab ír)
    Utoljára módosította: nortsen; 2012. 02. 01. 15:02.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  12. #87
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit tisztázzuk már a fejleményeket:

    Van olyan verzió, ami az induló képernyőn magáról helyes verziószámot közöl, de mégsem az?
    Vagy a verzió mindenképpen tükrözi a tényleges verziót?
    Most melyik verzió a jelenleg "jó" verzió? (mert Géca azt írja, lehet mégsem az a tuti amit neilszab ír)
    Egy tiszta (nem a betáról frissített) 1.3 install utáni 1.3.0.1534 verziószám a tuti.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  13. #88
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit tisztázzuk már a fejleményeket:

    Van olyan verzió, ami az induló képernyőn magáról helyes verziószámot közöl, de mégsem az?
    Vagy a verzió mindenképpen tükrözi a tényleges verziót?
    Most melyik verzió a jelenleg "jó" verzió? (mert Géca azt írja, lehet mégsem az a tuti amit neilszab ír)
    A http://www.netkar-pro.com/main/-ről letöltött 1.3 Final felteszed, hagyod update-elni és biztos hogy semmilyen problémád nem lessz. Akinek nem ez van, annak érdemes ezt feltenni. A héten megpróbálok majd utána járni hogy van-e rá mód hogy a két verziót megkülönböztesse a szerver.

  14. #89
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Van olyan verzió, ami az induló képernyőn magáról helyes verziószámot közöl, de mégsem az? Vagy a verzió mindenképpen tükrözi a tényleges verziót?
    A játékba belépéskor alul olvasható verziószám lehet pontatlan, a valódi helyes verzió számot a pálya betöltésekor látod jobb alul.

    Most melyik verzió a jelenleg "jó" verzió? (mert Géca azt írja, lehet mégsem az a tuti amit neilszab ír)
    A legfrisebb, a v1.3.0.1534! Géca azt írj,a hogy neki valszeg nem ez volt, félreolvastál vmit..

  15. #90
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A játékba belépéskor alul olvasható verziószám lehet pontatlan, a valódi helyes verzió számot a pálya betöltésekor látod jobb alul.

    A legfrisebb, a v1.3.0.1534! Géca azt írj,a hogy neki valszeg nem ez volt, félreolvastál vmit..

    ÉÉÉÉrtem
    Nekem biztos jó volt, mert lassú voltam.
    Mellesleg lehet md5 checksum-ot gyűjteni a telepített könyvtárról, aminek értéke egyedi kell legyen mindkét verziónál és azt az értéket össze lehet hasonlítani egy általunk jónak vélt értékkel, ill ki lehetne deríteni, hogy melyik fájl(ok) cseréje ill. nem cseréje okozza a galibát. Ha valaki ad nekem egy bétát, megnézem.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  16. #91
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Sziasztok!

    Ma este lesz a futam, úgy tűnik csurig lesz 2 szerver, lehet indul egy harmadik is!

    Ami nagyon fontos!
    Nagyon figyeljetek egymásra, ne kockáztassátok feleslegesen a többiek versenyét, hagyjatok egymásnak helyet! Egy meggondolatlan manőverrel nem csak a másik versenyét teheted tönkre, hanem a egész hetes felkészülését és a jókedvét is .. no meg a sajátodat!

    Aki leadta a nevezését, de még sem tud eljönni, az kérjük jelezze ezt minél előbb itt a fórumban, hogy ne vegye el másoktól a helyet a jobb szervereken!

    Ellenőrizzétek, hogy a legfrisebb 1.3.0.1534-es nK verziót futtatjátok-e, a pálya betöltésekor írja ki jobb alul!

    Olvassátok el alaposan a szabályzatot és a versenykiírást!


    Mindenkinek jó csapatást kívánok az esti futamra!
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 02. 01. 17:59.

  17. #92
    Sziasztok!Ide is kell a szerver jelszó?Mert ha igen akkor elnzést,de nem tudok indulni!
    Logitech G25 4ever!!!

  18. #93
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Jancsibácsi_a_szomszédból írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!Ide is kell a szerver jelszó?Mert ha igen akkor elnzést,de nem tudok indulni!
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?3958

  19. #94
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    hayayayay,nálam se volt jó a verzió:Pfrissítettem,mostmár nekem is 210-et megy
    csak vicc,volt
    Utoljára módosította: Cola; 2012. 02. 01. 18:31.
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  20. #95
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Szeretnék nevezni a maradék 2 hely egyikére. Bár tudom már írtam, de hátha nem voltam egyértelmű. :P

  21. #96
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretnék nevezni a maradék 2 hely egyikére. Bár tudom már írtam, de hátha nem voltam egyértelmű. :P
    Rendben.

  22. #97
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Életkor
    44
    Üzenetek
    237
    A futamra érvényes jelszót hol találom?

  23. #98
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Életkor
    44
    Üzenetek
    237
    Ok megvan.

  24. #99
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Lehet, hogy én nem találom a megfelelő hsz-t, de lehet már tudni, hogy hányan mennek az 1-es szerverre, és hányan a 2-re?

  25. #100
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet, hogy én nem találom a megfelelő hsz-t, de lehet már tudni, hogy hányan mennek az 1-es szerverre, és hányan a 2-re?
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...112#post146112

Oldal: 4 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •